Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το νεο βεβαια ειναι οτι σε επαναυπολογισμο διαδρομής μου έβγαλε το μήνυμα στο D7

προειδοποίηση

τα σημεία αφετηρίας η προορισμού δεν ειναι προσπελάσιμα με όχημα,αλλάξτε σημείο αφετηρίας η προορισμού.

 

από τοτε ακόμα και μετά απο soft reset ενω υπολογίζει την διαδρομή μου βγάζει το παραπάνω μήνυμα και σταματά

σε λειτουργία πεζού δουλεύει κανονικά .............

 

το εχει συναντήσει κανείς αυτό?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το νεο βεβαια ειναι οτι σε επαναυπολογισμο διαδρομής μου έβγαλε το μήνυμα στο D7

 

 

από τοτε ακόμα και μετά απο soft reset ενω υπολογίζει την διαδρομή μου βγάζει το παραπάνω μήνυμα και σταματά

σε λειτουργία πεζού δουλεύει κανονικά .............

 

το εχει συναντήσει κανείς αυτό?

Όλοι!:p

Πρέπει να κουνήθεις λίγο με το αυτοκίνητο και μετά να ξαναβάλεις διαδρομή.

Link to comment
Share on other sites

το νεο βεβαια ειναι οτι σε επαναυπολογισμο διαδρομής μου έβγαλε το μήνυμα στο D7

 

 

από τοτε ακόμα και μετά απο soft reset ενω υπολογίζει την διαδρομή μου βγάζει το παραπάνω μήνυμα και σταματά

σε λειτουργία πεζού δουλεύει κανονικά .............

 

το εχει συναντήσει κανείς αυτό?

 

Ολος ο κοσμος που εχει το 7 αστα να πανε....

Link to comment
Share on other sites

Όλοι!:p

Πρέπει να κουνήθεις λίγο με το αυτοκίνητο και μετά να ξαναβάλεις διαδρομή.

Αν δεν πάρεις μαζί σου το αυτοκίνητο, δεν ? :p

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν πάρεις μαζί σου το αυτοκίνητο, δεν ? :p

Αν δεν έχεις πρόβλημα να αρχίσεις να τρέχεις μέσα στην πόλη.:D

Πάντως όπως αναφέρει ο mastelos στο πεζος mode δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά βάζω τη διαδρομή και στην οθόνη GO περιμένω,

κάνω καμμιά 100-200 μέτρα ώστε να με βάλει το πρόγραμμα πάνω σε δρόμο κανονικά και όχι ξώφαλτσα

και πατάω έπειτα το GO και κάνει κανονικότατα υπολογισμό διαδρομής.:cool:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου θέλω βοήθεια για το gps bluetooth.

προσπαθώ να συνδέσω το gps bluetooth της NOKIA με το HTC touch ώστε να δουλεψει το Destinator 7.

Κάνω αναζήτηση στο bluetooth και βλέπει κανονικά το GPS και στις ρυθμίσεις του βάζω COM 6, πάω στην συνέχεια στις ρυθμίσεις του εξωτερικού GPS και βάζω στο υλικό COM 6 και ταχύτητα 4800, μετά πάω στο Destinator 7 στα settings και βάζω COM 6 - 4800 - NMEA και παρόλα αυτά το πρόγραμμα δεν βλέπει το GPS.

Κάνω κάτι λάθος ?

Μπορεί κάποιος φίλος να μου δώσει τα σωστά settings γιατί έχω δοκιμάσει τα πάντα χωρίς να καταφέρω ακόμη τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά βάζω τη διαδρομή και στην οθόνη GO περιμένω,

κάνω καμμιά 100-200 μέτρα ώστε να με βάλει το πρόγραμμα πάνω σε δρόμο κανονικά και όχι ξώφαλτσα

και πατάω έπειτα το GO και κάνει κανονικότατα υπολογισμό διαδρομής.:cool:

 

οκ εντάξει αυτο το κάνω και εγω,στον επαναυπολογισμο όμως οταν κολλάει τι κάνεις

αν δηλαδή πάρεις άλλο δρόμο και περιμένεις να σε ακολουθήσει το πρόγραμμα

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε βάζεις αυτόματη αναζήτηση να το βρει μόνο του;

Το δοκίμασα, έβαλα στις ρυθμίσεις του Destinator 7 αυτόματη αναζήτηση COM αλλά δεν βρίσκει τίποτα.....

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ.

ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΩΡΟ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ Χ500+.ΕΧΕΙ ΤΗΝ WINDOWS MOBILE 6 PROFESSIONAL ROI ELL 032 486.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ NAVIGASION ΓΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΜΣ DRIVERS GIA COSMOTE. ΣΟΡΡΥ ΕΑΝ ΣΕ ΖΑΛΗΣΑ

 

ΗΛΙΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να βάλω shortcuts στα Programms του Destinator 7, γιατί κατέβασα την έκδοση για την SD Card και πρέπει να το τρέχω απο την κάρτα κάθε φορά...

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να βάλω shortcuts στα Programms του Destinator 7, γιατί κατέβασα την έκδοση για την SD Card και πρέπει να το τρέχω απο την κάρτα κάθε φορά...

 

Ευχαριστώ!

Bάλε ένα launcher today plugin. Προτείνω το iLauncher.

Link to comment
Share on other sites

@deos24: Δημιούργησε ένα shortcut του destinator εκεί: My device->windows->Start menu->programs ;)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

paidia 3erei kaneis pou mporw na brw xartes gia to destinator 7? ton xarth ths roumanias psaxnw...

pws 8a perasw tous neous xartes pou exw sto destinator 7 pou exw? 8a kanw apla copy sto fakelo tou destinator ton kainorio fakelo me to xarth?

Link to comment
Share on other sites

Θα τον αντιγράψεις στο ίδιο μέρος που είναι και ο χάρτης της Ελλάδας και μετά θα τον επιλέξεις μέσα από την εφαρμογή.
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Θα τον αντιγράψεις στο ίδιο μέρος που είναι και ο χάρτης της Ελλάδας και μετά θα τον επιλέξεις μέσα από την εφαρμογή.

an balw xartes tou destinator 6 sto 7 8a dhmiourghsw problhma?

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα, οι ίδιοι χάρτες είναι...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

εχω εγκαταστησει το 7 ,δουλεύει κανονικά άλλα δεν έχω καθόλου ήχο στις φωνητικές οδηγίες.μόνο το μπιπ στα μενού.ο φάκελος με τους ήχους βρίσκεται κανονικά στο φάκελο με το πρόγραμμα..τι φταέι?
Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

Είναι οι ήχοι οι κανονικοί του Destinator 7? Γιατί αν έβαλες τους ήχους του 6 στο 7 δεν παίζουν...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia. na sas rotiso ki ego kati. exo to HP ipaq 6915 kai afou vazo to destin 7 den moy emfanizei ta eikonidia pou einai sto kato meros me apotelesma na min mporo na figo apo to xarti kai na pao sto menu. mporei kapoios na me voithisei? exei kapoio skin? [re[ei na kano kati allo? euxaristo!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...