Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλή δουλειά φίλε μου! Να σε ρωτήσω, τα βλέπεις όλα στα αγαπημένα? Γιατί εμένα μου εμφανίζει τα 4-5 πρώτα και τα υπόλοιπα γιοκ... :(

 

Χρόνια πολλά by the way...

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στη λειτουργία οχήματος δεν μπορώ να επιλέξω προορισμό, έτσι είναι???? γιατί?? το διόρθωσε κανείς??? απ ότι είδα κ άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα
l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

Τι θα λεγατε για 20 αγαπημενα σημεια για το destinator 7?

Παρτε μαι γευση λοιπον!

Χρονιά πολλάαααα!:D

Αντί να σου κάνουμε εμείς δώρο μας κάνεις εσύ!:p

Θα σου πρότεινα να τα βάλεις και εδώ για να τα βρίσκει κανείς πιο εύκολα.

Πάντως έκανες πολύ καλή δουλειά.:superman:

Link to comment
Share on other sites

εγώ παιδιά γύρισα στο 6,1...έβαλα ότι καλύτερο μπορούσα απο voices,poi,skins..και τέλος τα προβλήματα..

αφού το πρόβλημα είναι ανάλογα με την συσκευή που έχουμε (ειδικά εμείς με τα 3300)..μήπως τελικά δεν φταίει το πρόγραμμα αλλά οι συσκευές μας? :(

ELA MWRH AEKARAAA..:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει άλλος που θέλει πρόσκληση για το thegreekz να στείλει pm..σε όσους ζήτησαν νομίζω έστειλα..μου έμειναν 2-3 ακόμα..:happy:
ELA MWRH AEKARAAA..:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει άλλος που θέλει πρόσκληση για το thegreekz να στείλει pm..σε όσους ζήτησαν νομίζω έστειλα..μου έμειναν 2-3 ακόμα..:happy:

gia sou file

tha ithela kai ego prosklisei gia to thegreekz.com an sou einai efkolo

thanx

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγω το προβλημα αφετηρια\προορισμος και δοκιμασα ολες τις εκδοσεις του dest με ολους τους χαρτες(και τις 4 εκδοσεις) και κατεληξα οτι το προβλημα βρισκεται στους χαρτες 2007 και μαλλον στο forlinks.Προς το παρον εχω τους 2006 που δουλευουν χωρις προβλημα.Αν καποιος εχει λυση,ευπροσδεκτος.

 

p.s.respect στον odytsak

Link to comment
Share on other sites

Τι θα λεγατε για 20 αγαπημενα σημεια για το destinator 7?

Παρτε μαι γευση λοιπον!

 

mono pou ekatses ayti ti mera kai ekanes ayto anti gia kati allo pragmatika leei polla.xronia polla file na eisai kala kai na kaneis panta tou an8ropous giro sou eytixismenous

kai emas akoma pio poli me agapimena simeia:D :D

poli kali douleia;) :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

akoma kai me to gps gate ta problimatakia me tin enoxlitikes idopiiseis opos epanipologismos diadromis klp paramenoun.kai ego sto dest6 an kai to eixa to gps gate den to aniga giati douleye kanonika.episeis toulaxiston se emena einai kamia 500aria metra piso apo ti 8esi pou briskomai:mad:

aytoi pou exoun original to pn 8a mporoun na kanoun anaba8misi dorean sto 7 arage???:confused:

 

Ας ελπίσουμε πως ναι. Επίσης, ας ελπίσουμε ότι θα δούμε τους χάρτες της NGi και σε άλλα προγράμματα, με πρώτο το, πραγματικά άπαιχτο, iGO.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να ετοιμασω τα υπολοιπα καταστηματα που σας υποσχεθηκα ειπα να σας δωσω τα πατακατω:

 

1) http://img523.imageshack.us/img523/2799/3xxxxh6.png Ξενοδοχεια 3xxx τα γνωριζετε ετσι? :p (5 ξενοδοχεια) τα υπολοιπα δεν μπορεσα να τα βρω στον χαρτη...

 

2)

http://img530.imageshack.us/img530/4167/romapizzake6.png Η γνωστη αλυσιδα της Roma Pizza (μεσα θα βρειτε 34 καταστηματα "μονο":lol: τα οποια ειναι μονο για Αθηνα). Στον χαρτη δεν βρηκα τα υπολλοιπα 3...

*Θα ερθουν σε λιγες μερες και τα καταστηματα Θεσ/νικης για να συμπληρωθει το πακετακι!

 

3) http://img510.imageshack.us/img510/9553/alexpakus7.png Η γνωστη αλυσιδα Alex-Pak (Μεσα θα βρειτε 16 καταστηματα για ολη την Ελλαδα)

*Αν και ειναι ακομα 12 τα οποια παλι δεν βρηκα στον χαρτη....:(

 

Εδω κατεβαζετε;) http://rapidshare.com/files/37832900/New_Favourites_Points_Talentscout.rar.html

 

Enjoy;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'συ terrestial να σε ρωτησω κατι γιατι εχω παρει φορα?

Υπαρχει τροπος να μπει μπαρα για scroll down στο δεξι μερος της οθονης?

Γιατι τα αγαπημενα αυξανοντε και ειναι βαρετο το κουμπακι.

Επισης εκεινο που σε ειχα ξαναρωτησει για το πισω/μπρος (στο πληκτρολογιο) εχεις κανει τιποτα?

Αν σου ειναι ευκολο να τα κοιταξεις αυτα να δεις εσυ που κανεις πατεντες μπας και πετυχεις κατι,κωλοτουμπες θα κανω! :)

Οχι τιποτ'αλλο,αλλα λινουν χερια αυτες οι δυνατοτητες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πει γιατί δεν ακούω ήχους στο dest 7? Στο 6 που είχα ακουγόταν κανονικά. Είχα βέβαια wav αρχεία κι όχι spx. Υπάρχει τρόπος να παίξουν wav και στο 7? Γιατί δοκίμασα και δεν παίζαν. Έχω το qtek 2020i wm2003. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε 'συ terrestial να σε ρωτησω κατι γιατι εχω παρει φορα?

Υπαρχει τροπος να μπει μπαρα για scroll down στο δεξι μερος της οθονης?

Γιατι τα αγαπημενα αυξανοντε και ειναι βαρετο το κουμπακι.

Επισης εκεινο που σε ειχα ξαναρωτησει για το πισω/μπρος (στο πληκτρολογιο) εχεις κανει τιποτα?

Αν σου ειναι ευκολο να τα κοιταξεις αυτα να δεις εσυ που κανεις πατεντες μπας και πετυχεις κατι,κωλοτουμπες θα κανω! :)

Οχι τιποτ'αλλο,αλλα λινουν χερια αυτες οι δυνατοτητες!

 

Αυτό με την μπάρα δε νομίζω να γίνεται, αν και δεν παίρνω και όρκο. Το κουμπάκι για το πληκτρολόγιο είναι εύκολο να γίνει, δεν είχα όμως χρόνο να ασχοληθώ με αυτό (πρέπει να δω ποια πλήκτρα θα αντικαταστήσω και που θα μπουν τα σύμβολα που αντιστοιχούν σε αυτά).

 

Thanks για τα POIs, πολύ καλή δουλειά, όπως πάμε θα κάνουμε το Destinator το καλύτερο πρόγραμμα του πλανήτη. ;)

Link to comment
Share on other sites

ταλεντοκυνηγέ, τα favorites που ετοιμάζεις απλά τα πετάμε μέσα στον κατάλογο userdata/favorites και δουλεύουν?
Link to comment
Share on other sites

akoma kai me to gps gate ta problimatakia me tin enoxlitikes idopiiseis opos epanipologismos diadromis klp paramenoun.kai ego sto dest6 an kai to eixa to gps gate den to aniga giati douleye kanonika.episeis toulaxiston se emena einai kamia 500aria metra piso apo ti 8esi pou briskomai:mad:

aytoi pou exoun original to pn 8a mporoun na kanoun anaba8misi dorean sto 7 arage???:confused:

 

Ας ελπίσουμε πως ναι. Επίσης, ας ελπίσουμε ότι θα δούμε τους χάρτες της NGi και σε άλλα προγράμματα, με πρώτο το, πραγματικά άπαιχτο, iGO.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... το Dest7 εχει το "σηματακι" με την επόμενη Στροφή στο κάτω μέρος της οθόνης και όχι στο πανω όπως στο 6.. και με εμποδίζει αρκετά αυτο.. Υπάρχει κανενα skin για να το "φέρω" πάνω????!!!
Link to comment
Share on other sites

re paidia kserei kanenas pws mporoume na valoume dikh mas eikona otan anoigei to dest?

eftiaksa mia kai thn evala alla den fenotan tipota.mporei na voithisei kapios?

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

akoma kai me to gps gate ta problimatakia me tin enoxlitikes idopiiseis opos epanipologismos diadromis klp paramenoun.kai ego sto dest6 an kai to eixa to gps gate den to aniga giati douleye kanonika.episeis toulaxiston se emena einai kamia 500aria metra piso apo ti 8esi pou briskomai:mad:

aytoi pou exoun original to pn 8a mporoun na kanoun anaba8misi dorean sto 7 arage???:confused:

 

Ας ελπίσουμε πως ναι. Επίσης, ας ελπίσουμε ότι θα δούμε τους χάρτες της NGi και σε άλλα προγράμματα, με πρώτο το, πραγματικά άπαιχτο, iGO.

Link to comment
Share on other sites

re paidia kserei kanenas pws mporoume na valoume dikh mas eikona otan anoigei to dest?

eftiaksa mia kai thn evala alla den fenotan tipota.mporei na voithisei kapios?

 

Η εικόνα εκκίνησης πρέπει να είναι png και η ανάλυση της 320Χ320.

Ονόμασε την welcome και κάντην αντιγραφή στο destinatorapps/destinator/skin/all ή στο skin που χρησιμοποιείς π.χ. στο skin του terrastiel.

Θα σου ζητήσει αντικατάσταση, επιλέγεις εννοείται ναι.

Αν θέλεις κάνε ένα backup στο PC την αρχική εικόνα ώστε όταν και αν θέλεις να την επαναφέρεις.

Εγώ χρησιμοποιώ αυτήν.

 

http://img236.imageshack.us/img236/3360/welcomeie8.png

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει άλλος που θέλει πρόσκληση για το thegreekz να στείλει pm..σε όσους ζήτησαν νομίζω έστειλα..μου έμειναν 2-3 ακόμα..:happy:

 

 

παιδιά ..έχω στείλει 16 προσκλήσεις σε 2 μέρες....το greekz θα το κάνουμε φορουμ του myphone μου φαίνεται...

 

για να μην αδικήσω κάποιον απο εδώ και πέρα..μπορείτε ακόμα 2-3 άτομα να σας στείλω πρόσκληση,αλλά μόνο όσοι το θέλουν πραγματικά..επίσης και οι 16 που γράφτηκαν σαν νέοι χρήστες νομίζω δικαιούστε απο 2 προσκλήσεις..

για μοιράστε και μεταξύ σας ;)

ELA MWRH AEKARAAA..:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Η εικόνα εκκίνησης πρέπει να είναι png και η ανάλυση της 320Χ320.

Ονόμασε την welcome και κάντην αντιγραφή στο destinatorapps/destinator/skin/all ή στο skin που χρησιμοποιείς π.χ. στο skin του terrastiel.

Θα σου ζητήσει αντικατάσταση, επιλέγεις εννοείται ναι.

Αν θέλεις κάνε ένα backup στο PC την αρχική εικόνα ώστε όταν και αν θέλεις να την επαναφέρεις.

Εγώ χρησιμοποιώ αυτήν.

 

http://img236.imageshack.us/img236/3360/welcomeie8.png

 

re odytsak egw thelw na valw mia me ena smart pou exw alla den mporw na thn kanw 320x320.pataw 320 kai meta to allo to kanei 290

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...