Jump to content

House M.D. (Fox - Star)


CHRIBIZA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι το αναμενόμενο φινάλε για

13-Foreman...μπλιαχ

 

Χαίρομαι που δεν είμαι μόνος!! Κάλυψα την οθόνη με το χέρι κυριολεκτικά και δεν την είδα τη σκηνή, πού να καθαρίζω μετά τον εμετό από πληκτρολόγιο/χαλί/κλπ...

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά ωραίο επεισόδιο.

 

Πολύ καλή ιατρική υπόθεση και ο House αρκετά φορμαρισμένος (

εκεί που παρίστανε τον καλό στην κλινική καθώς και η ''παρθενογένεση''

 

 

Ps.

Απίστευτα όμορφη η 13

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά ωραίο επεισόδιο.

 

Πολύ καλή ιατρική υπόθεση και ο House αρκετά φορμαρισμένος (

εκεί που παρίστανε τον καλό στην κλινική καθώς και η ''παρθενογένεση''

 

 

Ps.

Απίστευτα όμορφη η 13

 

Δεν τον λες κ φορμαρισμένο,καλη ήταν η φάση που προσπαθούσε να το παίξει καλός αλλά μέχρι εκεί,η ιατρική υπόθεση ήταν περίεργη αλλά δεν σε κράταγε σε αγωνία για το πως θα εξελιχτεί.

 

Το επεισόδειο πιο πολύ ασχολούταν με τα πρόσωπα κ τελικά αν το σκεφτείς είχε λίγο από όλους,μια ο House κ οι ασθενείς στην κλινική,o Foreman με την 13,ο Cuntner(ή όπως γράφεται γιατι δεν νομίζω να το πέτυχα) με τον συμμαθητή κ γενικά με το πώς ήταν στο σχολείο του,ακόμα κ ο Taub που την έλεγε στον House,αρκετή Cuddy, κ λίγο Wilson,ακόμα κ τα άτομα που είχαν σχέση με την ιατρική υπόθεση τα έμπλεξαν πολύ μεταξύ τους κ με την υπόθεση...

 

Κ μιας κ τους ανέφερα όλους,τον Lucas τελικά δεν θα τον ξαναδούμε?

 

Η 13 γενικά είναι θεά(δεν θέλω σχόλια επ'αυτού:p)

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

 

There was a reported case of a civil war soldier who was shot in the testicles and the musket ball carried the non-musket ball into the uterus of a woman working in a neighboring field.Nine months later,a miracle child was born...

Also maybe she cheated on you.

 

 

Τι λέει ρε παιδιά,μαζέψτε τον... :rotfl::respect:

011110010110111101110101011101000111010101100010011001010010111001100011011011110110110100101111011101110110000101110100011000110110100000111111011101100011110101101111010010000110011100110101010100110100101001011001010100100100100001000001

00110000

Link to comment
Share on other sites

ο Cuntner(ή όπως γράφεται γιατι δεν νομίζω να το πέτυχα)

 

Kutner, Kutner, μη βρίζεις!! :p

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

There was a reported case of a civil war soldier who was shot in the testicles and the musket ball carried the non-musket ball into the uterus of a woman working in a neighboring field.Nine months later,a miracle child was born...

Also maybe she cheated on you.

 

 

Τι λέει ρε παιδιά,μαζέψτε τον... :rotfl::respect:

 

:respect::respect:

Link to comment
Share on other sites

Η σκηνή με το δούλεμα του Taub (this is a new experience for me because my parents never got divorced :p) και το ρεσιτάλ του House στην κλινική ήταν όλα τα λεφτά.

 

 

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί δε σας αρέσει το ζευγαράκι 13-Foreman.

Μην είστε μισάνθρωποι, γιορτές έρχονται. :lol: Η δε 13 σε κάθε επεισόδιο είναι και πιο όμορφη.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν τη βλεπω τη σειρα αλλα ειδα τυχαια το τελευταιο επεισ. - εκει με την "παρθενα":

-Aren't there any other ways I could get pregnant - like sitting on a toilet seat? -Absolutely! There would need to be guys sitting between you and the toilet seat but yes, absolutely!

πεθανα στο γελιο!:lol::lol:

 

την αλλη την κοπελια γιατί τη λετε 13? (sorry για την ακυρη ερωτηση ε, απλως δεν εχω δει καθολου επεισοδια απο τις 2 τελευταιες σεζον...)

Link to comment
Share on other sites

έτσι την φωνάζει ο House...παρατσούκλι που της έμεινε από τότε που καναν οντισιόν πάρα πολλά άτομα για να μπουν στην ομάδα του House και φορούσαν ταμπελάκια με νούμερα
Link to comment
Share on other sites

έτσι την φωνάζει ο House...παρατσούκλι που της έμεινε από τότε που καναν οντισιόν πάρα πολλά άτομα για να μπουν στην ομάδα του House και φορούσαν ταμπελάκια με νούμερα

 

α οκ ευχαριστω! κατι τετοιο φανταζομουν κι εγω...όπως η Christina στο Greys που φωναζει τους interns της 1,2,3,4 και 4b! :p (αληθεια, ποιο σηριαλ το σκεφτηκε πρωτο? δν εχω ιδεα απο τις σεζον του καθε ενος - ο,τι επεισοδια βλεπω τα βλεπω ανακατεμενα!:O)

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον αφηνουν αυτοι οι κακοι ασθενεις να γινει καλος γιατρος.. εβαλε την ρομπα, φορεσε και ενα χαμογελο και πηγε γεματος χαρα και ορεξη αλλα που...

 

παρθενογενεση και @@ριες :p

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

α οκ ευχαριστω! κατι τετοιο φανταζομουν κι εγω...όπως η Christina στο Greys που φωναζει τους interns της 1,2,3,4 και 4b! :p (αληθεια, ποιο σηριαλ το σκεφτηκε πρωτο? δν εχω ιδεα απο τις σεζον του καθε ενος - ο,τι επεισοδια βλεπω τα βλεπω ανακατεμενα!:O)

Ο ΗΟuse το σκέφτηκε πρώτος...η Κριστίνα ακολούθησε... :)

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σχετικά με 13-Foreman...εκτός του ότι ήταν αντιαισθητικό (:p) προσωπικά μισώ την 13 και στον τελευταίο κύκλο δεν βλέπω το λόγο ύπαρξης του Foreman. Ουσιαστικά μιλάμε για έναν house δεύτερης κλάσης. Είναι σαν να πηδιέται με τον House η 13. E, αφού με την cuddy δεν κυλάει το πράμα ας το κανε με τον House τουλάχιστον. :p

M εκνεύρισε επίσης η παρουσία των δύο πρώην στο τέλος με Kutner, Taub....γιατί προσπαθούν να τους χώσουν ρε γμτ στη σειρά? Αφού πάει κάναν τον κύκλο τους.

Και αυτός ο Lucas ρε γμτ γιατί έφυγε?!?!?! πολύ κρίμα...θα ήταν ωραίο να τον βάζαν σαν ανταγωνιστή του House για Cuddy

Link to comment
Share on other sites

^ Έλα ντε, έτσι τον διαφήμιζαν από το καλοκαίρι άλλωστε το Lucas, εκτός αν έχουν σκοπό να γίνει αργότερα κανένα τέτοιο σκηνικό. Και θα συμφωνήσω με το συναίσθημα περί 13-Foreman, αν κι εγώ δεν την μισώ την 13, αλλά τον τελευταίο. :p

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά μισώ την 13

 

http://i120.photobucket.com/albums/o191/mattz_02/ManCardRevoked.jpg

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

και εκει που ελεγα οτι θα πεθανω χωρις να προλαβω να δω την σειρα σε dvd στην τηλεοραση(στυλ lost,prison break etc) με καποιο μαγικο τροπο βρεθηκα να εχω ολες τις σεζον μεχρι και την τρεχουσα...

 

το θεμα ειναι οτι στο pc παιζουν οι υποτιτλοι ενω στην tv οι υποτιτλοι αντι για ελληνικα δειχουν κατι αλαμπουρνεζικα....

 

γιατι συμβαινει αυτο?βοηθηστε εσεις τα τζιμανια γιατι λιγο δυσκολο να απολαυσω ολες τις σεζον μπαστακωμενος την καρεκλα του pc

Link to comment
Share on other sites

και εκει που ελεγα οτι θα πεθανω χωρις να προλαβω να δω την σειρα σε dvd στην τηλεοραση(στυλ lost,prison break etc) με καποιο μαγικο τροπο βρεθηκα να εχω ολες τις σεζον μεχρι και την τρεχουσα...

 

το θεμα ειναι οτι στο pc παιζουν οι υποτιτλοι ενω στην tv οι υποτιτλοι αντι για ελληνικα δειχουν κατι αλαμπουρνεζικα....

 

γιατι συμβαινει αυτο?βοηθηστε εσεις τα τζιμανια γιατι λιγο δυσκολο να απολαυσω ολες τις σεζον μπαστακωμενος την καρεκλα του pc

Δυστυχώς φίλε μου κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με το dvd μου.Παρότι υποστηρίζει divx δεν διαβάζει ελληνικούς υπότιτλους από εξωτερικό αρχείο δηλ. της μορφής *.srt,ενώ ελληνικούς που είναι ενσωματωμένοι στην ταινία τους παίζει κανονικά.

Αυτό που μπορεί να σε βολέψει,αν ξέρεις αγγλικά,είναι να κατεβάσεις τους αντίστοιχους αγγλικούς υπότιτλους,εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω(αλλά στο pc)όταν δεν θέλω να περιμένω να βγούν οι ελληνικοί που αργούν κάποιες μέρες παραπάνω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

παιζει καποιου ειδους αναβαθμιση του dvd player? δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο βεβαια μια ιδεα ριχνω....οντως .srt ειναι οι υποτιτλοι

 

ωχ αμαν με βλεπω να παθαινω αγκιλωση στην καρεκλα του pc....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...