Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχουν και πολλοι τυφλοι ή υπερανω και δεν απαντουν

Παραξενο που δε ξερουν,ολοι εδω μεσα ειναι ειδικοι...

Ελεος πια δε μπορουμε να ειμαστε 95% σιγουροι για τα ρημαδια τα 650 που θα δωσουμε ;

 

 

και μετά από 10 απαντήσεις που έχεις πάρει ....

 

 

Κακως μπηκα και διαβασα...

 

Ποιός χρειάζεται να ηρεμήσει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια μια απορια!! Στο βιβλιαριο εγγυησης λεει οτι η ζημια στους φακους της καμερας λογω χρησεως ή φυσικης φθορας δεν καλυπτεται από εγγυηση! Το μαυρο σημείο που έχω εγω στην κάμερα λέτενα το δικαιολογησουν έτσι ή μπορω να φερω τα πράγματα με το μέρος μου??

Και εγω εχω κατι κουκιδες που φαινονται πολυ σε νυχτερινη λήψη,απο την πρωτη μέρα κιολας ειναι.

Επομένως δεν το εχω κανει εγώ..

Πανε σε νοκια shop,πρεπει να παω και εγω....

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως το πουλησα και ησυχασα. γυρισα στο προηγουμενο μου SE M600i που απλα ηταν τελειο. Και ετοιμαζομαι για P1 σε 2 μηνες. δυστυχως η ΝΟΚΙΑ μια ζωη δεν ηταν οτι καλυτερο.Και ειδικα η αντιπροσωπεια...Απλα επειδη το εχω ψαξει το Ν95 ηταν προβληματικο στο 30% των περιπτωσεων και χωρις να το παραδεχεται η εταιρια με οτι συνεπαγεται για την εγγυηση των θυματων που το αγορασαν. Γι αυτο και βγαζει το 8gb με πολλες διορθωσεις σε software και hardware. Κριμα.
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως το πουλησα και ησυχασα. γυρισα στο προηγουμενο μου SE M600i που απλα ηταν τελειο. Και ετοιμαζομαι για P1 σε 2 μηνες. δυστυχως η ΝΟΚΙΑ μια ζωη δεν ηταν οτι καλυτερο.Και ειδικα η αντιπροσωπεια...Απλα επειδη το εχω ψαξει το Ν95 ηταν προβληματικο στο 30% των περιπτωσεων και χωρις να το παραδεχεται η εταιρια με οτι συνεπαγεται για την εγγυηση των θυματων που το αγορασαν. Γι αυτο και βγαζει το 8gb με πολλες διορθωσεις σε software και hardware. Κριμα.
Αυτο που λες ισχυει για ολα τα Νseries οτι στην αρχη δηλαδη υπαρχουν προβληματα,το θεμα ειναι οτι ολος ο κοσμος εδω μεσα τουλαχιστον το ξερει και παλι ολοι το αγοραζουν στην αρχη
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πως σβηνω αρχειο σε μορφη pdf?(στην διαχ.αρχ. δεν υπαρχουν)

Πηγενε επανο στο αρχειο με τον διαχειριστη αρχειων του κινητου και πατα επιλογες/ διαγραφη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως το πουλησα και ησυχασα. γυρισα στο προηγουμενο μου SE M600i που απλα ηταν τελειο. Και ετοιμαζομαι για P1 σε 2 μηνες. δυστυχως η ΝΟΚΙΑ μια ζωη δεν ηταν οτι καλυτερο.Και ειδικα η αντιπροσωπεια...Απλα επειδη το εχω ψαξει το Ν95 ηταν προβληματικο στο 30% των περιπτωσεων και χωρις να το παραδεχεται η εταιρια με οτι συνεπαγεται για την εγγυηση των θυματων που το αγορασαν. Γι αυτο και βγαζει το 8gb με πολλες διορθωσεις σε software και hardware. Κριμα.

εχεις καποιο γνωστο στην νοκια της φιλανδιας??sorry φιλε αλλα διαφωνο καθετα με την γνωμη σου και εισαι λαθος(κατε'με)

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως το πουλησα και ησυχασα. γυρισα στο προηγουμενο μου SE M600i που απλα ηταν τελειο. Και ετοιμαζομαι για P1 σε 2 μηνες. δυστυχως η ΝΟΚΙΑ μια ζωη δεν ηταν οτι καλυτερο.Και ειδικα η αντιπροσωπεια...Απλα επειδη το εχω ψαξει το Ν95 ηταν προβληματικο στο 30% των περιπτωσεων και χωρις να το παραδεχεται η εταιρια με οτι συνεπαγεται για την εγγυηση των θυματων που το αγορασαν. Γι αυτο και βγαζει το 8gb με πολλες διορθωσεις σε software και hardware. Κριμα.

 

Kai thelete na hremhsw...?

Link to comment
Share on other sites

σε όλους. βρήκα ενα καταστημα στην Αγγλία που δίνει το Ν95 250euro και ρώτησα για εγγύηση και μου είπαν οτι μου δίνουν 1 χρόνο international. Το κατάστημα λέγεται COMTECH COMPUTERS LIMITED. Πρώτα πληρώνεις και μετα στο στέλνουν. Ρε παιδιά η τιμή παραείναι εξευτελιστική. Μήπως παιζει τπτ? Μου είπαν οτι τα κινητά είνα καινούρια. Υπάρχει ενδεχόμενο να παρουν τα λεφτά και μην τον είδατε τον παναί?η εγγύση μετράει στην alpha copy? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Kai thelete na hremhsw...?

 

Μην το συνεχιζεις ...

Δικη σου αποφαση το τι θα κανεις ...

 

Και Γραφε με Ελληνικους μικρους χαρακτηρες

για να καταλαβαινουμε τι γραφεις..

σε όλους. βρήκα ενα καταστημα στην Αγγλία που δίνει το Ν95 250euro και ρώτησα για εγγύηση και μου είπαν οτι μου δίνουν 1 χρόνο international. Το κατάστημα λέγεται COMTECH COMPUTERS LIMITED. Πρώτα πληρώνεις και μετα στο στέλνουν. Ρε παιδιά η τιμή παραείναι εξευτελιστική. Μήπως παιζει τπτ? Μου είπαν οτι τα κινητά είνα καινούρια. Υπάρχει ενδεχόμενο να παρουν τα λεφτά και μην τον είδατε τον παναί?η εγγύση μετράει στην alpha copy? Ευχαριστώ

 

 

Σιγουρα κατι παιζει .

Αν η συσκευη ειναι απο ευρωπη,εχεις εγγυηση

στο hardware απο αλφα.

Επιπλεον ,παιζει να ειναι κλειδωμενο ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εχεις καποιο γνωστο στην νοκια της φιλανδιας??sorry φιλε αλλα διαφωνο καθετα με την γνωμη σου και εισαι λαθος(κατε'με)

 

file argi_7

 

oxi exo filo pou douleuei sto germano san texnikos polla xronia. to oti esi kai merikoi akoma eisastan tyxeroi kai exete kinhto sthn morfh pou prepei den shmainei oti polla nokia den einai athlia...eidika ama exeis skasei 690 euro einai too much. epishs kata genikh omologia h antiprosopia einai tragikh. opote giati eimai lathos;

to mono nokia ths prokopis pou eixa htan ta 6210 kai 6310. atrota kai akoma paizoun roloi.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δικη μου η αποφαση αλλα γι αυτο μπαινω και γραφω εδω,επειδη (κατ'ευφυμισμον) ειναι forum. Τι παθατε τωρα 2-3 ατομα και σας ενοχλουν αυτα που λεω,δε μπορω να το ξερω

Anyway,ημουν αποφασισμενος να το παρω απο Δευτερα κιολας.Μετα ομως και τα τελευταια post ορισμενων παιδιων εδω ακυρωνεται η αγορα

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα και μου ειπανε οτι δεν είναι κλειδωμένη. Τι να πω δεν ξερω. Η αλήθεια είναι κάτι μου βρωμάει και εμένα, αλλά τα λεφτά της συσκευής μου φαίνονται πάρα πολλά απο Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως το πουλησα και ησυχασα. γυρισα στο προηγουμενο μου SE M600i που απλα ηταν τελειο. Και ετοιμαζομαι για P1 σε 2 μηνες. δυστυχως η ΝΟΚΙΑ μια ζωη δεν ηταν οτι καλυτερο.Και ειδικα η αντιπροσωπεια...Απλα επειδη το εχω ψαξει το Ν95 ηταν προβληματικο στο 30% των περιπτωσεων και χωρις να το παραδεχεται η εταιρια με οτι συνεπαγεται για την εγγυηση των θυματων που το αγορασαν. Γι αυτο και βγαζει το 8gb με πολλες διορθωσεις σε software και hardware. Κριμα.

 

Το είδα προχτες το P1.

Το είχες φίλος μου και κάθησα και ασχολήθηκα λίγο μαζί του.

Δε συγκρίνεται φιλε το ένα με το άλλο.

Και απο εμφάνιση και από δυνατότητες.

Καταρχήν το P1 έχει 500€!!:wacko::wacko:

500€ και έχει 3.2mp, εξωτερική εμφάνιση πολύ απλή (να φανταστείς δεν έβρισκα που μπαίνει η κάρτα μνήμης) και έρχεται με 256mb κάρτα.Ούτε gps ενσωματομένο έχει, ούτε είδα βύσμα για σύνδεση με tv.

Και σίγουρα είναι και πολλά άλλα που αν είχαμε τον αναλυτικό κατάλογο των χαρακτηριστικών του θα τα βρίσκαμε.

Οπότε τι συγκρίνεις τώρα.

Ν95 RULEZ!!:D

 

σε όλους. βρήκα ενα καταστημα στην Αγγλία που δίνει το Ν95 250euro και ρώτησα για εγγύηση και μου είπαν οτι μου δίνουν 1 χρόνο international. Το κατάστημα λέγεται COMTECH COMPUTERS LIMITED. Πρώτα πληρώνεις και μετα στο στέλνουν. Ρε παιδιά η τιμή παραείναι εξευτελιστική. Μήπως παιζει τπτ? Μου είπαν οτι τα κινητά είνα καινούρια. Υπάρχει ενδεχόμενο να παρουν τα λεφτά και μην τον είδατε τον παναί?η εγγύση μετράει στην alpha copy? Ευχαριστώ

 

Μουφιά τρελή φαίνεται.

 

Ναι δικη μου η αποφαση αλλα γι αυτο μπαινω και γραφω εδω,επειδη (κατ'ευφυμισμον) ειναι forum.

Πρόσεξε γιατί προσβάλεις όλον τον κόσμο που μπαίνει εδώ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρετε πώς παίζεται το παιχνίδι με τα τούνελ και το πράγμα που περνάει με ταχύτητα μέσα από αυτές; δεν έχω καταλάβει ποιός ο σκοπός αυτού του παιχνιδιού για να πω την αλήθεια..
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

den exei 500 euro akoma kai se polykatasthmata exei poly ligotero. ti na ta kano ta xarakthristika an den paizoun kai mou prokaloun sfiximo sto stomaxi. exei gps doro xorista gia na mhn sou xeskizei thn mpataria. to p1 exei 1120 mAh bataria. des kai thn enothta sto myphone gia to p1. ta mona provlhmata pou exei einai sxetika me software kai auta logo ths agnoias merikwn xrhstwn. tespa. an se sena vghke kalo den exei nohma h syzhthsh. alla einai xeftila to slide on na paizei, h othoni na kanei oti thelei, na teleionei h mpataria synexeia kai na foularei h mnhmh. kai h antiprosopia na kanei thn papia...
Link to comment
Share on other sites

Για το slide ρε παιδια εχω δει παρα πολλα να μην εχουν καθολου τζογο και αυτο που προσεξα ειναι οτι οταν ειναι κλειστο το slide σε αυτα που δεν εχουν τζογο ειναι οτι εχουν μεγαλυτερο κενο αναμεσα στα δυο κοματια οταν ο μηχανισμος ειναι κλειστος και συμπερανω οτι ειναι θεμα ρυθμισης,το ειπα εκει στην alpha copy αυτο και μου ειπαν οτι δεν γινετε να μου φτιαξουν το δικο μου που μου εχει σπασει τα νευρα και μου λενε οτι δεν γινετε τιποτα και οτι ειναι ετσι σε μερικες παρτιδες!!!
Link to comment
Share on other sites

Για το slide ρε παιδια εχω δει παρα πολλα να μην εχουν καθολου τζογο και αυτο που προσεξα ειναι οτι οταν ειναι κλειστο το slide σε αυτα που δεν εχουν τζογο ειναι οτι εχουν μεγαλυτερο κενο αναμεσα στα δυο κοματια οταν ο μηχανισμος ειναι κλειστος και συμπερανω οτι ειναι θεμα ρυθμισης,το ειπα εκει στην alpha copy αυτο και μου ειπαν οτι δεν γινετε να μου φτιαξουν το δικο μου που μου εχει σπασει τα νευρα και μου λενε οτι δεν γινετε τιποτα και οτι ειναι ετσι σε μερικες παρτιδες!!!

 

εμενα παλι που ειχα παει πριν δυο μηνες για το ιδιο θεμα,μου ειπαν οτι ετσι πρεπει να εινα για προστασια του μηχανισμου!και εαν κρινω απο 2-3 περιπτωσεις που λενε οτι ενω δεν ειχαν καθολου τζογο,τα πληκτρα απο μεσα με το ανοιξε κλεισε γδερνονταν,τοτε μαλλον εχουν δικιο οτι ειναι ο τζογος για προστασια!!τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

Και μενα θεσ/νικη alpha copy το ιδιο για προστασια μου ειπαν αλλα εμεις που το πηραμε πριν 3-4 μηνες σχεδων ολα τον εχουν τον τζογο τα καινουργια κανενα απο 3-4 που ειδα απο γνωστους!!!και για το γδαρσιμο που λες, και αυτα που εχουν τζογο πάλι εχουν πανω απο το πληκτο 3.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρετε πώς παίζεται το παιχνίδι με τα τούνελ και το πράγμα που περνάει με ταχύτητα μέσα από αυτές; δεν έχω καταλάβει ποιός ο σκοπός αυτού του παιχνιδιού για να πω την αλήθεια..

 

πες τα ρε φίλε πρέπει να έχεις βγάλει 2 πανεπιστήμια για να το παίξεις το μπου@#$@ :D δεν εχω καταλάβει πως παίζεται κ είναι τόσο γρήγορο που ούτε πρόκειται :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες ισχυει για ολα τα Νseries οτι στην αρχη δηλαδη υπαρχουν προβληματα,το θεμα ειναι οτι ολος ο κοσμος εδω μεσα τουλαχιστον το ξερει και παλι ολοι το αγοραζουν στην αρχη

 

εχω αλλαξει απειρα nseries απο το 6600 μεχρι το ν95.....

με κανενα δεν ειχα τα προβληματα που ειχα με το τελευταιο......

αυτο με την οθονη πραγματικα με εχει βγαλει απο τα ρουχα μου.......και οχι μονο θα την πληρωσω την φαση περιμενω κιολας......και μιλαμε για κινητό που κοστιζει 700 εβροπουλα.......

λυπαμαι για μενα δεν υπαρχουν δικαιολογίες.......

οταν βγαζεις ενα προιον στην αγορα-τοσο ακριβο μαλιστα-οφειλεις να δινεις και την κατάλληλη προσοχη....

ας τους κανει η νοκια τους πειραματισμούς της στα εργαστήρια της και οχι σε μας.....

τελος παντων.......

(ν95 8 γιγα και κουραφέξαλα....:mad:)

 

Και μενα θεσ/νικη alpha copy το ιδιο για προστασια μου ειπαν αλλα εμεις που το πηραμε πριν 3-4 μηνες σχεδων ολα τον εχουν τον τζογο τα καινουργια κανενα απο 3-4 που ειδα απο γνωστους!!!και για το γδαρσιμο που λες, και αυτα που εχουν τζογο πάλι εχουν πανω απο το πληκτο 3.

 

και μενα τα ιδια με ειπαν για τον τζογο....

για την οθονη εχανε τα λογια του ομως.....ο "υπαλληλος"......

ε μα ου μα μπου ντου......τι να λεμε τωρα....

:mad:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...