Jump to content

E-TEN X800


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Live Photos@Cebit:

http://www.gophone.com.tw/images/mixnews/0703190001.jpg

http://www.gophone.com.tw/report_hottopic_content.jsp?sn=0703190001

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 731
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χμ έβαλα τις photos στο site μου, δεν υπόσχομαι να τις αφήσω για πάντα (ειδικά να επιτρέπω για πάντα link από myphone.gr γιατί δεν κρύβω καθόλου το πόσο αντιπαθώ κάποιους mods της πλάκας και κάποιες πολιτικές εδώ μέσα) και ΜΗΝ τολμήσει κανείς να κάνει απ' ευθείας link σε αυτές (όχι ότι θα παίξει δηλαδή):

 

http://www.ilogic.gr/various/P3170131.JPG

http://www.ilogic.gr/various/P3170132.JPG

http://www.ilogic.gr/various/P3170133.JPG

http://www.ilogic.gr/various/P3170134.JPG

http://www.ilogic.gr/various/P3170135.JPG

http://www.ilogic.gr/various/P3170136.JPG

 

Υπόψη χρειάζεστε bandwidth γιατί είναι ~1ΜΒ η κάθεμια.

 

Μην περιμένετε τίποτα ιδιαίτερο (τα έχετε δει όλα ήδη σε άλλα sites) γιατί εκείνη την ώρα ήμουν μόνος και δεν είχα έναν να κρατά την κάμερα και εγώ να πειράζω... μπορώ να σας τα πω όμως προφορικά (εχμ, γραπτά). Πχ. μπορώ να πω ότι μου άρεσε ποιοτικά, ενώ στην χρήση μου φάνηκε γρήγορο-άνετο (ήταν βέβαια και άδειο).

 

Αντιγράφοντας το διαφημιστικό που έχω μπροστά μου (που μάλιστα το λέει ακόμα X600):

 

Phone features:

-HSDPA/UMTS (2100/1900/850)

-Quad-Band GSM (850/900/1800/1900)

-GPRS class 10/EDGE class 10

-MMS, SMS

-Polyphonic, MP3, WMA, WAV, AMR, AWB, MID, MMF, RMI, AAC ringtones

 

PDA features:

-Samsung SC3 2442 400MHz

-128MB Flash ROM, 64MB SDRAM

-640x480 (VGA) 65535 colors, TFT-LCD

-camera built-in, 2.0MP fixed-focus CMOS camera (1600x1200), 0.3MP fixed-focus CMOS camera

- WiFI 802.11b/g certified

- Bluetooth 2.0, class 2 + EDR

- GPS built-in, SiRF Star III

- Radio

- Micro-SD card slot

- TMC supported (subject to change by region)

- Battery 1530mAh li-ion polymer, rechargeable, replaceable

- OS Windows Mobile 6 Professional

- Dimensions 113.5 x 60.5 x 15.8 mm

- Weight TBD (~146g)

 

...μπορούν να μου το δώσουν στις 30 Μαρτίου που γιορτάζω; μακάρι... αλλά ο τύπος μου είπε σαφώς "September" (και δυστυχώς δεν θυμάμαι αν μου είπε "August, September" ή "September, October" - γιατί μου είπε κάποιο δίμηνο).

 

Δεν θα εμπλακώ σε συγκρίσεις με κάτι της HTC (ας έβγαζε κάτι αντίστοιχο να το παίρναμε) και αν εξελιχθεί έτσι το thread, υπόσχομαι να σβήσω όλα τα post μου.

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό το Χ800.. Μπορεί να μου πει κάποιος αν το audio jack στην φωτό πρώτη σελίδα (κάτω αριστερά της συσκευής) είναι 3.5mm?

Νομίζω πως είναι και στην ουσία θα είναι το πρώτο "μουσικό" PPC αν ισχύει κάτι τέτοιο!!

 

Ξέρει κανείς αν υποστηρίζει A2DP το bluetooth του?

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι ναι 3.5" είναι - και όχι δεν είναι το πρώτο, το 2.5 ετών LOOX 720 μου έχει 3.5" (και παίρνει ΚΑΙ μικρόφωνο εκεί) επίσης

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται αλλά αν δεν ανέβει στα 3 megapixel η φωτογραφική τους δε θα πάρω ούτε HTC ούτε ETEN... Έ όχι τόσα χρήματα και να μένουμε στα 2... Ξέρουν αυτοί μετά από λίγους μήνες θα βγάλουνε το 3άρι με μια αλλαγή στο look να ξαναπληρώνουμε...
I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται αλλά αν δεν ανέβει στα 3 megapixel η φωτογραφική τους δε θα πάρω ούτε HTC ούτε ETEN... Έ όχι τόσα χρήματα και να μένουμε στα 2... Ξέρουν αυτοί μετά από λίγους μήνες θα βγάλουνε το 3άρι με μια αλλαγή στο look να ξαναπληρώνουμε...

 

φιλε μου ας τα βγαλουνε με 256 ram και 128 +rom και ας μην εχουν καθολου καμερα!!!:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κάνεις την κάμερα πες μου?? 18 megapixel να είναι με τους φακούς που μπορούν να έχουν τα ppc είναι αδύνατο να αντικαταστήσεις μια κανονική ψηφιακή...
Link to comment
Share on other sites

Όπως πολύ σοφά είπε κάποιος "η καλύτερη κάμερα είναι αυτή που έχεις συνέχεια μαζί σου". Και πράγματι δεν κουβαλάω μαζί μου συνέχεια την Panasonic μου με τον άριστο Leica φακό με f2.8 και 12άρι zoom...

Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι ότι εδώ και περίπου 2 χρόνια θέλουν να τους ξαναπληρώσουμε τα ίδια πάνω κάτω hardware και software...

Ότι δηλαδή γινόταν και με τα κινητά...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως αξίζει να βγούμε off-topic αλλά πιστεύω πως το S100 (2 χρόνια πριν) χωρίς wi-fi, gps και με παλαιότερο λειτουργικό, έχει καμία σχέση με το x800 που συζητάμε τώρα, που εκτός των παραπάνω είναι 3G (άχρηστο για εμάς αλλά είναι παραπάνω), έχει οθόνη VGA κι έχει και δύο γενιές νεότερο λειτουργικό.

 

Αυτά (wif, gps, 3G, VGA οθόνη, wm6) δε νομίζω πως είναι τα "ίδια πάνω-κάτω" και ότι η κάμερα θα ήταν αυτή αυτή που θα έκανε τη μεγάλη διαφορά.

 

Όπως πολύ ωραία είπε ο zaharakis, μακάρι να μην πληρώναμε καθόλου κάμερα και στη θέση της να είχαμε παραπάνω μνήμη...

Link to comment
Share on other sites

Διάφορες απαντήσεις σε παραπάνω posts...

 

1) Θεωρώ βλακεία και εγώ να μην βάζουν έστω 3MP (ξέρω ότι ποτέ δεν θα έχουν τους φακούς μιας πραγματικής camera) αλλά και...

 

2) ...θεωρώ βλακεία και να ΜΗΝ πάρω κάτι που είναι πρωτίστως κινητό και PDA ΕΠΕΙΔΗ δεν έχει 3-4MP κάμερα (αλλά θέλω να έχει μια έστω αίσχος κάμερα)

 

3) και ναι θα προτιμούσα περισσότερη RAM/ROM (και ειδικά RAM)

 

4) ο ίδιος άνθρωπος εμένα μου είπε Σεπτέμβρη... μακάρι να είναι Ιούλης γιατί έτσι ΜΠΟΡΕΙ και να το περιμένω

 

5) η Panasonic απλά χρησιμοποιεί το όνομα LEICA στους φακούς, δεν τους ΦΤΙΑΧΝΕΙ η LEICA (όπως και η Sony με τους Carl Zeis ειδικά στα low-end μοντέλα)

 

6) σίγουρα δεν είμαστε στο ίδιο σημείο με πριν δυο χρόνια και έχω έναν απλό τρόπο να το τσεκάρω: δεν είχα τίποτα αρκετά καλό για να συνταξιοδοτήσω το LOOX 720 μου πριν δυο χρόνια (μην μου πείτε το universal και γελάσω) ώστε να έχω κινητό χωρίς να θυσιάσω το PDA κομάτι, ενώ τώρα υπάρχουν 1-2-3 υποψήφιοι (και βασικά 2, μια και το on-board GPS το θεωρώ must, έχοντας ήδη 3 εξωτερικά GPS ...το X800 και το Kaiser -αν και το δεύτερο δεν το είδαμε ακόμα, δεν ήταν στην CeBit, πάντως αν το X800 είναι όσο μακριά μου είπαν, τότε το Kaiser θα το προλάβει και μετά είναι θέμα ποιός θέλει VGA και ποιός θέλει keyboard+ροδάκι, εγώ γέρνω στο 1ο μια και έχω VGA μηχάνημα και ΞΕΡΩ πόσο downgrade μου φαίνεται το να ξαναπάω στο 1/4 της ανάλυσης)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως αξίζει να βγούμε off-topic αλλά πιστεύω πως το S100 (2 χρόνια πριν) χωρίς wi-fi, gps και με παλαιότερο λειτουργικό, έχει καμία σχέση με το x800 που συζητάμε τώρα, που εκτός των παραπάνω είναι 3G (άχρηστο για εμάς αλλά είναι παραπάνω), έχει οθόνη VGA κι έχει και δύο γενιές νεότερο λειτουργικό.

 

Αυτά (wif, gps, 3G, VGA οθόνη, wm6) δε νομίζω πως είναι τα "ίδια πάνω-κάτω" και ότι η κάμερα θα ήταν αυτή αυτή που θα έκανε τη μεγάλη διαφορά.

 

Όπως πολύ ωραία είπε ο zaharakis, μακάρι να μην πληρώναμε καθόλου κάμερα και στη θέση της να είχαμε παραπάνω μνήμη...

 

Wifi με κάρτα SD και τη χρησιμοποιώ σπάνια έως καθόλου δεν τη χρειάζομαι πάνω...

GPS με bluetooth και αυτό το χρησιμοποιώ 1-2 φορές την εβδομάδα επίσης δεν το χρειάζομαι πάνω...

3G καλά κρασιά...

wm6 δυο γενιές νεότερο λειτουργικό:lol:πείτε μου τι παραπάνω κάνουν από τα wm3... ΤΙΠΟΤΑ! Κυνηγάτε το καρότο της Microsoft όσο θέλετε...

Μόνο η VGA έμεινε για να δικαιολογήσει την αγορά...

Δε λέτε τίποτα για τον επεξεργαστή που είναι ΙΔΙΟΣ (και μερικές φορές χειρότερος!), για τη μνήμη που αυξήθηκε ελάχιστα παρότι οι μνήμες είναι παμφθηνες σήμερα, για την αυτονομία που εξακολουθεί να είναι οικτρή...

 

Επίσης (NLS) δε μπορείτε να χαρακτηρίζετε βλακεία τις προτεραιότητες του άλλου αν δεν ταιριάζουν με τις δικές σας...

όσο για το "η καλύτερη κάμερα είναι αυτή που έχεις συνέχεια μαζί σου" το είπε και ο Jobs παρουσιάζοντας το Iphone...

και φυσικά ξέρω ότι ο φακός της Panasonic δεν είναι Leica που κάνει χιλιάδες ευρώ αλλά Leica approved...αυτό όμως δε με εμπόδισε να βγάλω εξαιρετικές φωτογραφίες από ελικόπτερο στο Grand Canyon:p

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

με αυτή τη λογική μπορώ να σου δώσω το Τ610 μου και θα είσαι μια χαρά

1) τελικά ΠΟΙΕΣ είναι οι προτεραιότητες σου δεν μας είπες (απλά είπες "είναι άλλες" φλου)

2) το αν κάτι είναι ΠΟΛΥ καλύτερο από κάτι άλλο όταν έχει 15 (λέμε τώρα) νεώτερα/ανώτερα χαρακτηριστικά είναι αντικειμενικό όχι υποκειμενικό και ΑΣΧΕΤΟ με το αν εσύ (και κάθε εσύ) τα χρησιμοποιείς

 

και τέλος πάντων για τις δικές μου ανάγκες (που είναι συγκεκριμένες και αν θες στις αναλύω) το X800 είναι ΠΟΛΥ καλύτερο από ότι άλλο έχω δει όχι εδώ και 2 χρόνια αλλά από καταβολής PPC (και πίστεψε με, εκεί ήμουν και την ξέρω) - χωρίς να σημαίνει ότι τον άλλο μήνα δεν θα βγει κάτι ακόμα καλύτερο από κάποιον (ήδη εγώ δεν περιμένω το X800 αλλά το M900 αν απέχουν μόνο κάνα μήνα μεταξύ τους)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Wifi με κάρτα SD και τη χρησιμοποιώ σπάνια έως καθόλου δεν τη χρειάζομαι πάνω...

GPS με bluetooth και αυτό το χρησιμοποιώ 1-2 φορές την εβδομάδα επίσης δεν το χρειάζομαι πάνω...

3G καλά κρασιά...

απαντάω με δικιά σου απάντηση

Επίσης (NLS) δε μπορείτε να χαρακτηρίζετε βλακεία τις προτεραιότητες του άλλου αν δεν ταιριάζουν με τις δικές σας...

δεν τα χαρακτήρισες βλακείες, αλλά τα έκανες όλα ίσωμα. Μιλάς καθαρά και μόνο για το εαυτό σου και δε βλέπεις τι είναι αυτό που θέλουν οι περισσότεροι χρήστες (άρα προσπαθούν κι οι εταιρίες να ικανοποιήσουν).

 

Επίσης, θα κουβαλάω 2 παραπάνω συσκευές μαζί μου, που στο ppc είναι στα ίδια επίπεδα ενσωματωμένα, ενώ δε μπορώ να κουβαλάω μία που και στο καλύτερο κινητό-κάμερα είναι χειρότερο από ότι μια compact φωτογραφική (και την έχω κι ενσωματωμένη χωρίς να είναι τραγική).

 

wm6 δυο γενιές νεότερο λειτουργικό:lol:πείτε μου τι παραπάνω κάνουν από τα wm3... ΤΙΠΟΤΑ! Κυνηγάτε το καρότο της Microsoft όσο θέλετε...

????? Μάλλον δεν έχεις δει wm5 για αυτό. Κάθε πότε κάνεις restart, γιατί εγώ κάνω όταν είναι να βάλω νέα ROM (καλά το παράκανα :p αλλά μήνα βγάζω εύκολα).

Δε λέτε τίποτα για τον επεξεργαστή που είναι ΙΔΙΟΣ (και μερικές φορές χειρότερος!),

Μια χαρά είμαι από θέμα επεξεργαστή, δεν έχω κανένα πρόβλημα ταχύτητας...

για τη μνήμη που αυξήθηκε ελάχιστα παρότι οι μνήμες είναι παμφθηνες σήμερα

Μάλλον δε βλέπεις:

Όπως πολύ ωραία είπε ο zaharakis, μακάρι να μην πληρώναμε καθόλου κάμερα και στη θέση της να είχαμε παραπάνω μνήμη...

 

για την αυτονομία που εξακολουθεί να είναι οικτρή...

Με άνεση βγάζω δύο μέρες με το bluetooth συνέχεια ανοιχτό. Δε θα το έλεγα αυτό οικτρό. Ναι θα ήθελα να μπορώ να ανοίγω και το GPS και να μου κρατάει πάλι δύο μέρες, αλλά πιστεύω η θυσία που έχουν κάνει για το μέγεθος αξίζει...

 

Αυτή είναι η τελευταία απάντησή μου πάνω στο θέμα, και δεν έχω καμία όρεξη να τραβήξω άλλο το off-topic...

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς καθαρά και μόνο για το εαυτό σου και δε βλέπεις τι είναι αυτό που θέλουν οι περισσότεροι χρήστες (άρα προσπαθούν κι οι εταιρίες να ικανοποιήσουν).

 

Μήπως αυτό που θέλουν οι εταιρείες να σερβίρουν;

Σε επίπεδο δυνατοτήτων δεν προσφέρουν τίποτα παραπάνω ασχέτως αν είναι με ενσωματωμένες ή πρόσθετες συσκευές όπως στο S100...

Δε θα είναι μια πρόσθετη δυνατότητα αν σοβαρέψουν την κάμερα; (η οποία με τη δική σου λογική είναι κάτι που θέλουν οι χρήστες, γι΄αυτό και βρίσκεται πάνω στη συσκευή). Πώς θα σου φαινόταν για παράδειγμα αν το GPS σε έδειχνε 1-2 δρόμους παραδίπλα; Θα έλεγες δεν πειράζει, αφού το GPS δεν είναι η κύρια λειτουργία του ppc, δε με πειράζει αν δεν είναι ικανοποιητική, θα πάρω και ένα GPS να κάνω τη δουλειά μου;

Επειδή τις εταιρείες τις βολεύει να βάλουν λίγη μνήμη και φτηνοκάμερες πρέπει εμείς να επικροτούμε με την αγορά μας;

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

παιδια ολοι μας εχουμε δικιο...ο καθενας απο την μερια του..

 

το θεμα ειναι οτι οσο ασχολουμαστε με τα wm τοσο και πιο απαιτητικοι γινομαστε απο τις συσκευες μας..

 

ετσι ο καθενας μας, αναλογα με τις καθημερινες του αναγκες, απο μια πολυσυσκευη που ειναι τα wm,εχει και διαφορετικες απαιτησεις.;)

 

η ουσια ειναι οτι ολοι μας θα εχουμε τις συσκευες φορτωμενες με παμπολλες εφαρμογες (που πραγματικα μας κανουν την ζωη μας πιο ευκολη) και το 1ο πραγμα που θα μας ενδιαφερει θα ειναι να ειναι γρηγορες και σταθερες:!:

 

ασχετα αν θελουμε καλη καμερα,ραδιο,gps,τηλεφωνο,pda,wifi,voip μεγαλη αναλυση οθονης,τεραστια αυτονομια η και ολα αυτα μαζι (αυτη ειναι η αληθεια ετσι?:p )το ζητουμενο ειναι ενας καλος επεξεργαστης και αφθονη ram (ram.....καταραμενη λεξη....νταλκας μας εχει γινει με την ελλειψη της :()

 

για μενα παντως εχει γινει μονοδρομος η αναζητηση της σταθεροτητας και της ταχυτητας αλλα και της ευχρηστιας σε μια συσκευη (με wm παντα ):!:

 

απο τα review που κυκλοφορουν τα πραγματα ειναι ευοιωνα και το μονο που εχουμε να κανουμε ειναι λιγο υπομονη ακομα μεχρι αυτες οι συσκευες να ερθουν στα χερια μας επιτελους.

 

τοτε θα εχουμε και το μετρο συγκρισης σε πρωτο χρονο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

 

Απλα τελειο!Το μονο λιγο πιο πολυ Ram-Rom!

Και η ιστορια συνεχιζεται αντε παλι πουλα και αγορασε!:(

Παντως οτι και να λεμε αυτη ειναι δουλεια των κατασκευαστων να μας βαζουν στην διαδικασια της αγορας κανοντας ετσι μικρα βηματακια στα "προικια" των συσκευων(2Μ camera,128 rom κτλ) ετσι για να μας κρατουν ζεστους!

Αλλα τι να το κανεις εγω προσωπικα και πιστευω αρκετοι φιλοι απο εδω αμα το δουμε απο κοντα οσο και να κοστιζει το χερι θα το βαλουμε στην τσεπη, οποτε απλα ας το απολαυσουμε!!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι και στην E-TEN φαίνεται πιο χτυπητά αυτό (βλακεία που δεν τους το είπα και κατάμουτρα) εφόσον ΗΔΗ έχουν μηχάνημα με 256MB ROM

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι και στην E-TEN φαίνεται πιο χτυπητά αυτό (βλακεία που δεν τους το είπα και κατάμουτρα) εφόσον ΗΔΗ έχουν μηχάνημα με 256MB ROM

 

Ετσι νομιζω φιλε γιατι δεν με χαλασε το G 500+ που ειχα με τα 256!

Το "Χ800"(Μ900) με το πληκτρολογιο υπαρχει πουθενα σε καμια φωτο?

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Ετσι νομιζω φιλε γιατι δεν με χαλασε το G 500+ που ειχα με τα 256!

Το "Χ800"(Μ900) με το πληκτρολογιο υπαρχει πουθενα σε καμια φωτο?

 

Δεν έχουμε καμία Photo διαθέσιμη αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Απλα τελειο!Το μονο λιγο πιο πολυ Ram-Rom!

Και η ιστορια συνεχιζεται αντε παλι πουλα και αγορασε!:(

Παντως οτι και να λεμε αυτη ειναι δουλεια των κατασκευαστων να μας βαζουν στην διαδικασια της αγορας κανοντας ετσι μικρα βηματακια στα "προικια" των συσκευων(2Μ camera,128 rom κτλ) ετσι για να μας κρατουν ζεστους!

Αλλα τι να το κανεις εγω προσωπικα και πιστευω αρκετοι φιλοι απο εδω αμα το δουμε απο κοντα οσο και να κοστιζει το χερι θα το βαλουμε στην τσεπη, οποτε απλα ας το απολαυσουμε!!:)

 

Απλά πολύ λίγο και όχι τέλειο...;)

Αν εξαιρέσουμε το θέμα 'ανάλυση οθόνης',δεν προσφέρει τίποτα άλλο σε σχέση με τον προκάτοχό του Χ500.Τα 3g και οι κάμερες είναι ανούσια πράγματα για ένα ppc.:(

Link to comment
Share on other sites

Απλά πολύ λίγο και όχι τέλειο...;)

Αν εξαιρέσουμε το θέμα 'ανάλυση οθόνης',δεν προσφέρει τίποτα άλλο σε σχέση με τον προκάτοχό του Χ500.Τα 3g και οι κάμερες είναι ανούσια πράγματα για ένα ppc.:(

 

 

Για ολους σιγουρα οχι, καποιοι θα τα θελουν και αυτα καθως και την εξωτερικη του εμφανιση που μου αρεσει πολυ!Αλλα μαλλον οι διαφορες του θα ειναι πιο πολλες και εντιπωσιακες και θα μπορουν να κριθουν μονο οταν το πιασουμε στα χερια μας;)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Απλά πολύ λίγο και όχι τέλειο...;)

Αν εξαιρέσουμε το θέμα 'ανάλυση οθόνης',δεν προσφέρει τίποτα άλλο σε σχέση με τον προκάτοχό του Χ500.Τα 3g και οι κάμερες είναι ανούσια πράγματα για ένα ppc.:(

To 3G φυσικά και δεν είναι άχρηστο σε ένα ppc, εκτός αν προτιμάς το GPRS.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN X800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...