Jump to content

Closer


Cyberdemon87
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας παιδία. Θα είμαι σύντομος. Λοιπόν ψάχνω οτιδήποτε από το ελληνικό συγκρότημα Closer. Ψάχνω εδώ και μήνες αλλά το μόνο που έχω καταφέρει να βρώ είναι 2 κομμάτια... Αν κάποιος έχει το οτιδήποτε από αυτό το συγκρότημα παρακαλώ ας απαντήσει ή ας στείλει pm.

 

Το link για το myspace τους αν έχετε απορία είναι το παρακάτω:

 

http://www.myspace.com/closergreece

 

Και η δισκογραφία τους είναι:

 

Fly In The Milk (Studio II) 1995 - 7"

In The Market (Studio II) 1998 LP

Universe (Chrysalis/EMI) 1999 EP

Suddenly Comes...(Chrysalis/EMI) 2000 LP

Mystery Falls Down (Chrysalis/EMI) 2000 EP

Closer(EMI)2006 LP

 

 

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και ελπίζω σε απάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

Οι Closer δεν ήταν αυτοί που έγραψαν και το κομμάτι των s1NgLEs; Αν δεν το έχεις και το θέλεις είναι το μόνο που έχω από το συγκρότημα.
Link to comment
Share on other sites

Σωστά, είναι και στο soundtrack της σειράς! Σε ευχαριστώ πολύ αλλά το συγκεκριμένο κομμάτι το έχω ήδη.
Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να μου στο στειλεις εμενα με μηνυμα link με το κομματι των singles ,η αν θες να στειλω email με μηνυμα να μου το στειλεις
Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτη μπάντα, τους είδα πρόσφατα στην Πάτρα οπου ακούσαμε και τον καινούριο δίσκο (μέχρι να διακόψει τη συναυλία η αστυνομία...)
Xperia Z5 Premium, Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet, Asus Nexus 7 (2013) 16GB
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

# Όπως και στα υπόλοιπα forum του myphone.gr, έτσι και στο Chat & Fun και στις υποκατηγορίες του απαγορεύεται η ανάρτηση / επισύναψη «παράνομου» (πειρατικού) περιεχομένου, όπως π.χ. αρχεία που προστατεύονται από πνευματικά δικαιώματα (τραγούδια, video-clips κ.ο.κ. ή και αποσπάσματα αυτών). Τα παράνομα αρχεία θα αφαιρούνται με την πρώτη ευκαιρία, χωρίς προειδοποίηση.

 

# Απαγορεύεται επίσης η δημοσίευση συνδέσμων (direct links) για download «παράνομου» περιεχομένου. Τα Torrents, τα link του eDonkey, eMule, RapidShare κ.ο.κ. δεν αποτελούν εξαίρεση και επίσης θα αφαιρούνται, αμέσως μόλις γίνονται αντιληπτά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...