Jump to content

Δωρεάν test drive Sony Ericsson W880i


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπως και η ΤΙΜ, δινει τη δυνατοτητα δωρεαν χρησης του w880 για 24 ωρες. Με η χωρις πιστωτικη καρτα. Ισχυει οπως και στην ΤΙΜ τα ιδια.
Link to comment
Share on other sites

Άσε που άμα πεθαίνει όπως το Κ800 και τύχει να σου μείνει στα χέρια τη μέρα της δοκιμής (λαχείο), θα σε βάλουν να το πληρώσεις !!! :)

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα να βλέπω αντιγραφές υπηρεσιών, βγαίνει μια υπηρεσία από μια εταιρία και αμέσως δουλεύει το ειδικό τμήμα copy paste και μετά απο μια εβδομάδα max υπάρχει και στις άλλες 2. Ασχέτως με το πόσο χρήσιμη είναι η υπηρεσία...
Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα να βλέπω αντιγραφές υπηρεσιών, βγαίνει μια υπηρεσία από μια εταιρία και αμέσως δουλεύει το ειδικό τμήμα copy paste και μετά απο μια εβδομάδα max υπάρχει και στις άλλες 2. Ασχέτως με το πόσο χρήσιμη είναι η υπηρεσία...

 

1 μέρα ήταν η διαφορά.

 

Εγω πάλι το βρικσω θετικο το copy paste. Σου δινει επιλογες.

Link to comment
Share on other sites

Πω! Πω! Ανατρίχιασα. Τι φοβερή υπηρεσία ήταν αυτή; Αυτήν περίμενα όλη μου την ζωή.

 

Αντί να βελτιώσει το δίκτυο 2G και να επεκτείνει το άθλιο 3G βγάζει κάτι τέτοιες βλακείες. Μας δουλεύει η Vodafone;

Link to comment
Share on other sites

Πω! Πω! Ανατρίχιασα. Τι φοβερή υπηρεσία ήταν αυτή; Αυτήν περίμενα όλη μου την ζωή.

 

Αντί να βελτιώσει το δίκτυο 2G και να επεκτείνει το άθλιο 3G βγάζει κάτι τέτοιες βλακείες. Μας δουλεύει η Vodafone;

 

Τι σχεση εχει η ευκολια που προσφερει (οσο χαζη και αν ειναι) με το δικτυο?

 

Παντως καλο θα ηταν πριν πεταξουμε μια βαρυγδουπη φραση να σκεφτομαστε και λιγο. Εκτος αν πιστευεις οτι ολη η vf ασχολειτε με το w870, οποτε πασο.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχεση εχει η ευκολια που προσφερει (οσο χαζη και αν ειναι) με το δικτυο?

 

Παντως καλο θα ηταν πριν πεταξουμε μια βαρυγδουπη φραση να σκεφτομαστε και λιγο. Εκτος αν πιστευεις οτι ολη η vf ασχολειτε με το w870, οποτε πασο.

 

 

Η Vodafone, και όχι μόνο, βγάζει κάτι τέτοιες βλακείες-υπηρεσίες (ο θεός να τις κάνει) έτσι να αποπροσανατολίζει τους μη σκεπτόμενους (κάπως αλλιώς έπρεπε να τους ονομάσω) καταναλωτές.

 

Τώρα για αυτούς που φορούν παρωπίδες και υποστηρίζουν αυτές τις ανούσιες κινήσεις των εταιριών (θαρρείς θα τους ανταμείψουν για αυτήν τους την υποστήριξη) έχω να τους πω πως ένα κινητό θα αγοράσουν που κοστίζει το πολύ 500-600 ευρώ, δεν θα πάρουν αυτοκίνητο για να είναι τόσο χρήσιμο το test drive. Αν δεν τους αρέσει το αλλάζουν. It’s too simply.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, για μενα η υπηρεσια αυτη ειναι ανουσια. Καποιον άλλον ομως μπορεί να τον βολεψει.

 

Αυτο που ενοχλει αφανταστα ειναι το ειρωνικο σου σχολιο περι σηματος. Δηλαδη τι περιμενεις? Ολη η εταιρια να ασχολειται με το σημα? Οταν θα αρχισει και το marketing να βαζει κεραιες να μου το πεις για να αλλαξω εταιρεια. ΔΕΝ ανεχομαι το marketing να βαζει κεραιες. Θα προτιμουσα να ασχοληθει καποιος μηχανικος. Γιατι αν καταλαβα καλα, εσυ για αυτο διαμαρτυρεσαι. Οτι αντι να φτιαχνουν το σημα βγαζουν υπηρεσιες, το μαρκετινγκ.

 

Παντως αν θες στειλε και επιστολη διαμαρτυριας να ασχοληθουν και οι καθαριστριες με το σημα.

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνεται λίγο περίεργη σύμπτωση το test drive και των δύο να αφορά μόνο το συγκεκριμένο μοντέλο της SE.... μήπως τελικά βρίσκεται η SE πίσω απο αυτό το promotion?

Γιατί η αλήθεια είναι οτι έχει πέσει πολύ προώθηση του W880, πολύ περισσότερη από οτι μας έχει συνηθήσει η SE για τα καινούργια της μοντέλα

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνεται λίγο περίεργη σύμπτωση το test drive και των δύο να αφορά μόνο το συγκεκριμένο μοντέλο της SE.... μήπως τελικά βρίσκεται η SE πίσω απο αυτό το promotion?

Γιατί η αλήθεια είναι οτι έχει πέσει πολύ προώθηση του W880, πολύ περισσότερη από οτι μας έχει συνηθήσει η SE για τα καινούργια της μοντέλα

Δεν νομίζω, τουλάχιστον στην ΤΙΜ τα επόμενα μοντέλα θα είναι motorola ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω, τουλάχιστον στην ΤΙΜ τα επόμενα μοντέλα θα είναι motorola ;)

 

Τι συμπτωση... Μαντεψε τι θα ειναι και της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω, τουλάχιστον στην ΤΙΜ τα επόμενα μοντέλα θα είναι motorola ;)

Μη μου πεις! Motorola θα δώσει και η vodafone;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...