Jump to content

LG Prada (KE850)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα μολις απεκτησα κ εγω το πολυποθητο κινητουλι μετα απο καιρο...Μου φαινεται εντυπωσιακο κ προσωπικα οσο το εχω ψαξει υπερκαλυπτει τις απαιτησεις μου(ειμαι απλος ανθρωπος,δε θελω τρελα πραγματα:p).

Να ρωτησω,ξερει κανεις ποσες ωρες να το αφησω για την αρχικη/1η φορτιση?

Παλιοτερα τα πιο πολλα κινητα θελαν 13-17 ωρες για καλυτερη ζωη της μπαταριας,ισχυει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το αφηνεις μεχρι να τελειωσει η μπαταρια που ηδη εχει, και μετα το φορτιζεις κανονικα μεχρι πληρη φορτιση
kOstAkhS
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μολις απεκτησα κ εγω το πολυποθητο κινητουλι μετα απο καιρο...Μου φαινεται εντυπωσιακο κ προσωπικα οσο το εχω ψαξει υπερκαλυπτει τις απαιτησεις μου(ειμαι απλος ανθρωπος,δε θελω τρελα πραγματα:p).

Να ρωτησω,ξερει κανεις ποσες ωρες να το αφησω για την αρχικη/1η φορτιση?

Παλιοτερα τα πιο πολλα κινητα θελαν 13-17 ωρες για καλυτερη ζωη της μπαταριας,ισχυει κατι τετοιο?

 

μεγειά καλή,επιλογή!:cool:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω πως επιλεγουμε αλλη λεξη απο αυτη που μας βγαζει στο τ9?

π.χ.(το πιο απλο) θελω να γραψω 'ρε' και βγαζει πρωτη επιλογη 'σε',πως αλλαζω τη λεξη?

Link to comment
Share on other sites

Μπουχτισμένος από τα κινητά-καφετιέρες :lol: λέω να κάνω στον εαυτό μου δώρο ένα κινητό κόσμημα.

Ξέρω ότι οι ερωτήσεις μου θα είναι κοινότυπες αλλά είναι πολλές κ οι σελίδες του θέματος. Οποιος έχει την ευγενή καλοσύνη ας μου απαντήσει σε μερικές απορίες μου:

 

  1. Η οθόνη αφής είναι πρακτική στον χειρισμό της;
  2. Οταν παίζει βίντεο πιάνει όλη την οθόνη;
  3. Πόση αυτονομία έχει με νύχτα κλειστό αλλά bt ανοικτό ελέω hfree;
  4. Το ξυπνητήρι χτυπά και με το τηλέφωνο κλειστό;
  5. Το sms (ελπίζω 160 χαρ.) έχει το ίδιο Τ9 που έχουν κ τα άλλα κινητά;
  6. Με την αφή γράφεται σχετικά εύκολα ένα sms;

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μπουχτισμένος από τα κινητά-καφετιέρες :lol: λέω να κάνω στον εαυτό μου δώρο ένα κινητό κόσμημα.

Ξέρω ότι οι ερωτήσεις μου θα είναι κοινότυπες αλλά είναι πολλές κ οι σελίδες του θέματος. Οποιος έχει την ευγενή καλοσύνη ας μου απαντήσει σε μερικές απορίες μου:

 

  1. Η οθόνη αφής είναι πρακτική στον χειρισμό της;
  2. Οταν παίζει βίντεο πιάνει όλη την οθόνη;
  3. Πόση αυτονομία έχει με νύχτα κλειστό αλλά bt ανοικτό ελέω hfree;
  4. Το ξυπνητήρι χτυπά και με το τηλέφωνο κλειστό;
  5. Το sms (ελπίζω 160 χαρ.) έχει το ίδιο Τ9 που έχουν κ τα άλλα κινητά;
  6. Με την αφή γράφεται σχετικά εύκολα ένα sms;

 

στο 1) στο 5) & στο 6) μπορώ να σου απαντήσω με σιγουριά!

είναι πρακτική η οθόνη

160 οι χαρακτήρες

τώρα για τα μνμτα ποιο πολύ θέμα συνήθειας είναι...σχετικά εύκολα πάντως!Είναι φίλου μου και έχω αναγκαστεί να στείλω μνμτα χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Μπουχτισμένος από τα κινητά-καφετιέρες :lol: λέω να κάνω στον εαυτό μου δώρο ένα κινητό κόσμημα.

Ξέρω ότι οι ερωτήσεις μου θα είναι κοινότυπες αλλά είναι πολλές κ οι σελίδες του θέματος. Οποιος έχει την ευγενή καλοσύνη ας μου απαντήσει σε μερικές απορίες μου:

 

  1. Η οθόνη αφής είναι πρακτική στον χειρισμό της;
  2. Οταν παίζει βίντεο πιάνει όλη την οθόνη;
  3. Πόση αυτονομία έχει με νύχτα κλειστό αλλά bt ανοικτό ελέω hfree;
  4. Το ξυπνητήρι χτυπά και με το τηλέφωνο κλειστό;
  5. Το sms (ελπίζω 160 χαρ.) έχει το ίδιο Τ9 που έχουν κ τα άλλα κινητά;
  6. Με την αφή γράφεται σχετικά εύκολα ένα sms;

 

Στο 1 ειναι οντος πρακτικη και βολικη!

Στο 2 ναι!πιανει ολη την οθονη!

Στο 3 περιπου 4 μερες!

Στο 4 ναι!

Στο 5 160 χαρ και το τ9 δεν εχει πολλες επιλογες σε σχεση με νοκια η ΣΕ!

Στο 6 γραφεις παρα πολη ευκολα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις πως μπορω να ξεκλειδωσω ενα LG prada που ειναι κλειδωμενο στην Orange???:worry:

 

για ξεκλειδώματα και τέτοια όλο και κάτι θα έχει εδώ http://www.mobile-hacks.co.uk

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω,εχω ενα προβλημα με το ημερολογιο,πολυ συχνα για καποιο λογο που δεν καταλαβαινω ,μενει πισω μια μερα,το αλλαζω κ μετα απο μερικες μερες ξαναγινεται.Συμβαινει κ σε καποιον αλλο αυτο?Ξερετε πως αντιμετωπιζεται?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδια το εχει η κορη μου και σε ορισμενα τμηματα του μενου οπως στον φοντο , στην προβολη φωτογραφιων (πληρη εμφανηση) , οταν ακουει μουσικη κλπ εμφανιζει μια λεπτη γαλαζια καθετη γραμμη στο αριστερο μερος της οθονης την οποια ομως δεν εμφανιζει σε αλλα τμηματα του μενου.

 

Εχειο καποιος το ιδιο προβλημα ????

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω,εχω ενα προβλημα με το ημερολογιο,πολυ συχνα για καποιο λογο που δεν καταλαβαινω ,μενει πισω μια μερα,το αλλαζω κ μετα απο μερικες μερες ξαναγινεται.Συμβαινει κ σε καποιον αλλο αυτο?Ξερετε πως αντιμετωπιζεται?

 

Και σε μένα και σε πολλούς άλλους...

 

Αυτό έγινε από την πρωτοχρονιά, όπου η ημερομηνία πήγε από 31/12/2007 σε 00/01/2008.

 

Όσο και να το αλλάζεις πάντα θα γυρνάει μετά από λίγες ώρες μια μέρα πίσω... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου έκανε τέτοια και άλλα κουλά το ημερολογίο. Πρόσφατα το έστειλα για αναβάθμιση στην LG και μέχρι στιγμής το ημερολόγιο δουλευει άψογα. Το software που βάλαν έιναι το:

KE850CP40-EUR-V10u-XXX-XX

JAN 18 2008

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To pixmania το έχει σε πολύ καλή τιμή και σκέφομαι να το αγοράσω για δωράκι.Αυτο που με προβληματίζει είναι ότι στις γλώσσες δεν αναφέρει πουθενά ελληνικά.

Λέτε να υπάρχει πρόβλημα,sms στα ελληνικά θα μπορεί να στείλει;Δεν θέλω να μπω σε διαδικασίες αναβάθμισης γιατι όπως ανέφερα το θέλω για δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο να μην έχει ελληνικά:(

Αν διαβάσεις από την αρχή το thread θα δεις κάποιους που το είχαν πάρει από εξωτερικό και δεν είχαν καθόλου ελληνικά.

Επίσης όσον αφορά την αναβάθμιση με ελληνικά ρώτα την αντιπροσωπεία για το αν αναβαθμίζουν prada παραεισαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera, mporeis kapoios na mou pei please pos boro na metafero ta sms pou eine apothikevmena stin siskevi moy stin sim giati tha allakso kinito kai den thelo na ta xasw???exw xasei to cd rom pou erxotan me to kinito...any other way??
Link to comment
Share on other sites

chloe-k δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος για να κάνεις αυτο που θές στο prada:(

Επίσης ακόμα και να είχες το cd το software της lg μεταφέρει μόνο επαφές, ημερολόγιο και σημειώσεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το πηρα κ εγω για δωρακι απο το εξωτερικο σε πολυ καλη τιμη, αλλα δεν εχει ελληνικο μενου! Μηπως ξερει κανεις αν γινεται να του προσθεσω κ πως??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με το τηλεφωνο αυτο.

Στις φωτογραφιες που βγαζω οταν μετα θελω να τις δω δε μπορω να ζουμαρω πανω σε αυτες.Υπαρχει καποιο application που μπορω να "φορτωσω" ωστε να εχω ζουμ?

:cool:

Nokia:6120c,6500,N73,N81 / Toshiba G810 Portege WM6.5 / Apple iPhone 3GS 16GB / Samsung Galaxy S II / Samsung Galaxy S4 9505 stock
Link to comment
Share on other sites

οσοι εχουν κανει την αναβαθμιση σε ελληνικο μενου και ελληνικη γλωσσα,σε τι μαγαζι γινεται? Π.χ σε Γερμανο? Ποσο κοστιζει περιπου? Μη δωσουμε οτι γλιτωσαμε απο το τηλεφωνο στην αναβαθμιση!!! :-)
Link to comment
Share on other sites

Επίσης όσον αφορά την αναβάθμιση με ελληνικά ρώτα την αντιπροσωπεία για το αν αναβαθμίζουν prada παραεισαγωγής.

 

Mόνο εκεί αν μπορούν, ή ίσως κανένα πολύ ψαγμένο μαγαζάκι...

Link to comment
Share on other sites

τελικα δε το κανουν ....Δεν μπορουν να το κανουν σε οσα ειναι απο εξωτερικο να βαλουν αλλη γλωσσα...ισως το 9volto να μπορει...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...