Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6110 Navigator


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρησιμοποιώ εδώ και δυο βδομάδες το στερεοφωνικό jabra (BT320s), τόσο για μουσική όσο και για ομιλία και είναι super. Αντιθέτως το i-tech που είχα πριν, η συσκευή το πετούσε συνέχεια.

 

 

Aπο που το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σας ρωτησω κατι βρε παιδια..

Εγω παω για ψαρεμα(ερασιτεχνικα με βαρκουλα και μπετονια)

και θελω να σταμπαρω καποια συγκεκριμενα σημεια στα οποια οταν πηγα ειχε ψαρι, και να τα βρω και την επομενη...

Αυτο θα μου το κανει το συγκεκριμενο κινητο η οχι?

Captain kipakaoo will always be the last

 

:!:Τοπογράφο Ψάχνεις!!?

Εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Aπο που το πήρες?

 

Από κατάστημα wind της Ξάνθης. Αλλά δεν το βλέπω να πολυ κυκλοφορεί σε άλλα καταστήματα (wind επίσης). Ζήτησε μήπως μπορούν να σου το παραγγείλουν αν δεν το βρεις.

 

 

Να σας ρωτησω κατι βρε παιδια..

Εγω παω για ψαρεμα(ερασιτεχνικα με βαρκουλα και μπετονια)

και θελω να σταμπαρω καποια συγκεκριμενα σημεια στα οποια οταν πηγα ειχε ψαρι, και να τα βρω και την επομενη...

Αυτο θα μου το κανει το συγκεκριμενο κινητο η οχι?

 

Θα το κάνει. Εγώ το έχω χρησιμοποιώ όταν βρίσκομαι σε άλλες πόλεις για κάτι αντίστοιχο. Παρκάρω κάπου το αμάξι, αποθηκεύω το σημείο που το αφήνω και μετά όταν πάω να το πάρω, το ψάχνω με το gps :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

τι αναλυση βιντεο τραβαει? φαινεται καλα στον υπολογιστη?

Video Resolution: 320 x 240

Video Frame Rate: 15 fps

 

Κατά τη γνώμη μου είναι αρκετά καλό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Να κάνω και εγω μια ερώτηση... τι πιθανότητα υπάρχει να βρω το πίσω καπάκι απο 6110 γιατί το δικό μου πήρε λίγο "σασί":D δεν ξέρω πως που την έφαγε και έχει μπει λίγο μέσα το μεταλικό μέρος. Λειτουργικά δεν έχει πρόβλημα και η κάμερα μια χάρα δουλεύει αλλα απλως μου τη σπάει λίγο. Βεβαια μετα απο αυτό αγόρασα τη πλαστική θήκη για να μην έχουμε άλλα ατυχήματα γρατζουνισμα στην οθόνη αλλά και στο πίσω μέρος. Please post οποιος ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Να κάνω και εγω μια ερώτηση... τι πιθανότητα υπάρχει να βρω το πίσω καπάκι απο 6110 γιατί το δικό μου πήρε λίγο "σασί":D δεν ξέρω πως που την έφαγε και έχει μπει λίγο μέσα το μεταλικό μέρος. Λειτουργικά δεν έχει πρόβλημα και η κάμερα μια χάρα δουλεύει αλλα απλως μου τη σπάει λίγο. Βεβαια μετα απο αυτό αγόρασα τη πλαστική θήκη για να μην έχουμε άλλα ατυχήματα γρατζουνισμα στην οθόνη αλλά και στο πίσω μέρος. Please post οποιος ξέρει.

Υποθέτω σε ένα nokia shop θα βρεις.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia,prin ligo kairo eixa dei se ena forum tin dinatotita anavathmiseis tis cameras apo 2.0 mega pixel se 3.0,sigkekrimena elege to eksis..anavathmiste tin cam tou nokia sas apo 2.0 se 3.0 mega pixel.einai efikto auto an uparxei kapoios tropos i kapoio software pou na kanei auto to update?euxaristw
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia,prin ligo kairo eixa dei se ena forum tin dinatotita anavathmiseis tis cameras apo 2.0 mega pixel se 3.0,sigkekrimena elege to eksis..anavathmiste tin cam tou nokia sas apo 2.0 se 3.0 mega pixel.einai efikto auto an uparxei kapoios tropos i kapoio software pou na kanei auto to update?euxaristw

 

λογικα δεν γινεται κατι τετοιο με κανενα λογισμικο γιατι ο αισθητήρας (αυτος δινει ουσιαστικα τα ΜΡ) είναι κατι το υλικό :O

http://www.inflatable.net/costumes/keno.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

έχω ένα πρόβλημα με το nokia 6110 navigator.

Καθώς πάω να στείλω κάτι με bluetooth μου βγάζει ένα μήνυμα "aknnfysrv:Σφάλμα συστήματος (-6)" και απ ότι καταλαβαίνετε δεν μπορώ να στείλω τίποτα.Για να λάβω δεν το έχω δοκιμάσει.

Αν ξέρει κανείς τίποτα ας μου πεί.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Να κάνω και εγω μια ερώτηση... τι πιθανότητα υπάρχει να βρω το πίσω καπάκι απο 6110 γιατί το δικό μου πήρε λίγο "σασί":D δεν ξέρω πως που την έφαγε και έχει μπει λίγο μέσα το μεταλικό μέρος. Λειτουργικά δεν έχει πρόβλημα και η κάμερα μια χάρα δουλεύει αλλα απλως μου τη σπάει λίγο. Βεβαια μετα απο αυτό αγόρασα τη πλαστική θήκη για να μην έχουμε άλλα ατυχήματα γρατζουνισμα στην οθόνη αλλά και στο πίσω μέρος. Please post οποιος ξέρει.

 

Λογικα τωρα πρεπει να εχει ερθει στα Νοκια shops (πριν ενα μηνα δεν ειχαν) και μου ειχαν πει τιμη γυρω στα 9-10€(οσο το ειχαν και για το Ν70 που ειχα παρει). Και σε μενα εχει μπει λιγο προς τα μεσα το μεταλικο μερος γιατι το κουμπωμα της θηκης που εχω ειναι σκληρο.

 

Από σήμα πως πάει .Εννοώ εάν "παίζει" ή είναι σταθερό.

 

 

Σε γενικες γραμμες σταθερο. Το εχω δοκιμασει σε υπογειο και μεσα στο κεντρο της Αθηνας (γυρω γυρω πολυκατοικιες) και επιανε μια χαρα το σημα.

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικες γραμμες σταθερο. Το εχω δοκιμασει σε υπογειο και μεσα στο κεντρο της Αθηνας (γυρω γυρω πολυκατοικιες) και επιανε μια χαρα το σημα.

 

Σ'ευχαριστώ ρε φίλε γιατί αυτό το Ν80 καλό και αξιόπιστο τηλέφωνο αλλά από σήμα είναι σαν τα sony-ericsson.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

παιδια, ενδιαφερομαι γι αυτο το κινητο, αναβαθμιζονται οι χαρτες που εχει ενσωματομενοι? εαν ναι, υπαρχει καποιος κοστος? με ποιους χαρτες ειναι συμβατο το κινητο? με ενδιαφερι αυτο το κινητο πιο πολυ σαν GPS
Link to comment
Share on other sites

παιδια, ενδιαφερομαι γι αυτο το κινητο, αναβαθμιζονται οι χαρτες που εχει ενσωματομενοι? εαν ναι, υπαρχει καποιος κοστος? με ποιους χαρτες ειναι συμβατο το κινητο? με ενδιαφερι αυτο το κινητο πιο πολυ σαν GPS

 

Αν σε ενδιαφέρει ποιό πολύ σαν GPS καλλίτερα αγόρασε pda και βάλε το destinator είναι καλλίτερο.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόλις πήρα το 6110. Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος, εάν μπορεί να συνδεθεί στο internet τσάμπα, μέσω ασύρματου ρούτερ?

Για να μπορεί να συνδεθεί με ασύρματο router θα πρέπει να υποστηρίζει WLan...:rolleyes:

Εφόσον δεν έχει WLan το κινητό, ευνόητο είναι πως δεν γίνεται τέτοιου είδους σύνδεση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...