Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι λετε ρε παιδια τα φωτα στο πληκτρολόγιο ανάβουν μονο το βράδυ .

 

έχει αισθητήρα δεξιά του ακουστικού δοκιμάστε να τον κλεισετε με το δάχτυλο σας και μετα να ανοιξετε το σλιδε .

 

Μιλάμε για βλάβη, στα φωτα του πληκτρολογίου, ασχέτως του αισθητήρα, τα φώτα στο αριθμητικό πληκτρολόγιο είναι συνήθως ελλατωματικά.

Θέλω να βλέπω να γράφουμε ελληνικά με τόνους , Θέλω Windows 8.1 Για το Commodore 64 μου. Η ιστορία μου είναι απλή: Oric 1, Oric Atmos, Commodore 64,Sinclair QL, Amstrad 6128.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδιά θέλω την βοηθειά σας!

 

Μαρέσει πολύ αυτό το κινητό και θέλω να το αγοράσω.

 

Larita, μην κάνεις το λάθος και αγοράσεις αυτό το κινητό, όπως έκανα εγώ πριν από ακριβώς 13 μήνες..Ήδη είναι παλιό, η τιμή του ακόμα απαράδεκτα υψηλή και παρουσιάζει, τουλάχιστον σε μένα, πολλά προβλήματα. Μάλλον παρουσίαζε, μιας και το ξεφορτώθηκα πριν λίγο καιρό...

Θεωρώ ότι ετοιμάζεται σιγά-σιγά για απόσυρση και ξεπουλάνε τα τελευταία κομμάτια.

 

Γιατί δεν παίρνεις ένα πιο στιλάτο κινητό έτσι κι αλλιώς αφού σε ενδιαφέρει πολύ η εμφάνιση;

Link to comment
Share on other sites

...Γιατί δεν παίρνεις ένα πιο στιλάτο κινητό έτσι κι αλλιώς αφού σε ενδιαφέρει πολύ η εμφάνιση;
Δεν είναι στιλάτο το E65? :lol:
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ στη Nokia Κηφισιάς και μου είπαν ότι η αντικατάσταση της «πρόσοψης» του E65 κοστίζει περίπου 10€ και στην αλλάζουν επιτόπου σε 10-15 λεπτά, αλλά έχουν μόνο την καφέ.

Θα περάσω κάποια στιγμή και θα τους πω μήπως παίζει να παραγγείλω τη μαύρη.

Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα οτι αμα αλλαξεις προσοψη στο Ε65 πρέπει να αλλαξεις και το μικρόφονο !

 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο, την έχω αλλάξει σε Nokia shop

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Εχεις αλλαξει ολα τα πλαστικα η μονο την προσοψη?

 

 

Μόνο την πρόσοψη άλλαξα (μόνο αυτήν είχαν εξάλλου) για το λόγο οτι είχε ξεφλουδίσει

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι φοβερό!!!

Η επιστροφή στη ΝΟΚΙΑ, ιδιαίτερα με μια τέτοια συσκευή, είναι παντοτινός οργασμός

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν κ πως γινεται να σωσεις εικονες απο το ιντερνετ οταν μπαινεις μεσα απο το E65??? εννοω αν μεσα απο την πλοηγηση με wifi μπορουν να σωθουν καποιες εικονες που εμφανιζονται σε ιστοσελιδες με καποια εντολη του κινητου??/
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν κ πως γινεται να σωσεις εικονες απο το ιντερνετ οταν μπαινεις μεσα απο το E65??? εννοω αν μεσα απο την πλοηγηση με wifi μπορουν να σωθουν καποιες εικονες που εμφανιζονται σε ιστοσελιδες με καποια εντολη του κινητου??/

Πατάς Επιλογές και μετά πας Εργαλεία και επιλέγεις Προβολή εικόνων και εκεί θα δεις όλες τις εικόνες που υπάρχουν στην σελίδα και από εκεί και πέρα ανοίγεις αυτή που θες και βλέπεις τις επιλογές που έχεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ σκέτη οθόνη και πόσο κοστίζει περίπου??

θα την τοποθετήσω μόνος μου,πιστεύω να μπαίνει τόσο ευκολα όσο βγήκε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ σκέτη οθόνη και πόσο κοστίζει περίπου??

θα την τοποθετήσω μόνος μου,πιστεύω να μπαίνει τόσο ευκολα όσο βγήκε!!!

Καλώς ήρθες στο myphone :).

Για οθόνη δες εδώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ...και για την υποδοχή και για την απάντηση!!

λίγο off topic αλλά πρέπει να πω συγχαρητήρια για την δουλειά σας

αλλά και για την χρήση ελληνικών χαρακτήρων από όλους!!σπάνιο στις μέρες μας!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Πατάς Επιλογές και μετά πας Εργαλεία και επιλέγεις Προβολή εικόνων και εκεί θα δεις όλες τις εικόνες που υπάρχουν στην σελίδα και από εκεί και πέρα ανοίγεις αυτή που θες και βλέπεις τις επιλογές που έχεις.

αυτο που λες δεν υπαρχει... στο δικο μου κινητο τουλαχιστον.. εισαι σιγουρος οτι ετσι γινεται σωστα???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες δεν υπαρχει... στο δικο μου κινητο τουλαχιστον.. εισαι σιγουρος οτι ετσι γινεται σωστα???

 

Εννοεί στο μενού του browser, όχι στο κυρίως μενού.;)

Δεν μπορεί να μην υπάρχει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί στο μενού του browser, όχι στο κυρίως μενού.;)

Δεν μπορεί να μην υπάρχει.

 

αυτο που λες δεν υπαρχει... στο δικο μου κινητο τουλαχιστον.. εισαι σιγουρος οτι ετσι γινεται σωστα???

Δίκιο έχει ο φίλος ddr2, μέσα στο μενού του browser θα το βρεις αυτό.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχει ο φίλος ddr2, μέσα στο μενού του browser θα το βρεις αυτό.

το καταλαβα αυτο που ειπατε και ειδα στο μενου του browser απο την αρχη. το μονο του μου βγαζει ομως ειναι: επιλογες/εργαλεια/ευρεση σελιδοδεικτη. τπτ αλλο... το δοκιμασα και σε ιστοσελιδα με φωτογραφιες και δεν αλλαξε τπτ.. plz help!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το καταλαβα αυτο που ειπατε και ειδα στο μενου του browser απο την αρχη. το μονο του μου βγαζει ομως ειναι: επιλογες/εργαλεια/ευρεση σελιδοδεικτη. τπτ αλλο... το δοκιμασα και σε ιστοσελιδα με φωτογραφιες και δεν αλλαξε τπτ.. plz help!

Αυτή η επιλογή για τις εικόνες εμφανίζεται μόλις φορτώσουν οι εικόνες που υπάρχουν στην ιστοσελίδα. Αν δεν φορτώσουν οι εικόνες δεν εμφανίζει αυτή την επιλογή, γιατί δεν υπάρχει καμία εικόνα για να την δείξει. Εσένα φορτώνουν όλες οι εικόνες και παρ' όλα αυτά δεν σου δείχνει αυτή την επιλογή?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η επιλογή για τις εικόνες εμφανίζεται μόλις φορτώσουν οι εικόνες που υπάρχουν στην ιστοσελίδα. Αν δεν φορτώσουν οι εικόνες δεν εμφανίζει αυτή την επιλογή, γιατί δεν υπάρχει καμία εικόνα για να την δείξει. Εσένα φορτώνουν όλες οι εικόνες και παρ' όλα αυτά δεν σου δείχνει αυτή την επιλογή?

ακριβως... δεν αλλαζει τιποτα... δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακριβως... δεν αλλαζει τιποτα... δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει...

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο δεν στην εμφανίζει την επιλογή. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να πας να δεις στο browser το εξής: Ρυθμίσεις>Σελίδα>Φόρτωση υλικού και να επιλέξεις ή την επιλογή Όλα ή την επιλογή Εικόνες (όχι Flash). Δοκίμασε και αυτές τις ρυθμίσεις να δεις αν αλλάζει κάτι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...