Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

Σε ότι αφορά την SD είναι όπως προανέφερα Noname, υπήρχε στη συσκευασία ενός HTC P3300 που αγόρασα στο παρελθόν και την οποία αντικατέστησα με μια μεγαλύτερη SANDISK στο HTC οπότε την παλιά τη φορμάρισα στο E65.

Γιατί δεν αγοράζεις έτσι κι αλλιώς μια νέα κάρτα γνωστής εταιρίας να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο; Τι χωρητικότητα είναι η κάρτα που χρησιμοποιείς;

 

Άλλωστε οι νέες κάρτες είναι πάρα πολύ φθηνές. Ρϊξε μια ματιά εδώ να δεις τιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Άλλωστε οι νέες κάρτες είναι πάρα πολύ φθηνές. Ρϊξε μια ματιά εδώ να δεις τιμές.

Και εδώ

http://www.photoagora.gr/micro-sd-c422.html

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια!!!πήρα το κινητο και έκανα βλακεια είπα να βγάλω το vodafone και έβγαλα και την τηλεωραση μεσω vodafone live μπορω να κάνω τπτ να ξανα βγει!??:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια!!!πήρα το κινητο και έκανα βλακεια είπα να βγάλω το vodafone και έβγαλα και την τηλεωραση μεσω vodafone live μπορω να κάνω τπτ να ξανα βγει!??:)

Αν κατάλαβα καλά θέλεις να ξαναβάλεις το VL...;

Αν ναι, δεν έχεις παρά να ξανακάνεις τη διαδικασία μέσω του NSS βάζοντας το VL product code.

 

Το θέμα είναι πως λόγω του ότι το VL firmware είναι παλιότερο από το απλό δεν θα μπορείς να το περάσεις. Άρα θα πρέπει να περιμένεις να βγει νεότερη έκδοση VL firmware, πράγμα που το βλέπω πολύ χλωμό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

άμα το πάω σε ΝΟΚΙΑ θα μπορουν να κάνουν κάτι?λές να μην βγει ε?να το χαλασω να τους το πάω πίσω??:p

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

είναι οκ!!δεν ξερω αν έγεινε τπτ που άλαξα πάλι poduct code και έβαλα της vodafone αλλα έχω vodafone live κανονικά !!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω για ένα προβλημα που έχω στο κινητο να μου πείτε αν σας το παρουσιάζει και εσας...

 

Τις περισσότερες φορές το πλήκτρο των επαφών καθώς και το "πλήκτρο" μου (ο μπλέ ρόμβος) δεν μπορούνε να πατηθούνε και να με βγάλουν στις επαφές και σε μία εφαρμογή αντίστοιχα..

 

μήπως σας λέει κατι??? :confused:

ipmart-forum.com :cool:
Link to comment
Share on other sites

το ξαναπηρα επειτα απο καιρο για δευτερο κινητο.πιστευω οτι συνεχιζει να ειναι ισως ενα απο τα καλυτερα κινητα της Nokia.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το ξαναπηρα επειτα απο καιρο για δευτερο κινητο.πιστευω οτι συνεχιζει να ειναι ισως ενα απο τα καλυτερα κινητα της Nokia.

 

 

 

Οντως δικιο εχεις ενα απο τα καλυτερα κινητα που ειχα ποτε και εγω ...;) τα εχει ολα και πλεον η τιμη του δεν ειναι απαγορευτικη...;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω το εξής. Γιατί κάποιες φορές που μου δείχνει οτι υπάρχουν δίκτυα και μάλιστα ελεύθερα δεν μπορει να μπει και μου βγάζει ένα μύνημα για ιστό;(δεν θυμάμαι ακριβώς τι γράφει).
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω το εξής. Γιατί κάποιες φορές που μου δείχνει οτι υπάρχουν δίκτυα και μάλιστα ελεύθερα δεν μπορει να μπει και μου βγάζει ένα μύνημα για ιστό;(δεν θυμάμαι ακριβώς τι γράφει).

Συμβαίνει αρκετές φορές...

Τον λόγο δεν τον ξέρω 100%, αλλά ευθύνεται και η ποιότητα του σήματος.

Την κατάσταση έχει βελτιώσει αρκετά και αυτό:

Πήγαινε στο Μενού > Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Ασύρματο δίκτυο LAN > Επιλογές > Προχωρημένες Ρυθμίσεις. Θα επιβεβαιώνεις την επιλογή σου και μετά θα απενεργοποιήσεις την αυτόματη διαμόρφωση.

Τέλος, απενεργοποίησε και την εξοικονόμηση ενέργειας.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ενδιαφερομαι για το κινητο, μπορειτε να μου πειτε αν εχει καλη εμβελεια το wifi ??? επειδη μου ειπαν οτι δεν εχει πολυ ισχυρο σημα- εμβελεια σηματος. ισχυει κατι τετοιο???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ενδιαφερομαι για το κινητο, μπορειτε να μου πειτε αν εχει καλη εμβελεια το wifi ??? επειδη μου ειπαν οτι δεν εχει πολυ ισχυρο σημα- εμβελεια σηματος. ισχυει κατι τετοιο???

Καλά δεν μπορεί να συγκριθεί και με lap top, αλλά έχει αρκετά καλή εμβέλεια.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει αρκετές φορές...

Τον λόγο δεν τον ξέρω 100%, αλλά ευθύνεται και η ποιότητα του σήματος.

Την κατάσταση έχει βελτιώσει αρκετά και αυτό:

Πήγαινε στο Μενού > Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Ασύρματο δίκτυο LAN > Επιλογές > Προχωρημένες Ρυθμίσεις. Θα επιβεβαιώνεις την επιλογή σου και μετά θα απενεργοποιήσεις την αυτόματη διαμόρφωση.

Τέλος, απενεργοποίησε και την εξοικονόμηση ενέργειας.

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμμεση απάντηση. Χωρίς να θέλω να γίνομαι κουραστικός, θέλω να σου πω οτι το δοκίμασα μέχρι το σημείο που πας για προχωρημένες ρυθμίσεις και εκεί βγαίνει μύνημα οτι συνηστάται να μη το κάνεις. Ξέρεις γιατί και αν υπάρχουν επιπτώσεις στην λειτουργία του τηλεφώνου;

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμμεση απάντηση. Χωρίς να θέλω να γίνομαι κουραστικός, θέλω να σου πω οτι το δοκίμασα μέχρι το σημείο που πας για προχωρημένες ρυθμίσεις και εκεί βγαίνει μύνημα οτι συνηστάται να μη το κάνεις. Ξέρεις γιατί και αν υπάρχουν επιπτώσεις στην λειτουργία του τηλεφώνου;

Αν κάνεις μόνο αυτά που σου γράφω, δεν θα έχει επιπτώσεις στη συσκευή.

Μόνο λίγο η κατανάλωση ενέργειας θα επηρεαστεί κατά το διάστημα που θα έχεις ενεργοποιημένο το WiFi.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδία είμαι καινούργιος στα Symbian και θα ήθελα κάποιος να μου εξηγήσει τι πρόβλημα είναι αυτό με τα πιστοποιητικά. Δηλαδή : πάω να κάνω εγκατάσταση είτε θέματα είτε κάποια πργογράμματα και μου βγάζει σφάλμα πιστοποιητικού, Πήγα να κάνω update αλλα δεν υπάρχει καινούργια έκδοση( μέσω προγράμματος της Nokia). Επίσης το ίδιο σφάλμα μου το εμφανίζει όταν πάω να συνδεθώ σε ασύρματο δίκτυο(εντός εμβέλειας και με πολύ καλό σήμα). Χρειάζομαι βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδία είμαι καινούργιος στα Symbian και θα ήθελα κάποιος να μου εξηγήσει τι πρόβλημα είναι αυτό με τα πιστοποιητικά. Δηλαδή : πάω να κάνω εγκατάσταση είτε θέματα είτε κάποια πργογράμματα και μου βγάζει σφάλμα πιστοποιητικού, Πήγα να κάνω update αλλα δεν υπάρχει καινούργια έκδοση( μέσω προγράμματος της Nokia). Επίσης το ίδιο σφάλμα μου το εμφανίζει όταν πάω να συνδεθώ σε ασύρματο δίκτυο(εντός εμβέλειας και με πολύ καλό σήμα). Χρειάζομαι βοήθεια.

Εφόσον είσαι νέος με το Symbian/Series 60 άρχισε το διάβασμα!

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 Platform FAQ

 

Για το WiFi, όταν βρίσκεις και ενώ συνδέεσαι σου βγάζει διάφορα μηνύματα, ευθύνεται και το αντίστοιχο access point.

 

Για δοκίμασε αυτό:

Πήγαινε στο Μενού > Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Ασύρματο δίκτυο LAN > Επιλογές > Προχωρημένες Ρυθμίσεις. Θα επιβεβαιώνεις την επιλογή σου και μετά θα απενεργοποιήσεις την αυτόματη διαμόρφωση.

Τέλος, απενεργοποίησε και την εξοικονόμηση ενέργειας.

Καλό είναι να μην αλλάξεις άλλες ρυθμίσεις...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω να βγάλω το VL firmware από το κινητό μου και να βάλω το κανονικό. Πήγα να κάνω software update αλλά μου λέει πως δεν υπάρχει νεότερη έκδοση. Πως το αλλάζω?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω να βγάλω το VL firmware από το κινητό μου και να βάλω το κανονικό. Πήγα να κάνω software update αλλά μου λέει πως δεν υπάρχει νεότερη έκδοση. Πως το αλλάζω?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2202618#post2202618

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

γμτ πιάνονται τρίχες από το μάγουλό μου στα κουμπιά του κιν

 

 

 

ειναι το μονο που με εκνευρίζει σε αυτό το κιν :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

γμτ πιάνονται τρίχες από το μάγουλό μου στα κουμπιά του κιν

 

 

ειναι το μονο που με εκνευρίζει σε αυτό το κιν :lol::lol:

Να ξυρίζεσαι...!:tease:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σόρρυ αν έχει ξαναγίνει αυτή η ερώτηση αλλά επειδή πρεπει =να παω στη δουλειά δεν ειχα χρονο να ψαξω. Τελικά με το Ε65 μπορώ να χω gps, και αν ναι εύκολα?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολα. Εγκαθιστάς όποιο πρόγραμμα πλοήγησης θέλεις, αγοράζεις μια κεραία bluetooth GPS και είσαι έτοιμος.
Link to comment
Share on other sites

KALHMERA APO XANIA

 

 

Εχω ενα Ε65 ΝΟΚΙΑ και θελω να του βαλω το καινουριο λογισμικο αλλα να εχει το Vodafone Live ειναι η εκδοση 2.0633.65.01

μηπως χερει καποιος αν υπαρχει και πως μπορω να τη βαλω

 

 

αν χερει καποιος παρακαλω βοηθεια

 

αν θελεις να το βγαλεις πρεπει να πας σε ενα Νοκια Shop και να σου βαλουν το απλο λογισμικο αλλα να ξερεις οτι το τηλεφωνο χανει την εγγυηση του με αυτο . αν σου παθει κατι και παει σε κεντικο servise την πατησες ..

 

εγω δουλευω σε Nokia Shop για αυτο στα λεω αυτα ..

να ξερεις οκ

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα ερώτηση: Όταν κατεβάζω κάποιο μεγάλο αρχείο από τον web browser, πως ρυθμίζω που κατεβαίνει; Το αποθηκεύει στην κάρτα από default;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...