Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση να κάνω; Πώς μπορώ να στείλω και να δεχτώ ελληνικά μηνύματα; Το μενού είναι γερμανικό. Καμια ιδέα;

Ελληνικά μηνύματα μπορείς να δεχτείς, θα τους βλέπεις τους ελληνικούς χαρακτήρες.

Τώρα για να στέλνεις δεν ξέρω αν γίνεται.

 

Edit: αν θες για να τελειώνεις και να μη ταλαιπωρείσαι άλλαξε το product code βάζοντας το ελληνικό (0542346) και κάνε αναβάθμιση μέσω internet. Πληροφορίες για το πώς θα το κάνεις δες εδώ στο 3ο post: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=167712 (αναφέρεται στο Ν95 αλλά μην ανησυχείς η διαδικασία είναι η ίδια μόνο στο βήμα 5 θα βάλεις το product code 0542346).:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

hands free με ραδιο εχει? στο ιντερνετ που με ενδιαφερει ειναι καλο? γιατι το ε65 και το ε61ι δεν το εχει ακομα η βονταφον στο επισημο τιμοκαταλογο της στο σαιτ της?

 

Handsfree εχει η συσκευασια. Επειδη μου ειναι αδιαφορο, δεν εχω δει αν εχει ραδιοφωνο, αλλα απο το menu δεν εχω δει καποια επιλογη.

Αν ειναι καλο στο Internet ως προς τι ακριβως? Me to wi-fi μια χαρα browsing κανω.

Απο τη Vodafone το πηρα, μπορει να μην εχει ενημερωθει το Online shop

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση να κάνω; Πώς μπορώ να στείλω και να δεχτώ ελληνικά μηνύματα; Το μενού είναι γερμανικό. Καμια ιδέα;

Αλλαξε το Τ9 σε ελληνικα. Πρεπει να εχει λογικα, και θα μπορεις να στελνεις

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε το Τ9 σε ελληνικα. Πρεπει να εχει λογικα, και θα μπορεις να στελνεις

Δυστυχώς η ελληνική γλώσσα δεν υπάρχει στη συσκευή μου καθόλου:O Ούτε στο μενού, ούτε στα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις πριν την αγορά:

 

1. Υπάρχει κάποιο κατάστημα στην Αθήνα που να μπορώ να το δω να λειτουργεί;

 

2. Στο My own μπορεί να συνδέσει οτιδήποτε, αυτό σημαίνει και ενεργοποίηση BT, ώστε να συνδέεται με ΒΤ handsfree

 

3. Αν συνδέσω ΒΤ GPS μπορώ να βάλω χαρτες (και τι προγραμα) ώστε να λειτουργεί κ σαν GPS?

Link to comment
Share on other sites

1.Μπορείς να επισκεφθείς τη Fnac,τον Γερμανό ή το Πλαίσιο στο The Mall. Σίγουρα σε κάποιο από αυτά τα καταστήματα θα υπάρχει ενεργοποιημένο το Ε65.

 

2.Ναι,το Ε65 συνδέεται με bluetooth handsfree.

 

3.Υπάρχουν το Route66 και το ΤΟΜΤΟΜ,τα οποία είναι προγράμματα με χάρτες που μπορούν να συνδεθούν με έναν εξωτερικό δέκτη GPS.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

 

Στο 2 δεν το εξήγησα καλά. Εννοώ αν στο My own πλήκτρο μπορώ να συν΄δεσω το να ενεργοποιεί/απενεργοποιεί το ΒΤ. Διαβάζω στο manual

"Navigation key right, Navigation key left, Navigat. key down, Navigation key up, Selection key — Change the shortcuts that open when you scroll to different directions."

Αυτό σημαίνει οτι μπορώ στο δεξί να βάλω το π.χ. ξυπνιτήρι και στο αριστερό το calendar? άρα και κάπου να βάλω την ενεργοποίηση/απενεργοποίηση του ΒΤ?

 

(Μήπως έχει βρεθεί τρόπος για να κάνει ηχογράφηση συνομιλίας ή/και ηχογράφηση περισσότερο από 1 λεπτό?)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

 

Στο 2 δεν το εξήγησα καλά. Εννοώ αν στο My own πλήκτρο μπορώ να συν΄δεσω το να ενεργοποιεί/απενεργοποιεί το ΒΤ. Διαβάζω στο manual

"Navigation key right, Navigation key left, Navigat. key down, Navigation key up, Selection key — Change the shortcuts that open when you scroll to different directions."

Αυτό σημαίνει οτι μπορώ στο δεξί να βάλω το π.χ. ξυπνιτήρι και στο αριστερό το calendar? άρα και κάπου να βάλω την ενεργοποίηση/απενεργοποίηση του ΒΤ?

 

(Μήπως έχει βρεθεί τρόπος για να κάνει ηχογράφηση συνομιλίας ή/και ηχογράφηση περισσότερο από 1 λεπτό?)

Nai mporeis. I just checked my phone :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω, γίνεται να απενεργοποιηθεί κάπως το ενεργό slide για να μην κλείνει τις κλήσεις όταν το κλείνω γιατί είναι πολύ εκνευριστικό? Ή έστω με κάποιο πρόγραμμα... Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω, γίνεται να απενεργοποιηθεί κάπως το ενεργό slide για να μην κλείνει τις κλήσεις όταν το κλείνω γιατί είναι πολύ εκνευριστικό? Ή έστω με κάποιο πρόγραμμα... Ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1895703#post1895703

Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα για κλειδωμα του πληκτρολογιου δεν απενεργοποιειται ??? Αφου υπαρχει αυτο και ειναι και δωρεαν.

 

http://rapidshare.com/files/35192756/Autolock.rar.html

 

Γιάννη δεν δουλεύει η εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα σήμερα. Πολύ καλό!

 

Μένει η παραγγελία!

ευχαριστώ DENIOR & eliasj

Το δοκίμασα κι εγώ σήμερα! εκπληκτικό πόσο εύκολα γίνεται.

 

Αν βρούμε κ καμια εφαρμογή για ηχογράφηση μεγαλύτερη από 1' θα είναι τέλεια!!!

 

Η ταχύτητα του menu βέβαια, πραγματικά "δεν βάζει κ φωτιές στην άσφαλτο" όπως προείπώθηκε... αλλά τι να κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Nai mporeis. I just checked my phone :D

 

Το είδα κι εγώ σήμερα (thanx DNIOR). Εκπληκτικό to πόσο εύκολα γίνεται η παραμετροποίηση. Εν βρίσκαμε κ μια εφαρμογή για ηχογράφηση μεγλύτερη από 1' θα ήταν τέλεια.

 

πολύ καλό! μένει η παραγγελία...

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη δεν δουλεύει η εφαρμογή.

 

 

Τι εννοεις φιλε μου ????Μια χαρα μου δουλευει εμενα.Τι σου κανει ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

EXETE AKOYSEI TIPOTA GIA SERVICE PACK1!!!

 

Επρεπε ηδη να το ειχες επιστρεψει πισω .

Δεν εχουν εμφανιστει αυτα που λες στους περισσοτερους .

 

Σαν τι να εχουμε ακουσει δηλαδη ? :blink:

Δεν γινεται κατι αναβαθμιση λειτουργικου symbian :rolleyes:

 

Γραφε με Ελληνικους μικρους χαρακτηρες ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις φιλε μου ????Μια χαρα μου δουλευει εμενα.Τι σου κανει ???

 

Φίλε, την εγκατέστησα κανονικά στο Ε65 κι όταν κλείνω το συρόμενο εξακολουθεί και κάνει τη ερώτηση "Κλείδωμα πληκτρολογίου;"

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, την εγκατέστησα κανονικά στο Ε65 κι όταν κλείνω το συρόμενο εξακολουθεί και κάνει τη ερώτηση "Κλείδωμα πληκτρολογίου;"

 

Αυτο και εγω δεν μπορεσα να το βγαλω...Για αυτο ρωταω αν ειναι δυνατον να μην βγαινει αφου υπαρχει και αλλος τροπος να κλειδωνει το πληκτρολογιο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο και εγω δεν μπορεσα να το βγαλω...Για αυτο ρωταω αν ειναι δυνατον να μην βγαινει αφου υπαρχει και αλλος τροπος να κλειδωνει το πληκτρολογιο.

 

Τι εννόεις φίλε; Τότε πως η εφαρμογή δουλεύει κανονικά στο δικό σου Ε65;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια βοηθεια,τι εχω κανει καιμου βγαζει εγκατασταση αδυνατη?κατεβαζω ενα θεμα απο νοκια και μετα μου βγαζει εγκατασταση αδυνατη
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια βοηθεια,τι εχω κανει καιμου βγαζει εγκατασταση αδυνατη?κατεβαζω ενα θεμα απο νοκια και μετα μου βγαζει εγκατασταση αδυνατη

 

Tα θέματα που επιχείρησες να εγκαταστήσεις είναι για S60 3rd Edition;

 

Αυτήν τη ρύθμιση την έχεις κάνει;

Διαχείριση εφαρμογών > επιλογές > ρυθμίσεις > εγκατάσταση λογισμικού > όλα

και

έλεγχος πιστοπ. συνδ. > απενεργοποίηση

Link to comment
Share on other sites

Ναι την εχω κανει την ρυθμιση αυτη ξεκινα και αρχιζει την εγκατασταση και επειτα μου βγαζει με κοκκινα οτι η εγκατασταση ειναι αδυνατη
Link to comment
Share on other sites

Στα mp3 στην έκθεση ορίζω "Ταξινόμηση κατά ημερομηνία" αλλά κάθε φορά που θα βγώ τελείως από την έκθεση και θα ξαναμπώ, μου τα δείχνει ταξινομημένα κατά καλλιτέχνη:wacko:

 

Γιατί? Κάνω κάτι λάθος?:confused:

 

(Τις φωτογραφίες και τα βίντεο μου τα δείχνει κανονικά ανά ημερομηνία)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω κατι παιδια. Στο γραφειο μου εχω Wi-Fi και εκανα το connection me to E65. Προχθες που ειμουνα Συνταγμα, εκανα ενα search για Wi-Fi Lan, βρηκε μερικα, και πηγα να συνδεθω. Οταν εβαζα το address για να συνδεθει, παντα μου εβγαζε "Connecting to aqua" και οχι το δικτυο που ειχα επιλεξει. Τι κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω κατι παιδια. Στο γραφειο μου εχω Wi-Fi και εκανα το connection me to E65. Προχθες που ειμουνα Συνταγμα, εκανα ενα search για Wi-Fi Lan, βρηκε μερικα, και πηγα να συνδεθω. Οταν εβαζα το address για να συνδεθει, παντα μου εβγαζε "Connecting to aqua" και οχι το δικτυο που ειχα επιλεξει. Τι κανω λαθος?

 

Μήπως στις ρυθμίσεις ιστού, στο σημείο πρόσβασης δεν έχεις βάλει ερώτηση πάντα αλλά έχεις ορίσει κάποιο εσύ?

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...