Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση μιας και είμαι καινούριος με τα κινητά με λειτουργικό Symbian.

 

Θέλω να περάσω μερικά τραγούδια στη κάρτα μνήμης τα οποία θέλω να τα έχω σε διαφορετικούς φακέλους.Ενώ τα περνάω κανονικά με φακέλους μέσω pc suite όταν πάω στην Έκθεση τα έχει χύμα.

 

Πως μπορώ να φτιάξω υποφακέλους μέσα στον φάκελο με τους ήχους?

 

Δοκιμασε απο τον υπολογιστη σου,εκει που θες να φτιαξεις τον φακελο,δεξι κλικ και εισαι ετοιμος.Απο pc suite εννοω.:)

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει αυτό αλλά τζίφος...

 

Μέσα από την επιλογή "Κομμάτια" της έκθεσης δε λέει να δει φακέλους ενώ με sysexplorer τους βλέπω κανονικά.

Επίσης πολύ αλαμπουρνέζικο πέφτει στoυς τίτλους των τραγουδιών από τον player...

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει αυτό αλλά τζίφος...

 

Μέσα από την επιλογή "Κομμάτια" της έκθεσης δε λέει να δει φακέλους ενώ με sysexplorer τους βλέπω κανονικά.

Επίσης πολύ αλαμπουρνέζικο πέφτει στoυς τίτλους των τραγουδιών από τον player...

 

κατεβασε το jukeboxplayer και απο εκει θα μπορεις να διαλεγεις οποιο φακελο θες για να ακους τα τραγουδια σου..επισης εχει και liveradio αν εισαι συνδεδεμένος..επισης ενα πολυ καλο προγραμμα για να βλεπεις φωτογραφιες και να επεξεργαζεσαι ειναι το photorite...οσο αφορα παιχνιδια,θεματα κτλ...θα τα βρειτε ολα στο xxxxxxxxxxxx

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Thanks , θα το δοκιμάσω κι αυτό.
My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

borite osoi to exete parei na grapsete ta katastimata pou to pirate....?

 

H συσκευή κυκλοφορεί σε αρκετά καταστήματα,όπως η Fnac και το Πλαίσιο.

 

Χρησιμοποιώντας το Ε65 για κάποια δευτερόλεπτα,συνειδητοποίησα πως είναι το κομψότερο Νόκια που έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου.Η στιβαρότητά του είναι υποδειγματική και η αίσθηση που σου αφήνει ξεχωριστή.

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτό που ψάχνεις είναι η χαμηλότερη τιμή της αγοράς, σου προτείνω να πας μια βόλτα απο τα Media Markt. Το διαθέτουν στην χαμηλότερη τιμή της αγοράς. Προχθές που πέρασα μια βόλτα, το είδα στα 423 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

H συσκευή κυκλοφορεί σε αρκετά καταστήματα,όπως η Fnac και το Πλαίσιο.

 

to pira telika apo nokia shop alla DEN YPARXEI se kanena plaisio. pira thlefono se OLA ths athinas opote :X :X :X :X an den eiste sigouroi mhn mas trexete adika :P .... 24 apriliou to fernoun

Link to comment
Share on other sites

to pira telika apo nokia shop alla DEN YPARXEI se kanena plaisio. pira thlefono se OLA ths athinas opote :X :X :X :X an den eiste sigouroi mhn mas trexete adika :P .... 24 apriliou to fernoun

 

Δεν ειπαμε οτι κοβουμε και το κεφαλι μας!:) Εγω απο Πλαισιο το αγορασα παντως.Εφεραν πολυ λιγα κομματια.:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS, τώρα πρόσεξα ότι η μπαταρία που έχει μέσα είναι η BL-5F 950 mah!!! Κανονικά δεν έχει την BP-5F με 1000mah???? Λέτε να την είχαν αλλάξει από το Νοκια shop και να έβαλαν άλλη πιο φθηνή? Plz help...
Link to comment
Share on other sites

Περιεχόμενα συσκευασίας πώλησης

 

* Δέκτης Nokia E65

* Μπαταρία Nokia BL-5F

* Φορτιστής ταξιδιού Nokia AC-4

* Ακουστικό Nokia HS-5 (μαύρο)

* Καλώδιο σύνδεσης Nokia CA-53

* Θήκη μεταφοράς Nokia CP-18

 

.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα απλά στην αρχή είδα πιο κάτω που αναφέρει την BP-5F με 1000mah όπως επίσης και στο pre-view που αναφέρει μπαταρία 1000 mah.
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα μικρό προβληματακάκι με το τηλέφωνο α)κατά περιόδους μου κάνει κάποιες φορές restart , αυτό που παρατήρησα είναι οτι τα κάνει μόνο όταν κινούμαι οταν το έχω κάπου σταθερό δεν κάνει τίποτα β) κάποιες φορές καλώ κάποιον και ενώ συνδέεται κανονικά με αυτόν που καλώ δεν τον ακούω ούτε αυτός με ακούει.

 

Πήγα σε ενα Club Nokia και ρώτησα για αυτά τα 2 προβληματάκια και μου είπε ότι με την ΤΙΜ συμβαίνουν διάφορα περίεργα και αν μπορώ να το δοκιμάσω με μια άλλη κάρτα Vodafone π.χ. , υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο λίγο περίεργο μου ακούγεται ?? ξέρει κανείς κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα μικρό προβληματακάκι με το τηλέφωνο α)κατά περιόδους μου κάνει κάποιες φορές restart , αυτό που παρατήρησα είναι οτι τα κάνει μόνο όταν κινούμαι οταν το έχω κάπου σταθερό δεν κάνει τίποτα β) κάποιες φορές καλώ κάποιον και ενώ συνδέεται κανονικά με αυτόν που καλώ δεν τον ακούω ούτε αυτός με ακούει.

 

Πήγα σε ενα Club Nokia και ρώτησα για αυτά τα 2 προβληματάκια και μου είπε ότι με την ΤΙΜ συμβαίνουν διάφορα περίεργα και αν μπορώ να το δοκιμάσω με μια άλλη κάρτα Vodafone π.χ. , υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο λίγο περίεργο μου ακούγεται ?? ξέρει κανείς κάτι.

 

Φιλε μου μην ανησυχεις, και με VF τα ίδια κάνει. Εμένα 4-5 φορές μου έχει κάνει restart μόνο του εντελώς ξαφνικά. Φαντάζομαι θα έχει κάνει και άλλες φορές απλά δεν το είχα παρατηρήσει. Υπομονή για Update. το λογισμικό μου ειναι

1.0633.18.01

11-01-07

RM-208

 

υπάρχει κανεί με νεότερη βερζιον?

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα μονο μια μερα στα χερια μου και ηταν οκ το κινητο.

 

Εσεις που το εχετε μερες ειναι καλο τελικα? ευχαριστημενοι? αυτο το flash να μην ελειπε.....

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ για την αρραβωνιαστικιά μου. Μαζί με ένα Ν80 για μένα. Τώρα, ποιο θα μείνει σε μένα, θα δείξει. Μάλλον για το Ε65 με κόβω, καλύτερο φαίνεται... :)

Χρόνια πολλά σε όλους!

Τελικά ακύρωσα την παραγγελία του Ν80 και παίρνω κι εγώ το Ε65.

Με πείσατε:lol: Ας αρχίσω κι εγώ το πρήξιμο σιγά σιγά μέχρι να έρθει:p

Μπορώ να βάλω ελληνικό μενού; Αν κι έψαξα κάμποσο στο φόρουμ, δε βρήκα κάτι συγκεκριμένο...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην, Χρονια Πολλα σε ολους ! :)

 

Αντιμετωπίζω ένα μικρό προβληματακάκι με το τηλέφωνο α)κατά περιόδους μου κάνει κάποιες φορές restart , αυτό που παρατήρησα είναι οτι τα κάνει μόνο όταν κινούμαι οταν το έχω κάπου σταθερό δεν κάνει τίποτα β) κάποιες φορές καλώ κάποιον και ενώ συνδέεται κανονικά με αυτόν που καλώ δεν τον ακούω ούτε αυτός με ακούει.

 

Πήγα σε ενα Club Nokia και ρώτησα για αυτά τα 2 προβληματάκια και μου είπε ότι με την ΤΙΜ συμβαίνουν διάφορα περίεργα και αν μπορώ να το δοκιμάσω με μια άλλη κάρτα Vodafone π.χ. , υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο λίγο περίεργο μου ακούγεται ?? ξέρει κανείς κάτι.

 

Και ομως αυτο που σου ειπαν μπορει να ειναι σωστο .

Μπορει να εχει να κανει με ασυμβατοτητα της καρτας σιμ.

Το Ε65 το εχεις σε dual mode ή σε gsm μονο ?

 

Φιλε μου μην ανησυχεις, και με VF τα ίδια κάνει. Εμένα 4-5 φορές μου έχει κάνει restart μόνο του εντελώς ξαφνικά. Φαντάζομαι θα έχει κάνει και άλλες φορές απλά δεν το είχα παρατηρήσει. Υπομονή για Update. το λογισμικό μου ειναι

1.0633.18.01

11-01-07

RM-208

 

υπάρχει κανεί με νεότερη βερζιον?

Μηπως η καρτα σιμ ειναι σχετικα παλια ?

Απο τοτε που το εχω ,~ 3εβδομαδες ,δεν μου ειχει κανει κανενα restart.

Δεν υπαρχει νεοτερο λογισμικο ακομα

http://europe.nokia.com/A4305060

 

Μπορώ να βάλω ελληνικό μενού; Αν κι έψαξα κάμποσο στο φόρουμ, δε βρήκα κάτι συγκεκριμένο...

 

Αλλαζοντας το product code μεσω της εφαρμογης nemesis (γνωριζοντας το Ελληνικο= ,μπορεις στην

συνεχεια να κανεις αναβαθμιση σε Ελληνικα μεσω του nokia software updater.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζοντας το product code μεσω της εφαρμογης nemesis (γνωριζοντας το Ελληνικο= ,μπορεις στην

συνεχεια να κανεις αναβαθμιση σε Ελληνικα μεσω του nokia software updater.

Σε ευχαριστώ για τη γρήγορη σου απάντηση. Δεν την πολυκατάλαβα βέβαια, μα όταν έρθει στα χέρια μου το κινητό, σίγουρα θα μπω καλύτερα στο θέμα. Κάτοχος Motorola μέχρι τώρα, δεν έχω ιδέα από Symbian:O Οπότε... Θα το εξετάσω το θέμα και πιστεύω να είσαι πάλι εδώ για να βοηθήσεις:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην, Χρονια Πολλα σε ολους ! :)

 

Και ομως αυτο που σου ειπαν μπορει να ειναι σωστο .

Μπορει να εχει να κανει με ασυμβατοτητα της καρτας σιμ.

Το Ε65 το εχεις σε dual mode ή σε gsm μονο ?

 

 

Μηπως η καρτα σιμ ειναι σχετικα παλια ?

Απο τοτε που το εχω ,~ 3εβδομαδες ,δεν μου ειχει κανει κανενα restart.

Δεν υπαρχει νεοτερο λογισμικο ακομα

http://europe.nokia.com/A4305060

 

 

 

Το έχω σε gsm mode γιατί η κάρτα μου δεν είναι 3g και όταν το είχα σε dual mode έχανε την κλήση κάποιες φορές , την κάρτα την έχω περίπου 1 1/2 χρόνο αν θεωρείται παλιά δεν το γνωρίζω , το περίεργο είναι οτι τα restart τα έχει κάνει μόνο εν κινήση και όχι όταν είναι σταθερό το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουω μερικους να λενε για restart και απορω. εχω το κινητο αρκετες εβδομαδες , με καρτα τιμ και ουτε κιχ δεν εχει κανει, οχι restart. Λειτουργεί περιφημα και με το παραπανω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

se emena exei kanei merika.ipomoni pisteyo mexri na vgaloun ena update. den einai kai tragiki i katastasi alla ekneuristiki einai. emena mou ekane rr kathe fora pou pigena na anoixo kati pou eixa parei meso bluetooth kai malista prin na svisei energopioutan u donisi . (ayto pou mou eixan steilei htan katharo dne eixe tpt mesa). ayto egine 3 sinexomenes fores kai thn 4h to anoixa apo allou telika kai dne ekane rr. enos fillou tou kanei kai aytounou rr sinexeia. dne nomizo na einai toso xalia pados me kapio update tha strosei to thema ienia pote tha to vgaloun...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουω μερικους να λενε για restart και απορω. εχω το κινητο αρκετες εβδομαδες , με καρτα τιμ και ουτε κιχ δεν εχει κανει, οχι restart. Λειτουργεί περιφημα και με το παραπανω.

 

φαινεται οτι ημαστε στους τυχερους εμεις

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...