Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω.Επιλεγουμε διπλη , utms ή gsm ???

Αν θες και UMTS και GSM επιλέγεις την Διπλή, αν θες μόνο 3G επιλέγεις UMTS και αν θες μόνο GSM επιλέγεις GSM.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν θες και UMTS και GSM επιλέγεις την Διπλή, αν θες μόνο 3G επιλέγεις UMTS και αν θες μόνο GSM επιλέγεις GSM.

 

 

 

Ευχαριστω.Θελω συνδεση με ADSM. Επελεξα διπλη και απο rapidshare κατεβασα με 30KB/sec.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μην εμπιστευεσαι οτι λεει η Ελληνικη σελιδα.....

δηλαδη μπορω να κανω update απο την σελιδα http://www.nokia.com?? δεν πειραζει που δεν ειναι στα ελληνικα η αναβαθμιση??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eαν το κινητο σου εχει το ελληνικο Product Code και βρεις αναβαθμιση στην σελιδα που λες μην φοβασαι τιποτα δεν θα εχεις κανενα προβλημα :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μπορω να κανω update απο την σελιδα http://www.nokia.com?? δεν πειραζει που δεν ειναι στα ελληνικα η αναβαθμιση??

 

Οπως ειπε και ο gianpithio την αναβαθμιση την κανεις μεσω

του updater ,να προτιμησεις τον αγγλικο ,γιατι κατα καιρους

ο Ελληνικος παρουσιαζει προβληματα .

(Η σελιδα δεν εχει σημασια ,απλως πληροφοριες δινει)

 

Αυτο φυσικα θα το κανεις οταν με το καλο επανελθει

η αναβαθμιση .:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Nokia E65 Black Pictures

 

http://dailymobile.files.wordpress.com/2008/04/0011.jpg?w=450&h=301

 

more

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις κανα 2 φωρες μου εχασε την καρτα μνημης .

 

κανει λες και την εβγαλα δεν την βλεπει

 

αμα την βγάλω και την ξαναβάλω ολα κομπλε !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, γιατί στο nsu μου λέει πως δεν υποστηρίζεται η συσκευή?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2318821#post2318821

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις κανα 2 φωρες μου εχασε την καρτα μνημης .

 

κανει λες και την εβγαλα δεν την βλεπει

 

αμα την βγάλω και την ξαναβάλω ολα κομπλε !!!!

Κράτησε ό,τι αρχεία θες απο την κάρτα σου και μετά κάνε ένα φορματ στην κάρτα μέσα από το κινητό, θα πας Μνήμη->Επιλογές-> Μορφ/ση κάρτας μνήμης. Λογικά με ένα φορμάτ θα στρώσει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ . ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΑ ΜΕΝΟΥ ΚΤΛ.

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΤΑ ΑΛΛΑ SYMBIAN ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Ν82 ΕΧΕΙ ΡΥΘΜΙΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑΣ (ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ->ΠΡΟΒΟΛΗ->ΜΕΓΕΘΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑΣ)

ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.

ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΕΠΑΦΩΝ ΕΧΕΙ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΕΣΗΛΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΠΟ ΠΡΕΣΒΥΩΠΙΑ.

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΕΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ.:blink:

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΕΠΑΦΩΝ ΕΧΕΙ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΕΣΗΛΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΠΟ ΠΡΕΣΒΥΩΠΙΑ.

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΕΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ.:blink:

 

 

Επετρεψε μου να διαφωνησω !!!

 

Ειμαι στα 50 και κατι και εχω και μυωπια και πρεσβυωπια αλλα μια χαρα τα βλεπω με τα πολυεστικα γυαλια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κράτησε ό,τι αρχεία θες απο την κάρτα σου και μετά κάνε ένα φορματ στην κάρτα μέσα από το κινητό, θα πας Μνήμη->Επιλογές-> Μορφ/ση κάρτας μνήμης. Λογικά με ένα φορμάτ θα στρώσει.

 

ευχαριστω φιλε αμα το ξανακάνει θα την τραβήξω ενα φορματακι να στρόσει :)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ .

 

Καλο ειναι να γραφεις με μικρους ελληνικους χαρακτηρες, τα κεφαλαια στα forum ειναι σαν να φωναζεις. Τελος απαγορευονται και απο τους Ο.Π.Χ. με τους οποιους συμφωνησες οταν εκανες εγγραφη.

 

Η εφαρμογη που ψαχνεις ονομαζεται Psiloc Font Magnifier. Μπορεις να την βρεις και στα γνωστα μαγαζακια αλλα ειναι υnsigned πρεπει πριν την κανεις εγκατασταση στο κινητο του συγγενη σου να την κανεις sign. Για οτι αλλο χρειαστεις ρωτησε στο θεμα Εφαρμογες Symbian OS v9.1-v9.2 - Μερος ΙΙ. Εαν εχεις καποια απορια για το πως μπορεις να κανεις sign μια υnsigned εφαρμογη υπαρχει το αναλογο θεμα:

Εφαρμογές: Διαδικασία - Symbian Signed

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι με το πρόβλημα (Το τηλέφωνο κλείνει κατά το slide off). Απεγκατέστησα όλες τις εφαρμογές από την SD και την αφαίρεσα (είναι πια χωρίς SD). Δούλεψε καλά για 2-3 ημέρες και τώρα κλείνει τουλάχιστον 3 φορές την ημέρα. Κάθε φορά που κάνω slide off έχω στο νού μου να παρατηρώ μήπως έκλεισε η συσκευή. Από πλευράς software έχω το τελευταίο και φυσικά ο updater τώρα μου αρνείται αφού όπως παρατηρήσατε κι εσείς δεν το υποστηρίζει πλέον η Nokia (ελπίζω προσωρινά...έχει ήδη 4 ημέρες). Τι νομίζετε να το πάω Nokia service ή θα χάσω το χρόνο μου και τα νεύρα μου;

Το ίδιο πρόβλημα είχε και το κινητό της γυναίκας μου, λοιπόν τα πράγματα είναι απλά, το πρόβλημα είναι κατά 99% στο ότι την ώρα που κλείνεις το slide κουνιέται ή η μπαταρία ή η SIM(ιδίως αν είναι παλιά), θα βάλεις μια σφήνα ( με λίγο χαρτόνι) ανάμεσα στην μπαταρία και την SIM. Το κινητό έχει μήνες να σβήσει. Τα φώτα του πληκτρολογίου ανάβουν ακόμα;;

Θέλω να βλέπω να γράφουμε ελληνικά με τόνους , Θέλω Windows 8.1 Για το Commodore 64 μου. Η ιστορία μου είναι απλή: Oric 1, Oric Atmos, Commodore 64,Sinclair QL, Amstrad 6128.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες. Αν ενδιαφέρεται κάποιος για FM Radio στο Ε65 του στείλτε μου pm.

 

Nα σε καλα..

 

Απο την στιγμη που θελεις να το μoιραστεις μαζι μας καλυτερα γραψε πως γινετε στο θεμα με της εφαρμογες για να υπαρχει :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κι από εμένα και καλό μήνα!!

Επιτέλους κάνω και το πρώτο μου post!!!

Αν και το κινητό κυκλοφορεί στην αγορά για περισσότερο από 1 χρόνο πρίν 10 μέρες το απέκτησα.Είναι πολύ όμορφο με πολύ καλό slide up μηχανισμό (που να δείτε τον slide up μηχανισμό του 6288 που είχα..) και μέχρι στιγμής δουλεύει άψογα.

Η μπαταρία διαρκεί 2 ημέρες σε GSM mode,γύρω στις 1 ώρα ομιλία,αρκετά sms,απενεργοποιημένα το Wlan/Bluetooth και χωρίς να απενεργοποιώ καθόλου το κινητό μου.

Βέβαια μου χτύπησε ένα restart στα καλά καθούμενα την 3η ημέρα αλλά με ένα update που του έκανα το πρόβλημα φαίνεται να έχει λυθεί (ή τουλάχιστον να έχει περιοριστεί..αφού δεν είμαι και 24Η/24ωρο πάνω από το κινητό).

Μία ερώτηση θέλω να κάνω:

Με το screensaver τι παίζει??Αν και έχω κατεβάσει αρκετά themes από τα γνωστά "μαγαζάκια" οι μόνες επιλογές για screensaver (ή αλλιώς εξοικ.ενέργειας) παραμένουν οι 2 κλασσικές..Ημερομηνία και ώρα + Κείμενο και ώρα.

Έχω "κατεβάσει" κάποια screensavers σε μορφή .swf .

Όλα τα .swf μου τα δείχνει κανονικά το Ε65 αλλά δεν υπάρχει επιλογή για screensaver αυτών.

Πως μπορώ να τα επιλέξω για screensavers πλήν τον "μαμά" επιλογών???

Ή μήπως το E65 δεν υποστηρίζει άλλα screensavers πλήν τον "μαμά" επιλογών (ημερομ./ώρα + κείμενο/ώρα)?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κι από εμένα και καλό μήνα!!

Επιτέλους κάνω και το πρώτο μου post!!!

Αν και το κινητό κυκλοφορεί στην αγορά για περισσότερο από 1 χρόνο πρίν 10 μέρες το απέκτησα.Είναι πολύ όμορφο με πολύ καλό slide up μηχανισμό (που να δείτε τον slide up μηχανισμό του 6288 που είχα..) και μέχρι στιγμής δουλεύει άψογα.

Η μπαταρία διαρκεί 2 ημέρες σε GSM mode,γύρω στις 1 ώρα ομιλία,αρκετά sms,απενεργοποιημένα το Wlan/Bluetooth και χωρίς να απενεργοποιώ καθόλου το κινητό μου.

Βέβαια μου χτύπησε ένα restart στα καλά καθούμενα την 3η ημέρα αλλά με ένα update που του έκανα το πρόβλημα φαίνεται να έχει λυθεί (ή τουλάχιστον να έχει περιοριστεί..αφού δεν είμαι και 24Η/24ωρο πάνω από το κινητό).

Μία ερώτηση θέλω να κάνω:

Με το screensaver τι παίζει??Αν και έχω κατεβάσει αρκετά themes από τα γνωστά "μαγαζάκια" οι μόνες επιλογές για screensaver (ή αλλιώς εξοικ.ενέργειας) παραμένουν οι 2 κλασσικές..Ημερομηνία και ώρα + Κείμενο και ώρα.

Έχω "κατεβάσει" κάποια screensavers σε μορφή .swf .

Όλα τα .swf μου τα δείχνει κανονικά το Ε65 αλλά δεν υπάρχει επιλογή για screensaver αυτών.

Πως μπορώ να τα επιλέξω για screensavers πλήν τον "μαμά" επιλογών???

Ή μήπως το E65 δεν υποστηρίζει άλλα screensavers πλήν τον "μαμά" επιλογών (ημερομ./ώρα + κείμενο/ώρα)?

Δεν μπορείς να επιλέξεις άλλα screenavers πλην των «μαμά» επιλογών. :(

 

 

-

 

 

Εδώ http://europe.nokia.com/A4577224 μου λέει Sorry, there is no software currently available for that product code via the Nokia Software Update tool. Να δοκιμάσω να κάνω το update με το πρόγραμμα; Θα μου πει πάλι τα ίδια ή παίζει να κάνω καμιά βλακεία στο τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά θέλω την βοηθειά σας!

 

Μαρέσει πολύ αυτό το κινητό και θέλω να το αγοράσω. Στο site της nokia το έχω δει σε μώβ χρώμα, αλλά στα μαγαζιά εδώ δεν υπάρχει. Θα το φέρουν? Μήπως ξέρει κάποιος ένα καλό και αξιόπιστο site στο εξωτερικό για να το παραγγείλω??

Link to comment
Share on other sites

-

 

 

Εδώ http://europe.nokia.com/A4577224 μου λέει Sorry, there is no software currently available for that product code via the Nokia Software Update tool. Να δοκιμάσω να κάνω το update με το πρόγραμμα; Θα μου πει πάλι τα ίδια ή παίζει να κάνω καμιά βλακεία στο τηλέφωνο;

 

Δεν μπορεις να κανεις τπτ γιατι η αναβαθμιση εχει αφαιρεθει απο το σαιτ της νοκια. Περιμενουμε να την ξανανεβασουν.:)

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα είχε και το κινητό της γυναίκας μου, λοιπόν τα πράγματα είναι απλά, το πρόβλημα είναι κατά 99% στο ότι την ώρα που κλείνεις το slide κουνιέται ή η μπαταρία ή η SIM(ιδίως αν είναι παλιά), θα βάλεις μια σφήνα ( με λίγο χαρτόνι) ανάμεσα στην μπαταρία και την SIM. Το κινητό έχει μήνες να σβήσει. Τα φώτα του πληκτρολογίου ανάβουν ακόμα;;

 

Αυτό που μου προτείνεις το διάβασα και σε κάποια άλλα ξένα forum με κινητά με το ίδιο πρόβλημα. Για να είμαι ειλικρινής, από την ημέρα που έκανα post το μήνυμα το άνοιξα έβγαλα τη SIM (την οποία πρόσφατα αντικατέστησα γιατί είχα μια παλιά 10 ετών) και καθάρισα λίγο τις επαφές, έσπρωξα και λίγο την μπαταρία κι από τότε δεν μου ξαναέκλεισε. Αυτό που καταλαβαίνω φυσικά αφού δεν είναι πολλές οι συσκευές που το παρουσιάζουν είναι ότι πρόκειται για κατασκευαστικό πρόβλημα συγκεκριμένων κομματιών. Να το πάω στο NOKIA service (πιθανά για αντικατάσταση) ή θα χάσω το χρόνο μου; Όσον αφορά τα φώτα του πληκτρολογίου δεν το είχα παρατηρήσει αλλά δεν ανάβουν. Έχω την αίσθηση όμως ότι κάποιες φορές ανάβουν. Προτείνετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα στο πληκτρολόγιο μάλλον δεν θα ανάψουν ξανά και για αυτό φταίει μια καλωδιοταινία (PCB) που είναι ελλατωματική. Αν είσαι σε εγγύηση πήγαινε στο Service και αν σου πούνε ότι θα πάει Φιλανδία, να ζητήσεις αντικατάσταση.
Θέλω να βλέπω να γράφουμε ελληνικά με τόνους , Θέλω Windows 8.1 Για το Commodore 64 μου. Η ιστορία μου είναι απλή: Oric 1, Oric Atmos, Commodore 64,Sinclair QL, Amstrad 6128.
Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε παιδια τα φωτα στο πληκτρολόγιο ανάβουν μονο το βράδυ .

 

έχει αισθητήρα δεξιά του ακουστικού δοκιμάστε να τον κλεισετε με το δάχτυλο σας και μετα να ανοιξετε το σλιδε .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...