Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλιστα χωρις wifi με εχει βγαλει και 3η μερα ολοκληρη. μηπως αφηνεις ανοιχτη την αναζητηση wlan?

 

Ελα ντε???

 

Βασικα στην αρχικη οθονη που το εχει shortcut λεει Απενεργ. σαρωση WLAN.

 

Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι απενεργοποιημηνο?? Αλλιως που τσεκαρω αν ειναι ενεργοποιημηνο ή οχι??

 

Δεν ξερω, αλλα το δικο μου βγαζει δεν βγαζει 2,5 μερες. Αν δε, αρχισω και το σκαλιζω, τοτε μπορει και σε 1,5 μερα να θελει φορτισμα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ελα ντε???

 

Βασικα στην αρχικη οθονη που το εχει shortcut λεει Απενεργ. σαρωση WLAN.

 

Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι απενεργοποιημηνο?? Αλλιως που τσεκαρω αν ειναι ενεργοποιημηνο ή οχι??

 

Δεν ξερω, αλλα το δικο μου βγαζει δεν βγαζει 2,5 μερες. Αν δε, αρχισω και το σκαλιζω, τοτε μπορει και σε 1,5 μερα να θελει φορτισμα...

 

Δες στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Ασύρματο δίκτυο LAN > Εμφάνιση διαθεσιμότητας > Ποτέ

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

πως γινεται ρε παιδια να απενεργποιησω να κλεινει η γραμμη με το πορτακι οταν μιλαω στο τηλεφωνο?

δηλαδη θελω να κανω μια κληση και αφου την κανω,κατα την διαρκεια που μιλαω θελω να κατεβασω το πορτακι μπροστα χωρις να κλεισει η γραμμη.μεχρι στιγμης δεν εχω βρει τον τροπο που γινεται,ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται ρε παιδια να απενεργποιησω να κλεινει η γραμμη με το πορτακι οταν μιλαω στο τηλεφωνο?

δηλαδη θελω να κανω μια κληση και αφου την κανω,κατα την διαρκεια που μιλαω θελω να κατεβασω το πορτακι μπροστα χωρις να κλεισει η γραμμη.μεχρι στιγμης δεν εχω βρει τον τροπο που γινεται,ξερει κανεις?

 

Διάβασε λίγο το manual το λέει καθαρά;)

σελίδα 12

 

"Εάν θέλετε να κλείσετε το συρόμενο κάλυμμα κατά τη διάρκεια μιας κλήσης

χωρίς να τερματίσετε τη κληση, πατήστε το αριστερό πλήκτρο επιλογής

και κλείστε το συρόμενο κάλυμμα μέσα σε διάστημα λίγων δευτερολέπτων"

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να γίνουν τα ονόματα των επαφών όλα με την ίδια γραμματοσειρά γιατί τα μισά είναι σε μια και τα άλλα σε άλλη κι έτσι δε φαίνονται όλες οι επαφές σε αναζήτηση με βάση ένα γράμμα;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να γίνουν τα ονόματα των επαφών όλα με την ίδια γραμματοσειρά γιατί τα μισά είναι σε μια και τα άλλα σε άλλη κι έτσι δε φαίνονται όλες οι επαφές σε αναζήτηση με βάση ένα γράμμα;

Τι εννοείς να γίνουν όλες οι επαφές με την ίδια γραμματοσειρά...:blink: δλδ τώρα πως είναι;;;:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Προφανως θελει να πει οτι τα μισα ειναι κεφαλαια και τα μισα μικρα.

 

 

να ρωτησω και εγω κατι .

 

το πως ξεκλειδωνει το πληκτρολογιο χωρις να το ανοιξω το βρηκα ομως μετα πως κλειδωνει ?

Link to comment
Share on other sites

 

να ρωτησω και εγω κατι .

 

το πως ξεκλειδωνει το πληκτρολογιο χωρις να το ανοιξω το βρηκα ομως μετα πως κλειδωνει ?

 

Πατας μια φορα το on/off.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να γίνουν όλες οι επαφές με την ίδια γραμματοσειρά...:blink: δλδ τώρα πως είναι;;;:worry:

εννοω οχι μικρα και κεφαλαία αλλα οτι για παραδειγμα το "ΑΝΝΑ" οταν ειναι γραμμενο με αγγλικους χαρακτηρες δεν το βγαζει στην αναζητηση με Α ελληνικο

Link to comment
Share on other sites

εννοω οχι μικρα και κεφαλαία αλλα οτι για παραδειγμα το "ΑΝΝΑ" οταν ειναι γραμμενο με αγγλικους χαρακτηρες δεν το βγαζει στην αναζητηση με Α ελληνικο

 

Λογικο μου φαινεται...

 

διαφορετικο το α απο το a

Link to comment
Share on other sites

Λογικο μου φαινεται...

 

διαφορετικο το α απο το a

Λογικό όντως αλλα υπαρχει ευκολος τροπος να αλλαχτουν τα αγγλικα γραμματα σε όλες τις επαφές με ελληνικα;

Link to comment
Share on other sites

Λογικό όντως αλλα υπαρχει ευκολος τροπος να αλλαχτουν τα αγγλικα γραμματα σε όλες τις επαφές με ελληνικα;

γι'αυτο μαλλον ευθυνεται αυτος που τα γραφει, οχι το κινητο. πως να αλλαξει η γλωσσα εκτος απο χειροκινητα; :O

Link to comment
Share on other sites

Λογικό όντως αλλα υπαρχει ευκολος τροπος να αλλαχτουν τα αγγλικα γραμματα σε όλες τις επαφές με ελληνικα;

 

αν περασεις τις επαφες σου στο Outlook -πραγμα εξαιρετικα ευκολο- φανταζομαι οτι μπορεις να αλλαξεις οτι θες σχετικα ευκολα. Μετα περασμα απο το outlook στο κινητο...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν για το nokia E65 υπάρχει δυνατότητα εγκατάστασης του skype, δεδομένου ότι η συγκεκριμένη συσκευη παρέχει δυνατότητα σύνδεσης μέσω wifi.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

συνδυασμός πλήκτρων δεν υπάρχει ε ?

 

 

Εγώ απλά έβαλα στο προσωπικό πλήκτρο ρύθμιση να ενεργοποιεί το Mlock (προγραμματάκι για άμεσο κλείδωμα) κ έτσι με ένα πάτημα το κλειδώνω για΄τι μιλάω με ΒΤ κ βαριέμαι να παίζω με το ΟΝ/ΟΦ

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

εχω αγωνια να δω τον αντικαταστατη του,ανακοινωνηθηκε νομιζω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν για το nokia E65 υπάρχει δυνατότητα εγκατάστασης του skype, δεδομένου ότι η συγκεκριμένη συσκευη παρέχει δυνατότητα σύνδεσης μέσω wifi.

Ευχαριστώ πολύ

δοκιμασε το fring, δεν ξερω αν θα σε καλυψει, εχει τουλαχιστον ωραιο UI.

Link to comment
Share on other sites

αν περασεις τις επαφες σου στο Outlook -πραγμα εξαιρετικα ευκολο- φανταζομαι οτι μπορεις να αλλαξεις οτι θες σχετικα ευκολα. Μετα περασμα απο το outlook στο κινητο...;)
Και εγώ αυτό έκανα κατά την αλλαγή από Windows κινητό. Παρόλαυτα μερικές επαφές τις βρίσκει μόνο όταν τις τροποποιήσω και ξαναγράψω πάλι το ίδιο όνομα.
Link to comment
Share on other sites

οσο αναφορα τις επαγγελματικες ιδιοτητες αυτο ειναι μια διαφημιστικη απατη της νοκια η οποια βγαζει ολη την ωρα καινουργια τηλ και πρεπει καπου να τα καταταξει.δηληδη τι παραπανω επαγγελματικο εχει απο το ν80? μονο την συνακροαση.η τι παραπανω προσφερει σε σχεση με τα προηγουμενα της σειρας ε που να σε κανει να τα αφησεις και να παρεις το ε65? ελαχιστα.το ε65 το εχω και εγω 2 μηνες.αλλα ειχα κατι αρχαιο πριν.ειμαι ικανοποιημενος αν εξαιρεσεις την μπαταρια.αλλα αυτο δεν αναιρει οσα εγραψα πιο πανω.
Link to comment
Share on other sites

-συμβατοτητα με Blackberry

-συνδεση με VPN

- επαγγελματικη εμφανιση

-εξαιρετικη ευκολια κλησης-μεμονομενα η σε συνδιασκεψη- και αποστολης μυματων σε προεπιλεγμενα γκρουπ

-και αλλα που δεν μπορω να θυμηθω αυτη τη στιγμη...

 

Αν εσυ χρησιμοποιεις οτι κοινο εχει το Ε65 με το Ν80 δεν σημαινει οτι ειναι ιδια. Το Ε65 προσφερει και τα παραπανω τα οποια υποθετω οτι δεν χρησιμοποιεις, αλλα δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν για τον επαγγελματια που τα χρειαζεται.

 

Οσο για την μπαταρια με εβγαλε προσφατα και για 4 ολοκληρες μερες.

Link to comment
Share on other sites

kalispera sas,

 

eimai katoxos tou e65 kai tha itela na sas rotiso kati..exo simvolaio me tin wind. gnorizo oti an dino 3,5 euro to mina tha exo prosvasi se selides wap. mou exoun pei oti iparxei ena kolpo sto opoio mporeis kai episkepesai kai oles tis web pages. auto pou thelo na rotiso einai an auto exartatai apo to e65 i tha prepei na valo kapoio software.?akoma den exo kanei tin aitisi gia wind plus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...