Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ παίδες έκανα αναβάθμιση αλλά δεν έχω πλέον ελληνικά:cry:

τι κάνω????

Ακολουείς αυτό βάζοντας για product code αυτό 0515306

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οκ ετρεξα το nemesis αλλαξα το product code με το 0515306 ολα οκ τρεχω το nokia software update μου γραφει ''ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ'' φτανει στο τελος και μου βγαζει μηνυμα οτι εντοπισε ένα τηλ συνδεμενο με τον υπολογιστη και μου λεει να το αποσυνδεσω για να συνεχιστει η επιδιορθωση.....

ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ???

Link to comment
Share on other sites

οκ ετρεξα το nemesis αλλαξα το product code με το 0515306 ολα οκ τρεχω το nokia software update μου γραφει ''ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ'' φτανει στο τελος και μου βγαζει μηνυμα οτι εντοπισε ένα τηλ συνδεμενο με τον υπολογιστη και μου λεει να το αποσυνδεσω για να συνεχιστει η επιδιορθωση.....

ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ???

Το αφίσες να κάνει «επιδιόρθωση» όπως λέει, να δεις τι θα κάνει;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ακολουείς αυτό βάζοντας για product code αυτό 0515306
Αν αφήσουμε το κανονικό μας product code (για αγορασμένη στην Ελλάδα συσκευή) δεν γίνεται σωστά η αναβάθμιση?
Link to comment
Share on other sites

SP71: Αν το αποσυνδέσεις, τι θα κάνει... αυτό λέω. :)

 

Αν αφήσουμε το κανονικό μας product code (για αγορασμένη στην Ελλάδα συσκευή) δεν γίνεται σωστά η αναβάθμιση?

Αν δεν είναι παρα-εισαγωγή, δεν χρειάζεται να το αλλάξεις το product code. Η αναβάθμιση θα γίνει κανονικά. :)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

SP71: Αν το αποσυνδέσεις, τι θα κάνει... αυτό λέω. :)

 

 

Αν το αποσυνδεσω μου γραφει οτι η επιδιορθωση πραγματοποιθηκε.

Επισης τωρα οταν κλεινω και ανοιγω το κινητο μου βγαζει μηνυμα ''Installing''///////////

Link to comment
Share on other sites

SP71: Αν το αποσυνδέσεις, τι θα κάνει... αυτό λέω. :)

 

 

Αν το αποσυνδεσω μου γραφει οτι η επιδιορθωση πραγματοποιθηκε.

Επισης τωρα οταν κλεινω και ανοιγω το κινητο μου βγαζει μηνυμα ''Installing''///////////

Ποοοο ρε γαμ...

 

Λοιπόν κάνε ένα format -δεν έχεις να χάσεις τίποτα- πρώτα και μετά δοκίμασε να ξανακάνεις αναβάθμιση...

Format κάνεις πληκτρολογώντας στην οθόνη αναμονής *#7370#.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Συνδεδεμένο μέσω καλωδίου στον Η/Υ φορτίζεται;

 

Οχι δυστυχως..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχει εγκαταστήσει κανείς το gmail? Από τότε που έβαλα τη νέα firmware, όταν πάω στο googlemail.com/app να εγκαταστήσω το gmail.jad μου λέει στο τέλος οτι απέτυχε...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

γινεται να βγαλουμε τον ηχο απο την φωτογραφικη μηχανη

ευχαρηστω

Θα πας στα Προφίλ > Γενικό και θα απενεργοποιήσεις τους Ήχους προειδοποίησης.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το εκανα φιλε μου αλλα δεν αλλαξε τιποτα

Δεν γνωρίζω αν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο τότε... εκτός από το να περιμένεις μπας και διορθωθεί σε καμιά μελλοντική αναβάθμιση, διότι σίγουρα πρόκριτε για bug της 3ης έκδοσης της S60.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανεις να μου πει αν το Ε65 εχει ηχογράφηση?(οχι μονο τηλεφωνικών συνδιαλέξεων αλλα και μιας συνομιλιας που γινεται σε καποιο χώρο..) και ποσα λεπτα? αναλογα με την κάρτα που βαζεις μεσα? (αν ειναι και μαγνητόφωνο με λιγα λογια..)

 

ευχαριστώ!:D

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανεις να μου πει αν το Ε65 εχει ηχογράφηση?(οχι μονο τηλεφωνικών συνδιαλέξεων αλλα και μιας συνομιλιας που γινεται σε καποιο χώρο..) και ποσα λεπτα? αναλογα με την κάρτα που βαζεις μεσα? (αν ειναι και μαγνητόφωνο με λιγα λογια..)

 

ευχαριστώ!:D

Ηχογράφηση έχει αλλά είναι για 1 λεπτό μόνο. Επίσης δεν είναι για ηχογράφηση συνομιλίας.

 

Αν θέλεις μπορείς να βάλεις το Ultimate Voice Recorder v4.01.

 

Σημείωση: Για να μην ακούγεται το μπιπ θα πρέπει να εχεις τουλάχιστον μια ηχογράφηση αποθηκευμένη. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

γινεται να βγαλουμε τον ηχο απο την φωτογραφικη μηχανη

ευχαρηστω

How to turn off shutter sound when taking photo?(N80)xxxxxxxxxxxxxxx

To θέμα είναι κλειδωμένο. Εχει γίνει επίτηδες για λόγους αντικατασκοπείας.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω απαγορεύεται απο τον νόμο να κλείνεις τον ήχο της κάμερας. Και καλά για να προειδοποιούνται οι γύρω σου πως παίρνεις φώτο και να μην τουσ τραβάς κρυφά.:wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησα με καποια nokia centers και μου ειπαν οτι τα καπακια αλλαζουν..οι περισσοτεροι θα εχουν οπωσδηποτε μεσα στην εβδομαδα..nokia πατησιων, ν.ιονιας, γαλατσιου..Αλλα ολοι εκτος απο το νοκια κηφισιάς μου ειπαν οτι δε το καλυπτει η εγγυηση.Αλλα στη κηφησια μου ειπαν σε 15 μερες περιπου θα εχουν.Παντως το κοστος μου ειπαν θα ειναι 10-15 ευρώ..Παλι καλα..

Καιρος να ομορφυνει και παλι το τηλεφωνακι μας!!!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Λογική τιμή μου ακούγεται οπότε με βλέπω για αλλαγή, το λυπάμαι ξεφλουδισμένο (πέρασε και το καλοκαίρι.. :lol:)

Το μεσαίο κομμάτι δεν αλλάζει ε; μόνο τα εμπρος πίσω κομμάτια;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

σε ποια καπακια αναφερεσαι; το δικο μου ξεφλουδιζεται μερα με τη μερα ολο και περισσοτερο και σε 2 νοκια centers που ρωτησα μου ειπαν οτι δενυπαρχεικανενος ειδους τετοιο ανταλλακτικο ουτε λυση στο προβλημα. επισης και να υπηρχε δε θα καλυπτοταν απο εγγυηση διοτιπροκειται για φθορα λογω χρησης (παρα βεβαια το γεγονς οτι αρχισενα μου συμβαινει απο τη 2η μολις εβδομαδα..)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...