Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mipos ksereta paidia pos mporis me e65 na kanis videoklisi apo tin mprostini kamera? oses fores exo dokimasi tin piso anigi kai stelni stis rithmiseis den vrika tin mprostini

euxaristo

Μα το E65 δεν έχει κάμερα στη πρόσοψη του...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ραδιοφωνο το Ε65, ειναι θεμα hardware. μονο με προγραμματα μεσω wifi ή νετ μπορεις να ακουσεις.

 

...ή αν αγοράσεις το Nokia HW-12 bluetooth ακουστικό (στερεοφωνικό) που έχει ενσωματωμένο ραδιόφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια.Σημερα θα παρω το E65 και θα ήθελα να σας ρωτίσω εαν έχει κανεις "Δουλέψει" το θέμα GPS.Η αληθεια είναι πως διαβασα διάφορες πληροφοριες απο εδς και κει και το μόνο που κατάφερα είναι να μπερδευτώ!Το nokia maps δεν παίζει σε αυτο το τηλεφωνο?Το tomtom?Σας παρακαλώ εαν μπορείτε να με βοηθήσετε γιατι θα με ενδιέφερε να εχω GPS.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια.Σημερα θα παρω το E65 και θα ήθελα να σας ρωτίσω εαν έχει κανεις "Δουλέψει" το θέμα GPS.Η αληθεια είναι πως διαβασα διάφορες πληροφοριες απο εδς και κει και το μόνο που κατάφερα είναι να μπερδευτώ!Το nokia maps δεν παίζει σε αυτο το τηλεφωνο?Το tomtom?Σας παρακαλώ εαν μπορείτε να με βοηθήσετε γιατι θα με ενδιέφερε να εχω GPS.
Δεν έχει ενσωματωμένο GPS. Έχει ενσωματωμένο το Navigator για σύνδεση με εξωτερικό bluetooth GPS. Θα με ενδιέφερε κι εμένα αν δουλεύει με το nokia maps μέσω εξωτερικού GPS.
Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν έχει GPS ασφαλός και το ξέρω.Απλα επειδή δε ειναι πρωτερεότητα μου να έχει GPS αλλα θα με ενδιεφερε θα ήθελα να μάθω εαν κάποιος εχει κάνει κάτι με εξωτερική εφαρμογή και φυσικα με bluetooth GPS δέκτη!Απ ότι θυμάμαι διάβασα πως η εφαρμογή που έχει μεσα το τηλεφωνο δίνει μόνο στίγμα!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ενσωματωμένο GPS. Έχει ενσωματωμένο το Navigator για σύνδεση με εξωτερικό bluetooth GPS. Θα με ενδιέφερε κι εμένα αν δουλεύει με το nokia maps μέσω εξωτερικού GPS.

 

Το οτι δεν έχει GPS ασφαλός και το ξέρω.Απλα επειδή δε ειναι πρωτερεότητα μου να έχει GPS αλλα θα με ενδιεφερε θα ήθελα να μάθω εαν κάποιος εχει κάνει κάτι με εξωτερική εφαρμογή και φυσικα με bluetooth GPS δέκτη!Απ ότι θυμάμαι διάβασα πως η εφαρμογή που έχει μεσα το τηλεφωνο δίνει μόνο στίγμα!

 

 

Φυσικα και δουλευει με εξωτερικο gps μεσω των εφαρμογων

nokia maps & route66. :)

Αρκει να ριξετε λιγο διαβασμα στα αναλογα θεματα...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ.Απλα είχα μπερδευτεί γιατι για το nokia maps συγκεκριμένα είδα οτι είνα για Ν series αλλα στα αναφερόμενα μοντέλα είχε μόνο 4-5.Και φυσικά καμία αναφορα για Ε series.Θα μου πείς το ίδιο λειτουργικό έχουν(δεν ειμαι σηγουρος εαν διαφέρουν σε service pack 1)αλλα γιατί να μην το σηγουρέψω απο κάποιον γνώστη του θέματος.:)
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ.Απλα είχα μπερδευτεί γιατι για το nokia maps συγκεκριμένα είδα οτι είνα για Ν series αλλα στα αναφερόμενα μοντέλα είχε μόνο 4-5.Και φυσικά καμία αναφορα για Ε series.Θα μου πείς το ίδιο λειτουργικό έχουν(δεν ειμαι σηγουρος εαν διαφέρουν σε service pack 1)αλλα γιατί να μην το σηγουρέψω απο κάποιον γνώστη του θέματος.:)

 

Να'σαι καλα :)

Εγω ,οπως και πολλοι αλλοι ,ειμαστε εδω για να ξεμπερδεψουμε

τους υπολοιπους :O

(Πληροφοριακα το Ε65 ειναι Symbian OS v9.1 S60 3rd Edition σκετο)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου παντως αρχισε και ξεφλουδιζει!!!!:mad: Συμβαινει και σε καποιον αλλον αυτο?

 

Και το δικό μου άρχισε να ξεφλουδίζει!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξέρει κανείς αν υπάρχει αναβάθμιση η όχι?

Έχω τρελαθει τελευταία στα "system error" ήμαρτον Nokia ήμαρτον....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Μην ανησυχείς για το τι σκέφτονται οι άλλοι για εσένα. Είναι απασχολημένοι με το να ανησυχούν τι σκέφτεσαι εσύ για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξέρει κανείς αν υπάρχει αναβάθμιση η όχι?

Έχω τρελαθει τελευταία στα "system error" ήμαρτον Nokia ήμαρτον....

 

Δεν υπάρχει ακόμα αναβάθμιση

(προσωπικά δε τη χρειάζομαι μια και δεν έχω πρόβλημα)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Aφού δεν υπαρχει αναβάθμιση (και ευχαριστώ για την απαντηση) μήπως ξερει κανεις πως μπορω να κάνω γρήγορα "Factory Reset".

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Μην ανησυχείς για το τι σκέφτονται οι άλλοι για εσένα. Είναι απασχολημένοι με το να ανησυχούν τι σκέφτεσαι εσύ για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Aφού δεν υπαρχει αναβάθμιση (και ευχαριστώ για την απαντηση) μήπως ξερει κανεις πως μπορω να κάνω γρήγορα "Factory Reset".

 

Η επαναφορά ρυθμίσεων γίνεται πληκτρολογώντας *#7780#.

Προσωπικά θα σου πρότεινα να κάνεις ένα format για να «καθαρίσει» το κινητό. Αυτό γίνεται με κλειστό το κινητό, πατάς «3», «*», «πράσινο πλήκτρο κλήσης» και ταυτόχρονα ανοίγεις το κινητό χωρίς να αφήσετε τα πλήκτρα. Δύσκολα πιάνει με την πρώτη, οπότε θέλει υπομονή. Αν σας ζητηθεί ρύθμιση ώρας και ημερομηνίας, τότε έχει πετύχει.

 

:!: ΠΡΟΣΟΧΗ: με το format θα χάσει όλα τα δεδομένα σου, καλό θα είναι να κρατήσεις ένα back up πριν μέσω του pc suite.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

 

:!: ΠΡΟΣΟΧΗ: με το format θα χάσει όλα τα δεδομένα σου, καλό θα είναι να κρατήσεις ένα back up πριν μέσω του pc suite.

 

 

Αν εχουμε κρατησει backup στην καρτα μνημης και την βγαλουμε πριν το format δεν μπορουμε να επαναφερουμε απο αυτη ???Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχουμε κρατησει backup στην καρτα μνημης και την βγαλουμε πριν το format δεν μπορουμε να επαναφερουμε απο αυτη ???Ευχαριστω.

Και στη μνήμη να το κρατήσεις δεν υπάρχει πρόβλημα.

Τη κάρτα δεν είναι αναγκαίο να τη βγάλεις από το κινητό διότι δεν επηρεάζεται από το format.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και στη μνήμη να το κρατήσεις δεν υπάρχει πρόβλημα.

Τη κάρτα δεν είναι αναγκαίο να τη βγάλεις από το κινητό διότι δεν επηρεάζεται από το format.

 

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το format δε γίνεται πιο εύκολα με *#7370#;

Ναι, γίνεται και έτσι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Γίνεται όταν συνδέω το bluetooth ακουστικό μου όλοι οι ήχοι να ακουγονται απο το τηλέφνο και ΟΧΙ απο το ακουστικο?Είναι πολύ σπαστικο να "παίζουν" όλα απ τ' ακουστικό!Εγώ θέλω μόνο οι συνομιλίες να ακουγονται απο το ακουστικό!Είναι εφικτο αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα μου θυμίσει πώς γίνεται κατά τη διάρκεια της συνομιλίας να κλείσω το slide (πατώντας κάποιο κουμπί) συνεχίζοντας τη συνομιλία. Δεν βρίσκω πού είχε γραφεί...
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως δεν το χρειάζεσαι. Η ανάλυση εγγραφής βίντεο του Ε65 είναι ποιοτικότερη από εκείνη του Eti Camcorder.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα μου θυμίσει πώς γίνεται κατά τη διάρκεια της συνομιλίας να κλείσω το slide (πατώντας κάποιο κουμπί) συνεχίζοντας τη συνομιλία. Δεν βρίσκω πού είχε γραφεί...

 

Εαν δεν κάνω λάθος πρέπει να πατήσεις το αριστερό πλήκτρο επιλογής και να κλείσεις το "πορτάκι" σε λιγότερο απο 2"

Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν κάνω λάθος πρέπει να πατήσεις το αριστερό πλήκτρο επιλογής και να κλείσεις το "πορτάκι" σε λιγότερο απο 2"
Δούλεψε, ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...