Jump to content

Υπηρεσίες δεδομένων [GPRS/3G/HSDPA]


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

A sorry. Μα μου έκανε μεγάλη εντύπωση, ειδικά για ΤΙΜ (αν ήταν για Cosmote δεν θα δυσκολευόμουν να το πιστέψω :p ). Και στη Vodafone το 3G core αναπτύσσεται ξεχωριστά για αυτό και βλέπουμε καλές ταχύτητες και από τις δύο εταιρείες... Και για αυτό επίσης βλέπουμε και με βήματα χελώνας επέκταση του 3G στην επαρχία (ειδικά στη Vodafone, βλέπεις έχει πολλαπλάσιους 3G users και πολλούς εταιρικούς).

όχι είχες δίκιο:p Χάλια ήταν το speedtest της ΤΙΜ. kbps ήταν τελικά:O Το διόρθωσα κιόλας το post μου ;) Γιατί όμως μόνο 384kbps?!?!? Μήπως δεν έχει HSDPA σε όλες τις κεραίες; Δε ξέρω...

Η2S04,εγώ γιατί έχω παραπάνω upload από το θεωρητικό μέγιστο!?!?!?!?

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όχι είχες δίκιο:p Χάλια ήταν το speedtest της ΤΙΜ. kbps ήταν τελικά:O Το διόρθωσα κιόλας το post μου ;) Γιατί όμως μόνο 384kbps?!?!? Μήπως δεν έχει HSDPA σε όλες τις κεραίες; Δε ξέρω...

 

Είχε HSDPA, το ανέφερε ο χρήστης σε άλλο thread. Ή κάτι προσωρινό έπαιζε με τους servers της ΤΙΜ ή κάτι παίζει με το Backbone στο HSDPA (γιατι στο απλό 3G δεν έχω ακούσει παράπονο από κανένα). Μήπως για αυτό δεν δίνει ακόμα 3,6 και μένει στα 1,8Mbps? Μήπως κάτι ξέρει η Vodafone που δεν το έδωσε αμέσως πανελλαδικά και καθυστερεί αρκετά την επέκταση του δικτύου? Αλλά για να μην γίνομαι κακός ξαναλέω ίσως κάτι έπαιζε εκείνη την ώρα στους servers...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω χάσει την μπάλα σε αυτό το θέμα. Το διάβασα από την αρχή αλλά κάποιο νόημα δεν έβγαλα. Πήγα και σε κατάστημα της ΤΙΜ αλλά ο τυπάκος δεν φάνηκε να είναι σίγουρος για τις απαντήσεις του.

 

Σκέφτομαι να κάνω νέα σύνδεση στο ΤΙΜ 1 μόνο και μόνο για το Tim plus Non Stop και για το 3G που στην ΤΙΜ είναι μόνο στα συμβόλαια. (η συσκευή μου Ν70)΄. Ενδιαφέρομαι μόνο για την χρήση του ιντερνετ από το κινητό και όχι από τον υπολογιστή.

 

οι απορίες:

1. Μπορώ να μπαίνω σε οποιαδήποτε σελίδα του web με τον Opera(δηλαδή να μην είναι σε mobile μορφή η σελίδα) χωρίς καμία άλλη χρέωση;(πέρα των 3,49/μήνα)

2. Υπηρεσίες τύπου VoIP, streaming radio,chat κτλ παίζουν ή είναι κλειδωμένες;

3.αρχεία υποθέτω πως κατεβάζω κανονικά στο κινητό ... σωστά;;

4.ξέρει κανείς τις χρεώσεις για το Mobile TV?

 

Έχω εφαρμογές στο Ν70 που μπορούν να κάνουν παπάδες :ninja: αλλά η μαμά Vodafone με έχει κλειδωμένο στο Live αν θέλω flat χρέωση..

 

ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Με την αλαλγη ονοματος η νεα εταιρεια θα ακολουθησει επιθετικη εμπορικη πολιτικη και πιστευω οτι θα καταφερει να δωσει προσθετη αξια στους συνδρομητες της και φυσικα να δουμε υπηρεσιες 3ης γενιας στα καρτοκινητα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειτε να με βοηθησετε?Εχω το Ν70.εχω κατεβασει τις ρυθμισεις εχω εγγραφει στην υοηρεσια εχω ενεργοποιημενο το προφιλ tιm plus και το (gwap)και με χρεωνει.εχω καρτοκινητο.μεχρι στιγμης εχω χαλασει 12 ευρω παλι καλα.

Βοηθειαααααα!!!!!!:cry:

Iphone 3GS 16GB black by cosmote

:p

Link to comment
Share on other sites

Εχω Q,αλλα γραφω εδω γιατι αφορα την WIND.Γιατι οταν το υπολοιπο της καρτας ειναι πχ 0 ή -1 ευρω απενεργοποιειται το gprs?νομιζω το ειχε παντα αυτο η telestet/tim/wind και δεν καταλαβαινω το λογο.Δηλαδη αν δεν εχω υπολοιπο,δεν μπορω ουτε να λαβω ενα MMS απο καποιον?Στην περιαγωγη με vodafone παντως δεν ειχα αντιμετωπισει κατι αντιστοιχο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα htc tytn και ψαχνω απεγνωσμενα να βρω ρυθμισεις για tim wap gprs καλεσα την εταιρια και μου ειπαν οτι θα μου στειλουν τις ρυθμισεις σε mail οπως καταλαβατε ψεμα!!!μπορει καποιος με τυτν να μου τις δωσει?αυτες που εχει ποσταρει ενα παιδι ειναι μονο για τιμ ιντερνετ,:)
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Gia sas paidia,

Vasika exo ena Qtec 8500 kai i8ela na mpo sto None stop programa gia GPRS tis wind. Exo stili to minima gia tin energopiisi, exo vali kai ola ta settings sosta. Ma pali tipota. Pira tilefono sto tmima e3ipiretisis kai mou lene oti einai ola mia xara me to service. Piga kai sto katastima kai pali den katafera na kano tipota. Exei kanis mia idea sto ti mporo na kano gia na to dior8oso to provlima?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο θεμα καλυψης εχουμε νεωτερα για περιοχη Αχαιας και Δυτικης πελοποννησου?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Αποφάσισα να βάλω στο παλιό μου Sharp 703 μία κάρτα Wind F2G ώστε να δοκιμάσω το Wind plus μέσω 3G. Κάλεσα στο 1260 για να ζητήσω ρυθμίσεις αλλά μου είπαν ότι για συσκευές Sharp δεν έχουν αυτόματες ρυθμίσεις με αποστολή μηνύματος και ζήτησαν το e-mail μου για να μου τις στείλουν και να τις περάσω χειροκίνητα. Φυσικά το e-mail δεν μου ήρθε ποτέ...:mad:

Συνειδητοποιόντας ότι και να πάρω να τους βρίσω άκρη δεν θα βγάλω με τη συγκεκριμένη εταιρεία (όπως δεν έβγαζα και ποτέ) μπήκα στο site της μήπως εκεί βρω ρυθμίσεις. Τελικά βρήκα αλλά μόνο χειροκίνητες και για το αμέσως προηγούμενο μοντέλο, το 902. Έβαλα λοιπόν αυτές τις ρυθμίσεις γνωρίζοντας ότι τα μενού των δύο τηλεφώνων είναι πάνω κάτω τα ίδια... Κατά την εγκατάσταση των ρυθμίσεων δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα. Παρ'όλα αυτά το κινητό αρνείται πεισματικά να μπει στο Wind plus. Πιο συγκεκριμένα ενω δείχνει να γίνεται σύνδεση GPRS αφού περιμένω κανενα 2λεπτο μου βγάζει "Η σύνδεση με το διακομιστή διακόπηκε" (τουλάχιστον δεν με χρεώνει, κάτι είναι και αυτό...). Ξανατσέκαρα τις ρυθμίσεις, έκλεισα και άνοιξα πάλι το κινητό αλλά τίποτα.

Καλώ στο 1260 να αναφέρω το πρόβλημα. Η απάντηση που πήρα από τον κατα τα άλλα ευγενέστατο κύριο ήταν πως για Sharp υπάρχουν μόνο αυτές οι χειροκίνητες ρυθμίσεις για το 902 που λογικά κάνουν για τη συσκευή μου και πως και e-mail να μου στείλουν πάλι τις ίδιες ρυθμίσεις θα λάβω... Επίσης ανέφερε πως επειδή οι συσκευές Sharp είναι Vodafone customized μπορεί για αυτό να μην μπαίνει στο Wind plus. Όταν φυσικά του απάντησα πως και με sim Cosmote μπαίνει αν βάλω τις σωστές ρυθμίσεις αλλά και πως γνωρίζω άτομα που χρησιμοποιούν κανονικά τις υπηρεσίες της Wind με Sharp συσκευές δεν είχε να πει κάτι...:X Όπως δεν είχε να πει κάτι και για το γιατι δεν μου ήρθε το e-mail με τις ρυθμίσεις κατα την πρώτη μου επικοινωνία με το 1260...:rocket: Τελικά με παρέπεμψε σε κατάστημα...

Επειδή τελικά έχω καταλάβει πως το customer care της Wind είναι πραγματικά για τον @#*$%! και επειδή δεν έχω όρεξη να τρέχω σε κατάστημα μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει?:help: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι πειράματα. Κάτι παρόμοιο με πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση έγινε όταν ζήτησα ρυθμίσεις Vodafone για το LG U8210 (TIM). Εκεί μου είπαν ότι θα μου στείλουν E-Mail και μέσα σε 5 λεπτά το E-Mail είχε φτάσει. Αλλά όπως είναι λογικό ήταν για άλλη συσκευή LG. Παρ' όλα ταύτα έκανα δοκιμές και πειράματα και τελικά λειτούργησε κανονικά.

Just try!

Α, τσέκαρε επίσης αν είναι ενεργοποιημένες οι υπηρεσίες στη γραμμή σου...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι πειράματα. Κάτι παρόμοιο με πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση έγινε όταν ζήτησα ρυθμίσεις Vodafone για το LG U8210 (TIM). Εκεί μου είπαν ότι θα μου στείλουν E-Mail και μέσα σε 5 λεπτά το E-Mail είχε φτάσει. Αλλά όπως είναι λογικό ήταν για άλλη συσκευή LG. Παρ' όλα ταύτα έκανα δοκιμές και πειράματα και τελικά λειτούργησε κανονικά.

Just try!

Α, τσέκαρε επίσης αν είναι ενεργοποιημένες οι υπηρεσίες στη γραμμή σου...

 

Οι υπηρεσίες είναι ενεργοποιημένες. Τι πειράματα πια να κάνω? Τα έχω δοκιμάσει όλα!!!:p Και πολύ ασχολήθηκα μαζί τους μου φαίνεται, θα τη πετάξω τη sim, έτσι και αλλιώς άχρηστη μου είναι...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οι υπηρεσίες είναι ενεργοποιημένες. Τι πειράματα πια να κάνω? Τα έχω δοκιμάσει όλα!!!:p Και πολύ ασχολήθηκα μαζί τους μου φαίνεται, θα τη πετάξω τη sim, έτσι και αλλιώς άχρηστη μου είναι...:rolleyes:

Όχι μην τους κάνεις τη χάρη... Καν'την φορητότητα στην Vodafone/COSMOTE και μετά πέταξέ την... ;) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα σκευτομαι να παρω πακετο free2go αλλα πρωτα θελω να κανω μερικες ερωτησεις που αν κ εψαξα στα προιγουμενα ποστ δεν εβγαλα ακρη.

 

 

1.μπορω με το wind plus non stop να εχω απεριοριστη προσβαση για ενα μηνα σε σελιδες www?

 

2.μπορω μεσω wifi h bluetooth να συνδεσω το κιν (samsung i600) με το ppc (mio p550) δηλαδη το ppc να ανοιγει σελιδες www να βλεπω τα μαιλ απο outlook na mpenw msn κ ολλα αυτα δωρεαν απο wind plus non stop

 

ευχαριστω εκ τον προτερον

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Όχι μην τους κάνεις τη χάρη... Καν'την φορητότητα στην Vodafone/COSMOTE και μετά πέταξέ την... ;) :lol: :lol: :lol:

 

Σωστός. :wink: Να μην φαίνομαι και 12 μήνες ενεργός συνδρομητής τους...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Αποφάσισα να βάλω στο παλιό μου Sharp 703 μία κάρτα Wind F2G ώστε να δοκιμάσω το Wind plus μέσω 3G. Κάλεσα στο 1260 για να ζητήσω ρυθμίσεις αλλά μου είπαν ότι για συσκευές Sharp δεν έχουν αυτόματες ρυθμίσεις με αποστολή μηνύματος και ζήτησαν το e-mail μου για να μου τις στείλουν και να τις περάσω χειροκίνητα. Φυσικά το e-mail δεν μου ήρθε ποτέ...:mad:

Συνειδητοποιόντας ότι και να πάρω να τους βρίσω άκρη δεν θα βγάλω με τη συγκεκριμένη εταιρεία (όπως δεν έβγαζα και ποτέ) μπήκα στο site της μήπως εκεί βρω ρυθμίσεις. Τελικά βρήκα αλλά μόνο χειροκίνητες και για το αμέσως προηγούμενο μοντέλο, το 902. Έβαλα λοιπόν αυτές τις ρυθμίσεις γνωρίζοντας ότι τα μενού των δύο τηλεφώνων είναι πάνω κάτω τα ίδια... Κατά την εγκατάσταση των ρυθμίσεων δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα. Παρ'όλα αυτά το κινητό αρνείται πεισματικά να μπει στο Wind plus. Πιο συγκεκριμένα ενω δείχνει να γίνεται σύνδεση GPRS αφού περιμένω κανενα 2λεπτο μου βγάζει "Η σύνδεση με το διακομιστή διακόπηκε" (τουλάχιστον δεν με χρεώνει, κάτι είναι και αυτό...). Ξανατσέκαρα τις ρυθμίσεις, έκλεισα και άνοιξα πάλι το κινητό αλλά τίποτα.

Καλώ στο 1260 να αναφέρω το πρόβλημα. Η απάντηση που πήρα από τον κατα τα άλλα ευγενέστατο κύριο ήταν πως για Sharp υπάρχουν μόνο αυτές οι χειροκίνητες ρυθμίσεις για το 902 που λογικά κάνουν για τη συσκευή μου και πως και e-mail να μου στείλουν πάλι τις ίδιες ρυθμίσεις θα λάβω... Επίσης ανέφερε πως επειδή οι συσκευές Sharp είναι Vodafone customized μπορεί για αυτό να μην μπαίνει στο Wind plus. Όταν φυσικά του απάντησα πως και με sim Cosmote μπαίνει αν βάλω τις σωστές ρυθμίσεις αλλά και πως γνωρίζω άτομα που χρησιμοποιούν κανονικά τις υπηρεσίες της Wind με Sharp συσκευές δεν είχε να πει κάτι...:X Όπως δεν είχε να πει κάτι και για το γιατι δεν μου ήρθε το e-mail με τις ρυθμίσεις κατα την πρώτη μου επικοινωνία με το 1260...:rocket: Τελικά με παρέπεμψε σε κατάστημα...

Επειδή τελικά έχω καταλάβει πως το customer care της Wind είναι πραγματικά για τον @#*$%! και επειδή δεν έχω όρεξη να τρέχω σε κατάστημα μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει?:help: :rolleyes:

 

Επισημα η WIND δεν υποστηρηζει Vodafone συσκευες (λογικο) αλλα επειδη υπαρχουν πολλοι με αυτες, υπαρχουν ρυθμισεις και εχουν δοκιμαστει στο δικτυο ΜΕΡΙΚΕΣ απο αυτες. Απο 3G δυστυχως ειναι οπως σου ειπανε ΜΟΝΟ το 902. Απο 2G, μονο οι GX** (15,17,20,25,29,30 κτλ)

 

Δεν εχει το cc ρυθμισεις η οδηγιες για το 703, ειναι σαν να λες για το ΧΨΖ κινητο που υπαρχει μονο στην Κινα. Δεν το εχουν ψαξει και καθολου.

Λογικα, θα πρεπει να δουλευει. Επειδη ομως, εχω δει με τα ματια μου πολλα τρελα με συσκευες vodafone (να δουλευουν μια χαρα και ξαφνικα χωρις λογο να μην εχουν GPRS και μονο reset τα σωνει κτλ) δεν παιρνω ορκο.

 

Παντως, οι CSR's δεν εχουν δυνατοτητα να σου στειλουν email, γινεται απο αλλους η αποστολη, και αυτη γινεται δυστυχως αργοτερα στην ημερα (βραδακι....):mad:

Εαν ηταν απο αλλη μερα που ειχες ζητησει τις ρυθμισεις, πιθανον να ειδαν 703 και να μην σου εστειλαν γιατι πολυ απλα δεν εχουν.

Καλυτερα να ζητησεις για 902 , αν δεν τις εχεις ηδη.

 

Εγω προσωπικα ειχα σχοληθει με ενα GX29, (που υπαρχουν ρυθμισεις) και δεν εμπαινε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ σε wap. Δοκιμασα τα ΠΑΝΤΑ. Αυτο που χρειαστηκε τελικα , ειναι να γυρισω το μενου στα αγγλικα και τοτε να περασω τις ρυθμισεις, γιατι σε ορισμενα sharp, ακομα και στα αγγλικα να γραφεις (εαν ειναι το μενου στα ελληνικα) υπαρχει προβλημα, και δεν καταχωρουνται σωστα, κατι με την γραμματοσειρα κ κωδικοποιηση των Ελληνικων εκει παιζει, και οντως, δουλεψε....τα ιδια εβαλα, αλλα με το τηλεφωνο στα αγγλικα.

Επισης, εαν ειναι νεα η καρτα σου, την ενεργοποιησες, ετσι? :p και αφου την ενεργοποιησες, μια επανεκινηση για να παρει μπρος και το GPRS.....

Link to comment
Share on other sites

Επισημα η WIND δεν υποστηρηζει Vodafone συσκευες (λογικο) αλλα επειδη υπαρχουν πολλοι με αυτες, υπαρχουν ρυθμισεις και εχουν δοκιμαστει στο δικτυο ΜΕΡΙΚΕΣ απο αυτες. Απο 3G δυστυχως ειναι οπως σου ειπανε ΜΟΝΟ το 902. Απο 2G, μονο οι GX** (15,17,20,25,29,30 κτλ)

 

Δεν εχει το cc ρυθμισεις η οδηγιες για το 703, ειναι σαν να λες για το ΧΨΖ κινητο που υπαρχει μονο στην Κινα. Δεν το εχουν ψαξει και καθολου.

Λογικα, θα πρεπει να δουλευει. Επειδη ομως, εχω δει με τα ματια μου πολλα τρελα με συσκευες vodafone (να δουλευουν μια χαρα και ξαφνικα χωρις λογο να μην εχουν GPRS και μονο reset τα σωνει κτλ) δεν παιρνω ορκο.

 

Παντως, οι CSR's δεν εχουν δυνατοτητα να σου στειλουν email, γινεται απο αλλους η αποστολη, και αυτη γινεται δυστυχως αργοτερα στην ημερα (βραδακι....):mad:

Εαν ηταν απο αλλη μερα που ειχες ζητησει τις ρυθμισεις, πιθανον να ειδαν 703 και να μην σου εστειλαν γιατι πολυ απλα δεν εχουν.

Καλυτερα να ζητησεις για 902 , αν δεν τις εχεις ηδη.

 

Εγω προσωπικα ειχα σχοληθει με ενα GX29, (που υπαρχουν ρυθμισεις) και δεν εμπαινε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ σε wap. Δοκιμασα τα ΠΑΝΤΑ. Αυτο που χρειαστηκε τελικα , ειναι να γυρισω το μενου στα αγγλικα και τοτε να περασω τις ρυθμισεις, γιατι σε ορισμενα sharp, ακομα και στα αγγλικα να γραφεις (εαν ειναι το μενου στα ελληνικα) υπαρχει προβλημα, και δεν καταχωρουνται σωστα, κατι με την γραμματοσειρα κ κωδικοποιηση των Ελληνικων εκει παιζει, και οντως, δουλεψε....τα ιδια εβαλα, αλλα με το τηλεφωνο στα αγγλικα.

Επισης, εαν ειναι νεα η καρτα σου, την ενεργοποιησες, ετσι? :p και αφου την ενεργοποιησες, μια επανεκινηση για να παρει μπρος και το GPRS.....

 

Το θέμα είναι ότι φίλος μου με 703 μπαίνει κανονικά αλλά δυστυχώς είναι εκτός Ελλάδας και δεν έχει μαζί του αυτό το κινητό... Επίσης προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ποιός στέλνει τα e-mails αυτό που ξέρω είναι πως ακόμα και αν δεν είχαν ρυθμίσεις να μου στείλουν ας έστελναν μια δικαιολογία-απάντηση, όχι να περιμένω σαν ...... πότε θα μου στείλει η Wind τις ρυθμίσεις. Στη Vodafone όπως είπε ο chris τις στέλνουν αμέσως. Επίσης δεν καταλαβαίνω πως έχουν ρυθμίσεις για το 902 και όχι για το 703... Αφού είναι οι ίδιες!!! Και εννοείται πως είναι ενεργοποιημένη η κάρτα και είπα πως έκανα restart, δεν είμαι τόσο άσχετος.:O Τέλος πάντων η sim θα φάει πέταμα άρα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλα, δεν ειπα οτι εισαι ασχετος, σε εχω δει στο φορουμ, απλα ξερω οτι μερικες φορες οταν εχουμε ταλαιπωρηθει ειναι ευκολο να παραβλεψουμε κατι πολυ απλο....Εχουν ρυθμισεις το cc για το 902 γιατι αυτο δοκιμαστηκε.Το οτι το 703 ειναι το ιδιο βασικα ουτε το cc το ξερει, ουτε κι εγω, τωρα μολις μου το ειπες :p Την Sim βεβαια, οτι θες την κανεις :p
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Kanis kati la8os!!! edo kai arketous mines apo tote pou edose h Wind to Plus Non Stop mpaino kanonika me to sharp V703 pou exo. Tis ri8miseis 8a tis vreis sto forum gia to Wind plus einai tou 902 alla tairiazoun kai sto 703 100%. Oson afora tin selida tou Wind Plus prepei na kaneis xeirokinita esy enan selidodikti (opos ekana kai ego) gia na mpaineis ekei. Kai to 3G mia xara mou paizei me tin F2GO pou eixo xoris kanena problima (taxytato).
Link to comment
Share on other sites

Kanis kati la8os!!! edo kai arketous mines apo tote pou edose h Wind to Plus Non Stop mpaino kanonika me to sharp V703 pou exo. Tis ri8miseis 8a tis vreis sto forum gia to Wind plus einai tou 902 alla tairiazoun kai sto 703 100%. Oson afora tin selida tou Wind Plus prepei na kaneis xeirokinita esy enan selidodikti (opos ekana kai ego) gia na mpaineis ekei. Kai to 3G mia xara mou paizei me tin F2GO pou eixo xoris kanena problima (taxytato).

 

Μα τα έχω τσεκάρει όλα!:wacko: Και το πρόβλημα παραμένει: "σφάλμα: διακοπή σύνδεσης με το διακομιστή" μετά από 1-2 λεπτά αναμονής...

Link to comment
Share on other sites

Svista ola kai kanta po tin arxi! Den mporei ego na exo kai esy oxi!

 

Tώρα μου βγάζει άλλο μήνυμα!:lol: Your client is not allowed to access the requestet object!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Ekanes oles tis ri8miseis kai molis mpaineis sou vgazei afto to mynima? Sto Wind Plus prospa8eis na mpeis i se allo site? Parepiptontos to url gia to wind plus einai http:// wapportal.wind.com.gr gia na kaneis selidodikti. Ego pantos anti gia wind anamesa exo tim kai doulevei kanonika opos alloste kai oles oi ri8miseis pou exo sto sharp einai "tim" Kai kati allo: ENERGOPOIHSES TO PROFIL WIND I EXEIS KANEI RI8MISEIS KAI EINAI TO VODAFONE ENERGOPOIHMENO???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...