Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανέβηκαν οι τιμές όλων των Wind to ALL και Wind to ALL+ > 150 ή κάνω λάθος;

 

Δεν καταλαβαίνω τη λογική, από τη μια έχεις ζημίες, εχεις ύφεση, δεν έχεις 3G και από την άλλη ανεβάζεις τιμές. Μάλλον είμαι χαζός.

 

 

Επίσης αν ξέρει κανείς, το -10 ευρω στο πάγιο για όσους έχουν σταθερή ισχύει για νέες συνδέσεις; Στις online αιτήσεις πρέπει να το δηλώσουμε καπου;

 

το -10,33 ευρώ (για DP M ή L πάντα) ισχύει για όλους τους συνδρομητές που έχουν απο Small ή Wind to All 250 και πάνω (όσοι έχουν XS πριν τις 3/12/2010 δικαιούνται και αυτοί).

 

δεν χρειάζεται να το δηλώσεις καθώς από τη στιγμή που είναι στο όνομα σου θα μπει η συνδυαστική έκπτωση.

Το μόνο που πρέπει να δηλώσεις είναι αν θες ενιαίο λογαριασμό σταθερού-κινητού που είναι ανεξάρτητο από την έκπτωση 3 σε 1.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια υπαρξιακή ερώτηση. Εάν κάθε χρόνο παίρνεις την επιδότηση ως έκπτωση παγίου, δεν θα φτάσεις κάποτε (μετά από 10 χρόνια) να μικρύνεις το πάγιο σε 5-6 ευρώ το μήνα;; Γίνεται αυτό;; Δηλαδή αν αρχίσεις με ένα πρόγραμμα συμβολαίου που έχει πάγιο 25 ευρώ το μήνα και κάθε χρόνια (μα κάθε χρόνο) χρησιμοποιείς την επιδότησή σου (που τη δικαιούσαι) ως έκπτωση παγίου και μετά πάλι έκπτωση επί του παγίου που έχει ήδη έκπτωση παγίου κλπ κλπ κλπ δεν θα γίνει αυτό που λέω (συρρίκνωση του παγίου) ;

Ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια υπαρξιακή ερώτηση. Εάν κάθε χρόνο παίρνεις την επιδότηση ως έκπτωση παγίου, δεν θα φτάσεις κάποτε (μετά από 10 χρόνια) να μικρύνεις το πάγιο σε 5-6 ευρώ το μήνα;; Γίνεται αυτό;; Δηλαδή αν αρχίσεις με ένα πρόγραμμα συμβολαίου που έχει πάγιο 25 ευρώ το μήνα και κάθε χρόνια (μα κάθε χρόνο) χρησιμοποιείς την επιδότησή σου (που τη δικαιούσαι) ως έκπτωση παγίου και μετά πάλι έκπτωση επί του παγίου που έχει ήδη έκπτωση παγίου κλπ κλπ κλπ δεν θα γίνει αυτό που λέω (συρρίκνωση του παγίου) ;

Ευχαριστώ

 

οχι γιατι μετά το τέλος του έτους, το πάγιο σου επιστρέφει στην κανονική τιμή πάνω στην οποία υπολογίζεται η εκπτωση που δικαιουσαι....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

οχι γιατι μετά το τέλος του έτους, το πάγιο σου επιστρέφει στην κανονική τιμή πάνω στην οποία υπολογίζεται η εκπτωση που δικαιουσαι....:rolleyes:

 

Α οκ, κοτσάνα είπα, thanks.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ, το wind M ήταν από τα καλύτερα που έχουν βγει ποτέ, αλλά όχι πλέον, μετά την αύξηση κατά 10 ευρώ του παγίου τέλους από τις 14/5. Πάντως, εξακολουθεί να είναι πολύ ανταγωνιστικό.

Ωστόσο, σημαντικό μειονέκτημα είναι ότι οι περισσότεροι συνδρομητές είναι πια στις άλλες δύο εταιρείες, όπως διαπίστωσα εξετάζοντας λεπτομερώς τους αναλυτικούς λογαριασμούς! Που σημαίνει, ότι τα δωρεάν λεπτά ομιλίας εξαφανίζονται στο άψε-σβήσε! Και δε νομίζω να είμαι ο μόνος εγώ που έπεσα στην περίπτωση οι συνομιλητές μου να ανήκουν κατά 80% στις άλλες δύο εταιρείες...

Η δική μου επιδότηση, γιατί κάνω και πιο ψηλούς λογαριασμούς (όχι κατά πολύ παραπάνω) από το πάγιο, και ο αριθμός μου είναι στη WIND από το 1996, ήταν 110 ευρώ στην έκπτωση λογαριασμών. Ζήτησα να το αυξήσουν, και το αύξησαν στα 160 ευρώ, αλλά μου έδωσαν 30 μέρες περιθώριο και δυστυχώς το έχασα λόγω δικής μου αμέλειας και φόρτου εργασίας, για λίγες μέρες...

Χθες τους παρακάλεσα να μου δώσουν την προσφορά πάλι, αλλά αρνήθηκαν, έστειλα και email, αλλά μάλλον προσανατολίζομαι για αίτηση φορητότητας. Δεν καταλαβαίνουν με άλλο τρόπο!

 

Επειδή το έχουμε ξεφτιλίσει λίγο με το θέμα της απειλής με φορητότητα....σου έδωσαν 110 ευρώ αναβάθμιση...σου την έκαναν 160 ευρώ και την έχασες από ΔΙΚΗ ΣΟΥ αμέλεια όπως είπες. Φταίει η εταιρεία???Νομίζω ότι όλοι μας έχουμε πάρα πολλές απαιτήσεις από τις εταιρείες κινητής. Η εταιρεία από εσένα, παρόλο που πληρώνεις 52 ευρώ, βγάζει καθαρά γύρω στα 28 με 30 ευρώ. Και να μην ήταν έτσι τι ψάχνουμε? Μήπως να μας πλήρωνε η εταιρεία τους λογαριασμούς??? Και 110 ευρώ που σου έδωσαν είναι πάρα πολλά σε σχέση με τις επιδοτήσεις που δίνουνε οι άλλες εταιρείες.

Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχουμε ξεφτιλίσει λίγο με το θέμα της απειλής με φορητότητα....σου έδωσαν 110 ευρώ αναβάθμιση...σου την έκαναν 160 ευρώ και την έχασες από ΔΙΚΗ ΣΟΥ αμέλεια όπως είπες. Φταίει η εταιρεία???Νομίζω ότι όλοι μας έχουμε πάρα πολλές απαιτήσεις από τις εταιρείες κινητής. Η εταιρεία από εσένα, παρόλο που πληρώνεις 52 ευρώ, βγάζει καθαρά γύρω στα 28 με 30 ευρώ. Και να μην ήταν έτσι τι ψάχνουμε? Μήπως να μας πλήρωνε η εταιρεία τους λογαριασμούς??? Και 110 ευρώ που σου έδωσαν είναι πάρα πολλά σε σχέση με τις επιδοτήσεις που δίνουνε οι άλλες εταιρείες.

 

Σε ό,τι αφορά την προσωπική μου περίπτωση, ναι, μπορεί να οφείλεται η απώλεια της προσφοράς σε δική μου αμέλεια, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν δικαιούμαι σαν καλός πελάτης να ΑΠΑΙΤΗΣΩ μία εξίσου καλή προσφορά από την εταιρεία στην οποία έχω συμβόλαιο επί 15 χρόνια και έχω πληρώσει χιλιάδες ευρώ! Έτσι λειτουργεί ο συνειδητοποιημένος καταναλωτής. Ούτε προσπαθώ να τους ξεγελάσω ούτε να τους κλέψω. Φαίνεται δυστυχώς ότι στην Ελλάδα έχουμε παντελή έλλειψη καταναλωτικής συνείδησης και εκεί βρίσκει πάτημα η ασυδοσία των εταιρειών -όπου υπάρχει, δεν γενικεύω σε όλες τις εταιρείες. Και βεβαίως βρίσκει πρόσφορο έδαφος η αντίληψη "και πολλά σου δίνουν, μηπως ήθελες να σου πληρώνουν και τους λογαριασμούς".

Το αν αντιμετωπίζει η WIND σοβαρότατο οικονομικό πρόβλημα είναι κάτι που, λυπάμαι, ΔΕΝ με αφορά καθόλου, από τη στιγμή που δεν πρόκειται για...ΔΕΚΟ και η αγορά λειτουργεί με καθεστώς ελεύθερου ανταγωνισμού. Η "απειλή" (άλλο κι αυτό, να ονομάζεται "απειλή" ένα κατοχυρωμένο δικαίωμα! :blink: ) της φορητότητας γι' αυτό το λόγο υπάρχει και καλώς λειτουργεί. Και, πίστεψέ με, δεν μένει πάντοτε απειλή...Προφανώς θα θέλεις να επιστρέψουμε στις παλιές "καλές" εποχές που ήσουν εγκλωβισμένος σε ένα συμβόλαιο και χρειαζόταν και λεφτά και γραφειοκρατία και χρόνο για να γίνεις συνδρομητής σε άλλη εταιρεία...

 

Και 110 ευρώ που σου έδωσαν είναι πάρα πολλά σε σχέση με τις επιδοτήσεις που δίνουνε οι άλλες εταιρείες.

 

Και σημειωτέον, η VODAFONE μου έχει προσφέρει αυτή την εβδομάδα 156 ευρώ επιδότηση...

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Στο σπιτι εχω γραμμη σταθερου Wind double-play Small: Παγιο 19,90€/μηνα

 

Εκανα μεταφορα την γραμμη vodafone προς την Wind με online αιτηση στο πακετο Wind To ALL 250 με παγιο 28,19€/μηνα αλλα και να επωφεληθω την εκπτωση των 5€/μηνα λογω σταθερης+κινητης.

 

Η γραμμη του κινητου μεταφερθηκε στο δικτυο της Wind στις 4/5/11.

 

Ελαβα εχθες τον 1ο λογ/σμο αλλα δεν εβγαλα ακρη (ηρθε 1 φακελος και περιλαμβανει το παγιο του σταθερου + κινητου μαζι), τα γραφω αναλυτικα παρακατω και οποιος εχει το χρονο ας μου εξηγησει αν μπορει καποιες αποριες που εχω:

 

-- ΠΑΓΙΟ ΤΕΛΟΣ WIND To ALL 250 51,21 (23%)

-- ΤΕΛΟΣ ΣΥΝΔ/ΤΩΝ ΚΙΝ. ΤΗΛΕΦ. 5,55 (23%)

 

-- Συνολο Χρεωσεων Εθνικης & Διεθν. κινησης Σταθερης εως 27/5/11: 3,28 (23%)

-- ΠΑΓΙΟ ΤΕΛΟΣ WIND Double Play S: 19,24 (23%)

-- Εκπτωση Μηνιαίας Συνδρομής: -3,06 (23%)

 

-- ΕΚΠΤΩΣΗ ON-LINE ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ: -6,83 (23%)

 

-- ΣΥΝΟΛΟ ΠΡΟ ΦΠΑ: 69,39€

-- ΣΥΝΟΛΟ ΦΠΑ: 15,96€

 

-- ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΟΦΕΙΛΟΜΕΝΟ ΠΟΣΟ: 85,35€

 

Ερωτησεις / Διευκρινησεις:

 

1) Η "ΕΚΠΤΩΣΗ ON-LINE ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ: -6,83 (23%)" ειναι του παγιου της κινητης τηλ/νιας γιατι το παγιο ειναι 35€ και επειδη εκανα online την αιτηση το παγιο στο Wind to All 250 θα βγαινει πλεον: 28,19€

 

2) Το "ΠΑΓΙΟ ΤΕΛΟΣ WIND To ALL 250: 51,21" ειναι λιγο τσιμπημενο γιατι πιστευω ειναι ο 1ος λογ/σμος και χρεωνουν αναλογικα + 1 παγιο προκαταβολη.

 

3) Δεν μπορω να εντοπισω ομως την εκπτωση των 5€ που δικαιουμαι ως κατοχος σταθερης+κινητης μαζι - απο την στιγμη που και οι 2 γραμμες ανηκουν στο ιδιο ΑΦΜ.

Γιατι μου δινουν ομως την "Εκπτωση Μηνιαίας Συνδρομής: -3,06 (23%)" αυτα τα 3,06€ δεν επρεπε κανονικα να ηταν 5€;

 

4) Επισης το παγιο του Double play S ειναι 19,90€/μηνα αλλα αυτοι χρεωνουν κατι cents λιγοτερα...

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και 110 ευρώ που σου έδωσαν είναι πάρα πολλά σε σχέση με τις επιδοτήσεις που δίνουνε οι άλλες εταιρείες.

Δίνει η Wind 149 € επιδότηση στο XXS όπως η VF στο UL 15(για ανανέωση συμβολαίου; )

Link to comment
Share on other sites

@stixima

Κάνε μια κλήση καλύτερα στο 1260 να στα εξηγήσουν και να επιβεβαιώσουν πως στο δεύτερο λογαριασμό θα μπουν κανονικά οι εκπτώσεις

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα δεν τίθεται θέμα ότι είναι πολύ καλό. Σταθερό έχω Forthnet και είμαι πολύ ικανοποιημένος ώστε να μπω σε διαδικασία να σκεφτώ να την αλλαξω.

 

 

Μία σημείωση: Δεν δίνεις 45 ευρώ, αλλά 52-55. Έστω και λίγο, έχει κάποια διαφορά.

Κατά τα άλλα το πρόγραμμα είναι "γεμάτο". :)

Καλα και εγώ forthnet είχα πριν σταθερό, αλλά με wind ειχα καλύτερα pings και οχι κάτι συχνές διακοπές που γίνονταν κάθε μήνα.

Σύν οι καλύτερες τιμές με wind.

 

Sent from Nook Color on Phiremod 6.3 @1.3Ghz

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,φεύγω μόνιμα για το εξωτερικό τον Αύγουστο και θέλω να διακόψω το συμβόλαιό μου.Ο λογαριασμός μου εκδίδεται κάθε 4 του μήνα.

Από όσο θυμάμαι στο τέλος σού επιστρέφουν το πάγιο που έχεις προπληρώσει. Πότε πρέπει να κάνω την αίτηση διακοπής έτσι ώστε τον Αύγουστο να μην

πληρώσω το πάγιο?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δύο λύσεις

α) 30 ημέρες πρίν τον κόβεις .

β) 3 ημέρες πρίν κάνεις αίτηση φορητότητος σε άλλο δίκτυο .

Link to comment
Share on other sites

@athenaum

Το λάθος σου είναι πως το άφησες την περίοδο που ενεργοποιήθηκε....

Αν το είχες κυνηγήσει μέχρι τις 2/8 τώρα δεν θα είχες κανένα πρόβλημα!

 

Δηλαδή εσύ είχες πάρει από αρχή έκπτωση 10€ ή δεν πήρες καθόλου έκπτωση συνδυασμού 3σε1.

Δεν έπρεπε να το αφήσεις. Αν έγινε από κατάστημα η αίτηση πρόκειται για δικό τους λάθος!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν ιδρώνει το αυτί της εταιρείας. Αν και μου ήρθε μήνυμα "Το αίτημα σας έχει επιλυθεί", που ζητούσα μεγαλύτερη επιδότηση από το αστείο ποσό των 80 ευρώ, το μόνο που άκουσα ήταν 120, αν κάνω 18μηνο συμβόλαιο.

Ευχαρίστησα για τον χρόνο τους και απλά ρώτησα πότε πρέπει να κάνω αίτηση διακοπής της σύνδεσης, για να μην πληρώσω και 13ο πάγιο, μιας και σε λίγο καιρό τελειώνει ο χρόνος.

 

Μάλλον όλοι πρέπει να πάρουμε ένα What's Up να μιλάμε με 5 ευρώ τον μήνα, μπας και τους λείψουν οι λογαριασμοί των 55-70 ευρώ κάθε μήνα και σκεφτούν να ξαναδώσουν καλές επιδοτήσεις.. :mad:

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όλοι πρέπει να πάρουμε ένα What's Up να μιλάμε με 5 ευρώ τον μήνα, μπας και τους λείψουν οι λογαριασμοί των 55-70 ευρώ κάθε μήνα και σκεφτούν να ξαναδώσουν καλές επιδοτήσεις.. :mad:

 

Αν είσαι σε μεγάλο αστικό κέντρο (ειδικά αθήνα) δεν σε συμφέρει...χάνεις κλήσεις και επίσης την ώρα που μιλάς, πέφτει η γραμμή...οπότε ξανασκέψου το.;)

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι σε μεγάλο αστικό κέντρο (ειδικά αθήνα) δεν σε συμφέρει...χάνεις κλήσεις και επίσης την ώρα που μιλάς, πέφτει η γραμμή...οπότε ξανασκέψου το.;)

 

Δυστυχώς το σκέφτομαι πάρα πολύ καιρό και δεν έχω καταλήξει κάπου αλλού. Με τόσο μεγάλο πάγιο περίμενα καλύτερη επιδότηση. Έχω πάντως μέχρι τέλος Ιουλίου να αποφασίσω, μιας και 26 Αυγούστου ολοκληρώνεται ο χρόνος του συμβολαίου. Μάλλον με βλέπω να το κάνω καρτοκινητό για κάποιο διάστημα και να περιμένω για κάποια προσφορά εκεί κοντά στα Χριστούγεννα. (Να έχει έρθει και το Milestone 3..)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνεις whats up, 3g συσκευή οπωσδήποτε.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από νέο email μου προς την εταιρεία, ερωτώντας πότε πρέπει να κάνω αίτηση διακοπής της σύνδεσης ώστε να μην πληρώσω 13ο πάγιο, αλλά μόνο τα 12 του συμβολαίου και εξηγώντας για ακόμα μία φορά τους λόγους που με οδήγησαν σε αυτήν την απόφαση, μου έστειλαν μήνυμα μέσα σε 2 μέρες (ενώ την άλλη φορά πέρασαν 10 μέρες και.. ) ότι εγκρίθηκε επιδότηση 130 ευρώ για έναν μήνα από τώρα, ώστε να ανανεώσω την σύνδεσή μου.

Και πάλι όμως δεν μου αρκεί, όχι για κανέναν άλλο λόγο, δεν υπάρχει κάποια συσκευή που να με συγκινεί αυτήν την στιγμή ιδιαίτερα.

Τα Nokia E6, BlackBerry Bold Touch, Milestone 3, Nokia N9 που με ενδιαφέρουν δεν έχουν έρθει ακόμα, και το Ideos X5 που είναι πολύ οικονομικό δεν είναι καλύτερο από το Milestone μου..

 

Υπομονή άλλους 2 μήνες και What's Up με 5 ευρώ/μήνα.. Και αν βγει καμιά καλή προσφορά εκεί κοντά τα Χριστούγεννα το ξανασκεφτόμαστε..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Μετά από νέο email μου προς την εταιρεία, ερωτώντας πότε πρέπει να κάνω αίτηση διακοπής της σύνδεσης ώστε να μην πληρώσω 13ο πάγιο, αλλά μόνο τα 12 του συμβολαίου και εξηγώντας για ακόμα μία φορά τους λόγους που με οδήγησαν σε αυτήν την απόφαση,

 

30 ημέρες ζητάς τη διακοπή πριν την ενεργοποίηση της γραμμής...

Αν π.χ είχε ενεργοποιηθεί πέρσι στις 20 Αυγούστου και ζητήσεις ακύρωση στις 20 Ιουλίου δεν θα πληρώσεις 13 μήνες

Διαφορετικά πας 17 Αυγούστου και κάνεις φορητότητα σε άλλο δίκτυο

 

Πάντως 10€ έκπτωση στο λογαριασμό για ένα χρόνο δεν έιναι άσχημα αν έχεις βρει καλό πρόγραμμα και δεν σε συγκινεί κάποια συσκευή!

Link to comment
Share on other sites

Σε τηλεφωνική επικοινωνία με την Wind προ ολίγου (με πήραν και τηλέφωνο μετά το πρωινό sms..) ενημερώθηκα ότι το ποσό των 130 ευρώ υφίσταται για 18μηνο συμβόλαιο..

 

Φορητότητα δεν κάνω, δεν με απασχολεί να κρατήσω και οτν αριθμό μου κιόλας αυτήν την στιγμή..

Καρτοκινητό για αρχή και βλέπουμε. :rolleyes:

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω πως όσοι έχουν Wind to All 150, παλιό XS και νέο XS με συνδυασμό σταθερής παίρνουν 5€ ή 10€ έκπτωση τώρα πια...

Οπότε όσοι δεν έχετε εκμεταλλευτεί την έκπτωση μην το αφήσετε....

 

Ρε τί κάνει ο ανταγωνισμός (CYTA)

Link to comment
Share on other sites

Έχω το wind M το παλιό με τα 250 λεπτά προς όλους.. με βολεύει πολύ το συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλά λόγο του οτι δεν μου έδιναν καλή επιδότηση (80€ ή 4€ εκπτωση παγίου) είπα να ρισκάρω και να τους ταρακουνίσω λίγο... έκανα λοιπόν αίτηση φορητότητας στην cosmote να μου το κάνουν cosmokarta και σήμερα με πήραν τηλέφωνο απο την wind, τους εξήγησα τους λόγους που ήθελα να φύγω και μου έκαναν 50% έκπτωση παγίου!! Εννοείτε πως παρέμεινα στην wind και διευκρίνησε η κοπέλα οτι θα συνεχίσω όπως έχει με το παλιό wind M!! Απο ότι κατάλαβα είναι μια προσφορά αυτών των ημερών, γιατί αρκετοί γνωστοί μου έφυγαν απο τη wind και η wind ήταν αδιαπραγμάτευτη.. ούτε +1 € παραπάνω επιδότηση δεν τους έδιναν!! Oπότε ας δοκιμάσουν όποιοι θέλουν ένα τηλεφώνιμα στο τμήμα προσφορών της wind!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά θα ήθελα τη βοήθειά σας. Πήνα να διακόψω σήμερα το συμβόλαιό μου και μου είπαν πως τους χρωστάω 45 ευρώ!

για την έκπτωση που γινόταν στα πάγια αυτούς τους μήνες, επειδή ειχα επιλέξει εκπτωση στο λογασιασμό μου. Τον Αυγουστο φευγω για Αγγλια πρεπει

να τους πληρώσω αυτά τα λεφτά για να μου διακόψουν το συμβόλαιο?Δεν μπορουν να μου αλλαξουν πάγιο και να με πανε σε κανενα wind zero?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...