Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το bonus των 300 λεπτών πήρε μήπως παράταση για ανανεώσεις πάνω από 20 ευρώ?

Μέχρι τις 23/1 :D

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 23/1 :D

 

Ξέρεις ποιό είναι το αστείο? Ότι πήρα τηλ. στην εξυπηρέτηση και μου είπε η εκπρόσωπος ότι έληξε η προσφορά. Μετά λέω : "μα έχω διαβάσει κάτι στο ιντερνετ" ότι πήρε παράταση και με βάζει σε αναμονή. Μετά από λίγο μου λέει : " σας ενημερώνω υπεύθυνα ότι η προσφορά ήταν έως 16/1"

 

Χωρίς σχόλια....

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 23/1 :D

 

για το μπονους 300' (με ανανεωση 20ε) προς ολες τις εταιριες δε λεει κατι στο σαιτ...

 

μεχρι 23/1 ειναι τα άλλα πακετα μπονους ανανεωσης...

Link to comment
Share on other sites

ενημερώνω ότι στην τελευταία μου ανανέωση το Σάββατο (5+20ευρώ) δεν δούλεψε ο διπλασιασμός :(

 

Τα 5ε βονους ανανέωσης μπήκαν κανονικά και προστέθησαν στα προηγούμενα βονus ανανέωσης/διπλασιασμού τα οποία δεν είχα φάει ακόμα.

 

ΑΛΛΑ:

 

Στην πορεία διαπίστωσα ότι από τα bonus ανανέωσης τρώει αυτά που έχουν προστεθεί ποιο πρόσφατα!!

 

Συγκεκριμένα, αποφάσισα να στείλω sms στο χαμόγελο του παιδιού και διαπίστωσα ότι άρχισε να μου αφαιρεί από το υπόλοιπο των βonus της τελευταίας ανανέωσης 5ε που έληγε σε ένα μήνα και όχι από τα βonus της προηγούμενης που έληγαν σε 3 μέρες!!:mad:

 

Τέλος πάντων, τελικά τα δώρισα όλα και μου έμειναν μόνο τα 300Λ - πήγαν για καλό σκοπό, δεν έχω παράπονο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα που ανανέωσα, σε κατάστημα, από 20 ευρώ σε δυο f2g μου έδωσε μόνο τα 300΄τα 120 mb και τα 5 ευρώ bonus. Τα 600' και 600 sms μάλλον πήγαν "υπέρ παρτίδος" του καταστήματος.

 

Ένα τηλεφωνάκι στην εξυπηρέτηση και θα μπουν κανονικά, υπάρχει ξεκάθαρα η προσφορά στο site άλλωστε δε πρόκειται για κάτι επιλεκτικό http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/hristougenniatiki-prosfora/

 

Δεν καλώ ποτέ το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών, στέλνω μόνο mail. Τυπικά αργεί αλλά "τα γραπτά μένουν" και ... αποδίδουν.

Έστειλα σήμερα το πρωί 08:30' mail και τους έγραψα τα γεγονότα και περίπου στις 14:00' είχα sms ότι αποδόθηκαν τα δωρεάν λεπτά bonus κ.λ.π. και στους δυο αριθμούς που είχα ανανεώσει.

 

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο θεωρώ ότι είναι αδύνατο να πρόλαβαν να διαβάσουν το mail και να ενεργήσουν οπότε πιθανόν να υπήρχε κόλλημα του συστήματός τους και γι΄αυτό και υπήρξε το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

ενημερώνω ότι στην τελευταία μου ανανέωση το Σάββατο (5+20ευρώ) δεν δούλεψε ο διπλασιασμός :(

 

Τα 5ε βονους ανανέωσης μπήκαν κανονικά και προστέθησαν στα προηγούμενα βονus ανανέωσης/διπλασιασμού τα οποία δεν είχα φάει ακόμα.

 

ΑΛΛΑ:

 

Στην πορεία διαπίστωσα ότι από τα bonus ανανέωσης τρώει αυτά που έχουν προστεθεί ποιο πρόσφατα!!

 

Συγκεκριμένα, αποφάσισα να στείλω sms στο χαμόγελο του παιδιού και διαπίστωσα ότι άρχισε να μου αφαιρεί από το υπόλοιπο των βonus της τελευταίας ανανέωσης 5ε που έληγε σε ένα μήνα και όχι από τα βonus της προηγούμενης που έληγαν σε 3 μέρες!!:mad:

 

Τέλος πάντων, τελικά τα δώρισα όλα και μου έμειναν μόνο τα 300Λ - πήγαν για καλό σκοπό, δεν έχω παράπονο.

 

Παντως εγω σημερα το απογευμα που εβαλα σε ενα αλλο F2G 5+20 ευρω απο καταστημα δουλεψαν ολα δηλαδη Bonus,600+600,300 KAI ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και γω γι αυτο αλλωστε ειμαστε στην wind γιατι παρα τα οποια αρνητικα εχει,εξακολουθει να ειναι η καλυτερη σε σχεση με Voda και Cote και σε προσφορες και σε cc.

 

συμφωνω σε ολα. διαφωνω για το cc. ειναι μακραν το χειροτερο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικά μάγκες ισχύει ακόμα το... "βάλε 20 ευρώ, σου μένουν τα 20 ευρώ στην κάρτα (πλην φόρου) και παιρνεις 300 λεπτά προς όλα τα δίκτυα και 120mb ιντερνετ";

 

Και η κουκούλα δώρο;;;

haha

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Στην πορεία διαπίστωσα ότι από τα bonus ανανέωσης τρώει αυτά που έχουν προστεθεί ποιο πρόσφατα!!

 

Συγκεκριμένα, αποφάσισα να στείλω sms στο χαμόγελο του παιδιού και διαπίστωσα ότι άρχισε να μου αφαιρεί από το υπόλοιπο των βonus της τελευταίας ανανέωσης 5ε που έληγε σε ένα μήνα και όχι από τα βonus της προηγούμενης που έληγαν σε 3 μέρες!!:mad:

 

Περίεργο αυτό πρώτη φορά το ακούω, στα όμοια bonus προηγείται πάντα αυτό που λήγει πρώτο, κι εμένα μου ειχαν μεινει σχεδον 4€ από το προηγουμενο μηνα που λήγει το σάββατο και φυσικά έστειλα 2 μηνυματα στο χαμόγελο του παιδιού και έφαγε τα 4€ και κάτι ψιλά από τα νέα 5€. Και στα φιλαράκια μου το ίδιο έγινε στειλαμε ολοι το υπολοιπο bonus και ξοδεψε κανονικά το παλιό

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το έχω αναφέρει αρκετές φορές.

Το BONUS ανανέωσης των 5 ευρώ ( για 20άρα κάρτα) καταναλώνεται πρώτο , πριν από οποιοδήποτε άλλο .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το bonus των €5 από ανανέωση των €20 είναι απείραχτο. Όλα τα άλλα bonus μειώνονται. Προφανώς εννοείς ότι μειώνεται αν γίνεται χρήση υπηρεσιών πέραν αυτών του bonus 300 min εθνικών κλήσεων και 600 min προς Wind/Q.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα είχαμε το Bonus διπλασιασμού για 15 ημέρες. Το κακό ήταν ότι πρώτα έτρωγε τα 5 ευρώ που διαρκούσαν 1 μήνα και μετά τον διπλασιασμό που ήταν για 15!!!!

Εσένα είναι απείρακτο εκτός αν στείλεις SMS MMS ή μιλήσεις με εξωτερικό ή ειδικούς αριθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το Bonus του διπλασιασμού της 2ης και 3ης κάρτας του μήνα γνωρίζει κανείς τι γίνεται; Γιατί εγώ έβαλα προχτές και δε μου διπλασιάστηκε η δεύτερη κάρτα.. Ενώ διαβάζω ο φίλος πιο πριν που λέει οτι έβαλε 5+20 και του διπλασιάστηκε κανονικά.. Τι γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

πλεων δεν εχει καποια προσφορα που με ανανέωση να σου δινει λεπτα προς ολους?

Μέχρι τις 23/1 αν δε κάνω λάθος σου δίνει 300 λεπτά προς όλα τα δίκτυα με ανανέωση 20 ευρώ (νομίζω από το κατάστημα μόνο, και με ελάχιστη 3 λεπτά)

Link to comment
Share on other sites

το μεγαλο θεμα πλεον είναι αν η 2η και 3η κάρτα του μήνα διπλασιαζεται για 15μερες... σε αλλους εχει διπλασιαστει, σε αλλους οχι!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά είναι σημαντικό, γιατί εγώ αύριο πρωί θα πάω να βάλω κάρτα, και δε ξέρω αν θα βάλω 5+10 ή 15...:confused:

 

δεν διπλασιαζεται η δευτερη και η τριτη καρτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Εστω οτι ανανεώνω με 20 ευρώ εως τις 23/1 και πάιρνω τα 300 λεπτά. Θα πάρω οτιδήποτε άλλο;

Εννοώ εδώ βλέπω οτι παίζει και ένα μπονους ανανέωσης χρόνου ομιλίας για 20 €.

 

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/bonus-ananeosis/

 

θα πάρω τα 120 λέπτα και τα 120 ΜΒ μαζί με τα 300 λεπτά που ισχύουν για την κάρτα των 20;

 

Βασικά αν ανανεώσω με 20 ευρω τι παίρνω και τι κινησεις πρέπει να κάνω για να πάρω όσο το δυνατόν περισσότερα;

Κάπου έχασα την μπάλα με τις προσφορές wind!:lol:

 

 

Παίζει και μια προσφορά 600+600 είδα...

Ο χαμός λέμε!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Εστω οτι ανανεώνω με 20 ευρώ εως τις 23/1 και πάιρνω τα 300 λεπτά. Θα πάρω οτιδήποτε άλλο;

Εννοώ εδώ βλέπω οτι παίζει και ένα μπονους ανανέωσης χρόνου ομιλίας για 20 €.

 

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/bonus-ananeosis/

 

θα πάρω τα 120 λέπτα και τα 120 ΜΒ μαζί με τα 300 λεπτά που ισχύουν για την κάρτα των 20;

 

Βασικά αν ανανεώσω με 20 ευρω τι παίρνω και τι κινησεις πρέπει να κάνω για να πάρω όσο το δυνατόν περισσότερα;

Κάπου έχασα την μπάλα με τις προσφορές wind!:lol:

 

 

Παίζει και μια προσφορά 600+600 είδα...

Ο χαμός λέμε!

 

νομιζεις αυτοι ξερουν; Εγω εδω και 10 μερες στελνω sms απο το q προς ολες τις εταιριες και δεν λενε να μου αφαιρεσουν ουτε 1 cent! Λατρευω wind!

Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι δεν θα πάρεις τα 300 λεπτά προς όλους

Η προσφορά έληξε. Θα πάρεις 600 + 600 προς WIND+Q, + 5 Ευρώ +120 ΜΒ + 120 λεπτά προς Wind+Q.

Εννοείτε ότι πρέπει να έχεις καλέσει 1242 , μια φορά, στην ζωή του αριθμού σου .

Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι δεν θα πάρεις τα 300 λεπτά προς όλους

Η προσφορά έληξε. Θα πάρεις 600 + 600 προς WIND+Q, + 5 Ευρώ +120 ΜΒ + 120 λεπτά προς Wind+Q

 

Νομίζω πως κάνεις λάθος για τα 300.

Αυτά είναι τα μονα σίγουρα ως τις 23/1.

 

απλά δεν ξέρω τι άλλο θα πάρω +

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως κάνεις λάθος για τα 300.

Αυτά είναι τα μονα σίγουρα ως τις 23/1.

 

απλά δεν ξέρω τι άλλο θα πάρω +

 

H διαφήμηση για τα 300 πρός όλα τα δίκτυα αφαιρέθηκε από τον δικτυακό τόπο της WIND

τα άλλα που γράφω , έχουν παραταθεί μέχρι 23/01 επίσημα στον δικτυακό τόπο της .

Τηλεόραση δεν βλέπω να σου πω αν παίζει διαφήμηση . Εσύ από που αντλείς την σιγουριά για τα 300 προς όλους;

Link to comment
Share on other sites

Το βασίζω σε αυτά που λένε τα παιδιά παραπάνω, οτι το έχουν πάρει, ενώ δεν πήραν τα 600+600 ή τα 120, και τελικά τα πήραν και αυτά κατόπιν συννενόησης με wind.

 

Λένε βλακείες;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...