Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εστω οτι βαζω την προσφορα και μου δινει τα 300 προς ολους

και εχω και πακετο 600 λεπτα προς wind

 

κανω μια κληση προς WIND θα μου φαει απο τα 300 η απο τα 600?

 

απο τα 600..

δοκιμασμενο,τσεκαρισμενο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ freak...

και καπακι...

 

ευχαριστω πολυ WIND!

 

μεχρι 16/01 ειναι η προσφορα. Για σιγουριά, κανε την ανανεωση 15/01. Μακαρι να την επεκτεινει αυτη τη προσφορα η wind...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν και σε μένα την έκοψαν επι τόπου για το 4αρι...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αν και σε μένα την έκοψαν επι τόπου για το 4αρι...

 

και μένα την κόψανε ,αλλα μου λέγανε οτι έχουν microsim μονο για συνδέσεις

το θέμα ειναι οτι σε 4s η κομμένη εχει πολλά προβλήματα με το σήμα

Link to comment
Share on other sites

μεχρι 16/01 ειναι η προσφορα. Για σιγουριά, κανε την ανανεωση 15/01. Μακαρι να την επεκτεινει αυτη τη προσφορα η wind...

 

δεν νομίζω διότι η αντίστοιχη διαφήμιση της τονίζει την ημερομηνία που θα ισχύει το μπόνους με τα τριακόσια λεπτά.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω διότι η αντίστοιχη διαφήμιση της τονίζει την ημερομηνία που θα ισχύει το μπόνους με τα τριακόσια λεπτά.

 

πολλες φορες εχουν αναθεωρησει. Ειτε φανερα ειτε σιωπηλα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω f2g2 και μόλις έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας (14/1/2012) με κάρτα 10 ευρώ. Ενώ μέχρι σήμερα τους τελευταίους 3 μήνες μου έδινε δώρο 300 λεπτά προς Wind - Q + 20 mb + 120 λεπτά προς όλους κινητά και σταθερά, τώρα μου έδωσε 100 λεπτά προς Wind - Q + 20 mb + 120 λεπτά προς όλους κινητά και σταθερά για ένα μήνα. Κανονικά θα έπρεπε να δώσει και πάλι 300 λεπτά προς Wind + Q αλλά βασικά με ενδιέφεραν τα 120 λεπτά προς όλους που τα βλέπεις στέλνοντας ΥΠ στο 1276. Ακόμα και έτσι με 100 προς Wind και 120 προς όλους, μακάρι να παραμείνει και μετά τις 16 του μηνός αυτή η προσφορά. Μη ξεχνάτε πως τα 10 ευρώ μένουν στο υπόλοιπο σου και δεν τα χάνεις μετά από τις 30 μέρες. Μου ξίνισε βέβαια που μου έδωσε από 300 μόνο 100 προς Wind αλλά έτσι και αλλιώς και τα 300 τα χάλαγα μέχρι τώρα αναγκαστικά σε χαζοκουβέντα για να μη πάνε χαμένα. :rolleyes: Υπόψη πως τα 100 προς WIND έχουν ελάχιστο χρόνο κλήσης 3 λεπτά της ώρας ενώ αυτά τα 120 προς όλους έχουν 2 λεπτά της ώρας και όταν παίρνεις Wind και Q, τρώει πρώτα από αυτά τα 100 προς Wind και Q και όταν αυτά τελειώσουν τρώει από τα 120 προς όλους. Ακόμα και έτσι είναι η καλύτερη προσφορά που μπορείς να βρεις σήμερα στην καρτοκινητή.

 

Παλαιότερα πριν από τους 3 τελευταίους μήνες με ανανέωση 5 ευρώ μου έδινε 300 λεπτά προς WIND και Q άραγε τώρα με 5 ευρώ θα δίνει τίποτα;

Edited by imaginos
Link to comment
Share on other sites

Έχω f2g2 και μόλις έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας (14/1/2012) με κάρτα 10 ευρώ. Ενώ μέχρι σήμερα τους τελευταίους 3 μήνες μου έδινε δώρο 300 λεπτά προς Wind - Q + 20 mb + 120 λεπτά προς όλους κινητά και σταθερά, τώρα μου έδωσε 100 λεπτά προς Wind - Q + 20 mb + 120 λεπτά προς όλους κινητά και σταθερά για ένα μήνα. Κανονικά θα έπρεπε να δώσει και πάλι 300 λεπτά προς Wind + Q αλλά βασικά με ενδιέφεραν τα 120 λεπτά προς όλους που τα βλέπεις στέλνοντας ΥΠ στο 1276. Ακόμα και έτσι με 100 προς Wind και 120 προς όλους, μακάρι να παραμείνει και μετά τις 16 του μηνός αυτή η προσφορά. Μη ξεχνάτε πως τα 10 ευρώ μένουν στο υπόλοιπο σου και δεν τα χάνεις μετά από τις 30 μέρες. Μου ξίνισε βέβαια που μου έδωσε από 300 μόνο 100 προς Wind αλλά έτσι και αλλιώς και τα 300 τα χάλαγα μέχρι τώρα αναγκαστικά σε χαζοκουβέντα για να μη πάνε χαμένα. :rolleyes: Υπόψη πως τα 100 προς WIND έχουν ελάχιστο χρόνο κλήσης 3 λεπτά της ώρας ενώ αυτά τα 120 προς όλους έχουν 2 λεπτά της ώρας και όταν παίρνεις Wind και Q, τρώει πρώτα από αυτά τα 100 προς Wind και Q και όταν αυτά τελειώσουν τρώει από τα 120 προς όλους. Ακόμα και έτσι είναι η καλύτερη προσφορά που μπορείς να βρεις σήμερα στην καρτοκινητή.

 

Παλαιότερα πριν από τους 3 τελευταίους μήνες με ανανέωση 5 ευρώ μου έδινε 300 λεπτά προς WIND και Q άραγε τώρα με 5 ευρώ θα δίνει τίποτα;

 

Και τώρα θα σου δινε επιπλέον 300 λεπτά και 300 μηνύματα πέραν όσων πήρες αρκεί να ανανεώνες από κατάστημα wind που παίζει προσφορά μέχρι αύριο.προφανώς έβαλες κάρτα από περίπτερο και εκεί έχει λήξει το 300άρι από τα μέσα του δεκέμβρη μάλλον δε παρακολουθείς συχνά το forum έχει αναφερθεί πολλές φορές

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα θα σου δινε επιπλέον 300 λεπτά και 300 μηνύματα πέραν όσων πήρες αρκεί να ανανεώνες από κατάστημα wind που παίζει προσφορά μέχρι αύριο.προφανώς έβαλες κάρτα από περίπτερο και εκεί έχει λήξει το 300άρι από τα μέσα του δεκέμβρη μάλλον δε παρακολουθείς συχνά το forum έχει αναφερθεί πολλές φορές

Αφού ρε φίλε εδώ και 3 μήνες που έκανα ανανέωση με κάρτα και όχι από κατάστημα wind, πάντα μου έδινε 300 ευρώ προς Wind και Q συν όλα τα άλλα που γράφω... Και τον Δεκέμβρη που είχα κάνει ανανέωση στις 14 του μηνός ήδη γράφατε στο φόρουμ πως έχει λήξει η προσφορά με κάρτα και θα πρέπει να γίνεται η ανανέωση σε κατάστημα αλλά τα 300 προς WIND μου τα είχε δώσει κανονικά... Απλά στη Wind συμβαίνει ότι κάτσει. Αλλά ας μην έχουμε και παράπονο.

Edited by imaginos
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά για ανανέωση 20ε από κατάστημα,ισχύει μέχρι και τις 16 ή 15 που αναφέρθηκε κάπου; Δηλαδή και δευτέρα να πάμε μας καλύπτει ή πρέπει μέχρι σήμερα;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά για ανανέωση 20ε από κατάστημα,ισχύει μέχρι και τις 16 ή 15 που αναφέρθηκε κάπου; Δηλαδή και δευτέρα να πάμε μας καλύπτει ή πρέπει μέχρι σήμερα;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

αν πας στις 16 θα σου δωσει 300 προς ολους

αν πας σημερα θα σου δωσει 300 προς ολους+600 προς wind+600 σμς προς win120μβ ιντερνετ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αφού ρε φίλε εδώ και 3 μήνες που έκανα ανανέωση με κάρτα και όχι από κατάστημα wind, πάντα μου έδινε 300 ευρώ προς Wind και Q συν όλα τα άλλα που γράφω... Και τον Δεκέμβρη που είχα κάνει ανανέωση στις 14 του μηνός ήδη γράφατε στο φόρουμ πως έχει λήξει η προσφορά με κάρτα και θα πρέπει να γίνεται η ανανέωση σε κατάστημα αλλά τα 300 προς WIND μου τα είχε δώσει κανονικά... Απλά στη Wind συμβαίνει ότι κάτσει. Αλλά ας μην έχουμε και παράπονο.

 

Nαι γιατί ίσχυε η συγκεκριμένη προσφορά που λες τυπικά ως τις 12/12 αλλά άτυπα ως τις 17/12 όπου και ξεκίνησε η νέα καμπάνια για τη νέα προσφορά http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/xmas-bonus-ananeosis-f2g/ Οπότε δεν υπάρχει θέμα μπερδέματος, απλά θα μπορούσε να μη σου δώσει και το προηγούμενο μήνα τα 300 λεπτά αλλά ήσουν τυχερός και τα πήρες τώρα ένα μηνα μετά θα ήταν απίθανο πια

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Η κόρη μου έχει f2g2.

Αν σήμερα κάνει ανανέωση από περίπτερο 10 ευρώ, τι προσφορά ισχύει;

Θα πρέπει να καλέσει το 1242 μόνο εάν βάλει 20 ευρώ (για τα 300' προς όλους) ή και για όλες τις άλλες προσφορές;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η κόρη μου έχει f2g2.

Αν σήμερα κάνει ανανέωση από περίπτερο 10 ευρώ, τι προσφορά ισχύει;

Θα πρέπει να καλέσει το 1242 μόνο εάν βάλει 20 ευρώ (για τα 300' προς όλους) ή και για όλες τις άλλες προσφορές;

 

Να καλέσει το 1242 και να κάνει εγγραφή στην προσφορά αν δεν έχει κάνει και μετά αν βάλει 10 ευρώ με κάρτα θα πάρει αυτά που περιγράφω λίγο παραπάνω 100 λεπτά προς Wind και 120 προς όλους ενώ με 20 θα πάρει 300 λεπτά προς Wind και 120 προς όλους. Μέχρι και τις 16 του μηνός όμως να βάλει την κάρτα γιατί μετά τις 16 δεν ξέρουμε τι παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Να καλέσει το 1242 και να κάνει εγγραφή στην προσφορά αν δεν έχει κάνει και μετά αν βάλει 10 ευρώ με κάρτα θα πάρει αυτά που περιγράφω λίγο παραπάνω 100 λεπτά προς Wind και 120 προς όλους ενώ με 20 θα πάρει 300 λεπτά προς Wind και 120 προς όλους. Μέχρι και τις 16 του μηνός όμως να βάλει την κάρτα γιατί μετά τις 16 δεν ξέρουμε τι παίρνεις.

 

Kαλή φάση! Τυχεροί όσοι το έχετε!:)

Edited by greeksalad
Link to comment
Share on other sites

Kαλή φάση! Τυχεροί όσοι το έχετε!:)

 

Τα 120' προς όλους είναι επιλεκτική προσφορά!!!Μη λέμε ό,τι θέλουμε!!!

Edited by athsak
greeklish
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

ta 120 pros olous einai epilektikh mh leme o,ti theloume......

 

διόρθωσε το κείμενο σου σε ελληνικα και όχι greeklish απαγορεύεται

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Σίγουρα έχει απαντηθεί κάπου,αλλά δεν το βρήκα.Ποια είναι η σειρά κατανάλωσης τών πακέτων χρόνου ομιλίας και bonus του f2g? Έκανα την ανανέωση με τα 20€ σε κατάστημα και πήρα τα γνωστά.Tα 600' προς W/Q, τα μίλησα.Αν τώρα αγοράσω πακέτο ομιλίας από το 1265 ή κάνω online ανανέωση,για αλλά 600' ,τα λεπτά ομιλίας θα αφαιρούνται κανονικά ή μήπως καταναλωθούν πρώτα τα υπόλοιπα από τα 300' προς όλους,που είχα πάρει με το εικοσαρικό;?
Link to comment
Share on other sites

ta 120 pros olous einai epilektikh mh leme o,ti theloume......

Πολύ σωστά.

Ανανέωσε με 10 ευρώ η κόρη μου και δεν πήρε τα 120' προς όλους.

Σε επικοινωνία μου με το cc, μου είπαν ότι επιλέγονται κατόπιν κλήρωσης ορισμένοι αριθμοί για να έχουν την προσφορά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά έχει ένα νόημα οι κρυφές και οι επιλεκτικές προσφορές της wind....κρατάνε πελάτες χωρίς να βάζουν τον ανταγωνισμό να απαντάει με ίδιες προσφορές....λογω ανεπισημότητας της προσφοράς.....αν έβγαιναν και έκαναν διαφημίσεις για διπλασιασμούς με αγαπούλες....θα απαντούσαν και οι άλλοι....
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά έχει ένα νόημα οι κρυφές και οι επιλεκτικές προσφορές της wind....κρατάνε πελάτες χωρίς να βάζουν τον ανταγωνισμό να απαντάει με ίδιες προσφορές....λογω ανεπισημότητας της προσφοράς.....αν έβγαιναν και έκαναν διαφημίσεις για διπλασιασμούς με αγαπούλες....θα απαντούσαν και οι άλλοι....

 

Σωστός ο παίκτης! Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...