Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω...παίζει καμμιά προσφορά για μερικά λεπτά προς Wind/Q αυτή την εποχή; Πχ 100' με 1€;

 

νομίζω ότι ισχύει η προσφορά τις κιου μετά 300λεπτά με 3ευρώ νομίζω ότι έχει και μυνηματα μαζί. Ρίξε μια μάτια στο σιτε της γουιντ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

2012

και μολις μπήκε...

πρώτη ανανέωση του έτους στο φ2γ2, 5 ευρώ (για να κάνω άλλη μία καπάκι για το διπλασιασμο). Και μου ήρθε μήνυμα

ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ! 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND Κ ΟΛΗ ΤΗ Q [sic] ΜΕ ΙΣΧΥ 30 ΗΜΕΡΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ 5Ε. ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΟΥ, ΣΤΕΙΛΕ ΥΠ1 ΣΤΟ 12410.

Τι είναι αυτο, πάλι; Επιλεκτική; Έχει κάποια σχεση με το facebook, μήπως; Δεν πιστεύω να μην μου δώσει το διπλασιασμο στη 2η κάρτα λογω αυτού του δώρου;

 

 

Μαλον επιλεκτικη μου φενεται.Καλη Χρονια σε ολους:):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια.

σας ανοιγει το my f2go?

σε μενα εχει μεινει με δεδομενα απο...περσυ!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια.

σας ανοιγει το my f2go?

σε μενα εχει μεινει με δεδομενα απο...περσυ!!!

 

Σε εμένα είναι Update 01/01/2012 17:54:21

Link to comment
Share on other sites

exei σκαλ'ωσει στο 31-12-2011 15:09:29.

 

για του λογου το αληθες.

Edited by FREAK_OF_NATURE
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι ισχύει η προσφορά τις κιου μετά 300λεπτά με 3ευρώ νομίζω ότι έχει και μυνηματα μαζί. Ρίξε μια μάτια στο σιτε της γουιντ.

Αυτή την προσφορά την ξέρω. Νόμιζα ότι είχε όμως και με 1€ 100', έστω για λίγες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

2012

και μολις μπήκε...

πρώτη ανανέωση του έτους στο φ2γ2, 5 ευρώ (για να κάνω άλλη μία καπάκι για το διπλασιασμο). Και μου ήρθε μήνυμα

ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ! 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND Κ ΟΛΗ ΤΗ Q [sic] ΜΕ ΙΣΧΥ 30 ΗΜΕΡΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ 5Ε. ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΟΥ, ΣΤΕΙΛΕ ΥΠ1 ΣΤΟ 12410.

Τι είναι αυτο, πάλι; Επιλεκτική; Έχει κάποια σχεση με το facebook, μήπως; Δεν πιστεύω να μην μου δώσει το διπλασιασμο στη 2η κάρτα λογω αυτού του δώρου;

 

 

Τα ίδια και εγώ με Windcard2all, έβαλα 5 και μετά 10 και μου έδωσε 300΄και διπλασιασμό και μετά μου έδωσε άλλα 120΄και διπλασιασμό. !

:X

Ο πραγματικός χαρακτήρας κάποιου φαίνεται σε υπολογιστή με αργό ιντερνετ..

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα το 1242 για τη χριστουγεννιάτικη προσφορά ανανέωσης με 20€ που σου δίνει τα 300' προς όλους και ΆΚΟΥΣΟΝ ΆΚΟΥΣΟΝ μου είπαν ότι η ενεργοποίηση της υπηρεσίας δεν είναι εφικτή διότι η σύνδεσή σας δεν είναι ενεργή!!! Κάντε ανανέωση χρόνου και μπλα μπλα μπλα...

 

Η τελευταία ανανέωσή μου ήταν στις 19 Σεπτεμβρίου! Πώτς γένεν αυτό;:X

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα το 1242 για τη χριστουγεννιάτικη προσφορά ανανέωσης με 20€ που σου δίνει τα 300' προς όλους και ΆΚΟΥΣΟΝ ΆΚΟΥΣΟΝ μου είπαν ότι η ενεργοποίηση της υπηρεσίας δεν είναι εφικτή διότι η σύνδεσή σας δεν είναι ενεργή!!! Κάντε ανανέωση χρόνου και μπλα μπλα μπλα...

 

Η τελευταία ανανέωσή μου ήταν στις 19 Σεπτεμβρίου! Πώτς γένεν αυτό;:X

 

Πήγαινε αύριο από ένα κατάστημα βάλε πρώτα 1€ ενεργοποίησε την προσφορά (κλήση 1242) και μετά βάλε 20€

Link to comment
Share on other sites

αναλυτικη κατασταση κλησεων σε f2g γινεται να ζητηθεί?

Φυσικά και γίνεται. Το έχω κάνει εγώ.

Πήγα σε κατάστημα τους το ζήτησα ευγενικά μου απάντησαν ευγενέστατα οτι γίνεται, πηραν τα στοιχεία μου για να μου στείλουν την κατάσταση ταχυδρομικά και εδω και 4 μήνες περιμένω.

Πήγα άλλες 3 φορές και ακόμα περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και γίνεται. Το έχω κάνει εγώ.

Πήγα σε κατάστημα τους το ζήτησα ευγενικά μου απάντησαν ευγενέστατα οτι γίνεται, πηραν τα στοιχεία μου για να μου στείλουν την κατάσταση ταχυδρομικά και εδω και 4 μήνες περιμένω.

Πήγα άλλες 3 φορές και ακόμα περιμένω.

 

Αμα τηλεφωνήσεις στην εξυπηρέτηση γίνεται μήπως; Μπορεί το μαγαζί να τσιγγουνεύεται τις Α4 και το χρώμα!:lol:

Τι σε όλα τα καρτοκινητά σπίτι το στέλνουν;

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια.

σας ανοιγει το my f2go?

σε μενα εχει μεινει με δεδομενα απο...περσυ!!!

 

exei σκαλ'ωσει στο 31-12-2011 15:09:29.

 

για του λογου το αληθες.

Εμένα μου το κάνει συχνά, αλλά λύνεται αν κάνεις Logout και ξανα Login. :)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τώρα την δεύτερη ανανέωση του μήνα 5€ στο φ2γ2. Δεν μου ήρθε μήνυμα διπλασιασμού, το 1237 μου λέει οτι δεν έχω υπολοιπο. Να πάρω 1260 ή απλως καταργήθηκε ο διπλασιασμος της 2ης και 3ης κάρτας; Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Έκανα τώρα την δεύτερη ανανέωση του μήνα 5€ στο φ2γ2. Δεν μου ήρθε μήνυμα διπλασιασμού, το 1237 μου λέει οτι δεν έχω υπολοιπο. Να πάρω 1260 ή απλως καταργήθηκε ο διπλασιασμος της 2ης και 3ης κάρτας;

 

Χθες εμενα μου ηρθε μηνυμα διπλασιασμου σε f2g2 μετα απο δυο ωρες και στο 1237 μου ελεγε οτι δεν εχω υπολοιπο. Καλυτερα παρε 1260!

Link to comment
Share on other sites

^ έχω καλέσει το 8008887316 και μου λέει ότι η προσφορά του διπλασιασμού 2ης και 3ης κάρτας ανανέωσης για τα free 2 go έληξε στις 31/12/2011. Έχω παρακαλέσει μα μου υποδείξει που έχει ανακοινωθεί αυτό. Και είμαι στην αναμονή...

Εσύ, sigmamee, 1/1/2012 έκανες τις ανανεώσεις και πήρες το διπλασιασμό ή 31/12/2011;

 

EDIT:

Η εξυπηρέτηση πελατών επιμένει ότι έχουν εσωτερική ενημέρωση ότι η προσφορά με το διπλασιασμό 2ης, 3ης ανανέωσης έχει λήξει στις 31/12/2011. Κράτησε, πάντως, αίτημα μου να μου αποδοθεί ο διπλασιασμός επειδή δεν βρήκε ανακοίνωση της κατάργησης στο σάιτ.

Εν τω μεταξύ:

2012

και μολις μπήκε...

πρώτη ανανέωση του έτους στο φ2γ2, 5 ευρώ (για να κάνω άλλη μία καπάκι για το διπλασιασμο). Και μου ήρθε μήνυμα

ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ! 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND Κ ΟΛΗ ΤΗ Q [sic] ΜΕ ΙΣΧΥ 30 ΗΜΕΡΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ 5Ε. ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΟΥ, ΣΤΕΙΛΕ ΥΠ1 ΣΤΟ 12410.

Τι είναι αυτο, πάλι; Επιλεκτική; Έχει κάποια σχεση με το facebook, μήπως; Δεν πιστεύω να μην μου δώσει το διπλασιασμο στη 2η κάρτα λογω αυτού του δώρου;

την είχα την έγνοια ότι δεν θα πάρω το διπλασιασμό, δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στην Wind, δυστυχώς :-(... Και τα 300' προς wind/Q που μου έδωσε δώρο μου είναι εντελώς άχρηστα καθώς δεν έχω (σχεδόν) κανένα γνωστό με wind/Q.

Εν τω μεταξύ, το ανέκδοτο με το "γρύλο" συνεχίζεται, αφού αυτό το φ2γ2 που ανανέωσα είναι υποτίθεται ο βασικός μου αριθμός του οποίου, όμως, έχω περιορίσει πάρα πολύ τη χρήση του (είχα να κάνω ανανέωση από τον Ιούνιο'11) γιατί έχω στο δεύτερο φ2γ2 μου "εγκλωβισμένα" 90 ευρώ από πρόπερσι που σταμάτησε το wind sharing, με αποτέλεσμα τον τελευταίο καιρό να χρησιμοποιώ βασικά τον δευτερεύοντα αριθμό μου ώστε να καταναλώσω σιγά-σιγά τα ευρώ μου. Και τώρα που είπα να "ταΐσω" λίγο τον βασικό μου αριθμό, λες και το 'ξερα ότι θα μπλέξω, πάλι...

Φτηνό το φ2γ2 και η wind, δεν λέω, αλλά δεν με "πάει", νομίζω...

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

^ έχω καλέσει το 8008887316 και μου λέει ότι η προσφορά του διπλασιασμού 2ης και 3ης κάρτας ανανέωσης για τα free 2 go έληξε στις 31/12/2011. Έχω παρακαλέσει μα μου υποδείξει που έχει ανακοινωθεί αυτό. Και είμαι στην αναμονή...

Εσύ, sigmamee, 1/1/2012 έκανες τις ανανεώσεις και πήρες το διπλασιασμό ή 31/12/2011;

 

EDIT:

Η εξυπηρέτηση πελατών επιμένει ότι έχουν εσωτερική ενημέρωση ότι η προσφορά με το διπλασιασμό 2ης, 3ης ανανέωσης έχει λήξει στις 31/12/2011. Κράτησε, πάντως, αίτημα μου να μου αποδοθεί ο διπλασιασμός επειδή δεν βρήκε ανακοίνωση της κατάργησης στο σάιτ.

Εν τω μεταξύ:

 

την είχα την έγνοια ότι δεν θα πάρω το διπλασιασμό, δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στην Wind, δυστυχώς :-(... Και τα 300' προς wind/Q που μου έδωσε δώρο μου είναι εντελώς άχρηστα καθώς δεν έχω (σχεδόν) κανένα γνωστό με wind/Q.

Εν τω μεταξύ, το ανέκδοτο με το "γρύλο" συνεχίζεται, αφού αυτό το φ2γ2 που ανανέωσα είναι υποτίθεται ο βασικός μου αριθμός του οποίου, όμως, έχω περιορίσει πάρα πολύ τη χρήση του (είχα να κάνω ανανέωση από τον Ιούνιο'11) γιατί έχω στο δεύτερο φ2γ2 μου "εγκλωβισμένα" 90 ευρώ από πρόπερσι που σταμάτησε το wind sharing, με αποτέλεσμα τον τελευταίο καιρό να χρησιμοποιώ βασικά τον δευτερεύοντα αριθμό μου ώστε να καταναλώσω σιγά-σιγά τα ευρώ μου. Και τώρα που είπα να "ταΐσω" λίγο τον βασικό μου αριθμό, λες και το 'ξερα ότι θα μπλέξω, πάλι...

Φτηνό το φ2γ2 και η wind, δεν λέω, αλλά δεν με "πάει", νομίζω...

 

παλι καλα που εχουμε το f2g2 με την φθηνοτερη ομιλια προς ολους γιατι με τις προσφορες δεν βγαζεις ακρη.ασε που τωρα βλεπω και ψαλιδακι και στις προσφορες τους,ελπιζω να μην ψαλιδησουνε και την χρεωση ομιλιας προς ολους το 0,11ε το λεπτο γιατι αλλιως κλαφτα wind θα χασεις και αυτους που εχεις μιας και η προσφορα με την καρτα 20ε που εδινε 300΄ προς ολους για ενα μηνα παη για καταργηση. επισης αυτα τα επιλεκτικα δωρα που δινει ποσο μου την σπαη να μην τα κερδιζουνε ολοι

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που εχουμε το f2g2 με την φθηνοτερη ομιλια προς ολους γιατι με τις προσφορες δεν βγαζεις ακρη.ασε που τωρα βλεπω και ψαλιδακι και στις προσφορες τους,ελπιζω να μην ψαλιδησουνε και την χρεωση ομιλιας προς ολους το 0,11ε το λεπτο γιατι αλλιως κλαφτα wind θα χασεις και αυτους που εχεις μιας και η προσφορα με την καρτα 20ε που εδινε 300΄ προς ολους για ενα μηνα παη για καταργηση. επισης αυτα τα επιλεκτικα δωρα που δινει ποσο μου την σπαη να μην τα κερδιζουνε ολοι

 

Δεν έχουν λόγο να καταργήσουν τις χαμηλές χρεώσεις. Η Wind έχει μακράν τις καλύτερες οικονομικές προσφορές και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει. Όσο για τα δώρα προφανώς και δεν τα κερδίζουν όλοι. Διαφορετικά δεν θα ήταν επιλεκτικά :)

Link to comment
Share on other sites

πως ενημερωνεσαι για τα υπολοιπα mb εκτος του myf2g? thnx

ΥΠ στο 1210 για το υπόλοιπο από τα 100 (500 ) ΜΒ

ΥΠ στο 19595 για τα υπόλοιπα από το 1GB , τα 3 GB ή τα 12GB

κλήση στο 1242 για τα υπόλοιπα από τα 20 ΜΒ ή 120 ΜΒ δώρο ανανέωσης

Link to comment
Share on other sites

Talk & Surf 300

Δωρεάν Λεπτά προς WIND /Q

600

Δωρεάν SMS προς WIND /Q

600

Δωρεάν ΜΒ 300

Χρέωση €8,50 Διάρκεια 30 ημέρες Για ενεργοποίηση, στείλε "300ΜΒ" στο 1210.

 

 

 

 

 

 

Talk & SURF 1500

Δωρεάν Λεπτά προς WIND /Q

600

Δωρεάν SMS προς WIND /Q

600

Δωρεάν ΜΒ

1500

Χρέωση €14 Διάρκεια 30 ημέρες

Για ενεργοποίηση, στείλε "1500ΜΒ" στο 1210

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/paketa/paketa-internet-omilias-sms/talk-surf-1500/

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά είναι πολύ καλή για Internet . 1500 ΜΒ με 14 ευρώ.....

Τώρα αν μιλάω κιόλας ακόμα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν λόγο να καταργήσουν τις χαμηλές χρεώσεις. Η Wind έχει μακράν τις καλύτερες οικονομικές προσφορές και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει. Όσο για τα δώρα προφανώς και δεν τα κερδίζουν όλοι. Διαφορετικά δεν θα ήταν επιλεκτικά :)

 

Σωστος ο παιχτης:).Θελω ομως να πω οτι τα επιλεκτικα αυτα της wind ειναι αρκετα σπαστικα γτ να μην τα κερδιζουνε ολοι κριση εχουμε :X καλα αμα ηθελε η wind θα ειχε μαζεψη αρκετο κοσμο απο τις αλλες δυο εταιρειες απλως δεν εχουνε ασχοληθει και παρα πολυ ισως λογο κρισης, η μη επενδυσης στην ελλαδα(κεραιες,προσωπικο,διαφορα) ισως και εξαγορας απο την voda:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...