Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα

 

Είμαι νέος χρήστης F2G, εδώ και ένα μήνα και δεν έχω λάβει ακόμα κάποιο μήνυμα για συγκεκριμένη προσφορά.

 

Χθες έκανα 10 ευρώ ανανέωση και περίμενα να πάρω 200 λεπτά ομιλίας προς όλους και 1GB. Παρόλα αυτά πήρα μόνο το δεύτερο. Τα λεπτά ομιλίας δεν ισχύουν πλέον, ή έκανα κάτι λάθος;

 

Ευχαριστώ.

Τα 200' αν θυμαμαι καλα ισχυουν με ανανεωση 10 ευρω με ενεργοποιημενη την αυτοματη ενεργοποιηση του πακέτου 5 ευρώ/200',οποτε και αφαιρουνται αυτοματα 5 ευρω.Δεν ειναι μπονους δηλαδη. Αν ειχες απενεργοποιησει την αυτοματη ενεργοποιηση του πακετου,γι'αυτο δεν τα πηρες.

Link to comment
Share on other sites

μέσω paypal πλέον μπορούμε να κάνουμε ανανέωση ?

 

Επιβεβαιώνω και εγώ για PayPal, λειτουργεί κανονικά για ανανέωση χρόνου στο F2G.

 

Τα 200' αν θυμαμαι καλα ισχυουν με ανανεωση 10 ευρω με ενεργοποιημενη την αυτοματη ενεργοποιηση του πακέτου 5 ευρώ/200',οποτε και αφαιρουνται αυτοματα 5 ευρω.Δεν ειναι μπονους δηλαδη. Αν ειχες απενεργοποιησει την αυτοματη ενεργοποιηση του πακετου,γι'αυτο δεν τα πηρες.

 

Όχι, δεν έχω ενεργοποιήσει την αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου. Είχα την εντύπωση παρόλα αυτά - ίσως και λανθασμένα - ότι εκτός από το 1GB σου δίνει και 200 λεπτά προς όλους bonus. Για την ακρίβεια, έχω έναν γνωστό που με παρότρυνε να πάω σε F2G με βάση αυτό το bonus. Θα τον ξαναρωτήσω, αν και ίσως τελικά να ισχύει μόνο για παλαιότερη προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον ο λογαριασμος ειναι εντος Ελλαδος και αυτος που στελνει και αυτος που παιρνει δεν παιζει προβλημα.Με το paypal ισως υπαρχει προβλημα για αγορα πχ απο ΕΕ δηλαδη σε λογαριασμους εκτος Ελλαδος.
Link to comment
Share on other sites

Μεσω paypal και απο λογαριασμο μισθοδοσιας που δεν ειχε χρησιμοποιηθει , δεν μπορεσα μολις τωρα να κανω αγορα χρονου αξιας 10 ευρω για το φοιτητικο πακετο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ για PayPal, λειτουργεί κανονικά για ανανέωση χρόνου στο F2G.

 

 

 

Όχι, δεν έχω ενεργοποιήσει την αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου. Είχα την εντύπωση παρόλα αυτά - ίσως και λανθασμένα - ότι εκτός από το 1GB σου δίνει και 200 λεπτά προς όλους bonus. Για την ακρίβεια, έχω έναν γνωστό που με παρότρυνε να πάω σε F2G με βάση αυτό το bonus. Θα τον ξαναρωτήσω, αν και ίσως τελικά να ισχύει μόνο για παλαιότερη προσφορά.

 

μπορείς.. αν δεν το έχεις κάνει ακόμα να δημιουργήσεις λογαριασμό στο myF2G και από εκεί να ενεργοποιείς τα log n win δώρα.. έχει λεπτά και μηνύματα προς όλους ή προς wind/q αλλά και mb! με προϋπόθεση ότι έχεις ανανεώσει 5€ το μήνα!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

μπορείς.. αν δεν το έχεις κάνει ακόμα να δημιουργήσεις λογαριασμό στο myF2G και από εκεί να ενεργοποιείς τα log n win δώρα.. έχει λεπτά και μηνύματα προς όλους ή προς wind/q αλλά και mb! με προϋπόθεση ότι έχεις ανανεώσει 5€ το μήνα!

 

Ναι, το γνωρίζω και το χρησιμοποιώ το Log'n Win, ευχαριστώ για την ενημέρωση.

 

Όσον αφορά τα 200 λεπτά προς όλους με ανανέωση 10€, ο γνωστός μου ισχυρίζεται ότι σε αυτόν αλλά και άλλους που γνωρίζει, λειτουργεί κανονικά. Οπότε μάλλον ισχύει για παλαιότερους χρήστες.

Link to comment
Share on other sites

Εχει 1 ΟΛΟΚΛΗΡΗ βδομαδα που εκανα αιτηση για φορητοτητα στη f2go (και μηδενικο υπολοιπο στη cu) και ακομα δεν εχει μεταφερθει το νουμερο γιατι λεει υπαρχει προβλημα στο συστημα.

 

ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.:angry:

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα 200 λεπτά προς όλους με ανανέωση 10€, ο γνωστός μου ισχυρίζεται ότι σε αυτόν αλλά και άλλους που γνωρίζει, λειτουργεί κανονικά. Οπότε μάλλον ισχύει για παλαιότερους χρήστες.

για παλιότερους χρήστες υπάρχει μπόνους 300' για ανανεωσεις από 10 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Εχει 1 ΟΛΟΚΛΗΡΗ βδομαδα που εκανα αιτηση για φορητοτητα στη f2go (και μηδενικο υπολοιπο στη cu) και ακομα δεν εχει μεταφερθει το νουμερο γιατι λεει υπαρχει προβλημα στο συστημα.

 

ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.:angry:

Έκανα φορητότητα την Τρίτη το απόγευμα πριν 1 εβδομάδα. Τετάρτη με παίρνουν από Cote για το last chance call, τους λέω ότι θέλω να μεταφερθώ και Πέμπτη το απόγευμα στο κατάστημα πργματοποιήθηκε κανονικά η φορητότητα! Χωρίς να λέω κάτι άλλο, το πιο πιθανό είναι της Voda το πρόβλημα και όχι της Wind.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα δεχόταν ανανέωση μέσω Paypal στη σελίδα του f2g, σήμερα το πρωί. Αναγκάστηκα να βγω και να κάνω ανανέωση σε κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Μεσω paypal και απο λογαριασμο μισθοδοσιας που δεν ειχε χρησιμοποιηθει , δεν μπορεσα μολις τωρα να κανω αγορα χρονου αξιας 10 ευρω για το φοιτητικο πακετο.

Εξήγησε λίγο το δεν είχε χρησιμοποιηθεί

Link to comment
Share on other sites

Χίλια πεντακόσια λεπτά ομιλίας και 1500MB από την Wind έως τις 7 Ιουλίου.....βέβαια προσπάθησα μέσα στο site της wind και ακόμα δεν βρήκα τίποτα. http://tech.in.gr/news/article/?aid=1500009252
Link to comment
Share on other sites

Χίλια πεντακόσια λεπτά ομιλίας και 1500MB από την Wind έως τις 7 Ιουλίου.....βέβαια προσπάθησα μέσα στο site της wind και ακόμα δεν βρήκα τίποτα. http://tech.in.gr/news/article/?aid=1500009252

Ένας έγραψε στο Facebook ότι του ήρθε μήνυμα πριν από λίγο από τη Wind.

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν Επικοινωνία Σε Όλους

 

Αυτές τις μέρες είμαστε δίπλα σας

Από 1 Ιουλίου 2015 μέχρι 7 Ιουλίου 2015 σας προσφέρουμε δωρεάν:

 

1500’ ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα και 1500ΜΒ mobile internet.

 

Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά απλά στείλτε ένα δωρεάν μήνυμα SMS, με το λεκτικό «1500 ΝΑΙ» .

 

Συνδρομητές W, WIND to ALL & καρτοσύνδεσης, WIND triple play 1500 ΝΑΙ στο 1284

Υπόλοιποι συνδρομητές συμβολαίου 1500 ΝΑΙ στο 1202

Συνδρομητές καρτοκινητής WIND, F2G & Q 1500 ΝΑΙ στο 12000

 

http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/etairiki-koinoniki-euthuni/etairiki-upeuthunotita/dorean-epikoinonia-se-olous/?utm_source=social&utm_medium=post&utm_campaign=wind_1500free

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Χίλια πεντακόσια λεπτά ομιλίας και 1500MB από την Wind έως τις 7 Ιουλίου.....βέβαια προσπάθησα μέσα στο site της wind και ακόμα δεν βρήκα τίποτα. http://tech.in.gr/news/article/?aid=1500009252

 

Αρε WIND όλοι σε βρίζουν αλλά κάνεις τα καλύτερα!!!

 

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/p720x720/11709439_952622911465395_49202753773176875_n.png?oh=da9afed671b660f588e679f40e203c76&oe=561A34C4

 

http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/etairiki-koinoniki-euthuni/etairiki-upeuthunotita/dorean-epikoinonia-se-olous/?utm_source=social&utm_medium=post&utm_campaign=wind_1500free

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μένα εμφανίζεται ότι μου έδωσε μόνο τα 1500 λεπτά ή έχει τύχει και σε άλλους ;

και σε εμένα μόνο τα λεπτά δείχνει MB no!

Link to comment
Share on other sites

και σε εμένα μόνο τα λεπτά δείχνει MB no!

Και σε μένα και στης κόρης μου το ιδιο, μονο τα λεπτα δειχνει.

Προφανώς θα το διορθώσουν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από το site της wind:

http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/etairiki-koinoniki-euthuni/etairiki-upeuthunotita/dorean-epikoinonia-se-olous/?utm_source=social&utm_medium=post&utm_campaign=wind_1500free

 

"Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση από 1/7/2015 (17:00) έως 7/7/2015 (23:00)."

 

Άραγε σε εμάς που ήδη ενεργοποιήσαμε θα μας δώσει το απόγευμα τα MB;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...