Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια επειδη με τις προσφορες της wind εχω χασει την μπαλα μια βοηθεια παρακαλω...

 

εχω το παλιο το προγραμμα που δινει 300 λεπτα προς ολους με την καρτουλα που αγοραζω απο το περιπτερο...

 

 

ειναι η καλυτερη επιλογη η αν κανω αλλιως ανανεωση θα παρω κατι καλυτερο απο τα 300. Σε καμμια περιπτωση δεν θελω να χασω τα 300 προς ολους

 

 

ευχαριστω πολυ

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη με τις προσφορες της wind εχω χασει την μπαλα μια βοηθεια παρακαλω...

 

εχω το παλιο το προγραμμα που δινει 300 λεπτα προς ολους με την καρτουλα που αγοραζω απο το περιπτερο...

 

 

ειναι η καλυτερη επιλογη η αν κανω αλλιως ανανεωση θα παρω κατι καλυτερο απο τα 300. Σε καμμια περιπτωση δεν θελω να χασω τα 300 προς ολους

 

 

ευχαριστω πολυ

 

αν κάνεις ανανέωση από κατάστημα ή ονλαιν 10€ και πάνω θα πάρεις και τα 300' προς όλους αλλά και 1GB για ένα μήνα!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Μου ήρθε μύνημα και λέει '' ΑΝΑΝΕΩΣΤΕ ΜΕ 10 Ε ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ .

Ο ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΟΝΟΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΚΕΤΑ ''

Αν κατάλαβα καλά η κάρτα γίνεται 20 ευρώ αλλά μετά ένα μήνα αν δεν τα μιλήσω τα χάνω και ούτε μπορώ να αγοράσω κάποιο πακέτο , σωστά ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλό Σαβ/ κο .

 

βάζεις 10€ και μπαίνουν 8,93 + 8,93 δώρο

τα 8,93 δώρο ισχύουν για 1 μήνα όχι για αγορά πακέτου

τα 8,93 σου μένουν και τα κάνεις ότι θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Στην μάνα και αδερφή μου ήρθε σήμερα το μήνυμα..:

“ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΔΟΘΗΚΑΝ 17,86Ε ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ Κ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΙ ΤΗΝ 1Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ 10Ε ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ! Ο ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΙΛΙΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ, ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΠΑΚΕΤΩΝ&ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΛΩΝΤΑΣ ΔΩΡΕΑΝ 1269 ΕΠΙΛΟΓΗ 1 “ τους πήραν 8,96 από την κάρτα και το διπλασιάσαν.

ΚΛΕΦΤΕΣ...:X σου παίρνουν 8,96 ευρώ χωρίς να σε ρωτήσουν...! ΜΙΛΗΣΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ CHAT(εξυπηρέτηση πελατών)... ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΑΝΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ!

Πάλι τα ιδια και σε μενα,αλλά τους ''έφτιαξα''

σημερα οι κλεφτες μου μου πηραν 10,00 και ενεργοποιησαν στα καλα καθουμενα μονοι τους ενα πακετο διπλασιασμου για 6 μηνες.το καταλαβα,πηρα τηλ και τους εχωσα χοντρα.Η πλακα ειναι οτι μου ελεγαν στην εξυπηρετηση οτι ειναι για το καλο μου και με συμφερει.ζητησα τα λεφτα μου πισω και τωρα περιμενω....Δεν μπορω να κανω καπου καταγγελια για αυτο?

το ιδιο και σε μενα..Μου ειπαν μαλιστα πως ειναι προνομιο αυτο!!

Να αφαιρουν 8+ ευρω και να μου τα διπλασιαζουν με ισχυ ενα μηνα, κατοπιν καθε μηνα που θα ανανεωνω με 10 ευρω θα μου δινουν 8+ ευρω που θα μπορω να τα μιλήσω μόνο ή να τα στειλω σμς..Δεν αγοραζουμε πακετο με αυτο.

Προσωπικα δε μου αρεσε και ζητησα να βγω απο το "προνομιακο" αυτο προγραμμα και να μου επιστρεψουν τα χρηματα μου.

Ποσος κόσμος αραγε δε θα το καταλαβει?

Μου ζητησε αφμ και ονομα και προωθησε το αιτημα μου.σε 2-3 μερες ειπε θα εχω απαντηση...Αντε να δουμε

Σας έρχεται sms ότι αποκτήσατε αυτό το πακέτο/προνόμιο ή από μόνοι σας αντιλαμβάνεστε εντελώς τυχαία ότι αφαιρέθηκαν τα χρήματα και το ψάχνετε παρακάτω;

Έρχεται sms “ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΔΟΘΗΚΑΝ 17,86Ε( περνούν απο το υπολοιπο σου 8,69 και το διπλασιάζουν μετά...) ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ Κ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΙ ΤΗΝ 1Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ 10Ε ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ! Ο ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΙΛΙΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ, ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΠΑΚΕΤΩΝ&ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΛΩΝΤΑΣΔΩΡΕΑΝ 1269 ΕΠΙΛΟΓΗ 1 “

κοπιαρω την συνομιλια με το τσατ του f2go

Katerina Thu, 04/23/15 01:05:07 pm Europe/Athens

Γεια σου *. Πώς μπορώ να σε βοηθήσω;

Καλησπέρα!Μπορώ να βοηθήσω σε κάτι;

Kalispera

Μόλις ήρθε σμς πως μπήκαν 17 ευρώ στον λογαριασμό μου με ισχύ έως 23-5

17.86 για την ακρίβεια

Από πού έρχονται αυτά και αν μπορώ να αγοράσω πακέτα ή είναι μόνο για ομιλία

Katerina 01:07:04 pm

Μπορείς να μου δώσεις τον αριθμό κινητού στον οποίο αναφέρεσαι για να το ελέγξω;

01:07:14 pm

693***********

Katerina 01:07:33 pm

Δώσε μου λίγο χρόνο να το κοιτάξω,ευχαριστώ.

Μετά από έλεγχο ,ενεργοποιήθηκε η επετειακή προσφορά διπλασιασμού του f2g .Αφαιρέθηκε το ποσό των 8,69€ από το υπόλοιπο σου και σου δόθηκε πίσω σαν Bonus .Για τον λόγο αυτό έχεις Bonus euros αξίας 17,86€.Με την προσφορά αυτή για τους επόμενους 5 μήνες ,με τα 10€ που θα βάζεις θα έχεις εκτός από τα 300' και το 1GB επιπλέον το bonus αξίας 8,93€ με διάρκεια 30 ημέρες.

Μπορείς το Bonus να το χρησιμοποιήσεις για sms/daily mobile internet/λεπτά ομιλίας με χρέωση βάσει τιμοκαταλόγου.Δεν μπορεί το bonus να χρησιμοποιηθεί για αγορά πακέτου ,σε κατάσταση περιαγωγής & προς υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας. Η προσφορά ενεργοποιήθηκε αυτόματα σε συγκεκριμένους συνδρομητές που ανήκουν στο καλύτερο πρόγραμμα του f2g

Το ποσό αυτό αφαιρέθηκε για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας.Το οποίο όμως έχει επιστραφεί σαν Bonus .

01:10:08 pm

Δεν ζήτησα αυτή την υπηρεσία όμως

Katerina 01:10:34 pm

Το κατανοώ , ενεργοποιήθηκε αυτόματα σε συγκεκριμένους συνδρομητές που ανήκουν στο καλύτερο πρόγραμμα του f2g

Υπάρχει η δυνατότητα αν δεν επιθυμείς την προσφορά διπλασιασμού του ποσού ανανέωσης ,να προωθηθεί αίτημα ακύρωσης της

Θα χρειαστώ το όνομα και το ΑΦΜ σου παρακαλώ για να το προωθήσω.

01:13:17 pm

*&%$&%$*^%*^ το αφμ

************* **** το όνομα

Katerina 01:14:46 pm

Το αίτημα θα προωθηθεί και μέσα σε 2-3 εργάσιμες ημέρες θα υπάρχει απάντηση με μήνυμα στο κινητό σου από το αρμόδιο τμήμα.

01:14:52 pm

Οκ

Katerina 01:14:59 pm

Θα μπορούσα να βοηθήσω σε κάτι άλλο;

01:15:05 pm

Όχι

Katerina 01:15:54 pm

Ότι άλλο χρειαστείς είμαι στη διάθεση σου! Ευχαριστώ πολύ!

Καλή σου μέρα.

Μαλιστα ευχαριστω. Απο οτι καταλαβαινω ληγει ολο το ποσο (17,86€) σε ενα μηνα. Απαραδεκτο να γινεται ετσι αυθαιρετα χωρις τη συναινεση του πελατη. :down:

α τους ξύπνιους! το έκαναν και σε εμένα... ειλικρινά με τόσα παράπονα και αιτήσεις ακύρωσης αυτής της υπηρεσίας γιατί συνεχίζουν να εκνευρίζουν τους πελάτες τους!!! :mad:

να σου πω για εμένα! τον καιρό που έτρεχε πάλι η προσφορά, δεν είχα ανανεώσει σε αυτό το νούμερο είχα κάτω από 10€ υπόλοιπο.. οπότε δεν ενεργοποιήθηκε η προσφορά με κανέναν τρόπο!

ανανέωσα στις 30/03 και το μήνυμα της υποτιθέμενης προσφοράς ήρθε σήμερα τελείως στο άσχετο! χωρίς την συγκατάθεση μου....

Μηπως το ενεργοποιουν σε αυτους που την γλυτωσαν την πρωτη φορα???????:cry:

Καλο θα ειναι να μας πουν και τα υπολοιπα παιδια για να βγαλουμε ενα συμπεραζμα...

Στην δικιά μου περίπτωση, περίπου αρχές Δεκεμβρίου το ενεργοποίησαν από μόνοι τους σε 3 νούμερα στο κατάστημα των Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης.

Έκανα το λάθος κι έστειλα συγγενή μεγάλο σε ηλικία και όπως καταλαβαίνετε έκαναν ό,τι γούσταρανε...

Τους πήρα τότε τηλέφωνο για κράξιμο και απαιτησα να το διορθώσουνε πράγμα που δεν έγινε ποτέ.

Και επειδή τελειώνει το εξάμηνο τωρα στα κοντα, ελπίζω να μην έχουμε πάλι τα ίδια.

 

Παιδιά με σώσατε!!!

Ευχαριστώ

 

Είμαι από αυτούς που έλαβαν πριν δύο μέρες αυτό το μήνυμα και αν δεν έριχνα μια ματιά εδώ στο φόρουμ για να δω αν είναι κάτι τυχαίο ή γενικότερο,

είδα τα μηνύματά σας και κατάλαβα ότι η WIND ενεργοποιεί ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ (από την στιγμή που χρεώνεσαι γι' αυτό) την υπηρεσία από μόνη της

και μάλιστα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΕΩΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ!!

Ούτε εγώ, (όπως και άλλοι που βλέπω εδώ), δεν ανανέωσα πρόσφατα, αφού δε μιλάω πολύ στο κινητό και έχω απλά ένα ποσό μέσα για όταν χρειαστεί.

Επίσης, δεν ενεργοποίησα ποτέ αντίστοιχη υπηρεσία στο παρελθόν, (όπως λέτε π.χ. στης αρχές του περασμένου Δεκέμβρη).

 

Φυσικά τους πήρα αμέσως τηλέφωνο και ζήτησα την ακύρωση της υπηρεσίας και την επιστροφή των χρημάτων.

Τους ζήτησα μάλιστα να μην ενεργοποιήσουν στο μέλλον κάτι αντίστοιχο αλλά η απάντηση ήταν ότι δεν είναι στο χέρι στους κάτι τέτοιο.

Απλά έχω τη δυνατότητα αν δε συμφωνώ με κάποια υπηρεσία να ζητήσω ακύρωση.

Τους ζήτησα τουλάχιστον να προωθήσουν στην εταιρία το αίτημα να αναφέρεται ξεκάθαρα σε αντίστοιχα μηνύματα στο μέλλον όταν υπάρχει χρέωση.

Σιγά μην ιδρώνει τ' αυτί τους! Λέμε τώρα...

Μου είπαν ότι χρειάζονται 2-3 εργάσιμες για να επεξεργασθεί το έτοιμα, το οποίο προώθησαν και λίγη ώρα μετά έλαβα SMS με τον αριθμό της υπόθεσής μου.

Τέλος, κάνα μισάωρο μετά την επικοινωνία που είχα με την εξυπηρέτηση, δέχτηκα μια απόρρητη κλήση που ήταν από την WIND και αφορούσε μια αυτοματοποιημένη έρευνα 2 λεπτών που κάνουν, σχετικά με την εξυπηρέτηση αλλά και την εταιρία.

 

Πάντως, παρόλο που είναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει κάτι τέτοιο, με απογοήτευσαν πολύ!

Το ωραίο είναι ότι μια ξαδέρφη μου θέλει γνώμη για να αλλάξει καρτοκινητή (είναι frog τώρα) και μετά από αυτό, θα το σκεφτώ πολύ να της προτείνω την WIND...

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Όταν μιλάω και με καλέσει κάποιος δε μου ακούγεται σήμα ότι καλεί κάποιος ούτε μετά έρχεται μήνυμα ότι είχα κλήση όπως γίνεται στην κοτε
Link to comment
Share on other sites

Όταν μιλάω και με καλέσει κάποιος δε μου ακούγεται σήμα ότι καλεί κάποιος ούτε μετά έρχεται μήνυμα ότι είχα κλήση όπως γίνεται στην κοτε

 

Αυτό είναι θέμα ρυθμίσεων συσκευής κατά το ένα σκέλος.

Δηλαδή πρέπει να πας στο μενού της συσκευής σου και να ενεργοποιήσεις την αναμονή κλήσεως.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν μιλάω και με καλέσει κάποιος δε μου ακούγεται σήμα ότι καλεί κάποιος ούτε μετά έρχεται μήνυμα ότι είχα κλήση όπως γίνεται στην κοτε

 

Αυτό είναι θέμα ρυθμίσεων συσκευής κατά το ένα σκέλος.

Δηλαδή πρέπει να πας στο μενού της συσκευής σου και να ενεργοποιήσεις την αναμονή κλήσεως.

 

Και για το δεύτερο στέλνεις μήνυμα ΝΑΙ στο 1265 (η ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ αν θέλεις να μην ενημερώνεται ο καλών ότι θα ειδοποιηθείς για την κλήση).

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Και για το δεύτερο στέλνεις μήνυμα ΝΑΙ στο 1265 (η ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ αν θέλεις να μην ενημερώνεται ο καλών ότι θα ειδοποιηθείς για την κλήση).

 

Πολύ σωστά φίλε marras :)

Ξέχασα να το επισημάνω!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πριν λίγο την είχα γλιτώσει από την εκπληκτική προσφορά της Wind, αλλά τώρα άνοιξα ένα f2g που έχω και είδα ότι έχω λάβει κι εγώ το SMS

“ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΔΟΘΗΚΑΝ 17,86Ε ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ Κ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΙ ΤΗΝ 1Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ 10Ε ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ! Ο ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΙΛΙΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ, ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΠΑΚΕΤΩΝ&ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΛΩΝΤΑΣ ΔΩΡΕΑΝ 1269 ΕΠΙΛΟΓΗ 1 “

Πήρα και έκανα αίτημα για ακύρωση.

Εσείς καταγγελία στην ΕΕΤΤ κάνατε; Έχει κάποια βάση η καταγγελία αυτή; Αν έχετε κάποιο έτοιμο κειμενάκι βάσιμης καταγγελίας, παρακαλώ μπορείτε να το ποστάρετε για να κάνω κι εγώ;

Link to comment
Share on other sites

Και για το δεύτερο στέλνεις μήνυμα ΝΑΙ στο 1265 (η ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ αν θέλεις να μην ενημερώνεται ο καλών ότι θα ειδοποιηθείς για την κλήση).

 

Σας ευχαριστω

Το πρωτο οκ

Για το δευτερο εστειλα sms αλλα δεν λειτουργει

Παιρνει καποιο χρονο να ενεργοποιηθει ?

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Καλησπέρα σε όλους! Αν και νόμιζα ότι έχω κατανοήσει τα Magic Numbers και το πώς λειτουργούν, από χτες που έληξαν οι 30 μέρες που είχα βάλει το πρώτο Magic Number, δε μου έχει ενεργοποιήσει την επιλογή για να βάλω το δεύτερο... Πριν ένα μήνα είχα βάλει 10 ευρώ κάρτα και είχα την εντύπωση ότι με αυτό το ποσό ήμουν καλυμμένη για τους 2 πρώτους μήνες, αφού ζητάει να έχουν μπει τουλάχιστον 10 ευρώ στο λογαριασμό τις πρώτες 60 μέρες... Τι δεν έχω καταλάβει βρε παιδιά, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει με απλά λόγια, γιατί διαβάζω και ξαναδιαβάζω το site της Wind με τις προϋποθέσεις και δεν βγάζω άκρη... Ή αυτοί το έχουν κάνει τρομερά πολύπλοκο, ή εγώ το έχω πιάσει λάθος απ'την αρχή! Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αν και νόμιζα ότι έχω κατανοήσει τα Magic Numbers και το πώς λειτουργούν, από χτες που έληξαν οι 30 μέρες που είχα βάλει το πρώτο Magic Number, δε μου έχει ενεργοποιήσει την επιλογή για να βάλω το δεύτερο... Πριν ένα μήνα είχα βάλει 10 ευρώ κάρτα και είχα την εντύπωση ότι με αυτό το ποσό ήμουν καλυμμένη για τους 2 πρώτους μήνες, αφού ζητάει να έχουν μπει τουλάχιστον 10 ευρώ στο λογαριασμό τις πρώτες 60 μέρες... Τι δεν έχω καταλάβει βρε παιδιά, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει με απλά λόγια, γιατί διαβάζω και ξαναδιαβάζω το site της Wind με τις προϋποθέσεις και δεν βγάζω άκρη... Ή αυτοί το έχουν κάνει τρομερά πολύπλοκο, ή εγώ το έχω πιάσει λάθος απ'την αρχή! Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Δεν έχεις καταλάβει τίποτα λάθος, απλά το σύστημά τους είναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ! Και σε μένα μια από τα ίδια και ακόμα χειρότερα, δεν έβαλα κάρτα ένα μήνα και έχει μπλοκάρει το σύμπαν, δε μου ανοίγει το τρίτο magic number (έχω βάλει 20 ευρώ τις τελευταίες 90 μέρες) και από το Web Interface έχει σβηστεί (!!!) το πρώτο που είχα δηλώσει προ διμήνου! Ότι να ναι δηλαδή. Στειλτους κανένα μήνυμα στο Facebook (αυτό έκανα εγώ και περιμένω) μπας και το κοιτάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Δεν έχεις καταλάβει τίποτα λάθος, απλά το σύστημά τους είναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ! Και σε μένα μια από τα ίδια και ακόμα χειρότερα, δεν έβαλα κάρτα ένα μήνα και έχει μπλοκάρει το σύμπαν, δε μου ανοίγει το τρίτο magic number (έχω βάλει 20 ευρώ τις τελευταίες 90 μέρες) και από το Web Interface έχει σβηστεί (!!!) το πρώτο που είχα δηλώσει προ διμήνου! Ότι να ναι δηλαδή. Στειλτους κανένα μήνυμα στο Facebook (αυτό έκανα εγώ και περιμένω) μπας και το κοιτάξουν.

 

 

Σ´ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και τη συμβουλή! Τώρα που το λες, και σε μένα έχει σβηστεί το πρώτο νούμερο που είχα θέσει, αλλά επειδή ήταν η πρώτη φορά που το έκανα δεν ήξερα τι δείχνει το μενού όταν λήξει κάποιο νούμερο... Οπότε υπάρχει γενικό πρόβλημα και δεν έχω χαζέψει όπως φοβόμουν, χαχα! Θα τους στείλω κι εγώ FB αν και η εμπειρία μου έχει δείξει ότι συνήθως σε γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια - έχω ξαναστείλει 2-3 φορές για άλλα προβλήματα και δεν έλαβα ποτέ απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη με τις προσφορες της wind εχω χασει την μπαλα μια βοηθεια παρακαλω...

 

εχω το παλιο το προγραμμα που δινει 300 λεπτα προς ολους με την καρτουλα που αγοραζω απο το περιπτερο...

 

 

ειναι η καλυτερη επιλογη η αν κανω αλλιως ανανεωση θα παρω κατι καλυτερο απο τα 300. Σε καμμια περιπτωση δεν θελω να χασω τα 300 προς ολους

 

 

ευχαριστω πολυ

 

δεν τα χάνεις ανεξάρτητα από άλλες προσφορές ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αν και νόμιζα ότι έχω κατανοήσει τα Magic Numbers και το πώς λειτουργούν, από χτες που έληξαν οι 30 μέρες που είχα βάλει το πρώτο Magic Number, δε μου έχει ενεργοποιήσει την επιλογή για να βάλω το δεύτερο... Πριν ένα μήνα είχα βάλει 10 ευρώ κάρτα και είχα την εντύπωση ότι με αυτό το ποσό ήμουν καλυμμένη για τους 2 πρώτους μήνες, αφού ζητάει να έχουν μπει τουλάχιστον 10 ευρώ στο λογαριασμό τις πρώτες 60 μέρες... Τι δεν έχω καταλάβει βρε παιδιά, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει με απλά λόγια, γιατί διαβάζω και ξαναδιαβάζω το site της Wind με τις προϋποθέσεις και δεν βγάζω άκρη... Ή αυτοί το έχουν κάνει τρομερά πολύπλοκο, ή εγώ το έχω πιάσει λάθος απ'την αρχή! Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Δεν έχεις καταλάβει τίποτα λάθος, απλά το σύστημά τους είναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ! Και σε μένα μια από τα ίδια και ακόμα χειρότερα, δεν έβαλα κάρτα ένα μήνα και έχει μπλοκάρει το σύμπαν, δε μου ανοίγει το τρίτο magic number (έχω βάλει 20 ευρώ τις τελευταίες 90 μέρες) και από το Web Interface έχει σβηστεί (!!!) το πρώτο που είχα δηλώσει προ διμήνου! Ότι να ναι δηλαδή. Στειλτους κανένα μήνυμα στο Facebook (αυτό έκανα εγώ και περιμένω) μπας και το κοιτάξουν.

 

πάντως για να μπορέσετε να ενεργοποιήσετε τα επόμενα magic numbers θα πρέπει να βάζετε και 5€ τουλάχιστον κάθε μήνα..

είχα βάλει μαζεμένα 15€ και μίλησα με την κοπέλα στο live chat και μου είπε αυτό... ότι θα πρέπει να κάνω ανανέωση κάθε μήνα μέχρι να ενεργοποιήσω και τα 3

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Τι διάολο....σε δύο νούμερα όταν πάω να δηλώσω το τρίτο magic κρασαρει η εφαρμογή!

 

Μπες απο υπολογιστη να κανεις την δουλεια σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ανανέωση μέσω υπολογιστή αλλά δεν μου άνοιξε το τρίτο Magic number...και τα άλλα φαίνονται σαν "σβησμένα"...παράξενο...:mad:
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προγραμμα που βαζοντας την καρτα κατευθειαν μου ενεργοποιει το 200 λεπτα προς ολου με 5 ευρω. ξερει κανεις πως το ακυρωνω; θελω να βαζω καρτα και να διαλεγω εγω τι θα βαλω
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προγραμμα που βαζοντας την καρτα κατευθειαν μου ενεργοποιει το 200 λεπτα προς ολου με 5 ευρω. ξερει κανεις πως το ακυρωνω; θελω να βαζω καρτα και να διαλεγω εγω τι θα βαλω

 

Στείλε ΟΧΙ στο 1237

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Από την Πέμπτη όταν μου στέλνει κάποιος μήνυμα στο κινητό έρχεται πολλές φορές και μάλιστα μπορεί να ξαναέρθει ώρες μετά. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα?Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

και σε μένα συμβαινει αυτο πολυ καιρο τωρα.Δεν ξερω αν ο αποστολέας το χρεωνεται οσες φορες το λαμβανω, παντως ειναι σπαστικο.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ποτε ειχες ζητησει επιστροφη?

γτ εμενα ακομα, αίτηση ακυρωσης ειχα κανει πεμπτη

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...