Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λυπαμαι που θα σε διαψευσω αλλα την λεγομενη επετειακη προσφορα την ενεργοποιησαν σε νουμερο που ΔΕΝ εχει 300 λεπτα με ανανεωση των 10 ευρω...
Link to comment
Share on other sites

κακό αυτό....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια! Ενεργοποιησα τα 500 mb για το ιντερνετ. Ξερει κανεις που στελνω μνμ για να τσεκαρω πόσο υπολοιπο εχω; Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια! Ενεργοποιησα τα 500 mb για το ιντερνετ. Ξερει κανεις που στελνω μνμ για να τσεκαρω πόσο υπολοιπο εχω; Ευχαριστω!!

cosmOTE:Y στο 1330

wind:καλείς δωρεάν στο 1269

vodafone:καλείς δωρεάν στο 1252.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Η wind ξαναχτυπησε! Μου ενεργοποιησε την επετειακη "προσφορα" του διπλασιασμου αυθαιρετα και χωρις sms ενημερωσης.Σας συμβουλευω να κοιτατε τακτικα τα υπολοιπα σας. Μπραβο wind συνεχισε ετσι και θα πας απο εκει που'ρθες...

 

μολις το εκανε και σε μενα. :mad:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και εδώ η αυθαιρετη αποσπαση 10ευρου από τον λογαριασμο! Σε 2 αριθμούς συγγενών! Ο ενας ειχε τα 300 με ανανεωση, ο άλλος όχι, αρα δεν είναι κριτηριο.

 

Απαράδεκτα πραγματα ΞΑΝΑ!

 

Και δεν δουλευει από ότι βλεπω σημερα ουτε το Chat μεσα απο το myf2g ώστε να κανουμε το αιτημα να επιστραφουν τα "κλεμμενα"! Επίτηδες το εκλεισαν ή ποτε δεν δουλευει Σαββατο; Γνωριζει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Οταν ενεργοποιουν την "επετειακη προσφορα" ερχεται και καποιο sms ή μονο μεσω του f2g.gr/app καταλαβαινουμε οτι αφαιρεθηκαν τα 10 ευρω?
Link to comment
Share on other sites

Οταν ενεργοποιουν την "επετειακη προσφορα" ερχεται και καποιο sms ή μονο μεσω του f2g.gr/app καταλαβαινουμε οτι αφαιρεθηκαν τα 10 ευρω?

 

ψαχνεσαι μονος σου να το βρεις :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και δεν δουλευει από ότι βλεπω σημερα ουτε το Chat μεσα απο το myf2g ώστε να κανουμε το αιτημα να επιστραφουν τα "κλεμμενα"! Επίτηδες το εκλεισαν ή ποτε δεν δουλευει Σαββατο; Γνωριζει κανεις;

 

που ειναι αυτο το chat του myf2g?

στο κινητο η στην σελιδα στο ιντερνετ βρισκεται και που?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

που ειναι αυτο το chat του myf2g?

στο κινητο η στην σελιδα στο ιντερνετ βρισκεται και που?

 

Στη σελιδα στο νετ, κατω δεξια ανοιγει ένα κοκκινο μπανερακι. Τωρα όμως δεν δουλευει, μην το ψάχνεις αδικα.

Link to comment
Share on other sites

Στη σελιδα στο νετ, κατω δεξια ανοιγει ένα κοκκινο μπανερακι. Τωρα όμως δεν δουλευει, μην το ψάχνεις αδικα.

 

να σαι καλα :up:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

εργασιμες μερες και ωρες;

 

Δευτέρα - Παρασκευή

10:00 - 18:00

 

(κατά τις εργάσιμες μέρες και ώρες,όταν βλέπετε ότι δεν ανοίγει το παράθυρο διαλόγου με την εξυπηρέτηση,σημαίνει ότι δεν είναι κάποιος διαθέσιμος εκείνη τη στιγμή,όταν απελευθερωθεί,τότε θα ανοίξει το κόκκινο μπανεράκι)

Edited by prasica74
.
Link to comment
Share on other sites

Επομένως σήμερα είναι η μέρα του διπλασιασμού... (F2G με τα 300 λεπτά δώρο και ανανέωση κάρτας 10 ευρώ περίπου κάθε μήνα).

Και σε μένα σήμερα το ενεργοποίησαν χωρίς να μου έρθει κάποιο sms. Το είδα απλά στο F2G app!

Αν και θα ζητήσω ακύρωση της προσφοράς έχω μια απορία:

Μπορεί να χρησιμοποιηθούν τα bonus χρήματα (8,93 ευρώ) για κλήσεις προς το εξωτερικό; ή Για sms των 2,46 ευρώ;

Απ' ότι θυμάμαι είναι ΜΟΝΟ για κλήσεις, sms και daily internet!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Παίζοντας η μικρή με το ίντερνετ στο κινητό, βλέπω ότι μου αφαιρέθηκαν 7€. Δεν θα έπρεπε με το Internet daily με 1€ να σταματήσει η χρέωση;
Link to comment
Share on other sites

η χρέωση ειναι 1 ευρώ την ημέρα μεν,με όριο τα 20 mb όμως. Άρα αν τα ξεπέρασε χρεώθηκες από 1 ευρώ κάθε 20 mb. Λογικά ξόδεψε γύρω στα 140mb. Εκτός αν η χρέωση είναι για κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

τελικά επιβεβαίωση και από εδώ, η αφαίρεση χρημάτων γίνεται σε όλα τα νούμερα, όπως ειπώθηκε

 

μου έγινε αφαίρεση στις 22 Μαΐου σε κάποια νούμερα που είχαν υπόλοιπο και τώρα είναι σε αχρηστια ....

 

το είδα και εγώ από την εφαρμογή

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια! Ενεργοποιησα τα 500 mb για το ιντερνετ. Ξερει κανεις που στελνω μνμ για να τσεκαρω πόσο υπολοιπο εχω; Ευχαριστω!!

 

κενό μήνυμα στο 1228

 

αν η συσκευή σου δε μπορεί να στείλει κενά μηνύματα, δουλεύει και στέλνοντας ένα γράμμα/αριθμό ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Σίγουρα χρέωση ίντερνετ είναι, γιατί έβλεπε η μικρή παιδικά στο YouTube.

 

απο την χρηση δεδομένων θα δεις ποσο MB κατεβασε .

Link to comment
Share on other sites

ισχύουν, τουλάχιστον μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα που τα είχα τσεκάρει.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Οι χρεώσεις του βασικού πακέτου f2g2 ισχύουν ακόμα ή έχουν αλλάξει;

 

Από όσο ξέρω δεν της έχουν πειράξει στα παλιά f2g. εγώ είχα το f2g 2 αντίστοιχο του frog.πριν 3 μέρες το τσέκαρα...το μήνυμα το έχουν πειράξει ήταν 4 cent και είναι 10 εδώ και καιρο τουλάχιστον στο f2g 2 που ειχα εγώ. λογικά σε όλα τα παλιά f2g εχουν πειράξει το sms

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον περίεργο λόγο ξανα απενεργοποιήθηκε η υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων με μήνυμα όταν το κινητό είναι κλειστό. Πως την ενεργοποιώ ξανα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον περίεργο λόγο ξανα απενεργοποιήθηκε η υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων με μήνυμα όταν το κινητό είναι κλειστό. Πως την ενεργοποιώ ξανα;

 

 

Sms με .... ΝΑΙ στο 1265. η ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265. εάν δεν θέλεις να φαίνεται ότι έχεις ειδοποίηση κλήσεων

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...