Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα κ καλη χρονια εκανα 31/12 την προσφορά με τα 10€ διπλασιασμο κ ουνο που εχει κ βλεπω στην εφαρμογη να γράφει δωρεαν ευρω 17.86€ κ να ληγουν 31/1 δηλαδη 31/1 θα χαθουν κ τα 10 ευρω που εβαλα; η μονο τα 7,86;

 

για τον 1ο μηνα χανονται και τα 10€ των χρηματων σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει δυνατότητα ανανέωσης με paysafe card ?θεωρειται online ανανέωση ;;

 

οχι δεν γινεται με paysafe

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια παιδια αν καποιος ξερει να ενημερωσει σχετικα με το wind club οχι για υπολοιπο ξερω 19098 σμσ

για το ποτε ληγουν που πρεπει να δω παιδια??στην ενημερωση δεν λεει ποτε ληγουν εχω 600 και σκεφτομαι να εξαργυρωσω

2χ300 η να μαζεψω 700 με κινδυνο να ληξουν?:(:(

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν γινεται με paysafe

 

 

Ευχαριστώ πολύ και μια ακόμα ερώτηση .Απο την εφαρμογή Myf2g μπορώ να χειρίζομαι και να ανανεώνω μέσω PayPal τρεις αριθμούς f2g η μόνο το δικό μου μπορώ ?Ρωταω γιατί θέλω να κάνω εγώ ανανεώσεις από το δικό μου λογαριαςμο online ωςτε να μη χαθεί το μπόνους σε αλλά δυο νούμερα ..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια παιδια αν καποιος ξερει να ενημερωσει σχετικα με το wind club οχι για υπολοιπο ξερω 19098 σμσ

για το ποτε ληγουν που πρεπει να δω παιδια??στην ενημερωση δεν λεει ποτε ληγουν εχω 600 και σκεφτομαι να εξαργυρωσω

2χ300 η να μαζεψω 700 με κινδυνο να ληξουν?:(:(

 

Κάλεσε το 1263 για να μάθεις πόσους πόντους έχεις μαζί με την ημερομηνία λήξης κι αν κάποιοι λήγουν άμεσα, θα στο πει από πιο νωρίς κατά την κλήση αλλά κανονικά θα είχες λάβει και μήνυμα. Σπάνια μου χει τύχει να λήξουν όλοι μαζί, τις περισσότερες φορές μένει κάποιο υπόλοιπο πόντων.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ και μια ακόμα ερώτηση .Απο την εφαρμογή Myf2g μπορώ να χειρίζομαι και να ανανεώνω μέσω PayPal τρεις αριθμούς f2g η μόνο το δικό μου μπορώ ?Ρωταω γιατί θέλω να κάνω εγώ ανανεώσεις από το δικό μου λογαριαςμο online ωςτε να μη χαθεί το μπόνους σε αλλά δυο νούμερα ..

 

μπορεις να διαχειριζεσε οσους λογαριασμους θελεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάλεσε το 1263 για να μάθεις πόσους πόντους έχεις μαζί με την ημερομηνία λήξης κι αν κάποιοι λήγουν άμεσα, θα στο πει από πιο νωρίς κατά την κλήση αλλά κανονικά θα είχες λάβει και μήνυμα. Σπάνια μου χει τύχει να λήξουν όλοι μαζί, τις περισσότερες φορές μένει κάποιο υπόλοιπο πόντων.

 

δεν λεει ημερομηνια ληξης βρε παιδια το 1263 στο facebook στην σελιδα τους ρωτησε καποιος και απαντανε δεν ληγουν οι ποντοι

τωρα τ να πω

Link to comment
Share on other sites

δεν λεει ημερομηνια ληξης βρε παιδια το 1263 στο facebook στην σελιδα τους ρωτησε καποιος και απαντανε δεν ληγουν οι ποντοι

τωρα τ να πω

 

στη σελίδα του f2g γράφει αυτό:

Οι πόντοι έχουν διάρκεια 2 έτη. Για τους πόντους που πρόκειται να λήξουν τον επόμενο μήνα, ενημερώνεσαι με SMS.

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

στη σελίδα του f2g γράφει αυτό:

Οι πόντοι έχουν διάρκεια 2 έτη. Για τους πόντους που πρόκειται να λήξουν τον επόμενο μήνα, ενημερώνεσαι με SMS.

 

ακριβως αυτο ισχυει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έκαναν άλλη "ντρίμπλα": ενώ υποτίθεται οτι η Wind πρέπει να μου δίνει 120' στο F2G λόγω συνδυασμού Double Play & F2G, απο προχθές μου έκοψαν τη σύνδεση επειδή δεν έκανα ανανέωση.

 

Το ωραίο είναι οτι την 1η Δεκεμβρίου μου ήρθε μήνυμα οτι ο χρόνος μου ανανεώθηκε σύμφωνα με την τάδε προσφορά και την επομένη πήραν τα 120' πίσω και δεν μπορώ πια να χρησιμοποιήσω τον αριθμό αν δεν πληρώσω για να πάρω τα "δωρεάν" λεπτά.

Ένα μήνα μετά, κατάλαβαν τη βλακεία τους και μου έδωσαν ξανά τα δωρεάν 120'

Πάλι καλά..

 

Βέβαια το μήνα που μου τα είχαν αφαιρέσει χρειάστηκε να κάνω πολλά τηλεφωνήματα και η όλη ιστορία μου κόστισε κανένα 30ευρω στο 2ο νούμερο που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μήνα μετά, κατάλαβαν τη βλακεία τους και μου έδωσαν ξανά τα δωρεάν 120'

Πάλι καλά..

 

Βέβαια το μήνα που μου τα είχαν αφαιρέσει χρειάστηκε να κάνω πολλά τηλεφωνήματα και η όλη ιστορία μου κόστισε κανένα 30ευρω στο 2ο νούμερο που έχω.

 

Δεν το έχω ακούσει να έχει συμβεί ξανά, λογικά είναι τυχαίο περιστατικό. Ελπίζω από εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς, το uno που δίνουν με την online ανανέωση, το στέλνουν ή το παραλαμβάνουμε από κατάστημα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς, το uno που δίνουν με την online ανανέωση, το στέλνουν ή το παραλαμβάνουμε από κατάστημα?

 

Καλημέρα. Αν ισχύει ακόμα η προσφορά με το uno το παραλαμβανεις από το κοντινότερο κατάστημα

skorpio
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα παντως προχθες που εκανα ανανεωση στο καταστημα ιλιου δεν μου εδωσαν τιποτα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ακούσει να έχει συμβεί ξανά, λογικά είναι τυχαίο περιστατικό. Ελπίζω από εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά!

Φαντάζομαι οτι οι περισσότεροι βάζουν κάποια χρήματα είτε για μηνύματα είτε για δεδομένα και έτσι δεν κινδυνεύουν με απενεργοποίηση. Εγώ όμως που έχω το F2G μόνο για να παίρνω τα δωρεάν 120', την πάτησα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και καλή χρονιά!!Έκανα μέσω paypal ανανέωση 20 ευρώ σε ένα f2g ενός συγγενικού προσώπου.Το επιτραπέζιο πως θα το παραλάβει?Θα της έρθει μήνυμα?Ποια είναι η διαδικασία?Ευχαριστώ πολύ!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που ανανέωσε με 20€ ή άνω και να επικοινώνησε μαζί του η Wind;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που ανανέωσε με 20€ ή άνω και να επικοινώνησε μαζί του η Wind;

 

Εμένα δεν επικοινώνησε κανείς αλλά μου είχαν δώσει την τράπουλα Uno :)

ck
Link to comment
Share on other sites

που μπορω να δω τι ισχυει για ευρωπαικη ενωση?γιατι θα φυγω για μια βδομαδα αυστρια.....τι ειναι το πιο συμφερον να κανω?και ειδικα αν ξερετε τι παιζει στα data!
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι οτι οι περισσότεροι βάζουν κάποια χρήματα είτε για μηνύματα είτε για δεδομένα και έτσι δεν κινδυνεύουν με απενεργοποίηση. Εγώ όμως που έχω το F2G μόνο για να παίρνω τα δωρεάν 120', την πάτησα.

 

Και τελικά δηλαδή με ποια λογική έγινε αυτο που ήθελες; Χωρίς να ανανεώσεις σου ανανέωσαν αυτοί; Στο υπολοιπο σου τι αναφέρει ως λήξη χρονικά; Η χωρις να έχεις υπολοιπο χρονου ομιλίας σου έχουν ανοίξει τις δωρεάν κλήσεις των 120min; Δωσε μας πληροφορίες γιατί είναι πολλοί αυτοί που είναι στη δικη σου φάση.

Link to comment
Share on other sites

Και τελικά δηλαδή με ποια λογική έγινε αυτο που ήθελες; Χωρίς να ανανεώσεις σου ανανέωσαν αυτοί; Στο υπολοιπο σου τι αναφέρει ως λήξη χρονικά; Η χωρις να έχεις υπολοιπο χρονου ομιλίας σου έχουν ανοίξει τις δωρεάν κλήσεις των 120min; Δωσε μας πληροφορίες γιατί είναι πολλοί αυτοί που είναι στη δικη σου φάση.

 

Φαίνεται οτι το σύστημα τους δεν είναι προετοιμασμένο για τέτοια περίπτωση (να ξεκλειδώσουν κάρτα μόνο με προσφορά) και το έκαναν κάπως μπακαλίστικα. Το μήνυμα που πήρα:

 

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι έχουμε πιστώσει 1€ στο λογαριασμό σου, προκειμένου να μπορείς να πραγματοποιείς κλήσεις κανονικά για τους επόμενους 6 μήνες. Επίσης, αποδώσαμε στο λογαριασμό σου τα 120 λεπτά ομιλίας, τα οποία θα λαμβάνεις κανονικά κάθε 1η του μήνα.

 

Υπενθυμίζω οτι πριν αυτό, ο λογαριασμός μου ήταν στο μηδέν. Τώρα δείχνει υπόλοιπο €1 με ημερομηνία λήξης 5-7-2015.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς, το uno που δίνουν με την online ανανέωση, το στέλνουν ή το παραλαμβάνουμε από κατάστημα?

 

επικοινώνησε με το 1260. από κατάστημα αν δεν βάλεις χρήματα δεν παίρνεις UNO

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά μια ερώτηση άμα ξέρετε.

Θα παω στην Ρώμη για δυο μέρες και έχω f2go τι γίνετε με τις χρεώσεις η πρέπει να ενεργοποιήσω τίποτα άλλο εδιαφερομε μονο για κλήσεις

Ευχάριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...