Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ σωστά.

Ανανέωσε με 10 ευρώ η κόρη μου και δεν πήρε τα 120' προς όλους.

Σε επικοινωνία μου με το cc, μου είπαν ότι επιλέγονται κατόπιν κλήρωσης ορισμένοι αριθμοί για να έχουν την προσφορά.

 

Συγνώμη, αυτό δεν το γνώριζα. Έχουμε 4 αριθμούς F2G στο σπίτι και όλοι τους μας δίνουν τα 120 λεπτά προς όλους. Είμαστε προφανώς τυχεροί με την Wind αλλά στο τζόκερ δεν έχω πιάσει ποτέ πάνω από 3 νούμερα...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αυτό δεν το γνώριζα. Έχουμε 4 αριθμούς F2G στο σπίτι και όλοι τους μας δίνουν τα 120 λεπτά προς όλους. Είμαστε προφανώς τυχεροί με την Wind αλλά στο τζόκερ δεν έχω πιάσει ποτέ πάνω από 3 νούμερα...

 

Mηπως απλά ανανεώνετε συχνά όλοι;

Εκτός αν έχει να κάνει με πιο παλιούς συνδρομητές! Τυχεράκηδες με το f2f2 ζηλεύω και εγώ!:D

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι,δλδ τωρα δεν χρειαζεται να βαλουμε 5ε 1η ανανεωση??20 η 10 κατευθειαν.?

 

Εφοσον πλέον δεν ισχύει διπλασιασμος, υποθέτω οτι πρέπει να βάλεις κατευθείαν το ποσο που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Mηπως απλά ανανεώνετε συχνά όλοι;

Εκτός αν έχει να κάνει με πιο παλιούς συνδρομητές! Τυχεράκηδες με το f2f2 ζηλεύω και εγώ!:D

 

δεν εχει να κανει με την παλαιοτητα. και εγω ειμαι πολυ παλιος αλλα τα 120 δεν τα πηρα ποτε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο παίκτης! Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ!

 

Μη νομίζεις κι εγώ άργησα να το καταλάβω...

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Μού ήρθε στο F2G2 , που είιχα να βάλω κάρτα από 22 Σεπτεμβρίου η ακόλουθη προσφορά στις 12 Ιανουαρίου .

ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΩΣ 20/01 ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΟΥ . ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ WIND ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΤΡΙΠΛΑ !

Έβαλα μια κάρτα των 9 ευρώ (παλιά αφορολόγητη κάρτα) και μου την τριπλασίασε πήρα και 100 λεπτά προς WIND + Q , μετάνιωσα που δεν πήγα σε κατάστημα να βάλω 50 ευρώ.... Το ποσό προστέθηκε στο κανονικό μου υπόλοιπο !!

Η προσφορά ήρθε σε F2G2 που δεν χρησιμοποιούσα από τον Σεπτέμβριο ( μιας και χρησιμοποιώ άλλο νούμερο )

Το Υπόλοιπο ανανεώθηκε κανονικά με 27 ευρώ ( από 33 πήγα στα 60 !)

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Μού ήρθε στο F2G2 , που είιχα να βάλω κάρτα από 22 Σεπτεμβρίου η ακόλουθη προσφορά στις 12 Ιανουαρίου .

ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΩΣ 20/01 ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΟΥ . ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ WIND ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΤΡΙΠΛΑ !

Έβαλα μια κάρτα των 9 ευρώ (παλιά αφορολόγητη κάρτα) και μου την τριπλασίασε πήρα και 100 λεπτά προς WIND + Q , μετάνιωσα που δεν πήγα σε κατάστημα να βάλω 50 ευρώ.... Το ποσό προστέθηκε στο κανονικό μου υπόλοιπο !!

Η προσφορά ήρθε σε F2G2 που δεν χρησιμοποιούσα από τον Σεπτέμβριο ( μιας και χρησιμοποιώ άλλο νούμερο )

Το Υπόλοιπο ανανεώθηκε κανονικά με 27 ευρώ ( από 33 πήγα στα 60 !)

 

Μα έχει περάσει νομίζω διετία από την εποχή Καραμανλή που μπήκε ο φόρος 12%. Δεν είχε λήξει πια αυτή η κάρτα η αφορολόγητη;:blink:

Link to comment
Share on other sites

Οι κάρτες της WIND δεν λήγουν .

Άσε που επάνω γράφει BFREE- TELESTET

Υπήρχαν ακόμα ξεχασμένες στο κεντρικό ταχυδρομείο Λαμίας.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Οι κάρτες της WIND δεν λήγουν .

Άσε που επάνω γράφει BFREE- TELESTET

Υπήρχαν ακόμα ξεχασμένες στο κεντρικό ταχυδρομείο Λαμίας.

 

:blink::blink::blink: Αααα, δεν παίζω !!!:(

Link to comment
Share on other sites

:blink::blink::blink: Αααα, δεν παίζω !!!:(

 

μπορώ να πάρω κάρτες ανανέωσης και από το ταχυδρομείο; καλό αυτό; μην πως να βρούμε καμία κάρτα που δεν έχει φόρο 12% ; για την βοντα ενδιαφέρομαι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα στο F2G 2 μια κάρτα των 20 ευρώ σήμερα και μου έδωσε μονο 300 λεπτα προς όλους και 120 mb, ενω σε άλλα καρτοκινητά μου (f2g2) έδωσε και bonus 5 ευρώ και επιπλέον 20 mb kai 600 λεπτα και sms προς Wind-Q.Αληθεια γιατί εγινε αυτό?Με το c.c που μίλησα δεν μπορούσαν να μου δώσουν μια απάντηση ,θα το εξετάσουν και θα μου............απαντήσουν.
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

μπορώ να πάρω κάρτες ανανέωσης και από το ταχυδρομείο; καλό αυτό; μην πως να βρούμε καμία κάρτα που δεν έχει φόρο 12% ; για την βοντα ενδιαφέρομαι.

 

Η Βόντα έχει ημερομηνία λήξης. Μάξιμουμ 2 χρόνια από την ημερομηνία έκδοσης της κάρτας ανανέωσης...;) Ε διετία με τον ΓΑΠ, την κλείσαμε... Δεν νομίζω να έχει νόημα η ερώτηση... Αλλά ας πει και ο Βασίλειος που είναι πιο ψαγμένος!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδεια σε οσα νουμερα f2g εχω δοκιμαση να στειλω κενο sms στο 1276 για να μαθω τι γινετε με τα 120 λεπτα προς ολους με καθε ανανεωση απο 10ε και πανω μου ερχεται απαντητικο sms που λεη στειλε ΥΠ στο 1276 για να μαθεις το υπολοιπο χρονο ομιλιας απο τα 120΄ προς ολους που χαριζονται με ανανεωση με 10ε και ανω αλλα ποτε δεν εχει κερδιση τα λεπτα κανενα απο τα νουμερα.γιατι ομως γινετε αυτο???
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδεια σε οσα νουμερα f2g εχω δοκιμαση να στειλω κενο sms στο 1276 για να μαθω τι γινετε με τα 120 λεπτα προς ολους με καθε ανανεωση απο 10ε και πανω μου ερχεται απαντητικο sms που λεη στειλε ΥΠ στο 1276 για να μαθεις το υπολοιπο χρονο ομιλιας απο τα 120΄ προς ολους που χαριζονται με ανανεωση με 10ε και ανω αλλα ποτε δεν εχει κερδιση τα λεπτα κανενα απο τα νουμερα.γιατι ομως γινετε αυτο???

 

ειναι επιλεκτικη προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι επιλεκτικη προσφορα

 

ναι ομως πως καθε φορα το μυνημα λεη για ενημερωση υπολοιπου?μηπως το λεη σε ολους απλως ειναι ανημερωτο το κεντρο της wind?επισης αυτα τα 120΄ μεχρι ποτε ειναι η εχουνε ημερομηνια ληξεως σαν ολες τις προσφορες η ειναι για παντα με καθε ανανεωση απο 10ε και πανω?

Link to comment
Share on other sites

μπορώ να πάρω κάρτες ανανέωσης και από το ταχυδρομείο; καλό αυτό; μην πως να βρούμε καμία κάρτα που δεν έχει φόρο 12% ; για την βοντα ενδιαφέρομαι.

 

Είναι ευκαιρεία να ρωτήσεις στο Μεσολόγγι , μπορεί να έχουνε, βρήκα και παλιές Της Vodafone. H Vodafone τώρα έβαλε λήξη , οι παλιές δουλεύουν , Τα ταχυδρομεία πουλάν κάρτες αλλά κανείς δεν αγοράζει κάρτα από αυτούς . Είναι πιθανόν να βρείς σε κάπιο ταχυδρομείο αν ρωτήσεις .

Αν βρείς 9άρα της Vodafone, μήν την πάρεις , δεν δίνει τα 120 λεπτά ( θέλει 10 ) η WIND τα δίνει τα 100 λεπτά και με την 9άρα

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα στο F2G 2 μια κάρτα των 20 ευρώ σήμερα και μου έδωσε μονο 300 λεπτα προς όλους και 120 mb, ενω σε άλλα καρτοκινητά μου (f2g2) έδωσε και bonus 5 ευρώ και επιπλέον 20 mb kai 600 λεπτα και sms προς Wind-Q.Αληθεια γιατί εγινε αυτό?Με το c.c που μίλησα δεν μπορούσαν να μου δώσουν μια απάντηση ,θα το εξετάσουν και θα μου............απαντήσουν.

 

Aυτά δίνει η 20άρα κάρτα, τι εννοείς από την εξυπηρετηση δε ήξεραν να σου απαντήσουν;; Δεν ήξεραν τι δίνει η 20άρα κάρτα;; Το χουν και στο site τους http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/xmas-bonus-ananeosis-f2g/

τα άλλα τα πήρες προφανώς γιατι εκανες ανανέωση από κατάστημα στο άλλο καρτοκινητό που όντως δίνει επιπλέον 600λεπτά και 5€ bonus

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω καταλαβει το αλλο,αν παω αυριο (σημερα) το απογευμα και βαλω 20ε,θα παρω η οχι 300'??

Γιατι μας εχει συνηθησει η μαμαγουιντ οταν λεει εως 16 να εννοει μεχρι 15.(Στις 16 τον π...ου...λο...πουλο)

Link to comment
Share on other sites

Aυτά δίνει η 20άρα κάρτα, τι εννοείς από την εξυπηρετηση δε ήξεραν να σου απαντήσουν;; Δεν ήξεραν τι δίνει η 20άρα κάρτα;; Το χουν και στο site τους http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/xmas-bonus-ananeosis-f2g/

τα άλλα τα πήρες προφανώς γιατι εκανες ανανέωση από κατάστημα στο άλλο καρτοκινητό που όντως δίνει επιπλέον 600λεπτά και 5€ bonus

 

η καταντια της εξυπηρετησης της γουιντ σε ολο της το μεγαλειο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω καταλαβει το αλλο,αν παω αυριο (σημερα) το απογευμα και βαλω 20ε,θα παρω η οχι 300'??

Γιατι μας εχει συνηθησει η μαμαγουιντ οταν λεει εως 16 να εννοει μεχρι 15.(Στις 16 τον π...ου...λο...πουλο)

 

Θα τα πάρεις μην ανησυχείς συνηθως το αντίθετο γίνεται μπορει να περάσει η 12 το βράδυ και να μη λήξει η προσφορά.

Επίσης θα πάρεις και τα 600 λεπτά από κατάστημα γιατι βλέπω λήγει στις 23/01 πλέον, δεν έληγε 15 κανονικά;; τσαμπα σκοτώθηκα να ανανεώσω το σαββατο... http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/hristougenniatiki-prosfora/

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εμενα ακομα μου διπλασιαζει την 2 και 3 καρτα του μηνα ισχυει ακομα η τους ξεφυγα εγω?:)

 

εμενα ακομα μου διπλασιαζει την 2 και 3 καρτα του μηνα ισχυει ακομα η τους ξεφυγα εγω?:)

 

και μια εκτος θεματος ερωτηση παιδια θελω να αγορασω κινητο απο τις αγγελιες αλλα στο μενου δεν τις βλεπω καπου τι παιζει??:(

Edited by eLeKtriK EyE
Link to comment
Share on other sites

Θα τα πάρεις μην ανησυχείς συνηθως το αντίθετο γίνεται μπορει να περάσει η 12 το βράδυ και να μη λήξει η προσφορά.

Επίσης θα πάρεις και τα 600 λεπτά από κατάστημα γιατι βλέπω λήγει στις 23/01 πλέον, δεν έληγε 15 κανονικά;; τσαμπα σκοτώθηκα να ανανεώσω το σαββατο... http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/hristougenniatiki-prosfora/

 

Μαλιστα,εγω θελω τα 300 και τα 120μβ βασικα.Γουιντ η περιπτερο??

Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω τα 120ΜΒ της προσφοράς, από το site βλέπω υπόλοιπο 30MB ενώ ο μετρητής του κινητού δείχνει κατανάλωση 40MB (δεν πέφτει έξω στους υπολογισμούς του). Που εξαφανίστηκαν τα υπόλοιπα ? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Εχει κάποιος πληροφορίες για το τι θα γίνει από αύριο μιάς και σήμερα λήγει η προσφορά των 300 λεπτών; Εχει πάει απόγευμα και ακόμη οι κάτοχοι δεν ξέρουν τι τους ξημερώνει!

 

Δεν έχει κανένα νούμερο να στείλεις αύριο το πρωί με την αυγή, να δεις αν ισχύει ακόμα η προσφορά; Δεν έχω wind δεν ξέρω. Απλά προτείνω...

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα σήμερα με εξυπηρέτηση . Η προσφορά του 20 -50% Bonus από κατάστημα WIND τέλιωσε ... χτές. Αυτή που έδινε 5 ευρώ με την ανανέωση των 20 ευρώ.....

Το ανέφερε και άλλος χτές σε αυτό το Forum (lefkaditis).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...