Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τη στιγμή που ξεκίνησαν τα 300' με τα 10€, έχει λάβει κανείς μηνύματα για διπλασιασμούς και άλλες παρόμοιες επιλεκτικές προσφορές;

(το έθεσα χθες το ερώτημα κατά λάθος στο φόρουμ των συμβολαίων)

 

όχι, πριν τα 300' με 10€ κάθε βδομάδα έπαιρνα sms προσφορών, από τότε τίποτα πλέον σε 2 αριθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Φίλος ενεργοποίησε σήμερα δυο f2g και δυο Q καρτοκινητά , σε κανένα δεν πήρε τα 350 mb για δυο μήνες παρά μόνο τα 50 sms, απο το c.c δεν ξέρουν αν σταμάτησε η προσφορά.....

 

μάλλον τa δίνουνε μόνο μια φορά σε κάθε όνομά !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μάλλον τa δίνουνε μόνο μια φορά σε κάθε όνομά !

Σήμερα το βραδυ που επικοινώνησα με το c.c μου είπαν οτι η προσφορά των 350 mb έληξε στις 31/12/12

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

μάλλον τa δίνουνε μόνο μια φορά σε κάθε όνομά !

 

εγώ ενεργοποίησα στις 15/12/12 δυο νούμερα στο όνομα μου και πήραν και τα δυο κανονικά τα δωρεάν mb.

edit: τελικά όπως μας έγραψε ο παραπάνω φίλος έχει λήξει η προσφορά!!

Edited by wicker
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

"Κάθε συνδρομητής μπορεί να πάρει μόνο 1 φορά την προσφορά"

 

δλδ εγω που είμαι ήδη συνδρομήτρια, αν πάρω νέα κάρτα σιμ, δε θα μου την δ'ώσει?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

"Κάθε συνδρομητής μπορεί να πάρει μόνο 1 φορά την προσφορά"

 

δλδ εγω που είμαι ήδη συνδρομήτρια, αν πάρω νέα κάρτα σιμ, δε θα μου την δ'ώσει?

 

Δυστυχώς όχι. Ούτε σε εμένα την έδωσε σε νέο f2g που ενεργοποίησα την Παρασκευή. Μία φορά μου το έδωσε σε q και τέρμα :eek:

Link to comment
Share on other sites

"Κάθε συνδρομητής μπορεί να πάρει μόνο 1 φορά την προσφορά"

 

δλδ εγω που είμαι ήδη συνδρομήτρια, αν πάρω νέα κάρτα σιμ, δε θα μου την δ'ώσει?

καινούριο αυτό? Εγώ έχω 5 Q στο όνομά μου και την προσφορά με το ιντερνετ για 2 μήνες την πήρα σε όλα, και στα 2 που ενεργοποίησα το καλοκαίρι και στα υπόλοιπα που ναι παλιότερα, ως ξαφνικό δώρο:lol:

Link to comment
Share on other sites

καινούριο αυτό? Εγώ έχω 5 Q στο όνομά μου και την προσφορά με το ιντερνετ για 2 μήνες την πήρα σε όλα, και στα 2 που ενεργοποίησα το καλοκαίρι και στα υπόλοιπα που ναι παλιότερα, ως ξαφνικό δώρο:lol:

ισχυει και για τα q??

δε ξερω κι εγω εδω το διαβασα, γιαυτο και ρωτω

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κάτι μου είπανε από κατάστημα της wind ότι η προσφορά 10€->300 λεπτά είναι στα τελευταία της.

τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

κάτι μου είπανε από κατάστημα της wind ότι η προσφορά 10€->300 λεπτά είναι στα τελευταία της.

τι λέτε;

 

Μήπως στο είπαν για να σε δελεάσουν να μπεις σε συμβόλαιο; Σε όλες τις εταιρείες κινητής πάνω κάτω ακολουθείται αυτή η τακτική... του τύπου... είναι αβέβαιο το μέλλον των προσφορών στα καρτοκινητά, γιατί δεν πάτε σε συμβόλαιο?

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο υποψιάζομαι γιατί το ανέφεραν το θέμα συμβολαίου. απλά ρώτησα μήπως έχει κανείς κάτι νεότερο σχετικά με την προσφορά αυτή.
Link to comment
Share on other sites

2 ανανεωσεις/μηνα. Ημερομηνια ληξης δεν εχει

 

μακάρι να την κρατήσουν, είναι πολύ καλή! Και μου φαίνεται ότι έτσι θα γίνει:)

Link to comment
Share on other sites

. Κατόπιν φόρτωσα στην κάρτα 15€ από περίπτερο και έλαβα μήνυμα πως διπλασιάστηκε η αξία της κάρτας.

ειχες λαβει μηνυμα απο πριν για διπλασιασμο;

δεν βλεπω κατι στo site

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Έχω μια κάρτα ανανέωσης της wind αξίας 5€, την οποία αγόρασε η κοπέλα μου σήμερα για να ανανεώσω τον χρόνο ομιλίας...της Q! Μεγάλη πατάτα έκανε, αλλά τέλος πάντων! Αν κάποιος από εδώ την θέλει ας μου στείλει pm και θα του την δώσω 3€.

Link to comment
Share on other sites

κάτι μου είπανε από κατάστημα της wind ότι η προσφορά 10€->300 λεπτά είναι στα τελευταία της.

τι λέτε;

Λέμε να μην δίνετε καμία σημασία στα λεγόμενα των υπαλλήλων και να τους λέτε «ναι ναι»

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι λεει η WInd σαν εταιρια , παω για καρτοκινητο δωρεαν με το 35 καρτοκινητης..... Ξερετε αν εχει καλο σημα στην Νικαια?

 

Από όσο γνωρίζω έχει καλό σήμα στα περισσότερα σημεία. Σαν εταιρία έχει πολύ καλές τιμές και προσωπικά τουλάχιστον, δεν την αλλάζω γιατί στις περιοχές που κινούμε η κάλυψη και η ποιότητα του δικτύου, σκοτώνει :)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι θα αλλάξει

Στο my f2go μου ''λέει''

Τα δωρεάν λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα που μόνο το F2G σου κάνει δώρο λήγουν αύριο! Μην ξεχνάς ότι εφόσον έχεις εγγραφεί στο Bonus προς όλα τα δίκτυα είτε online είτε με δωρεάν κλήση στο 1300, κερδίζεις 200΄ προς Cosmote, Vodafone, WIND και όλα τα σταθερά στην Ελλάδα με κάθε ανανέωση από 20€ και 100΄με κάθε ανανέωση από 10€ με ισχύ 30 ημέρες!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι θα αλλάξει

Στο my f2go μου ''λέει''

Τα δωρεάν λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα που μόνο το F2G σου κάνει δώρο λήγουν αύριο! Μην ξεχνάς ότι εφόσον έχεις εγγραφεί στο Bonus προς όλα τα δίκτυα είτε online είτε με δωρεάν κλήση στο 1300, κερδίζεις 200΄ προς Cosmote, Vodafone, WIND και όλα τα σταθερά στην Ελλάδα με κάθε ανανέωση από 20€ και 100΄με κάθε ανανέωση από 10€ με ισχύ 30 ημέρες!

 

Όχι φίλε μην ανησυχείς, αυτό που σου λέει ίσχυε πριν βγει η νέα προσφορά απλώς δεν το έχουν ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι λεει η WInd σαν εταιρια , παω για καρτοκινητο δωρεαν με το 35 καρτοκινητης..... Ξερετε αν εχει καλο σημα στην Νικαια?
μένω Νίκαια κι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με 3G παντού. Κατά τη γνώμη μου στη περιοχή εδώ, καλύτερη κάλυψη έχει η Vodafone, μετά Wind, και τελευταία η Cosmote, που δεν πιάνει ούτε στο εισόγειο του σπιτιού μου :blink:
Link to comment
Share on other sites

Nαι οντως τελευταια η cosmote δεν πιανει καλα κ στην περιοχη πειραικη πειραια που μενει μια φιλη μου.

Που τα βαζουν τοσα λεφτα που κερδιζουν? Οχι σε κεραιες?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Nαι οντως τελευταια η cosmote δεν πιανει καλα κ στην περιοχη πειραικη πειραια που μενει μια φιλη μου.

Που τα βαζουν τοσα λεφτα που κερδιζουν? Οχι σε κεραιες?

στις τσέπες φυσικά. Αλλιώς θα βελτιώναν και το bandwidth τους ωστε να μην έχουν άθλια ποιότητα κλήσης και καθυστερήσεις στα μηνύματα στα καρτοκινητά, που έχουν και περιορισμό χώρου

Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω έχει καλό σήμα στα περισσότερα σημεία. Σαν εταιρία έχει πολύ καλές τιμές και προσωπικά τουλάχιστον, δεν την αλλάζω γιατί στις περιοχές που κινούμε η κάλυψη και η ποιότητα του δικτύου, σκοτώνει :)

 

Ακριβώς, όπως τα λέει ο Tethys. Και εγώ φουλ ικανοποιημένος μέχρι τώρα από την Wind

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...