Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.20 π.μ. και στη σελιδα της εταιρείας έχει μόνο την προσφορά της Card to all. Στο fre2go έχει μόνο τα non stop. τέρμα τα δωρεάν προς Wind. Ελπίζω να αλλάξει κάτι τις επόμενες ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

τέρμα τα δωρεάν προς Wind. Ελπίζω να αλλάξει κάτι τις επόμενες ημέρες.

ξεκινάνε οι αναπάντητες προς wind..

ξεκινάνε οι δηλώσεις στο 1267 των αριθμών wind για όσους έχουν κάρτες με ένα cent..

και ακόμα περισσότερο ξεκινάνε αγορές 2καρτών τηλεφώνων πετώντας ένα What`s Up μέσα

Ειδικά όσοι δεν έχουν f2g2 απορώ γιατί κάθονται ακόμα στο δίκτυο αυτό σπαταλώντας το χρόνο τους με της χαζομάρες της wind και δεν πάνε στο "κρεμασμένο" δίκτυο της cosmote.

πρέπει να τα θέλει ο οργανισμός σου για να κάθεσαι στην wind

 

 

ΥΓ σπάστε το καρτέλ.. πηγαίνετε όλοι cosmote:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ξεκινάνε οι αναπάντητες προς wind..

ξεκινάνε οι δηλώσεις στο 1267 των αριθμών wind για όσους έχουν κάρτες με ένα cent..

και ακόμα περισσότερο ξεκινάνε αγορές 2καρτών τηλεφώνων πετώντας ένα What`s Up μέσα

Ειδικά όσοι δεν έχουν f2g2 απορώ γιατί κάθονται ακόμα στο δίκτυο αυτό σπαταλώντας το χρόνο τους με της χαζομάρες της wind και δεν πάνε στο "κρεμασμένο" δίκτυο της cosmote.

πρέπει να τα θέλει ο οργανισμός σου για να κάθεσαι στην wind

 

 

ΥΓ σπάστε το καρτέλ.. πηγαίνετε όλοι cosmote:lol::lol:

Δεν είναι τι θέλει ο οργανισμός μου αλλά η τσέπη μου. Κάποιος που έχει free2go 2 δεν το αφήνει όταν κοστίζει 0,105/λεπτό και χωρίς minimum χρέωση. Και μάλιστα όταν δεν μπορεί να γυρίσει μετά πίσω διότι δεν υπάρχει αυτό το πακέτο ή κάτι αντίστοιχο από κανένα πάροχο.

 

Πιστεύω ότι η Wind όπως κάνει τα τελευταία 3 χρόνια τουλάχιστον, θα κάνει τη καλύτερη προσφορά για τα free2go. Βλέπει τι έχει ο ανταγωνισμός και βγάζει μετά κάτι έστω και λίγο καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα στο forum της cosmote οτι η προσφορές της είναι αντιγραφή της vodafone.Οπότε τώρα θα ανακοινώσει και η wind την δικιά της προσφορά που θα είναι λίγο καλύτερη από τις άλλες εταιρίες,όπως πάντα.(θέλω να πιστεύω)

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει η wind τα non stop ή ιδέα μου είναι;Αυτά θα είναι τα τελικά πακέτα πλέον;Έχει αφαιρέσει το πακέτο ομιλία και sms με 7ευρώ.Αν θέλεις και sms προς wind έχει μόνο το πακέτο με τα 8,5ευρω.

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/f2g/non-stop/

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει η wind τα non stop ή ιδέα μου είναι;Αυτά θα είναι τα τελικά πακέτα πλέον;Έχει αφαιρέσει το πακέτο ομιλία και sms με 7ευρώ.Αν θέλεις και sms προς wind έχει μόνο το πακέτο με τα 8,5ευρω.

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/f2g/non-stop/

Έχεις δίκιο...αλλάξανε τα Non stop! Και τα κάνανε σαν τα μούτρα τους!

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει η wind τα non stop ή ιδέα μου είναι;Αυτά θα είναι τα τελικά πακέτα πλέον;Έχει αφαιρέσει το πακέτο ομιλία και sms με 7ευρώ.Αν θέλεις και sms προς wind έχει μόνο το πακέτο με τα 8,5ευρω.

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/f2g/non-stop/

ήμαρτον μέσα σε ένα βράδυ εξαφανίστηκε το κλασικό νον στοπ 1200&1200 που είχε, φανταστείτε το ενεργοποίησα τα ξεημερώματα σήμερα και τώρα το πρωί δεν υπάρχει... Το ίδιο που ειχε γίνει και με τα συμβόλαια μόνο που εκεί υπήρχε και δελτίο τύπου με την αλλαγή τώρα έφυγε στη ζούλα χωρίς μια ανακοίνωση ένα 24ωρο αφού το κατήργησε η voda αυτά δε γίνονται ρε wind γι΄αυτο θα εισαι πάντα τελευταία, είναι δυνατόν να μη το καταλάβαιναν οι συνδρομητές μας θεωρείς τόσο ηλίθιους;;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα! Πανε τα 1200' και 1200sms με 7 ευρώ.. Έγιναν 600' + 600sms με 8.5 ευρώ αλλα πρόσθεσαν και 150' προς σταθερά. Δηλαδή αν εγώ δεν θέλω σταθερά πρέπει σονυ και καλά να τα πληρώσω?? Εξάλλου είναι non stop της παρέας (ιδιο πακέτο δλδ), τα σταθερά που κολλάνε? Πάντως είναι ανόητοι αν πιστεύουν οτι οι συνδρομητές τους θα πληρώνουν για να μιλάνε όσο μιλούσαν πριν.

 

ΥΓ. Ευτυχώς ενεργοποίησα πριν 3 μέρες το πακέτο των 1200.

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα! Πανε τα 1200' και 1200sms με 7 ευρώ.. Έγιναν 600' + 600sms με 8.5 ευρώ αλλα πρόσθεσαν και 150' προς σταθερά. Δηλαδή αν εγώ δεν θέλω σταθερά πρέπει σονυ και καλά να τα πληρώσω?? Εξάλλου είναι non stop της παρέας (ιδιο πακέτο δλδ), τα σταθερά που κολλάνε? Πάντως είναι ανόητοι αν πιστεύουν οτι οι συνδρομητές τους θα πληρώνουν για να μιλάνε όσο μιλούσαν πριν.

 

ΥΓ. Ευτυχώς ενεργοποίησα πριν 3 μέρες το πακέτο των 1200.

όχι δε σχετίζονται τα δύο πακέτα υπήρχαν και λειτουργούσαν ανεξάρτητα από πάντα, το 1200&1200 απλά εξαφανιστηκε το άλλο υπήρχε πάντοτε απλά παλιότερα έδινε 1000 ομιλία εκ των οποίων τα 150 προς σταθερα και 1000sms με 8€ γι΄αυτό το μπερδέυεις και και από το Μαίο άλλαξε σε 600 & 600 και 150 σταθερά με 8,5€ και παραμένει ακόμα αλλά για πόσο ακόμα δε ξέρω...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσουμε τα non-stop πακετα με ανανεωση των 5 ευρω προστιθενται τα 300 λεπτα οπως ισχυε μεχρι τωρα???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσουμε τα non-stop πακετα με ανανεωση των 5 ευρω προστιθενται τα 300 λεπτα οπως ισχυε μεχρι τωρα???

κανονικά όχι αφού η προσφορά έληξε 30/6 και δεν ανανεώθηκε οπως ανακοινώθηκε και επίσημα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τι θέλει ο οργανισμός μου αλλά η τσέπη μου. Κάποιος που έχει free2go 2 δεν το αφήνει όταν κοστίζει 0,105/λεπτό και χωρίς minimum χρέωση. Και μάλιστα όταν δεν μπορεί να γυρίσει μετά πίσω διότι δεν υπάρχει αυτό το πακέτο ή κάτι αντίστοιχο από κανένα πάροχο.

Τόνισα ότι..

"Ειδικά όσοι δεν έχουν f2g2 ...."

Μάλλον δεν το είδες

Link to comment
Share on other sites

Τα ΜΒ που δεν καταναλώνονται σε ένα μήνα δεν μεταφέρονται στον επόμενο εκτός και αν αγοραστεί νέο πακέτο Mobile Internet πριν από τη λήξη του προηγούμενου. Σε αυτήν την περίπτωση, τα ΜΒ των πακέτων αθροίζονται και η λήξη του πακέτου ορίζεται 30 ημέρες από την ημέρα της τελευταίας ενεργοποίησης.

 

επιτελους θυμηθηκαν να το αλλαξουν αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Τα ΜΒ που δεν καταναλώνονται σε ένα μήνα δεν μεταφέρονται στον επόμενο εκτός και αν αγοραστεί νέο πακέτο Mobile Internet πριν από τη λήξη του προηγούμενου. Σε αυτήν την περίπτωση, τα ΜΒ των πακέτων αθροίζονται και η λήξη του πακέτου ορίζεται 30 ημέρες από την ημέρα της τελευταίας ενεργοποίησης.

 

επιτελους θυμηθηκαν να το αλλαξουν αυτο?

 

τι εννοεις θυμηθηκαν αν το αλλαξουν?υπηρχε ποτε αυτη η δυνατοτητα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα! Πανε τα 1200' και 1200sms με 7 ευρώ.. Έγιναν 600' + 600sms με 8.5 ευρώ αλλα πρόσθεσαν και 150' προς σταθερά. Δηλαδή αν εγώ δεν θέλω σταθερά πρέπει σονυ και καλά να τα πληρώσω?? Εξάλλου είναι non stop της παρέας (ιδιο πακέτο δλδ), τα σταθερά που κολλάνε? Πάντως είναι ανόητοι αν πιστεύουν οτι οι συνδρομητές τους θα πληρώνουν για να μιλάνε όσο μιλούσαν πριν.

 

ΥΓ. Ευτυχώς ενεργοποίησα πριν 3 μέρες το πακέτο των 1200.

 

Πρέπει σώνει και καλά να τα πληρώσεις (η "σονυ" είναι μάρκα) !!! Σου αναφέρω τη διόρθωση , όχι για να σε προσβάλω , αλλά γιατί παρατηρώ ότι είσαι από τα λίγα άτομα που γράφουν σωστά και με τόνους.

 

Επί του θέματος, από ότι φαίνεται το πιστεύουν. Μετά από λίγες φορητότητες και αφού ξαναπιάσουν τον απόπατο (τώρα είναι απλά στον πάτο και τους φαίνεται επιφάνεια) θα το καταλάβουν και θα διορθωθούν. Έχουμε ξαναδεί πολλές φορές το ίδιο έργο και δεν υπάρχει λόγος να ανησυχούμε. Επανάληψη παίζει !!!

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι δε μπορουσες να μεταφερεις τα mb στον επομενο μηνα? ετσι δεν ειναι?

 

ετσι ξερω γιαυτο μου φανηκε παραξενο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν διαβαζω σωστα αλλα νομιζω οτι πλεον μεταφερεις mb...εγινε σαν τη κοσμοτε δηλαδη

 

εχεις καποιο λινκ για να το διαβασουμε και εμεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχεις καποιο λινκ για να το διαβασουμε και εμεις?

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/mobile-internet/mobile-internet-gia-to-kartokinito/mobile-internet-100/ εδω εισαι...

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι όντως μεταφέρονται...Δεν το ήξερα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

απλη αντιγραφη απο την βοντα πιο συγκεκριμενα μπορουμε να μεταφερουμε τα μβ στο επομενο μηνα μονο στο πακετο με τα 5 ευρω ( οπωσ και με τα 7 ευρω στην βοντα ) και στο πακετο των 60μβ δεν γινεται μεταφορα αλλα ληγουνε μεσα σε 30 ημερες . ( κατι που ισχυει στο αντιστοιχο πακετο της βοντα ) .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...