Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχω iphone πείτε μου τι να κάνω το f2g2 με την φτηνή χρέωση που είναι ναι ότι καλύτερο ..αν δεν έχω mb για το κινητό μου δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω ..και νομίζω Πος άμα κράτηση αυτά τα πακέτα είναι ότι πιο ακριβό ..επίσης το πακέτο με το 14 euro 1024mb λίγη τέλος Μαΐου
Link to comment
Share on other sites

έχω iphone πείτε μου τι να κάνω το f2g2 με την φτηνή χρέωση που είναι ναι ότι καλύτερο ..αν δεν έχω mb για το κινητό μου δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω ..και νομίζω Πος άμα κράτηση αυτά τα πακέτα είναι ότι πιο ακριβό ..επίσης το πακέτο με το 14 euro 1024mb λίγη τέλος Μαΐου

 

Νομιζω υπαρχει το broadband 1GB για 1 μηνα με 10 ευρω το οποιο μπορεις να το ενεργοποιησεις απο το f2g2.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την δεύτερη και τρίτη ανανέωση

Έκανα μία ανανέωση 3 ευρώ με παλιά κάρτα που είχα

Αμέσως κάνω άλλη μία με 5 ευρώ και μου έρχεται μήνυμα ότι στην επόμενη θα κερδίσω δωρεάν χρόνο

Αμέσως τρίτη κάρτα (5 ευρώ) κέρδισα ακόμα άλλα 5 .

Άρα αυτό που γράψαν κάπιοι να κάνουμε 1 ευρώ από κατάστημα και μετά 20 , δεν δουλεύει

πρέπει πρώτα 5 ευρώ και μετά 20

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πρεπει να εισαι πολυ αισιοδοξος αν νομιζεις οτι θα βγαλεις ακρη με το cc της wind

:lol: Κλασικό ...

10 μερες παραταση?και τι θα σωσει δηλαδη με 10 μερες παραπανω.ας το εκανε 1,2 μηνες να το καταλαβω.αλλα 10 μερες?

 

Το ίδιο ισχύ και για τα 500ΜΒ της Q που ήταν μέχρι 30/6 ???????? Γιατί καίγομαι αν τα κόψουν πρόωρα χτες έβαλα 500ΜΒ απο Q για κάνα μήνα αλλά αν ειναι έτσι βάζω άλλες 2 φορές και μόλις τελειώσουν αντίο Q kai Wind γιατι και το σήμα που έχει απλά με σταγονόμετρο το πιάνεις

 

Άντε να το κλείσουν το μαγαζί να ησυχάσουμε

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος βάλει με 5 ευρώ τα 500ΜΒ πρίν την λήξη της προσφοράς(30/6/11) ας υποθέσουμε στις 29/6/11 ,θα τα δικαιούτε μέχρι 29/7/11?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

εχω ανανεωσει με καρτα των 20 ευρω που αγορασα απο τα σουπερ μαρκετ αβ βασιλοπουλος. δεν πρεπει η ανανεωση να γινει απο καταστημα wind. ειναι βεβαιο αυτο που σου λεω. θα στο επιβεβαιωσουν και αλλοι συμφορουμιτες

 

Προκειμένου κάποιος να έχει 1200'+1200sms θα πρέπει να ανανεώσει με κάρτα των 20€ (δηλαδή ποσό 20€ - 12% φόρο) ή με καθαρό ποσό 20€ (δηλαδή ~23€ ανανέωση)?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Προκειμένου κάποιος να έχει 1200'+1200sms θα πρέπει να ανανεώσει με κάρτα των 20€ (δηλαδή ποσό 20€ - 12% φόρο) ή με καθαρό ποσό 20€ (δηλαδή ~23€ ανανέωση)?:confused:

 

γιατί παιδευεσαι; απλά θα βάλεις μια κάρτα των 20€ και θα πάρεις το μπόνους ! Άμα θέλεις να βάλεις περισσότερα € πήγαινε σε κάποιο κατάστημα και βαλε . Σε κάθε περίπτωση εάν το πόσο είναι πάνω από 20€ σου δίνει το μπόνους των 1200 λεπτών και μυνήματων ! Απλά και εύκολα!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την δεύτερη και τρίτη ανανέωση

Έκανα μία ανανέωση 3 ευρώ με παλιά κάρτα που είχα

Αμέσως κάνω άλλη μία με 5 ευρώ και μου έρχεται μήνυμα ότι στην επόμενη θα κερδίσω δωρεάν χρόνο

Αμέσως τρίτη κάρτα (5 ευρώ) κέρδισα ακόμα άλλα 5 .

Άρα αυτό που γράψαν κάπιοι να κάνουμε 1 ευρώ από κατάστημα και μετά 20 , δεν δουλεύει

πρέπει πρώτα 5 ευρώ και μετά 20

 

Ο διπλασιασμος της δευτερης και της τριτης καρτας ισχυει για 15 μερες?αν ναι,τοτε κατα καποιο συμφερει.αντι να βαλεις μια 20αρα και να εχεις διπλασιασμο για 15 μερες,βαζεις 2 δεκαρες και εχεις ουσιαστικα 20 ευρω με διπλασιασμο συνολικα για ενα μηνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol: Κλασικό ...

 

 

 

 

Άντε να το κλείσουν το μαγαζί να ησυχάσουμε

 

Σίγουρα θα ησυχάσουμε και θα χάσουμε!

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμος της δευτερης και της τριτης καρτας ισχυει για 15 μερες?αν ναι,τοτε κατα καποιο συμφερει.αντι να βαλεις μια 20αρα και να εχεις διπλασιασμο για 15 μερες,βαζεις 2 δεκαρες και εχεις ουσιαστικα 20 ευρω με διπλασιασμο συνολικα για ενα μηνα.

Θα άξιζε εφόσον με την 10άρα σου έδινε και μηνύματα και ίντερνετ...

Link to comment
Share on other sites

Θα άξιζε εφόσον με την 10άρα σου έδινε και μηνύματα και ίντερνετ...

 

οντως.σωστη η παρατηρηση. το θεμα ειναι και τι χρηση κανει ο καθενας.για καποιον που μιλαει και δεν τον ενδιαφερουν τα μηνυμτα συμφερει. σε καθε περιπτωση το αν συμφερει η οχι ειναι σχετικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα ησυχάσουμε και θα χάσουμε!

 

Γιατί τι έχουμε να κερδίσουμε απο αυτήν την κοροϊδία της εγώ είχα ταχθεί στο πλευρό της Wind

Άλλα πάει το παράκανε 2 χρόνια περιμένω να διορθώσουν το πρόβλημα με κεραία για να δεις 3G πρέπει να ψάχνεις το ψηλότερο σημείο

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα, έκανα ανανέωση με 5 ευρώ προχθές (η δεύτερη γι αυτό το μήνα) μου ήρθε ο διπλασιασμός και ίσχυε για μια μέρα μόνο, χθες το βράδυ εξαφανίστηκε το υπόλοιπο (περίπου 4€)...ακόμα δεν επικοινώνησα με εξυπηρέτηση πελατών για να δω αν όντως ισχύει για μια μέρα (τρελήηη προσφορά) ή αν κάτι έγινε πάλι με τη γραμμή μου (το χουν το συνήθειο να μου εξαφανίζουν ποσά από διπλασιασμούς και μπόνους κλπ)...[/Q]

 

τελικά μου επιστρέψανε τα 5€, μετά από μήνυμα που τους έστειλα μέσω της φόρμας επικοινωνίας του site της wind και επιπλέον δε τα επιστρέψανε με ημερομηνία λήξης αλλά προστέθηκαν στο κανονικό υπόλοιπο μου...:D

Link to comment
Share on other sites

10 μερες παραταση?και τι θα σωσει δηλαδη με 10 μερες παραπανω.ας το εκανε 1,2 μηνες να το καταλαβω.αλλα 10 μερες?

 

που το λεει οτι δινει παρατασει για 10 μερες ακομα, τα 500 μβ με 5ευρω ? στο site μεχρι 15/5 ακομα?

 

ειναι σιγουρο?

εκανε κανενας ανανεωση

Link to comment
Share on other sites

που το λεει οτι δινει παρατασει για 10 μερες ακομα, τα 500 μβ με 5ευρω ? στο site μεχρι 15/5 ακομα?

 

ειναι σιγουρο?

εκανε κανενας ανανεωση

 

Στη σελιδα της wind στο facebook ανεφεραν παραπανω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την δεύτερη και τρίτη ανανέωση

Έκανα μία ανανέωση 3 ευρώ με παλιά κάρτα που είχα

Αμέσως κάνω άλλη μία με 5 ευρώ και μου έρχεται μήνυμα ότι στην επόμενη θα κερδίσω δωρεάν χρόνο

Αμέσως τρίτη κάρτα (5 ευρώ) κέρδισα ακόμα άλλα 5 .

Άρα αυτό που γράψαν κάπιοι να κάνουμε 1 ευρώ από κατάστημα και μετά 20 , δεν δουλεύει

πρέπει πρώτα 5 ευρώ και μετά 20

 

Βοήθησες πολλούς με αυτό το post Βασίλειε. Άρα το κόλπο

1 ευρώ (πρώτη ανανέωση)

10 ευρώ (δεύτερη ανανέωση) ===> διπλασιάζεται

10 ευρώ (τρίτη ανανέωση) ====> διπλασιάζεται

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ

 

Θέλει τουλάχιστον 5 ευρώ για την πρώτη ανανέωση (που δεν διπλασιάζεται ό,τι και να κάνεις)

 

Αν κάποιος βάλει με 5 ευρώ τα 500ΜΒ πρίν την λήξη της προσφοράς(30/6/11) ας υποθέσουμε στις 29/6/11 ,θα τα δικαιούτε μέχρι 29/7/11?

 

Ναι, όλοι έτσι κάνουν. Το ενεργοποιούν την τελευταία μέρα για να το παρατείνουν όσο πιο πολύ μπορούν.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Βοήθησες πολλούς με αυτό το post Βασίλειε. Άρα το κόλπο

1 ευρώ (πρώτη ανανέωση)

10 ευρώ (δεύτερη ανανέωση) ===> διπλασιάζεται

10 ευρώ (τρίτη ανανέωση) ====> διπλασιάζεται

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ

πλάκα κανείς; σταμάτησε η ανανέωση από 1€ από κατάστημα γουίντ ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Βοήθησες πολλούς με αυτό το post Βασίλειε. Άρα το κόλπο

1 ευρώ (πρώτη ανανέωση)

10 ευρώ (δεύτερη ανανέωση) ===> διπλασιάζεται

10 ευρώ (τρίτη ανανέωση) ====> διπλασιάζεται

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ

πλάκα κανείς; σταμάτησε η ανανέωση από 1€ από κατάστημα γουίντ ;

Δεν εννοεί αυτό. Λέει απλά ότι οποιαδήποτε ανανέωση <5€ δεν λογίζεται σαν πρώτη ανανέωση και συνεπώς με οποιοδήποτε πόσο και αν ανανεώσεις από κει και πέρα δεν θα διπλασιαστεί...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοεί αυτό. Λέει απλά ότι οποιαδήποτε ανανέωση <5€ δεν λογίζεται σαν πρώτη ανανέωση και συνεπώς με οποιοδήποτε πόσο και αν ανανεώσεις από κει και πέρα δεν θα διπλασιαστεί...

 

οκ α τώρα καταλαβα. Άρα έχει γίνει ασύμφορη η γουίντ με αυτόν τον τρόπο. Δηλαδή η ελάχιστη κάρτα για πιαστεί από ότι καταλαβαίνω είναι 5€ και μετά θα πρέπει να βάλεις και μια δεύτερη κάρτα για να πάρεις το διπλασιασμό καλά ότι νάναι αυτή η γουίντ !.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως σε καταστημα που πηγα εκανα ελαχιστη ανανεωση 3 ευρω.

Υπαρχει οντως και 1 ευρω ανανεωση?

Ή οντως ελαχιστη ειναι τα 3 ευρω?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως σε καταστημα που πηγα εκανα ελαχιστη ανανεωση 3 ευρω.

Υπαρχει οντως και 1 ευρω ανανεωση?

Ή οντως ελαχιστη ειναι τα 3 ευρω?

ότι υπάρχει υπάρχει έχω ανανεώσει πολλές φορές κάρτες απλά για να διατηρηθούν και τελευταία φορά μέσα στο Μάρτιο απλά σε πολλά καταστηματα αν ακουσουν για 1€ ξυνιζουν

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω ότι είναι το topic της wind εδώ. Δεν ποστάρω σε λάθος μέρος. Απλά ενημερώνω, επειδή βλέπω ότι υπάρχει ανησυχία για την επικείμενη διακοπή ισχύος του προγράμματος της wind με τα 500mb με 5 ευρώ, υπενθυμίζω το "ανεπίσημο" πρόγραμμα της Q (καλά κρατημένο μυστικό από κάποια μέλη) που αναφέρεται εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3638690#post3638690

και σύμφωνα με το οποίο υφίσταται "απεριόριστο" (μη χρεώσιμο) internet με μια sim Q και με ανανέωση μόνο 1 ευρώ. Δεν ξέρω για πόσο ισχύει, οπότε τσεκάρετέ το και εσείς.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

 

οκ α τώρα καταλαβα. Άρα έχει γίνει ασύμφορη η γουίντ με αυτόν τον τρόπο. Δηλαδή η ελάχιστη κάρτα για πιαστεί από ότι καταλαβαίνω είναι 5€ και μετά θα πρέπει να βάλεις και μια δεύτερη κάρτα για να πάρεις το διπλασιασμό καλά ότι νάναι αυτή η γουίντ !.

δν φτάνει που δίνει διπλασιασμό, φωνάζετε κι όλας??

Link to comment
Share on other sites

δν φτάνει που δίνει διπλασιασμό, φωνάζετε κι όλας??

Φωνάζουμε γιατί άλλο πρόγραμμα παρουσίασε τον Δεκέμβριο που και καλά θα ίσχυε ως είχε μέχρι Ιούνη και τελικά το έχει τροποποιήσει ένα σωρό φορές....ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...