Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξερετε σε ποιον νουμερο στελνω μηνυμα για να δω ποσα απο τα 1500λεπτα μου εχουν απομεινει γιαυτον τον μηνα?

Θα πάρεις τηλ το 1242..:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου ρθε μηνυμα κ λεει οτι με ανανεωση 10ευρω εχω 600λεπτα προς wind/q και διπλασιο χρονο ομιλιας για 1μηνα;;;δηλαδη θα χω διπλασιασμο;γιατι δε μου χει ερθει καποιο αλλο μνμ διπλασιασμου
Link to comment
Share on other sites

φαινεται γενικευθηκε ο διπλασιασμος!καλο είναι αυτο!!!
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου ρθε μηνυμα κ λεει οτι με ανανεωση 10ευρω εχω 600λεπτα προς wind/q και διπλασιο χρονο ομιλιας για 1μηνα;;;δηλαδη θα χω διπλασιασμο;γιατι δε μου χει ερθει καποιο αλλο μνμ διπλασιασμου

 

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%9D%CE%AD%CE%B1-%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-Wind/%CE%94%CE%B9%CF%80%CE%BB%CE%AC%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CF%87%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82---%CE%94%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%82.aspx

 

Η WIND Καρτοκινητή είναι το πιο ολοκληρωμένο πακέτο της αγοράς που συνδυάζει αυτόματα για όλους:

 

* Και Διπλάσιο Χρόνο ομιλίας ΠΡΟΣ ΌΛΟΥΣ

 

* Και δωρεάν επικοινωνία προς όλους τους αριθμούς WIND και Q (καρτοκινητά και συμβόλαια)

 

με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω.

 

Πιο συγκεκριμένα, οι συνδρομητές που ανανεώνουν με 10€ και πάνω κερδίζουν αυτόματα και διπλάσιο χρόνο ομιλίας με κάθε για να μιλούν με όλους ανεξαρτήτως δικτύου και ακόμα 600 ολόκληρα λεπτά προς όλη τη WIND και όλη την Q, καρτοκινητά και συμβόλαια.

Και στη WIND Καρτοκινητή τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό για να κρατάνε περισσότερο.

 

Τα δωρεάν λεπτά ισχύουν για 30 ημέρες, ενώ ο bonus χρόνος ομιλίας από το διπλασιασμό αποδίδεται 2 φορές ανά μήνα και έχει ισχύει για 15 ημέρες.

 

Οι συνδρομητές μπορούν να ακούσουν το υπόλοιπο τους και τη διάρκεια ισχύος των δωρεάν λεπτών καθώς επίσης και του δωρεάν διπλάσιου χρόνου ομιλίας καλώντας δωρεάν το 1268 και επιλέγοντας 2.

 

Για περισσότερες πληροφορίες δες τις συχνές ερωτήσεις για τον Διπλάσιο Χρόνο Ομιλίας.

 

Για περισσότερες πληροφορίες δες τις συχνές ερωτήσεις για τα 600’ προς όλη τη WIND και την Q.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ που έχω f2g2 μου ήρθε αυτό το μήνυμα περί διπλασιασμού. Λέτε να ισχύει ο διπλασιασμός και στα f2g2?
Link to comment
Share on other sites

κλασικη wind, διπλασιασμος για 15 μερες, αν δεν τα λκαταναλωσεις μετα απο 15 μερες χανοντε τα χρηματα. ψευτικα πραγματα..
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα καταστρέψει το καλό mobile internet που έχει τι να πεις ....

Δεν τους ενδιαφέρει η πελατεία για χάρη του ΚΑΡΤΈΛ

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%9D%CE%AD%CE%B1-%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-Wind/%CE%94%CE%B9%CF%80%CE%BB%CE%AC%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CF%87%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82---%CE%94%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%82.aspx

 

Η WIND Καρτοκινητή είναι το πιο ολοκληρωμένο πακέτο της αγοράς που συνδυάζει αυτόματα για όλους:

 

* Και Διπλάσιο Χρόνο ομιλίας ΠΡΟΣ ΌΛΟΥΣ

 

* Και δωρεάν επικοινωνία προς όλους τους αριθμούς WIND και Q (καρτοκινητά και συμβόλαια)

 

με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω.

 

Πιο συγκεκριμένα, οι συνδρομητές που ανανεώνουν με 10€ και πάνω κερδίζουν αυτόματα και διπλάσιο χρόνο ομιλίας με κάθε για να μιλούν με όλους ανεξαρτήτως δικτύου και ακόμα 600 ολόκληρα λεπτά προς όλη τη WIND και όλη την Q, καρτοκινητά και συμβόλαια.

Και στη WIND Καρτοκινητή τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό για να κρατάνε περισσότερο.

 

Τα δωρεάν λεπτά ισχύουν για 30 ημέρες, ενώ ο bonus χρόνος ομιλίας από το διπλασιασμό αποδίδεται 2 φορές ανά μήνα και έχει ισχύει για 15 ημέρες.

 

Οι συνδρομητές μπορούν να ακούσουν το υπόλοιπο τους και τη διάρκεια ισχύος των δωρεάν λεπτών καθώς επίσης και του δωρεάν διπλάσιου χρόνου ομιλίας καλώντας δωρεάν το 1268 και επιλέγοντας 2.

 

Για περισσότερες πληροφορίες δες τις συχνές ερωτήσεις για τον Διπλάσιο Χρόνο Ομιλίας.

 

Για περισσότερες πληροφορίες δες τις συχνές ερωτήσεις για τα 600’ προς όλη τη WIND και την Q.

 

φαινεται γενικευθηκε ο διπλασιασμος!καλο είναι αυτο!!!

Κανένας διπλασιασμός δε γενικεύτηκε.

Αυτό που γράφει ο φίλος στην παραπάνω παράθεση είναι για τους κατόχους WIND Νέα Καρτοκινητή στην οποία ο διπλασιασμός υφίσταται με ανανέωση από 10€ και πάνω.

 

Ο διπλασιασμός που συζητιέται στις προηγούμενες σελίδες του παρόντος, αφορά χρήστες F2G και πρόκειται για επιλεκτική προσφορά.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

που παίρνεις τηλ για να δεις αν έχεις f2g2 ή f2g3, f2g4 κλπ? Συμφέρει το f2g2?

Στο 1269 και περιμένεις μέχρι το τέλος για να ακούσεις το πακέτο σου.

Συμφέρει το F2G2 αρκεί να το έχεις σαν πακέτο διότι πλέον δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο. Κοινώς, όποιος πρόλαβε, πρόλαβε από πέρσι το Μάρτιο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά ακόμα δεν κατάλαβα τι σημαίνει το σημερινό μήνυμα. Συγκεκριμένα ξαναανφέρω ότι έχω f2g2 και αυτό που μου ήρθε σήμερα (όπως επίσης και στην κοπέλα μου) λέει: "ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 10€ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ 600 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND & Q ΚΑΙ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΤΗΝ 1Η ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ". Εγώ καταλαβαίνω ότι αφενός αναφέρεται στο νέο πρόγραμμα bonus και αφετέρου ότι έχεις για μία (και όχι για δύο κάρτες όπως στην νέα wind καρτοκινητή) ανανέωση κάθε μήνα διπλασιασμό που κρατάει 30 μέρες. Λάθος κάνω? Τέλος πάντων μέχρι τέλος της εβδομάδας θα πάω ούτως η άλλως για ανανέωση 20€ σε κατάστημα wind για να γλιτώσω και τον φόρο κινητής τηλεφωνίας.
Link to comment
Share on other sites

εμάς μας ήρθε και στους δύο γύρω στις 15:00 με 15:30 απλά τις τελευταίες μέρες πειραματίστηκα και με τα δύο κινητά στέλνοντας κενό και υπ σε διάφορα 4ψηφια νούμερα (δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο).
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά ακόμα δεν κατάλαβα τι σημαίνει το σημερινό μήνυμα. Συγκεκριμένα ξαναανφέρω ότι έχω f2g2 και αυτό που μου ήρθε σήμερα (όπως επίσης και στην κοπέλα μου) λέει: "ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 10€ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ 600 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND & Q ΚΑΙ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΤΗΝ 1Η ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ". Εγώ καταλαβαίνω ότι αφενός αναφέρεται στο νέο πρόγραμμα bonus και αφετέρου ότι έχεις για μία (και όχι για δύο κάρτες όπως στην νέα wind καρτοκινητή) ανανέωση κάθε μήνα διπλασιασμό που κρατάει 30 μέρες. Λάθος κάνω? Τέλος πάντων μέχρι τέλος της εβδομάδας θα πάω ούτως η άλλως για ανανέωση 20€ σε κατάστημα wind για να γλιτώσω και τον φόρο κινητής τηλεφωνίας.

Αν βάλεις 20€ από κατάστημα, θα έχεις 1.200' & 1.200 SMS προς όλη τη WIND/Q & 120ΜΒ internet.

Και επιπλέον 20€ bonus διπλασιασμού για 30 ημέρες.

 

PS. Κι επειδή βλέπω αναφέρεστε στο αν έχει έρθει σε εσάς μήνυμα, σας ξανατονίζω ότι πρόκειται για επιλεκτική προσφορά!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την άμμεση απάντηση σου και συγχαρητήρια σε όσους έχουν στήσει την ιστοσελίδα. Καλό βράδυ!
Link to comment
Share on other sites

φαινεται γενικευθηκε ο διπλασιασμος!καλο είναι αυτο!!!

 

οντως πρεπει να γενικευτηκε o διπλασιασμός, εμένα με ανανεωση 10ευρω σημερα σε f2g2 διπλασιάστηκε, ενω δεν ειχα λαβει ποτέ σχετικό sms, ούτε διπλασιαζόταν ποτέ η κάρτα έως και την περασμένη εβδομαδα που είχα ανανεώσει τελευταία φορά.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

κλασικη wind, διπλασιασμος για 15 μερες, αν δεν τα λκαταναλωσεις μετα απο 15 μερες χανοντε τα χρηματα. ψευτικα πραγματα..

 

Δεν πιστεύω ορισμένους εδώ μέσα που μόνο να γκρινιάζουν ξέρουν.

Κάτι για ψεύτικα πράγματα, για τη γνωστή Wind κλπ…..

Ρε είστε με τα καλά σας;

Η Wind και πάλι μας βόλεψε όσο δε πάει άλλο. Πού είναι οι άλλες εταιρίες;

Μιλάμε για διπλασιασμό από 10 ευρώ και πάνω για 30 μέρες.

Βάζεις 20 ευρώ, σου δίνει 20 μπόνους να μιλάς για 30 μέρες με όλους και σου μένουν τα 20.

Και αν είσαι free2go2 είσαι θεός, έχεις και την μικρότερη μακράν χρέωση κλήσης που όλοι οι άλλοι ξεκινάνε από τα διπλά και πάνω συν το ότι είσαι χωρίς minimum χρέωση όπως οι άλλοι.

Καλά είσαστε ορισμένοι εδώ μέσα…….για κλάματα.

Σας χαρίζουν χρήματα και γκρινιάζετε !!!!!Απίστευτο

Link to comment
Share on other sites

η frog σου αφηνει το διπλασιασμο να τον κρατας για οσο θελεις

 

Δεν έχει σημασία αυτό διότι ξέρεις τι χαλάς το μήνα και βάζεις όσο πρέπει. Από εκεί και πέρα τις χρεώσεις του free2go2 δεν τις έχει.

Αν βάλεις 20 ευρώ έχεις και Internet.

Το θέμα είναι ότι και όλα τσάμπα να ήταν, κάποιοι θα γρίνιαζαν, αυτό είναι το απίστευτο.

Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%9D%CE%AD%CE%B1-%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-Wind/%CE%94%CE%B9%CF%80%CE%BB%CE%AC%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CF%87%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82---%CE%94%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%82.aspx

 

Η WIND Καρτοκινητή είναι το πιο ολοκληρωμένο πακέτο της αγοράς που συνδυάζει αυτόματα για όλους:

 

* Και Διπλάσιο Χρόνο ομιλίας ΠΡΟΣ ΌΛΟΥΣ

 

* Και δωρεάν επικοινωνία προς όλους τους αριθμούς WIND και Q (καρτοκινητά και συμβόλαια)

 

με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω.

 

Πιο συγκεκριμένα, οι συνδρομητές που ανανεώνουν με 10€ και πάνω κερδίζουν αυτόματα και διπλάσιο χρόνο ομιλίας με κάθε για να μιλούν με όλους ανεξαρτήτως δικτύου και ακόμα 600 ολόκληρα λεπτά προς όλη τη WIND και όλη την Q, καρτοκινητά και συμβόλαια.

Και στη WIND Καρτοκινητή τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό για να κρατάνε περισσότερο.

 

Τα δωρεάν λεπτά ισχύουν για 30 ημέρες, ενώ ο bonus χρόνος ομιλίας από το διπλασιασμό αποδίδεται 2 φορές ανά μήνα και έχει ισχύει για 15 ημέρες.

 

Οι συνδρομητές μπορούν να ακούσουν το υπόλοιπο τους και τη διάρκεια ισχύος των δωρεάν λεπτών καθώς επίσης και του δωρεάν διπλάσιου χρόνου ομιλίας καλώντας δωρεάν το 1268 και επιλέγοντας 2.

 

Για περισσότερες πληροφορίες δες τις συχνές ερωτήσεις για τον Διπλάσιο Χρόνο Ομιλίας.

 

Για περισσότερες πληροφορίες δες τις συχνές ερωτήσεις για τα 600’ προς όλη τη WIND και την Q.

 

εγω εχω F2G και δε μου λεει στο μνμ να καλεσω 1342 για να μεταφερθω στην wind καρτοκινητη οπως ελεγαν παλια κατι μηνυματα που μου στελναν...οποτε μαλλον θα εχω διπλασιασμο στο πακετο που ειμαι.......

Link to comment
Share on other sites

κλασικη wind, διπλασιασμος για 15 μερες, αν δεν τα λκαταναλωσεις μετα απο 15 μερες χανοντε τα χρηματα. ψευτικα πραγματα..

 

όσο χρόνο και να καταναλώσεις είναι από τον διπλασιασμό...οπότε πάλι συμφέρει, έστω και για 15 μέρες. Εμ, μας χάριζαν γάϊδαρο..εμ τον κοιτούσαμε και στα δόντια !!

Link to comment
Share on other sites

οντως πρεπει να γενικευτηκε o διπλασιασμός, εμένα με ανανεωση 10ευρω σημερα σε f2g2 διπλασιάστηκε, ενω δεν ειχα λαβει ποτέ σχετικό sms, ούτε διπλασιαζόταν ποτέ η κάρτα έως και την περασμένη εβδομαδα που είχα ανανεώσει τελευταία φορά.

 

Το ίδιο και εγώ.

Με 20 € ανανέωση κάθε μήνα ποτέ δεν είχα μέχρι τώρα καμία προσφορά.

 

όσο χρόνο και να καταναλώσεις είναι από τον διπλασιασμό...οπότε πάλι συμφέρει, έστω και για 15 μέρες. Εμ, μας χάριζαν γάϊδαρο..εμ τον κοιτούσαμε και στα δόντια !!

Για 30 μέρες λέει το δικό μου μήνυμα.

Edited by eLeKtriK EyE
Link to comment
Share on other sites

Για 30 μέρες λέει το δικό μου μήνυμα.

 

Μα είναι για 30 ημέρες.

Καταλάβετε το, ήμαστε στο καλύτερο πακέτο εδώ και 3 χρόνια (Free2go 2)

 

και ισχύει κάθε μήνα έως τέλος Ιουνίου.

Edited by eLeKtriK EyE
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ενδεχόμενο να αποφασισει η wind τη χρεωση 10λ/λεπτο να τη σταματησει; Μιλάω για το F2G-2.

 

Κάτι άλλο , μπορεις να μεταβιβασεις καρτοκινητό σε άλλο προσωπο; Ειναι μανούρα;

Αν αυτο το καρτοκινητο εχει προγραμμα F2G-2 , μετά τη μεταβιβαση απενεργοποιειται το προγραμμα;

Link to comment
Share on other sites

αν και ειμαι σπαστικος, μη προτεινετε το 1269 ως λυση για το τι πακετο εχουμε! δεν αναφερει μηπως πρεπει να παρουμε εξυπηρετηση πελατων?λολ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...