Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την χασανε την μπαλα..

πριν λιγες μερες μου στειλανε σμς διπλασιασμου...ανανεωσα και διπλασιαστηκε η καρτουλα.

και σημερα μου ξαναστειλανε!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη προσφορα της wind. Οπότε μένουμε wind

 

 

Η καταχώρηση έγινε από το iPhone μου, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

την χασανε την μπαλα..

πριν λιγες μερες μου στειλανε σμς διπλασιασμου...ανανεωσα και διπλασιαστηκε η καρτουλα.

και σημερα μου ξαναστειλανε!!

 

εαν ειναι να μπερδευεται τοσο συχνα η ανεμο-εταιρια, να κλεισω τα νουμερα που εχω σε άλλες εταιριες και να ερθω με τα 1000 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι νέα αυτά τα nonstop..Μάλλον εσύ τώρα τα πρόσεξες..Υπάρχουν 1.5χρόνο και βάλε....

 

Ρε παιδιά έχετε μπερδευτεί; Το non stop δεν είναι τσάμπα, προπληρώνεις. Δεν έχει σχέση με όλο αυτό που συζητάμε εδώ για τα δωρεάν λεπτά με κάθε ανανέωση, που τα ευρώ σου μένουν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μου εχει μεινει η απορια.

Σημερα εβαλα 5ε...Σε φ2γ2.

Αυτο εδω ισχυει για εμενα?

Τα εχω αυτα??:blink:

 

ή 300' ή 300 SMS

προς What' s Up

 

 

300' προς CU

Link to comment
Share on other sites

Βοηθησε με να διαλεξω γιατι δυσκολευομαι...ευτηχως που περιμενα και δεν ενεργοποιησα το 1gb δηλαδη.

 

Και Εγώ κόντευα αλλά ευτυχώς θα εχω 500ΜΒ παραπάνω

 

την χασανε την μπαλα..

πριν λιγες μερες μου στειλανε σμς διπλασιασμου...ανανεωσα και διπλασιαστηκε η καρτουλα.

και σημερα μου ξαναστειλανε!!

Τι τύχη έχεις :lol:

Ρε παιδια μου εχει μεινει η απορια.

Σημερα εβαλα 5ε...Σε φ2γ2.

Αυτο εδω ισχυει για εμενα?

Τα εχω αυτα??:blink:

 

ή 300' ή 300 SMS

προς What' s Up

 

 

300' προς CU

 

Δεν έχεις για whats up και CU μόνο προς F2GO

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχετε μπερδευτεί; Το non stop δεν είναι τσάμπα, προπληρώνεις. Δεν έχει σχέση με όλο αυτό που συζητάμε εδώ για τα δωρεάν λεπτά με κάθε ανανέωση, που τα ευρώ σου μένουν.

 

αλλο το ενα αλλο το αλλο. τα νον στοπ πακετα μπορει να τα χρειαστουμε σε κανα μηνα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω tolisfar για την πληροφορια.Νομιζω ομως οτι ειναι λιγο ακριβη...

Μαλλον θα παρω ενα τετοιο κ θα ξεμπερδευω....

http://cgi.ebay.com/New-Micro-Sim-Card-Cutter-iPhone-4-iPad-2Adapters-/280615359850?pt=PDA_Accessories&hash=item4155fa956a

 

Επισης τι προτεινετε??Να παρω f2g ή q card για το ipad??Σχετικα με τις ρυθμισεις τους (apn κτλ) ποια ειναι πιο ευκολη??

Γενικα κ οι δυο το ιδιο δικτυο 3G δεν χρησιμοποιουν??Μονο αυτο με ενδιαφερει μιας κ η καρτα θα χρησιμοποιηθει μονο για data στο ipad

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω tolisfar για την πληροφορια.Νομιζω ομως οτι ειναι λιγο ακριβη...

Μαλλον θα παρω ενα τετοιο κ θα ξεμπερδευω....

http://cgi.ebay.com/New-Micro-Sim-Card-Cutter-iPhone-4-iPad-2Adapters-/280615359850?pt=PDA_Accessories&hash=item4155fa956a

 

Επισης τι προτεινετε??Να παρω f2g ή q card για το ipad??Σχετικα με τις ρυθμισεις τους (apn κτλ) ποια ειναι πιο ευκολη??

Γενικα κ οι δυο το ιδιο δικτυο 3G δεν χρησιμοποιουν??Μονο αυτο με ενδιαφερει μιας κ η καρτα θα χρησιμοποιηθει μονο για data στο ipad

 

f2g συμφερει περισσοτερο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλή η προσφορά,επιτέλους το mobile internet τείνει να φτηνηνει,αν γίνει και μόνιμο κάποια στιγμή...

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Καλή η προσφορά,επιτέλους το mobile internet τείνει να φτηνηνει,αν γίνει και μόνιμο κάποια στιγμή...

 

Sent from my Milestone

 

τα 500mb με 5 ευρω ειναι προσφορα περιορισμενης διαρκειας. δυστυχως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, δεν ξερω αν το εχει προσεξει κ κανενας αλλος.... αλλα το ειδα στη σελιδα..... λεει ΔΩΡΕΑΝ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ......κ απο κατω πεταει " με 5 € μπορεις να μπιες ιντερνετ κτλπ..."

νομιζω οτι τα 5 € δεν ειναι κατι που το λες δωρεα (δεν λεω οτι ειναι ακριβο, ουτε γκρινιαζω για την προσφορα, αλλα μου φαινεται καπως fail....)

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%94%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CF%83%CE%B5%CF%81%CF%86%CE%AC%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%8C.aspx

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, δεν ξερω αν το εχει προσεξει κ κανενας αλλος.... αλλα το ειδα στη σελιδα..... λεει ΔΩΡΕΑΝ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ......κ απο κατω πεταει " με 5 € μπορεις να μπιες ιντερνετ κτλπ..."

νομιζω οτι τα 5 € δεν ειναι κατι που το λες δωρεα (δεν λεω οτι ειναι ακριβο, ουτε γκρινιαζω για την προσφορα, αλλα μου φαινεται καπως fail....)

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%94%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CF%83%CE%B5%CF%81%CF%86%CE%AC%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%8C.aspx

 

Τι να πεις... Επικοινωνιακό λάθος!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Χε χε,έτσι είναι,αμα η wind λέει δωρεάν,εννοεί "θα δώσεις το κατιτίς σου",αν λέει "για πάντα" εννοεί προς το παρών,και είναι εντελώς προσωρινό" ,οταν λέει "απεριοριστα",εννοεί "περιορισμένα,και αν περάσεις το όριο θα πληρώσεις τα μαλλιά της κεφαλής σου"...

Τουλάχιστον σου δίνει ενα πατημα για μελλοντικές συζητήσεις με το πρώην εταίρο ήμισυ "μα αγάπη μου,είχες πει θα με αγαπάς για πάντα" "ε τώρα κι εσύ...το είπα με την έννοιά που το λέει η wind...και καλά..."

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Τα καρτοκινητα της wind δεν εχουν να προσφερουν τιποτα σε σχεση με τον ανταγωνισμο,οι βασικες χρεωσεις ειναι πιο ακριβες απο καθε αλλη εταιρια,το μονο πακετο που αξιζει ειναι της Q
Link to comment
Share on other sites

Τα καρτοκινητα της wind δεν εχουν να προσφερουν τιποτα σε σχεση με τον ανταγωνισμο,οι βασικες χρεωσεις ειναι πιο ακριβες απο καθε αλλη εταιρια,το μονο πακετο που αξιζει ειναι της Q

 

Τα 500mb με 5 ευρω ειναι τιποτα σε σχεση με τα 200mb με 7 ευρω του ανταγωνισμου?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα καρτοκινητα της wind δεν εχουν να προσφερουν τιποτα σε σχεση με τον ανταγωνισμο,οι βασικες χρεωσεις ειναι πιο ακριβες απο καθε αλλη εταιρια,το μονο πακετο που αξιζει ειναι της Q

 

ΝΕΑ προσφορά F2G με κάθε ανανέωση http://cartamobile.forumotion.com/t164-topic#228

Edited by zteblade85
Link to comment
Share on other sites

Από 11 Φεβρουαρίου νέο σχήμα ανταμοιβής των συνδρομητών καρτοκινητής τηλεφωνίας F2G (συμπεριλαμβανομένων των συνδρομητών που έχουν παλιά μη εμπορικά διαθέσιμα πακέτα καρτοκινητής της WIND), το οποίο εφ’ εξής θα προσφέρει σε κάθε ανανέωση:Πιο συγκεκριμένα με κάθε ανανέωση απο 5-9€ δίνει 300 λεπτά κλήσεων και βιντεόκλησεων προς F2G που ισχύουν για 30 μέρες.Με κάθε ανανέωση απο 10ευρώ έως 19 ευρώ δίνει 600 λεπτά κλήσεων και βιντεόκλησεων προς wind και Q συμβόλαια και καρτοκινητά με ισχυ 30 μέρες !!!Και με ανανέωση απο 20ευρώ και πάνω 1200 λεπτα κλήσεων και βιντεοκλήσεων και 1200sms προς wind και Q και 120mb internet με ισχύ 30 μέρες.Το ποσό της ανανέωσης αποτελεί προϋπόθεση και όχι χρέωση για την απόδοση του σχήματος ανταμοιβής και παραμένει στον λογαριασμό του συνδρομητή για οποιαδήποτε άλλη χρήση.

 

Για να μπορούν οι συνδρομητές να απολαμβάνουν την νέα προσφορά θα πρέπει να γραφτούν μια φορά με δωρεάν κλήση στο 1242. Όσοι συνδρομητές είχαν ήδη γραφτεί στην προηγούμενη προσφορά στο 1242 θα έχουν αυτόματα τη νέα προσφορά με κάθε ανανέωση χωρίς να χρειαστεί να γραφτούν ξανά.

 

* Τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό.

 

* Δεν υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των ανανεώσεων για την απόδοση του σχήματος ανταμοιβής.

 

* Για να μάθουν το υπόλοιπό τους οι συνδρομητές θα πρέπει να κάνουν δωρεάν κλήση στο 1242.

 

Η προσφορά ισχύει για ανανεώσεις μέχρι 30/6/2011.

Link to comment
Share on other sites

Από 11 Φεβρουαρίου νέο σχήμα ανταμοιβής των συνδρομητών καρτοκινητής τηλεφωνίας F2G (συμπεριλαμβανομένων των συνδρομητών που έχουν παλιά μη εμπορικά διαθέσιμα πακέτα καρτοκινητής της WIND), το οποίο εφ’ εξής θα προσφέρει σε κάθε ανανέωση:Πιο συγκεκριμένα με κάθε ανανέωση απο 5-9€ δίνει 300 λεπτά κλήσεων και βιντεόκλησεων προς F2G που ισχύουν για 30 μέρες.Με κάθε ανανέωση απο 10ευρώ έως 19 ευρώ δίνει 600 λεπτά κλήσεων και βιντεόκλησεων προς wind και Q συμβόλαια και καρτοκινητά με ισχυ 30 μέρες !!!Και με ανανέωση απο 20ευρώ και πάνω 1200 λεπτα κλήσεων και βιντεοκλήσεων και 1200sms προς wind και Q και 120mb internet με ισχύ 30 μέρες.Το ποσό της ανανέωσης αποτελεί προϋπόθεση και όχι χρέωση για την απόδοση του σχήματος ανταμοιβής και παραμένει στον λογαριασμό του συνδρομητή για οποιαδήποτε άλλη χρήση.

 

Για να μπορούν οι συνδρομητές να απολαμβάνουν την νέα προσφορά θα πρέπει να γραφτούν μια φορά με δωρεάν κλήση στο 1242. Όσοι συνδρομητές είχαν ήδη γραφτεί στην προηγούμενη προσφορά στο 1242 θα έχουν αυτόματα τη νέα προσφορά με κάθε ανανέωση χωρίς να χρειαστεί να γραφτούν ξανά.

 

* Τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό.

 

* Δεν υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των ανανεώσεων για την απόδοση του σχήματος ανταμοιβής.

 

* Για να μάθουν το υπόλοιπό τους οι συνδρομητές θα πρέπει να κάνουν δωρεάν κλήση στο 1242.

 

Η προσφορά ισχύει για ανανεώσεις μέχρι 30/6/2011.

 

Ξέχασες την πηγή http://cartamobile.forumotion.com/t164-topic#228

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι για όσους έχουν για κύριο νούμερο το free2go 2 που έχει την καλύτερη χρέωση μακράν ανα λεπτό + την καινούργια προσφορά, με 20 ευρώ προϋπόθεση (όχι προπληρωμή, όπως non stop), έχεις όλη την Wind και Q και Internet. Χωρίς Internet είναι με 10 ευρώ. Δεν είναι και άσχημα....μάλλον πολύ καλά είναι σε σχέση με ανταγωνισμό.
Link to comment
Share on other sites

Οι παρατηρήσεις μου για τη νέα προσφορά που ταυτίζεται με τις άλλες 2 εταιρείες.

 

*120MB internet ενώ η Vodafone δίνει 60ΜΒ και η Cosmote τίποτα...

*Χρέωση ανά λεπτό και όχι ανά 3λεπτο όπως οι άλλες δύο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη μάχη άρχισε.

Απαντάει η Vodafone αλλά με 60mb (και δεν έχει τις χρεώσεις του Free2go2)

http://cartamobile.forumotion.com/t166-topic

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...