Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ φίλε μου ! Με τόσες επιλογές και 4ψήφια πρέπει να τα παρακολουθείς συνεχώς για να βγάζεις άκρη!

Αφού έχω ενεργοποιήσει τα προγράμματα θα περιμένω μέχρι τη λήξη τους, τέλος του μήνα, για σιγουριά. Το μόνο που δεν ξέρω είναι το πρόγραμμα bonus ομιλίας που ουσιαστικά δεν έχει τέλος μιας και το κέρδος μεταφέρεται στον επόμενο μήνα. Οπότε σε περίπτωση που αλλάξω τέλος του μήνα πρόγραμμα με τη λήξη του bonus ομιλίας, τα κερδισμένα λεπτά που πιστώνονται ίσως χαθούν. Ενώ εαν το αλλάξω πριν τη λήξη του, ίσως χαθούν τα λεπτά εισερχομένων κλήσεων! Σπαζοκεφαλιά :-)

Σου προτείνω να κάνεις την αλλαγή τώρα κανονικά

Τα 20 λεπτά που ίσως χαθούν στοιχίζουν μόνο 2 ευρώ στο F2G2 , Χάνεις πιό πολλά στο πρόγραμμα που είσαι

 

 

Για ανανεώσεις από 20€ και πάνω, δεν χρεώνεσαι τον φόρο καρτοκινητής 12%!:cool:

Τι καλά που θα ήταν αν ίσχυε.... Δυστυχώς δεν ισχύει, μια που έχω κάνει ανανεώσεις πάνω από 20 ευρώ ( εκτός αν είναι καινούριο)

Link to comment
Share on other sites

Για ανανεώσεις από 20€ και πάνω, δεν χρεώνεσαι τον φόρο καρτοκινητής 12%!:cool:

 

χαριζανε τον φορο καρτοκινητης για καποιο μικρο διαστημα αλλα δυστυχως δεν ισχυει αυτη η προσφορα πλεον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pexths τηλεφωνήστε στο cc (τηλ εξυπηρέτηση ) wind η βάλτε μια κάρτα στο κατάστημα εμένα δεν μου εχη κράτησή φορο κε την πληροφορία μου την είχε δόση το cc.εχο βαλη ετσι πολεσ κάρτες.και στην τελικη διασταυβροστετο με τηλέφωνο
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι ισχυει κατι τετοιο

 

Δεν ίσχυσε για ένα διάστημα από αρχές Νοεμβρίου και για μερικές εβδομάδες. Είχα τηλεφωνήσει στο 1260 για άσχετο λόγο στις 16/12/2009 και μου είπαν ότι ισχύει για τις ανανεώσεις στα καταστήματα Wind από 20€ και άνω να μην παρακρατείται ο φόρος 12%. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Προχτές έλαβα μήνυμα από Wind ότι ανανεώνοντας από κατάστημα ( από 20 ευρώ και άνω) σου χαρίζουν το φόρο 12%. Δεν ξέρω αν ισχύει καθολικά ή σε επιλεγμένους συνδρομητές.
Link to comment
Share on other sites

είναι τσεκαρισμένο εγώ όποτε έκανα δεν πλήρωσα φόρο ...αυτό βέβαια δε το ήξεραν ούτε στα καταστήματα .....γιαυτό θα επιμένετε για 20 και άνω ..αν θέλετε χωρίς φόρο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Νεος στην καροκινητη της wind. θα ηθελα δυο απαντησεις γιατι το σιτε της εταιριας μου πεταει συνεχεια time out πφφ..

 

πως ενεργοποιειται το ADSM NS7 με κόστος 1.75€ και όγκο 1.5GB την ημέρα

 

και πως το wind plus non stop 40μβ

 

οπως κ αν γινεται να τα εχω συνχρονως...

Link to comment
Share on other sites

Συγχρόνως μπορείς να τα έχεις ενεργοποιημένα, αλλά είναι διαφορετικές υπηρεσίες.

 

Το Wind Plus Non-Stop παρέχει wap ενώ το ADSM παρέχει Internet.

 

Το 1ο παρέχει πρόσβαση στο wap μέσω κινητού και το 2ο πρόσβαση στο Ίντερνετ είτε μέσω κινητού είτε μέσω υπολογιστή.

 

Για το πώς ενεργοποιείται, ας απαντήσει με σιγουριά κάποιος άλλος, διότι δε γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

wind plus non stop (PLUS στο 19349) 3.99€/40mb/30ημερες

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1213

adsm

http://www.wind.com.gr/listing.fds?pageID=410&tablePageID=190&rec=193&langID=1

http://www.wind.com.gr/listing.fds?pageID=410&tablePageID=195&rec=259&langID=1

ΤΡΟΠ: μπορείς να μπεις με το σαφαρι απο νον στοπ

αρκεί να έχεις κάνει το κινητό σου modem.

Link to comment
Share on other sites

Για το ADSM (NS7 ή NS2) αυτές είναι οι τιμές ( τα άλλα link έχουν παλιές τιμές)

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1443

Link to comment
Share on other sites

Προχτές έλαβα μήνυμα από Wind ότι ανανεώνοντας από κατάστημα ( από 20 ευρώ και άνω) σου χαρίζουν το φόρο 12%. Δεν ξέρω αν ισχύει καθολικά ή σε επιλεγμένους συνδρομητές.

 

Εγώ μένω σε κωμόπολη και στο περίπτερο υπάρχουν οι παλιές δεκάρες της WIND χωρις φόρο!!!Πραγματικά δεν πρέπει να έχει κανένας WIND εδώ....

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μένω σε κωμόπολη και στο περίπτερο υπάρχουν οι παλιές δεκάρες της WIND χωρις φόρο!!!Πραγματικά δεν πρέπει να έχει κανένας WIND εδώ....

 

τελικα σε αρκετα σημεια πωλησης καρτων, μπορει να βρει τις παλιες καρτες χωρις φορο. και στην θεσσαλονικη υπαρχουν αρκετα μερη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και στα καταστήματα όπως είπαμε άμα δεν βρείτε κάρτες ανεφ φόρου ..υπαρχή η άυλη άνω τον 20 ευρό χωρίς φόρο από το ταμείο
Link to comment
Share on other sites

και στα καταστήματα όπως είπαμε άμα δεν βρείτε κάρτες ανεφ φόρου ..υπαρχή η άυλη άνω τον 20 ευρό χωρίς φόρο από το ταμείο

 

προσωπικα μιλαω για δεκαρες και καποιες λιγες τριαρες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα σε αρκετα σημεια πωλησης καρτων, μπορει να βρει τις παλιες καρτες χωρις φορο. και στην θεσσαλονικη υπαρχουν αρκετα μερη

 

Σε ποια μέρη Θεσσαλονίκη?Με ενδιαφέρει..

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια μέρη Θεσσαλονίκη?Με ενδιαφέρει..

 

σε ολα τα σουπερ μαρκετ αβ βασιλοπουλος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τωρα που τελειωσε η προσφορα με τα 0.10 λεπτα το λεπτο, υπαρχει καμια νεα? η εχουμε τις παλιες κανονικες χρεωσεις?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

τωρα που τελειωσε η προσφορα με τα 0.10 λεπτα το λεπτο, υπαρχει καμια νεα? η εχουμε τις παλιες κανονικες χρεωσεις?

 

Εχμ, τέλειωσε; Ποιός τέλειωσε; Στο sait τους ακόμα 0.0017/δευτερόλεπτο λέει για το F2G2...

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

η χρεωση εξακολουθει να ειναι 0.10.μιλησα 20 λεπτα και διαπιστωσα οτι η χρεωση παραπενει ιδια.:):)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...