Jump to content

Αιώνια αγκαλιά! (μοναδικό)


vigo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για μένα αυτό είναι το νόημα της ζωής. Έτσι ολοκληρώνομαι, και τα άλλα είναι ματαιοδοξία. Καλύτερα περνούσα πριν 5 μήνες και δεν το χαιρόμουν, παρά τώρα με το w850 και 1000 mp3. Αγνή ματαιοδοξία
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Για μένα αυτό είναι το νόημα της ζωής. Έτσι ολοκληρώνομαι, και τα άλλα είναι ματαιοδοξία. Καλύτερα περνούσα πριν 5 μήνες και δεν το χαιρόμουν, παρά τώρα με το w850 και 1000 mp3. Αγνή ματαιοδοξία

 

Ποιός ήρθε; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ποιός ήρθε; :confused:

 

Τίποτα στον εαυτό μιλούσα παραπάνω γιαυτό δεν κατάλαβες΄και πολλά

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Άγγελε δε νομίζω ότι είναι θέμα ματαιοδοξίας...Απλά ψάχνοντας το νόημα της ζωής προσπαθείς παράλληλα να την κάνεις πιο όμορφη κάνοντας πράγματα που σ'ευχαριστούν. Νομίζω το ίδιο κάνουμε όλοι μας :)

ΥΓ 1: Κι εγώ μιλάω καμιά φορά στον εαυτό μου αλλά εσύ με ξεπέρασες, γράφεις κιόλας στον εαυτό σου :p

ΥΓ 2: Χαίρομαι γιατί περίμενα διαφορετικές αντιδράσεις από τους άντρες και βλέπω ότι τους άγγιξε κι αυτούς το θέμα και δε το χλευάζουν για να το παίξουν μάγκες και υπεράνω :)

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Μοναδικό όντως αλλά η αιώνια αγκαλιά στις μέρες μας μοιάζει με ανέκδοτο... ;) :)

Keep walking :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Άγγελε δε νομίζω ότι είναι θέμα ματαιοδοξίας...Απλά ψάχνοντας το νόημα της ζωής προσπαθείς παράλληλα να την κάνεις πιο όμορφη κάνοντας πράγματα που σ'ευχαριστούν. Νομίζω το ίδιο κάνουμε όλοι μας :)

ΥΓ 1: Κι εγώ μιλάω καμιά φορά στον εαυτό μου αλλά εσύ με ξεπέρασες, γράφεις κιόλας στον εαυτό σου :p

ΥΓ 2: Χαίρομαι γιατί περίμενα διαφορετικές αντιδράσεις από τους άντρες και βλέπω ότι τους άγγιξε κι αυτούς το θέμα και δε το χλευάζουν για να το παίξουν μάγκες και υπεράνω :)

 

ναι ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ, δεν με νοιάζει και πολύ υλικά πράγματα πλέον. Για μια βδομάδα πήγαινα με το μαλλί αφάνα και απορούσε ο φίλος μου πως και δεν ντρέπομαι. Ε και χαράς το πράγμα, ίσα ίσα που μου κάνανε θετικά σχόλια. Απλά για να εξηγήσω τι είπα πριν. Για μένα το νόημα της ζωής είναι αυτό που κάνανε οι δυό τους. Σιγουρα δεν ξέρω πως ήταν πριν αλλά το τέλος τουλάχιστον. Θεωρώ ματαιοδοξία να ντυθώ στην τρίχα και να πάω να πουλώ μούρη στο καφέ. Θέλω να ντυθώ τρίχα να με δει η κόπέλα μου και να της αρέσω και να την λιώσω στην αγκαλιά μου.:shifty: Και μετά να χαπλώσουμε στο γρασίδι, στο κρεβάτι ή όπου βολεύει και να μιλάμε. :) Αυτό θέλω να κάνω. Αν το κάνω αυτό είμαι ευχαριστημένος απτην ζωή μου. :O :happy: :cool:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

...Θέλω να ντυθώ τρίχα να με δει η κόπέλα μου και να της αρέσω και να την λιώσω στην αγκαλιά μου.:shifty: Και μετά να χαπλώσουμε στο γρασίδι, στο κρεβάτι ή όπου βολεύει και να μιλάμε. :) Αυτό θέλω να κάνω. Αν το κάνω αυτό είμαι ευχαριστημένος απτην ζωή μου. :O :happy: :cool:

 

Κοίτα όμως, επειδή η χώρα μας έχει και ένα Δημογραφικό πρόβλημα καλό θα ήταν να μην μιλήσετε μόνο. :lol: :p :lol: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Επίσης, η έρευνα θα δώσεια απάντηση και στο ερώτημα εάν πρόκειται για έναν άνδρα και μια γυναίκα ή για δύο άτομα του ίδιου φύλου."

 

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...