Jump to content

Samsung SGH-F700 (Ultra Smart)


JG4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gnorizo kala tin samsung kai eimai sigouros to f 700 itan to proto kinito tis samsung sta 5 mp. kai oxi 3.2

 

episis einai apisteyto to oti exei bgei edo kai ena xrono kai tora molis polite sta katastimata

pantos kati ginete isos exei sxesi to i phone ??? den ksero ti na po

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 422
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπόν πήγα voda και ρώτησα μόλις γύρισα!!!!!

μίλησα με ένα τύπο που φενόταν ότι κάτι ξέρει από κινητά!!!

3 Mpixels

Δεν του έχουν πει τπτ για wifi!!!

το θετικό είναι πως μου είπε πως είναι σχεδόν σίγουρος πως έχει symbian!!!μου είπε πως μπορεί να έχει windows αλλά δεν είναι σίγουρος!πάντως μου απέκλεισε το γεγονός να μην έχει κάτι απ'τα δύο!!!!:D

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Τι κινητό είναι αυτό?Έλεος!Μας έχει ξεσηκώσει όλους και κανένας δεν ξέρει τα χαρακτηριστικά του την στιγμή που έχει κυκλοφορίσει ένα χρόνο εξωτερικό και ήρθε και Ελλάδα!Η τιμή του που είναι 250 που λέτε?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι κινητό είναι αυτό?Έλεος!Μας έχει ξεσηκώσει όλους και κανένας δεν ξέρει τα χαρακτηριστικά του την στιγμή που έχει κυκλοφορίσει ένα χρόνο εξωτερικό και ήρθε και Ελλάδα!Η τιμή του που είναι 250 που λέτε?

 

Αντιγράφω απο http://www.gsmarena.com/samsung_f700-reviews-1849.php

Δημοσιεύτηκε στις 08/12

I've had this phone for a few days now. I seems to have a lot of potential but it let down by a few things. I found the battery life awful. I managed to run it totally flat in 3 hours, all I did was download 2 1.8M songs in a non 3g area ( took about 10 mins each ). Then listenned to them once each. This is a huge let down, what point is there of having this functionaility when the battery is just not up to it at all.

 

I've tried 3 different formats of MP4 ( converting divx using nero ) and none of them will play. This is a big shame as the screen is nice quality. I seem to get quite a lot of "unsupported bit rate" errors on youtube.

 

The menu is quite nice and easy to use.

 

The touch screen is not bad, sometimes gets it wrong, but mostly the knows where you are pressing.

 

The music interface, works but it could be so much more, no album art at all. No visualiser?

 

There is no customisation on the phone at all. You can't change hardly anything, only the background and ring tones. There are no themes. I haven't found a way of turning off the first line in a text message. ( when viewing all texts ) the menus are Huge, but you can't make them smaller.

 

Mines on its way back :-(

 

Good potential but let down by some poor things.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πλαίσιο το έχει στην σελίδα του 439Ε...

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς κανένα σοβαρό review για τη συσκευή; Δεν με ενδιαφέρει η κάμερα, τα mp3, το 3G - από ποιότητα κατασκευής πως πάει; Η οθόνη φαίνεται στον ήλιο; Το πληκτρολόγιο είναι χρήσιμο; Η αυτονομία είναι όντως τόσο μικρή; Τι δείκτη SAR έχει; Να αξιοποίησω την επιδότηση μου σε αυτό ή να κοιτάξω αλλού;
Link to comment
Share on other sites

kala edo den kserei kaneis sxedon tipota kai si rotas ta panta

 

apo piotita kataskevis e opos ola ta samsung para poli kali tha einai

to sar episeis opos ola ta samsung poli xamilo tora gia alla den kseroume genika

Link to comment
Share on other sites

To F700 πιστεύω πως αξίζει τα λ7άκια του.Με τα προβλήματα για αναπαραγωγή video δεν ξέρω τι παίζει...Αυτονομία έχει 350 ώρες σύμφωνα με τη Vodafone,αλλά δεν μπορούμε να ξέρουμε στην πράξη...Ίσως η οθόνη του <<ρουφάει>> την μπαταρία αμέσως...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To F700 πιστεύω πως αξίζει τα λ7άκια του.Με τα προβλήματα για αναπαραγωγή video δεν ξέρω τι παίζει...Αυτονομία έχει 350 ώρες σύμφωνα με τη Vodafone,αλλά δεν μπορούμε να ξέρουμε στην πράξη...Ίσως η οθόνη του <<ρουφάει>> την μπαταρία αμέσως...

Κι εγώ πιστεύω πως αξίζει τα λεφτά του - αν δεν το πίστευα δεν θα κάναμε αυτή τη συζήτηση!

Έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος από το X-820 και πιστεύω ότι το F700 δεν μπορεί να είναι χειρότερο αλλά, διαβάζοντας ότι εξάντλησε λέει την μπαταρία σε 3 ώρες, ανησύχησα. Αυτό είναι το μόνο που με βαστάει να πάω να το πάρω...

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε(ακόμα τουλάχιστον)Θα είσαι το <<πειραματόζωο>>?!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη η συσκευη ηρθε στην κατοχη μου σημερα το μεσημερι σας λεω υπευθυνα οτι ΔΕΝ εχει wi-fi.Κατα τα αλλα εχει καλη και μεγαλη οθονη,η καμερα ειναι μετρια αλλα εχει ωραιο design και το touch-screen ειναι ολα τα λεφτα.Υποψην εχει 439 απο VODA αλλα δεν εχουν βαλει καρτα μνημης στην συσκευασια.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάσου να βομβαρδιστείς από ερωτίσεις!Από μουσική πως τα πάει?Έχει 3,5 mm jack δίπλα από το USB?Με την πρώτη ευκαιρία πες μας για την μπαταρία!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη η συσκευη ηρθε στην κατοχη μου σημερα το μεσημερι σας λεω υπευθυνα οτι ΔΕΝ εχει wi-fi.Κατα τα αλλα εχει καλη και μεγαλη οθονη,η καμερα ειναι μετρια αλλα εχει ωραιο design και το touch-screen ειναι ολα τα λεφτα.Υποψην εχει 439 απο VODA αλλα δεν εχουν βαλει καρτα μνημης στην συσκευασια.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

 

Στρώσου στη δουλειά λοιπόν :lol: και πές μας όσα περισσότερα μπορείς...Κυριώς αν έχει λειτουργικο...

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το ειδα σημερα το πρωι σε vodashop αλλα δεν μου γεμισε το ματι.

Η ποιοτητα κατασκευης δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο.

WI-FI ΔΕΝ εχει ,λειτουργικο δεν εχει, η τιμη το πρωι στη σελιδα της voda ηταν λαθος.

Εχει οντως 439ευρω αλλα με 399ευρω προτιμησα το LG KS20.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία!Ευχαριστώ!Είναι γρήγορο στο menu?Καλή(δυνατή,ποιοτική) αναπαραγωγή από ηχείο και handsfree?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει οντως 439ευρω αλλα με 399ευρω προτιμησα το LG KS20.

+1...........

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη η συσκευη ηρθε στην κατοχη μου σημερα το μεσημερι σας λεω υπευθυνα οτι ΔΕΝ εχει wi-fi.Κατα τα αλλα εχει καλη και μεγαλη οθονη,η καμερα ειναι μετρια αλλα εχει ωραιο design και το touch-screen ειναι ολα τα λεφτα.Υποψην εχει 439 απο VODA αλλα δεν εχουν βαλει καρτα μνημης στην συσκευασια.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

 

wifi δεν:(λογισμικό ανοιχτό???:rolleyes:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το κλασικό menu της Samsung απ'ότι έχω δει τουλάχιστον,αλλά πουθενά δεν αναγράφεται κάτι για ανοιχτό λειτουργικό...Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω με αυτό το κινητό έτσι όπως τα έχουν κάνει...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ανοικτο λειτουργικο και η μπαταρια του με συνεχη χρηση εβγαλε μετα βιας 1 ημερα.Οσο για τον ηχο ναι μεν ειναι ποιοτικος αλλα δεν εχει ρυθμισεις συχνοτητων-EQUALIZER-.Κατα τα αλλα πηγα σημερα και του εβαλα μια micro SD των 2 gb και την δουλευει αρκετα γρηγορα.Οπως αναφερα και παραπανω ολα τα λεφτα ειναι η οθονη και το player του το οποιο το μετακινεις οπου θελεις εσυ σε μια αναπαραγωγη video και η μεταβαση ειναι ακαριαια χωρις κοψιματα και πολυ ομαλη.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F700 (Ultra Smart)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...