Jump to content

Eurovision 2007 - Eπιλογή τραγουδιού εκπροσώπησης


jane_butterfly
 Κοινοποίηση

Ποιο υποψήφιο τραγούδι θεωρείτε καλύτερο;  

194 members have voted

  1. 1. Ποιο υποψήφιο τραγούδι θεωρείτε καλύτερο;

    • Νο Μadonna - Δάντης
      66
    • With love - Τάμτα
      68
    • Geia sou Maria - Σαρμπέλ
      32
    • Κανένα
      28


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 733
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο οτι φαινεται ο σκοτωμος γινεται αναμεσα σε Δαντη και Ταμτα.

Το πιο καταλληλο στο στυλ της Eurovision ειναι μαλλον του Σαρμπελ, αλλα αν θελουμε την 1η θεση γιατι δεν στελνουμε την Ελενα με το Gigolo που ειναι σιγουρο χαρτι και ιδιο σχεδον τραγουδι? :P

 

Μουσικα παντως ανεξαρτητως διαγωνισμου, πιστευω οτι το With Love στεκεται καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πιστεύω ότι της Ταμτας είναι το πιο ωραίο τραγούδι αλλά επίσης νομίζω ότι είναι και το πλέον ακατάλληλο για τον σκοπό που προορίζεται.

Είδωμεν...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται ο σκοτωμος γινεται αναμεσα σε Δαντη και Ταμτα.

Το πιο καταλληλο στο στυλ της Eurovision ειναι μαλλον του Σαρμπελ, αλλα αν θελουμε την 1η θεση γιατι δεν στελνουμε την Ελενα με το Gigolo που ειναι σιγουρο χαρτι και ιδιο σχεδον τραγουδι? :P

 

Μουσικα παντως ανεξαρτητως διαγωνισμου, πιστευω οτι το With Love στεκεται καλυτερα.

Η Ελενα μετα την πρωτια δε θα ρισαρε να παει παλι γιατι αν δε βγει θα χασει φήμη, δε λεει μετα την πρβτια να ξαναπας...

 

Εμενα της Ταμπτα μου αρεσει ως τραγουδι περισσοτερο αλλα δεν ειναι για eurovision πιστευω, εβω του Σαρμελ θα παει πιο καλα γιατι ειναι ανεβαστικο και ο Σαρμπελ θα κανει και φυγουριτσες χορευτικα και θα ειναι ωραιο.

 

Δαντη δε θελω, μου φαινεται μπασταρδεμενο ροκ...

H μουσική μιμείται τον αόρατο χαρακτήρα της ψυχής...

Σωκράτης-απομνημονεύματα του Ξενοφώντος.

Link to comment
Share on other sites

Τραγουδια σαν του Σαρμπελ βγαινουν αθε χρονο κι καθε χρονο καταλαμβανουν τις τελευταιες θεσεις δεν ειναι κατι το πρωτοτυπο καθολου θα λεγα.Της Ταμτα εχει εθνικ ρυθμο ειναι κι ωραια γυναικα ,ακουγεται κιολας για αυτο υπαρχει μια ελπιδα να παει καλουτσικα,Επρεπε να την στειλουν σε στυλ ******ζου την καψαν την κοπελα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ άκουσα της Τάμτα και δε μου άρεσε πολύ.Τα αλλά δύο δε τα άκουσα αλλά άκουσα καλά λόγια για του Σαρμπέλ το τραγούδι για αυτό και το ψήφισα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η Αννετ Αρτανι η οποια εκροσωπησε την Κυπρο και ειχε και Φωναρα δεν τα πηγε καθολου καλα. Τι σας κανει να πιστευτε οτι η Ταμτα που δεν εχει αναλογες φωνητικες δυνατοτητες με την Αννετ, αλλα με παρομοιο τραγουδι θα παει καλα ?Εκτος αυτου η ιδια η Ταμτα δηλωσε οτι το τραγουδι που της εδωσαν δεν ταιριαζει στο προφιλ της που ειναι καθαρα ποπ(πως θα υποστηριξει αυτο το τραγουδι ?)

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

η Αννετ φωναρα αλλα το τραγουδι αισχος περσι.Ασε που ενω η κοπελα ειναι εντυπωσιακοτατη με μπουστο κτλ ντυθηκε χαλια κι καηκε απο μονη της.
Link to comment
Share on other sites

η Αννετ φωναρα αλλα το τραγουδι αισχος περσι.Ασε που ενω η κοπελα ειναι εντυπωσιακοτατη με μπουστο κτλ ντυθηκε χαλια κι καηκε απο μονη της.
Εεεεεεεεεε..βοηθησε και το σολαριουμ στο οποιο ειχε ξεχαστει:p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η Αννετ φωναρα αλλα το τραγουδι αισχος περσι.Ασε που ενω η κοπελα ειναι εντυπωσιακοτατη με μπουστο κτλ ντυθηκε χαλια κι καηκε απο μονη της.

 

χαχαχαχαχα

ο στυλιστας της φταιει. Αχ αυτος ο Δημητρης... να σου δωσω το τηλεφωνο του να του τα πεις ? Θα συγκινηθει. χαχαχαχαχα :)

:X
Link to comment
Share on other sites

Paidia prepei na katalaboume oloi oti den pshfizoume mono poio tragoudi mas aresei alla na skeftoume poio tha aresei perissotero stous theates ths Eurovison ektos Elladas giati os gnoston emeis den mporoume na psifisoume th xora mas ekeino to brady.

Kata th diki mou gnomi ayto pou tairiazei perissotero sth Eurovision einai ayto ths Tamta.Kai alloste mpalanta me mpalanta exei diafora.Den sygrinetai to with love me to everything gia dedomena Eurovison.

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με τους περισοτερους απο εδω μεσα που λενε οτι της Ταμτας το τραγουδι ειναι πολυ καλο αλλα δεν κανει για eurovision αρα μεταξυ του Δαντη και του Sarbel φυσικα θα πω Δαντη του Sarbel το τραγουδι ειναι χαλια.Παντως μπορει να εχει ενδιαφερων αν παει της Ταμτας το τραγουδι τελικα.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα πάλι μου αρέσει του Σαρμπέλ.

Πιο γιουροβιζιονάτο μου κάνει. :D

 

Κι εγώ την ίδια γνώμη έχω. Πρέπει να εστιάσουμε σε κάτι ευρωπαϊκό και όχι σε κάτι που θα κουράσει.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την ίδια γνώμη έχω. Πρέπει να εστιάσουμε σε κάτι ευρωπαϊκό και όχι σε κάτι που θα κουράσει.

 

Πιστεύω πως το μόνο τραγούδι που δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να κουράσει το κοινό είναι εκείνο του Χρήστου Δάντη.Έχει «δυνατή» μουσική ενορχήστρωση,ευχάριστο και αδιάκοπο ρυθμό.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα διαφωνησω οσον αφορα τον ρυθμο του τραγουδιου.... Απο στιχο ομως...Πασχει!!! Οχι πως τα αλλα ειναι πολυ καλυτερα αλλα κοιταξτε ρεφρεν!!!

 

Had enough

and now i'm leaving

Elvis has left the building

you had your chance

you had the honour

but baby you're no Madonna:wacko::dizzy: :wacko: :dizzy:

 

Θ-ελεος!!! Πιο ακυρο και απο ακυρο!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ο στιχος ειναι εξισου βαθυστοχαστος με το You're my lover, under cover:wacko:

Αυτος ο Δαντης εχει ξεφυγει...:X :wacko: :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο στιχος ειναι εξισου βαθυστοχαστος με το You're my lover, under cover:wacko:

Αυτος ο Δαντης εχει ξεφυγει...:X :wacko: :lol: :lol: :lol:

 

με την διαφορά ότι εκείνον τον έγραψε η Γερμανού. Ο Δαντης εκεί έβαλε την μουσική...:rolleyes:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Στο my number one υπηρχε ενα γενικοτερο πλαισιο στους στιχους του τραγουδιου!!!! Σιγουρα αυτο που ανεφερε η sofi-k ειναι ακυρο αλλα υπηρχε ενα γενικο νοημα... Ελεγε κατι τελος παντων...

Εδω κατι παει να πει στο κουπλε αλλα το ρεφρεν ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ακυρο!!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...