Jump to content

Eurovision 2007 - Eπιλογή τραγουδιού εκπροσώπησης


jane_butterfly
 Κοινοποίηση

Ποιο υποψήφιο τραγούδι θεωρείτε καλύτερο;  

194 members have voted

  1. 1. Ποιο υποψήφιο τραγούδι θεωρείτε καλύτερο;

    • Νο Μadonna - Δάντης
      66
    • With love - Τάμτα
      68
    • Geia sou Maria - Σαρμπέλ
      32
    • Κανένα
      28


Recommended Posts

ειναι καθαρα στο στυλ της Ελιτσας.

τουλαχιστον τωρα θα γινει και φιρμα γιατι πριν την συμμετοχη της στο διαγωνισμο και τις πλαστικες δεν ηταν και "πρωτο ονομα"

 

[κουτσομπολιο Mode on]τα ειχε με Ελληνα πριν 3 χρονια:p[κουτσομπολιο/mode off]

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 733
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εμένα μου αρέσει η Βουλγαρία φέτος. Τέλειο κομμάτι είναι. Ελπίζω να βγεί (αν όχι πρώτο) τουλάχιστον στην 5αδα.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου αρέσει η Βουλγαρία φέτος. Τέλειο κομμάτι είναι. Ελπίζω να βγεί (αν όχι πρώτο) τουλάχιστον στην 5αδα.

 

εχω ακουσει τα καλυτερα.πως το λενε?που μπορω να το βρω?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις κανενα site να εχει δημοσκοπησεις για τις θεσεις των τραγουδιων?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις κανενα site να εχει δημοσκοπησεις για τις θεσεις των τραγουδιων?

 

Nai ki egw afto tha ithela na mathw..an thymamai kala persi eixa dei dhmoskophseis apo kathe xwra...ekei fainontai polla..

 

Epishs exei akousei kanenas sas ta ypoloipa tragoudia?Na pei kamia gnwmh parapanw?H ta mona pou akousate einai afta pou eidate-diavasate ellada?dhladh Kypros-tourkia-ellada-voulgaria?:p :p

 

Ola profanws mporeite na ta vreite sto youtube mazi me eikona wste na exete pio sfairikh apopsh..twra gia to ti tha pathsete.xwra eurovision 2007..to poies xwres..oles!Psakste kai kati monoi sas..ena google istoria einai:)

 

Parolafta tha ithela na dw dhmoskophseis toso panevrwpaikes oso kai kathe xwras na dw pws kinountai ta pragmata..dioti mhn ksexnate..gia thn pleiopshfia h eurovision mporei na nai enas xazodiagwnismos..gia allous aformh gia xavale kai sxolia..gialous koutsompolio kai gia allous mati ..gia merikous omws..kalh wra osoous pontaran persi sthn filandia se apodosh 50 arxika..exei pswmi h douleiaaaaaa...;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει τα καλυτερα.πως το λενε?που μπορω να το βρω?
вода το λενε και σημαινει νερο
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει τα καλυτερα.πως το λενε?που μπορω να το βρω?

вода το λενε και σημαινει νερο
Ή με λατινικά: Elitsa Todorova & Stoyan Yankulov - Voda... ;) :)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Τελικά πότε είναι η eurovision;

 

Στις 10 Μαϊου ο ημιτελικός και στις 12 ο τελικός. Αύριο βράδυ (στις 27/4 δηλαδή) στις 11μμ στη ΝΕΤ θα ακουστούν τα δεύτερα μισά τραγούδια του διαγωνισμού. Μόνο που επειδή είναι πολλά τα παίζουν για 1 λεπτό το πολύ. Θα προτιμούσα να σχολίαζαν λιγότερο οι σχολιαστές και να ακούγονταν ολόκληρα τα τραγούδια. Προσωπικά τα άκουσα από το ΡΙΚ σε 4 εκπομπές που είχε γι΄αυτόν το σκοπό. Πήγαμε πολύ καλά. Βγήκαμε πρώτοι μαζί με μια άλλη χώρα (απ΄την τελευταία οχτάδα των χωρών (με αλφαβητική σειρά) μου διαφεύγει όμως) και ακολούθησε η Βουλγαρία. Οι κριτές ήταν 5 (1 Σουηδός, 1 από το Ισραήλ, 1 από την Ελλάδα και 2 από την Κύπρο). Το δικό μας τραγούδι πήρε άριστα 10 από όλους εκτός από τον Έλληνα (!) που έδωσε 8.

ΧΡΥΣΑ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...