Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα και εγώ το Κ810 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Το μόνο πρόβλημα που μου παρουσίασε είναι το εξής :cry::cry::cry: Όταν προσπαθώ να βγάλω φωτογραφίες και εστιάζει μου έχει τύχει μερικές φορές να σβήσει!!! Έχει συμβεί σε άλλον αυτό? Προσπάθησα να αναβαθμίσω το κινητό αλλά μου γράφει ότι έχω την τελευταία αναβάθμιση, κάτι που δεν ισχύει. Μέσω update service της Sony Ericcson προσπαθώ να κάνω αναβάθμιση :O Help :X:X

 

Σβηνει τελειος?Σε μενα προσωπικα δεν εχει γινει κατι!

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και γιατί να το πάρεις από κατάστημα voda? Τα ΟΤΕshops το έχουν 270κάτι (το Κ800), και το παίρνεις με το λειτουργικό της SE και όχι της vodafone.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να το πάρεις από κατάστημα voda? Τα ΟΤΕshops το έχουν 270κάτι (το Κ800), και το παίρνεις με το λειτουργικό της SE και όχι της vodafone.

 

isws epeidi exei epeidotisi apo tin voda to paidi:p;):):D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Αυτα που πουλαει η Βοντα εχουν πειραγμενο μενου και λογισμικο?

 

Oxi apla otan anoigei kai otan kleinei exei tin foto tis voda!!!:):happy:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Oxi apla otan anoigei kai otan kleinei exei tin foto tis voda!!!:):happy:

 

Αρα και αναβαθμισεις θα περναμε τις κανονικες και δεν θα περιμενουμε της Βοντα?

Link to comment
Share on other sites

Αρα και αναβαθμισεις θα περναμε τις κανονικες και δεν θα περιμενουμε της Βοντα?

Κανονικοτατα τα ιδια update :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νέο λογισμικό για Κ810 στον WotanServer,R6CA001.Πιθανόν,είναι μόνο για Orange κινητά,αλλά ενδεχομένως να βγει από αύριο και για μη customised μοντέλα.Τσεκάρετε!!όσο σύντομα βγει πάντως και για generic κινητά θα κάνω αναβάθμιση και θα ποστάρω τυχόν αλλαγές
Link to comment
Share on other sites

Από που αναβαθμίσατε το Κ810? Ενώ έχω πιο παλιο λογισμικό πάω μέσω Sony Ericcsoon update service και μου γράφει οτι δεν υπάρχει νεώτερο λογισμικό!! Ακόμα συνεχίζει να μου σβήνει όταν κάνω autofocus :(:(
Link to comment
Share on other sites

Από που αναβαθμίσατε το Κ810? Ενώ έχω πιο παλιο λογισμικό πάω μέσω Sony Ericcsoon update service και μου γράφει οτι δεν υπάρχει νεώτερο λογισμικό!! Ακόμα συνεχίζει να μου σβήνει όταν κάνω autofocus :(:(

R6BC002 είναι η τελευταία στο SEUS,αν έχεις αυτήν τότε μάλλον σωστά σου αποκρίνεται ότι έχεις ενημερωμένη συσκευή.Το να σβήνει όμως στο autofocus(ή να μην λειτουργεί σωστά και να προκαλεί επανεκκίνηση) μάλλον έχει σχέση με τους camera drivers,συστήνω να το πας σε service να το κοιτάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση, το τηλέφωνο υποστηρίζει dual sim της Cosmote?

Ευχαιστώ προκαταβολικα.

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια απορία.Το κ810 τι διαφορά έχει απ΄το κ800(εκτός εξωτερικήσ εμφάνισης?):worry:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εκτος της εξωτερικης εμφανισης (πιο λεπτο και αλλο πληκτρολογιο) εχει μονο 2 διαφορες με το Κ800. Το TRACK ID (Με εχει εξυπηρετησει αρκετες φορες :cool:) και το PHOTO FIX.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης στη συσκευασία του Κ810 περιλαμβάνεται και καρτούλα Μ2 128ΜΒ, ενώ στο Κ800 τίποτα.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Επίσης στη συσκευασία του Κ810 περιλαμβάνεται και καρτούλα Μ2 128ΜΒ, ενώ στο Κ800 τίποτα.

 

και τα 128 ειναι πολυ λιγα, 1-2γιγα ειναι must

στο δικο μου w850 του εχω 4γιγα και ειμαι ανετος

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Γεια!Γύρισα!Λοπόν,χρησιμοποιώ το Κ810 περίπου 1 μήνα και ΄λεχω να πω ότι είναι ένα εκπληκτικό κινητό.Το μόνο μείον,η μικρή κάρτα,την οποία όμως αντικατέστησα!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια απορία.Το κ810 τι διαφορά έχει απ΄το κ800(εκτός εξωτερικήσ εμφάνισης?):worry:

 

να προσθεσω...

α)πιο δυνατο ηχειο

β) πιο γρηγορο μενου:!!!!:)

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την βοηθεια σας, εχω το κ810ι και σε κατασταση αναμονης δεν μου βγαζει την ωρα και της αναπαντητες !!!! η οθονη ειναι μαυρη, μαλλων πρεπει να ειναι καπια ρυθμηση που δεν ξερω!!! help!!!!!!!!!!

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Θα πας Μενού-Ρυθμίσεις-(με το joystick)Οθόνη-Ρολόι Λειτουργίας Ύπνου και το βάζεις στο Ενεργό
Link to comment
Share on other sites

Ποντιακή (τεμέτερων) ερώτηση:

 

είμαι συνδρομητής Vodafone και σκέφτομαι να ενεργοποιήσω την υπηρεσία Vodafone Unlimited. Η συσκευή είναι απλή όχι Vodafone Live. Από πού θα μπαίνω στο Vodafone Live;;;

Είπαμε... είμαι τεμών τα παιδία.

Link to comment
Share on other sites

Ποντιακή (τεμέτερων) ερώτηση:

 

είμαι συνδρομητής Vodafone και σκέφτομαι να ενεργοποιήσω την υπηρεσία Vodafone Unlimited. Η συσκευή είναι απλή όχι Vodafone Live. Από πού θα μπαίνω στο Vodafone Live;;;

Είπαμε... είμαι τεμών τα παιδία.

Κανονικότατα από τον wap/web browser της συσκευής.

Δεν έχει καμία σημασία που η συσκευή έχει το κανονικό λογισμικό.

Οι ρυθμίσεις wap του παρόχου σου, έχουν για αρχική σελίδα το portal του, όπου και θα μεταβαίνεις από τον ενσωματομένο browser.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ποντιακή (τεμέτερων) ερώτηση:

 

είμαι συνδρομητής Vodafone και σκέφτομαι να ενεργοποιήσω την υπηρεσία Vodafone Unlimited. Η συσκευή είναι απλή όχι Vodafone Live. Από πού θα μπαίνω στο Vodafone Live;;;

 

Γιατί θα ήθελες να ενεργοποιήσεις το Vodafone Live Unlimited?

 

Η Vodafone δεν έχει συμπεριλάβει το εν λόγω μοντέλο στις Vodafone Live! συσκευές τις με αποτέλεσμα να μην μπορείς να απολαύσεις μια γκάμα υπηρεσιών όπως για π.χ. το Live TV!.

 

Το μόνο που θα σε "ωφελήσει" είναι ότι δεν θα έχεις κάποια χρέωση εισόδου, ασχέτως βεβαίως αν θα έχεις προ-πληρώσει (ως πάγιο) 5 € για ένα μήνα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...