Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηρα και γω επιτελους το K810ι και πραγματικα ειναι εντυπωσιασμενος απο το κινητο! Κορυφη στις φωτο ιδιαιτερα στην νυκτα, η μπαταρια επισης και γενικα ειναι απο τα κορυφαια κινητα στην αγορα για την καμερα του!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελος, οι πανοραμικες που τραβαει φαινονται καλες στον υπολογιστη ή τις κολλαει οπως να ναι?

Αν προσέξεις πως θα τις τραβήξεις τότε φαίνονται μία χαρά

Link to comment
Share on other sites

Ναι, διατηρει ομως την αναλυση των 3,2 Mp (η καθεμια) η τη ριχνει? Σκεφτομαι να παρω το κινητο (αντι για το Ν70 η το Ν73) μονο γι αυτη του την ιδιοτητα..
Link to comment
Share on other sites

1648x416 είναι η ανάλυη που μου βγάζει τώρα που κοιτάω τυχαία σε μία. Σαφώς χαμηλότερη είναι η ποιότητα από ότι αν πάρεις με τα 3Mp. Νομίζω ότι καλύτερα αποτελέσματα θα έχεις αν παρεις τρεις φωτο 3Mp και τις ενώσεις μόνος σου.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε Νικο, ησουν κατατοπιστικοτατος!

Δηλαδη ενωνει 3 φωτογραφιες περιπου VGA αναλυσης..(Αυτο το κανει και το 3ετιας Χ700 μου..)Οντως καλυτερα με το photoshop η κανα αλλο προγραμματακι. Μαλλον για το Ν70 ΜΕ με βλεπω..

Για το αν αλλαζουν οι αποθηκευμενοι σταθμοι απο το handsfree με τα controls (που κανει κανα 40αρι ευρω) ξερει κανεις να μου πει?

Παντως νομιζω οτι το joystick του Κ800 ειναι πιο βολικο, γιατι εχει μεγαλυτερο βαθουλωμα για να μπει ο αντιχειρας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω προβλημα με τα mms, δεν μπορω να τα ενεργοποιησω! Εχω cosmote στελνω το μηνυμα "mms" στο 1333 μου ερχονται οι ρυθμησεις παταω "ναι" στο να αποθηκευτουν αλλα λεει "σφαλμα" και δεν τις αποθηκευει!:wacko: Επεισης παω και στο http://www.sonyericsson.com/cws/support/products/mms/k810i?cc=gr&lc=el αλλα δεν μου ερχονται οι ρυθμησεις! Τι φταιει?:O
Link to comment
Share on other sites

Αρχικα το προγραμματακι με το πορτοκαλι φως λειτουργει κανονικα.

 

 

Για τα mms θα ηταν πιστευω καλυτερα να επισκεφτεις ενα καταστημα της cosmote ή να επικοινωνησεις μαζι τους

Link to comment
Share on other sites

Kirios to java engine tou kinitou, ligo poio grigori apothikefsi me thn imerominia energopoihmenh stin photo kai ligo kalitera xromata stis photo. nothing more den exo anakalipsi mexri tora....

 

 

R8BA024

- Released around 24/10/07

 

Improvements

- Updated EROM, Java Engine and Text Engine

 

Software versions:

EROM: R3A022

LCD: 200610121

Camera: 2.5

Videocall camera: 2.3

Content: PA30

Java: 7.7

Text: CX

 

R1KG001

- Released on Wotan on 23/4/07

- Released on SEUS around 30/4/07

 

Software versions:

EROM: R3A016

LCD: 200610121

Camera: 2.5

Videocall camera: 2.3

Content: PA30

Java: 7.4

Text: CB

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στην συσκευασια του κιμητου ειχε και ανταπτορα σε κανεναν σας?:shifty:

Αν εννοείς για την κάρτα μνήμης όχι.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα και τα δυο κ810ι απο επιδοτηση.Το ενα θα το κρατησω σαν δευτερο...

Ποιες ειναι οι διαφορες απο κ800ι που ειχα?

Link to comment
Share on other sites

και γω το πηρα σημερα ...το εβγαλε προσφορα ο γερμανος σκετη συσκευη 195 ευρω !http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse?product=39991&category=93 διαβαστε στο σχολιο με τα μικρα γραματα ...ωραιο κινητακι
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

zhteitai k810 se uperarhsth katastash h kainourio me eggyhsh!pm

h email sto kflabouris@hotmail.com

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

και γω το πηρα σημερα ...το εβγαλε προσφορα ο γερμανος σκετη συσκευη 195 ευρω !http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse?product=39991&category=93 διαβαστε στο σχολιο με τα μικρα γραματα ...ωραιο κινητακι

 

 

alhtheia to exei toso>???dhladh an [paw sto germano tha to parw 195?

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα και τα δυο κ810ι απο επιδοτηση.Το ενα θα το κρατησω σαν δευτερο...

Ποιες ειναι οι διαφορες απο κ800ι που ειχα?

 

Οι μόνες διαφορές (εκτός απο τα πλήκτρα φυσικά) είναι :

1)το Κ810 είναι εμφανώς πιο λεπτό και

2)έχει ακόμα μεγαλύτερη αυτονομία από το Κ800

 

Κάποιοι λένε ότι το Κ810 έχει και λίγο καλύτερο φακό. Δεν ξέρω κάτι στα σίγουρα για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

και γω το πηρα σημερα ...το εβγαλε προσφορα ο γερμανος σκετη συσκευη 195 ευρω !http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse?product=39991&category=93 διαβαστε στο σχολιο με τα μικρα γραματα ...ωραιο κινητακι

Για ενα 29ημερο εχασα την προσφορα αλλα δεν πειραζει!:mad: πολυ καλη τιμη!

Link to comment
Share on other sites

Για ενα 29ημερο εχασα την προσφορα αλλα δεν πειραζει!:mad: πολυ καλη τιμη!

 

de to katalava afou to grafun akoma?tote giati to exoun afhsh akoma?kala katse na paw apo ekei aurio

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Οι μόνες διαφορές (εκτός απο τα πλήκτρα φυσικά) είναι :

1)το Κ810 είναι εμφανώς πιο λεπτό και

2)έχει ακόμα μεγαλύτερη αυτονομία από το Κ800

 

Κάποιοι λένε ότι το Κ810 έχει και λίγο καλύτερο φακό. Δεν ξέρω κάτι στα σίγουρα για αυτό.

 

http://www.myphone.gr/devices/preview-275.html

Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανος τα δινει στα 195 ευρω σκετη συσκευη μεχρι το Σαββατο. Αρπαξτε τα οσο μπορειτε! Και να επιμεινετε να τα αγορασετε σκετα γιατι υπαρχει "συσταση" να τα πουλαν κυριως (αλλα οχι αποκλειστικα) με συνδεση! Πρωτα ρωτατε αν υπαρχει σε στοκ και ΜΕΤΑ τους ξεφουρνιζετε το μαντατο οτι θα το παρετε σαν σκετη συσκευη! ;)

 

Βασικά η προσφορά είναι της Sony Ericsson, εγώ το είχα πάρει πριν ένα μήνα με 56 ευρώ με σύνδεση (στο πρόγραμμα WIND Flexy 35) από κατάστημα WIND. To είχα δει και σε προσφορά τα Χριστούγεννα στο MEdia Market νομίζω με 199 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

egw piga shmera sto germano kai mu eipan 279 gt re paidia??pu na paw gia na to vrw sta 195 gnwrizei kaneis!

emena mu eipan kai kala pws einai tupografiko lathos kai shkwthika kai efyga

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

alhtheia to exei toso>???dhladh an [paw sto germano tha to parw 195?

 

 

ναι φιλε μου τοσο θα το παρεις,αλλα γρηγορα γιατι μου ειπαν ειναι για λιγο:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

egw piga shmera sto germano kai mu eipan 279 gt re paidia??pu na paw gia na to vrw sta 195 gnwrizei kaneis!

emena mu eipan kai kala pws einai tupografiko lathos kai shkwthika kai efyga

 

 

δεν σε παρολαβα:)λειπων και μενα χτες μου ειπε ενας φιλος μεσα απο γερμανο οτι το κινητο επεσε για λιγο 195 ευρω ,περνω στον γερμανο και μου λενε 279 :O τον λεω οτι ακουσα κατι για 195 και μου λεει οχι....μετα απο λιγο με περνει τηλ.ο υπαληλος του γερμανου που πηρα τηλ. και μου λεει καναμε λαθος και εχει οντος 195 ευρω και πηγα και το πηρα:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το γνωριζετε πως τα κινητα στον γερμανο δεν εχουν εγγυηση αντιπροσωπειας:!::!::!:

Αν χαλασει μονο εκει μπορειτε να το πατε.

Ετσι την πατησα περσι με ενα nokia του πατερα μου και ποτε δεν βρηκα ακρη.Εχω ακουσει και απο αλλα ατομα τοσο κακα λογια που δεν περνω τιποτα απο γερμανο.

Τα καταστηματα κινητης εχουν τις καλυτερες συσκευες

Δεν σας υποψιαζει το γεγονος οτι το εβαλε τοσο φτηνο:!::!::!:

Πολυ πιο κατω απο το κοστος.........γιατι αραγε?

ουτε στο εξωτερικο δεν εχει τοσο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...