Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παλια ήμουν ευχαριστημενος με το Κ800

τωρα με το Κ810 ειμαι απολυτα ικανοποιημενος

1.- ΑΡΙΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

2.- ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΜΕΡΑ (ποια ΝΟΚΙΑ ποια LG κλπ ... ας τραβήξουν ολα φωτογραφιες το βραδυ και σε απολυτο σκοταδι και τα λεμε .......... )

3.- ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΗΧΟΣ

4.- ΟΘΟΝΗ ΠΟΙΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ Κ800 (απο τις ποιο καλες σε κινητο)

 

απο βιντεο δεν μας ειπες πως τα παει..τα ιδια με το κ800 φανταζομαι...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παλια ήμουν ευχαριστημενος με το Κ800

τωρα με το Κ810 ειμαι απολυτα ικανοποιημενος

1.- ΑΡΙΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

2.- ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΜΕΡΑ (ποια ΝΟΚΙΑ ποια LG κλπ ... ας τραβήξουν ολα φωτογραφιες το βραδυ και σε απολυτο σκοταδι και τα λεμε .......... )

3.- ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΗΧΟΣ

4.- ΟΘΟΝΗ ΠΟΙΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ Κ800 (απο τις ποιο καλες σε κινητο)

Και γιαυτο που λενε οτι θολώνει η φωτογραφια βλακειες τελικα:O

Link to comment
Share on other sites

Και γιαυτο που λενε οτι θολώνει η φωτογραφια βλακειες τελικα:O

 

An dn ksereis na vgazeis foto:whistle:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

στο βιντεο ναι τα ιδια με το Κ800 δυστυχώς ......(αν και ελαχιστες φορες εχω τραβηξει βιντεο με το κινητο μονο με το Ν93 και αυτο ΜΟΝΟ ΜΕΡΑ !! γιατι νυχτα αστε να πανε )

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο απο vodafone κανεις;;; εγω βαρεθει να περιμένω, και καλα θα το εφερναν 26/4 κοντευει να περασει ενας μηνας!!! μου φαινεται θα τα σκασω και θα παρω το Ν73, αν και με προβληματιζουν πολυ οι βραδινές φωτο που βγαζει...
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε πρώτα να δεις ποιο firmware θα φοράει! Αν θα έχει την R1KC001 έχει βγει η R1KG001.

Αλλά θα σου έλεγα να μην βιαστείς, να το δουλέψεις λιγάκι. Αν δεν θα σου παρουσιάσει πρόβλημα μην το πειράξεις.

Το δικό μου είναι με το firmware "R1KG001".

 

(Θα πρότεινα αν δεν έχετε το συγκεκριμένο firmware να το περάσετε.)

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια παρατηρώ και εγω το προβλημα με την καμερα ,, ενω στο κινητο φαινονται αψογες στο pc υπαρχει μια μικρη θολουρα (απαραδεκτο για sony) αλλα οχι σε ολες , τωρα μαλλον την ωρα που τραβαει πρεπει να ειναι ευαισθητο με την παραμικρη κινηση (σε λειτουργια best pic μπορεις να βγαλεις αψογες φωτογραφιες) ,, μαλλον θελει ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ !!!!!!!!!!!!!! , ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο οτι μολις θα βγει θα το διορθώνει αυτο, μαλλον βιαστηκαν να το βγαλουν ... (και εμεις να το παρουμε .....) βεβαια απο τις απατες τις ΝΟΚΙΑ το προτιμω ......, Επαναλαμβανω το προβλημα εμφανιζεται σε μερικες φωτο (οχι σε ολες )

Αλλο κακο

Οσοι απο εσας εχετε vista ξεχαστε (προς το παρον ) το προγραμμα συγχρονισμου της sony (εκτός και αν κανετε αλχημιες......) βαλτε αυτο

http://www.softpedia.com/progDownload/MyPhoneExplorer-Download-26177.html#download_locations

ειναι απλα κορυφη !!!!!!! και τρομερα γρηγορο

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο απο vodafone κανεις;;; εγω βαρεθει να περιμένω, και καλα θα το εφερναν 26/4 κοντευει να περασει ενας μηνας!!! μου φαινεται θα τα σκασω και θα παρω το Ν73, αν και με προβληματιζουν πολυ οι βραδινές φωτο που βγαζει...

 

οι βραδυνες φωτογραφιες στα ΝΟΚΙΑ τοσο σε Ν95, Ν93 , Ν93ι , Ν73 ειναι ΑΙΣΧΩΣ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΙΝΕΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟ Κ800 - Κ810 :)

 

για να μην μιλησω για το βιντεο στα Ν93ι και Ν93 το βραδυ , οι απατεώνες δηθεν dvd quality και το βραδυ δειχνουν σαν να εχει ΧΙΟΝΟΘΥΕΛΑ ......

ΑΣΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ WIFI KAI TO GPS (N95)

ΜΕ 700 ε ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ 1 Κ810 ΚΑΙ ΕΝΑ PPC ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο απο vodafone κανεις;;; εγω βαρεθει να περιμένω, και καλα θα το εφερναν 26/4 κοντευει να περασει ενας μηνας!!! μου φαινεται θα τα σκασω και θα παρω το Ν73, αν και με προβληματιζουν πολυ οι βραδινές φωτο που βγαζει...

 

to exw parei edw kai mia evdomada apo thn vodafone agiou dhmhtriou(mpraxami) an thes mpes sth vodafone kai vres thn dieuthinsh:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα το απόγευμα από την Vodafone της Κατερίνης. Παρέλαβαν σήμερα το μεσημέρι και απ' ότι μου είπαν είναι πλέον διαθέσιμο σε όλα τα καταστήματα της Voda.

 

Πρώτες εντυπώσεις καλές. Είναι βελτιωμένο στα σημεία από το Κ800 που είχα μέχρι σήμερα.

 

Το firmware είναι το "R1KG001" και EROM R3A022.

it is a dirty job but someone has got to do it...
Link to comment
Share on other sites

ama travaei to video opws to k800 einai mlkia...vazeis pou vazeis 3.2 cyber shot camera..giati den anevazeis k tin analysi tou video k tin piotita..tha einai opws to palio 176x144 3gp...???siga tin allagi..pio kalo einai to w900...asxeta pou den exei 3.2mp camera..E-L-E-O-S:wacko: :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

οι βραδυνες φωτογραφιες στα ΝΟΚΙΑ τοσο σε Ν95, Ν93 , Ν93ι , Ν73 ειναι ΑΙΣΧΩΣ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΙΝΕΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟ Κ800 - Κ810 :)

 

για να μην μιλησω για το βιντεο στα Ν93ι και Ν93 το βραδυ , οι απατεώνες δηθεν dvd quality και το βραδυ δειχνουν σαν να εχει ΧΙΟΝΟΘΥΕΛΑ ......

ΑΣΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ WIFI KAI TO GPS (N95)

ΜΕ 700 ε ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ 1 Κ810 ΚΑΙ ΕΝΑ PPC ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ

 

τωρα τη συγκρινεις!!μην ειμαστε και υπερβολικη ρε domal.ενω το κ810 εχει φοβερο βιντεο σαν του ...κ700 σε αναλησει:) δεν υποστηρηζω την νοκια μην πεσετε να με φατε και εμενα μου αρεσει το κ810 αλλα σε αυτον τον τομεα υστερει:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

τωρα τη συγκρινεις!!μην ειμαστε και υπερβολικη ρε domal.ενω το κ810 εχει φοβερο βιντεο σαν του ...κ700 σε αναλησει:) δεν υποστηρηζω την νοκια μην πεσετε να με φατε και εμενα μου αρεσει το κ810 αλλα σε αυτον τον τομεα υστερει:)

Όντος τα SE δεν πάνε καθόλου καλά με το Βίντεο… έδωσαν βάρος μόνο στην φωτογραφία :( :mad:.

 

Πιστεύω ότι από το k850 και μετά θα είναι OK :D.

 

:O Συγνώμη για το :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

τωρα τη συγκρινεις!!μην ειμαστε και υπερβολικη ρε domal.ενω το κ810 εχει φοβερο βιντεο σαν του ...κ700 σε αναλησει:) δεν υποστηρηζω την νοκια μην πεσετε να με φατε και εμενα μου αρεσει το κ810 αλλα σε αυτον τον τομεα υστερει:)

 

 

φυσικα και το Νοκια Ν95 , Ν93 εχουν τρομερο βιντεο ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΡΑ

τωρα όσο αναφορά τις φωτογραφιες σημερα κιολας σε συγκριση με ενα Ν95 το Κ810 παρέμεινε κορυφαιο

ασε που με το Κ810 ειχα τραβηξει 2 φωτογραφιες ηδη όταν το Ν95 αποθήκευε την μια !!!!

Δεν ειμαι υπέρ κανενος κινητου , ειμαι υπέρ του καταναλωτη , οταν δινεις 700 + ευρω περμενεις να δεις και αναλογα πραγματα και όχι απατεωνιες της Νοκια

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

τωρα όσο αναφορά τις φωτογραφιες σημερα κιολας σε συγκριση με ενα Ν95 το Κ810 παρέμεινε κορυφαιο

ασε που με το Κ810 ειχα τραβηξει 2 φωτογραφιες ηδη όταν το Ν95 αποθήκευε την μια !!!!

 

 

Λες και δεν τα ξέρουμε:rolleyes::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ksereis kaneis pws mporw na allaksw ton xrono pou vgazei thn maurh othonh an to kinhto menei xwris leitougeia??mou spaei ta neura!!:O :O :O

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ετυχε να κανω μεταφορα συμβολαιου απο Vodafone σε Cosmote και μου δινουν επιδοτηση συσκευης. Ενδιαφερεται κανενας για το Κ810i με 340 Euro σφραγισμενο στο κουτι του?

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ετυχε να κανω μεταφορα συμβολαιου απο Vodafone σε Cosmote και μου δινουν επιδοτηση συσκευης. Ενδιαφερεται κανενας για το Κ810i με 340 Euro σφραγισμενο στο κουτι του?

 

Οι αγγελιες μπαινουν στο ειδικο θεμα. Αλλα μια και το ανεφερες, 337 το εχει το eshop, εσυ πιο ακριβα το δινεις? Για λακαμα ψαχνεις?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...