Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο κωδικός ασφαλείας για όλα τα SE είναι 0000. Αν εννείς αυτό. Άλλοι κωδικοί και κλειδώματα δεν υπάρχουν.

 

Μαλλον ναι. Τον κωδικο ασφαλειας για το τηλεφωνο. Σε περιπτωση δηλ που κλαπει ή χαθει το τηλ να μην μπορει να λειτουργησει με αλλη sim να ζηταει πρωτα κωδικο και για ξεκλειδωμα του τηλ.

Σευχαριστω πολυ. Καλημερα:D

lots of kisses from Salonica :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά να ρωτήσω...?

Αυτό που έχουν τα nokia όταν κλειδώνεις το πληκτρολόγιο να έχεις τη δυνατότητα όταν πάει καποιος άλλος να το ξεκλειδώσει να σου ζητάει κωδικό ασφαλείας στα δικά μας παίζει να γίνεται ή όχι?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω...?

Αυτό που έχουν τα nokia όταν κλειδώνεις το πληκτρολόγιο να έχεις τη δυνατότητα όταν πάει καποιος άλλος να το ξεκλειδώσει να σου ζητάει κωδικό ασφαλείας στα δικά μας παίζει να γίνεται ή όχι?

δεν γινεται δυστηχως στα δικα μας..:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φταιει ή το κινητο του παραληπτη, ή το δικτυο του παραληπτη (κατι σε Cosmote μυριζομαι).

 

Όχι τελικά το βρήκα ο λόγος που στέλνει βιντεάκια 250ΚΒ είναι γιατί είναι 3G κι αυτά τραβούν μεγαλύτερα βίντεο για ΜΜS:respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

opoios endiaferete gia metatroph tou k800 se k810 exw ftiaxei ena thema edw:D:rolleyes:

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

@ΤΖORILOS

 

Eδω και 2-3 χρονια καθε κινητο που σεβεται τον εαυτο του στελνει MMS 300ΜΒ ακομη και αν δεν ειναι 3G.

Μάλλον ΚΒ θα ήθελες να πεις...

Το K810 σέβεται τον εαυτό του; Γιατί όμως δεν υπάρχει στη σελίδα της SE;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλως ΚΒ ηθελα να πω!

 

Το Κ810i ασφαλως και σεβεται τον εαυτο του!

 

H σελιδα της SE δεν ειναι μονο στα Ελληνικα.

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gb&lc=en&ver=4000&template=pip1&zone=pp&pid=10804

Ναι, αυτό με κάνει εμένα να απορώ τι τρέχει;

Από το ελληνικό site το αφαίρεσαν κι επίσης δεν το έχουν ούτε καν στην υποστίριξη!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε αν γίνεται να ακούω ραδιόφωνο με το bluetooth χωρίς αναγκαστικά να έχω τοποθετημένο το handsfree στο Κ810i.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

 

μολις αγορασα και εγω το κ810 και εχω σπαστει με το μεγεθος των sms που στελνει...

 

υπαρχει καποια ρυθμιση για να στελνει μεγαλυτερα sms?

 

sorry αν εχει ξαναειπωθει αυτη η ερωτηση αλλα δεν μπορω να διαβασω τοσες σελιδες:O

 

 

thanx

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

αγορασα και εγω το εν λογω τηλεφωνο προσφατα και ειμαι ομολογουμενως φοβερα εντυπωσιασμενος απο αυτο το τηλεφωνο. Ειναι ισως το καλυτερο που ειχα ποτε!

Πολυ γρηγορο μενου σε ολες τις λειτουργιες , τελειες φωτο, ωραια οθονη κλπ.

Αντιμετωπιζω ομως 2 θεματακια που θα ηθελα να μοιραστω εδω μεσα μπας και βρω καμια λυση:

Το 1ο ειναι με την αποθηκευση των φωτο που βγαζει το κινητο. Μολις το αγορασα αγορασα και μια καρτα sony m2 512MB. Ειναι λογικο καθε φορα που βγαζει φωτο να αργει αρκετα δευτερολεπτα να την αποθηκευσει? Στην δικη του καρτα (128MB) το κανει πολυ γρηγορα..

Το 2ο εχει να κανει με το μενου ρυθμισεις και συγκεκριμενα με το "Ρολοι λειτουργιας υπνου" και "Νεα συμβαντα".. Τι κανουν αυτα αναλυτικα γιατι δεν μπορω να βρω κατι στο μανουαλ!!!

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποια απαντηση!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε αν γίνεται να ακούω ραδιόφωνο με το bluetooth χωρίς αναγκαστικά να έχω τοποθετημένο το handsfree στο Κ810i.

Δεν γίνεται γιατί το καλώδιο του handsfree λειτουργεί ως κεραία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

αγορασα και εγω το εν λογω τηλεφωνο προσφατα και ειμαι ομολογουμενως φοβερα εντυπωσιασμενος απο αυτο το τηλεφωνο. Ειναι ισως το καλυτερο που ειχα ποτε!

Πολυ γρηγορο μενου σε ολες τις λειτουργιες , τελειες φωτο, ωραια οθονη κλπ.

Αντιμετωπιζω ομως 2 θεματακια που θα ηθελα να μοιραστω εδω μεσα μπας και βρω καμια λυση:

Το 1ο ειναι με την αποθηκευση των φωτο που βγαζει το κινητο. Μολις το αγορασα αγορασα και μια καρτα sony m2 512MB. Ειναι λογικο καθε φορα που βγαζει φωτο να αργει αρκετα δευτερολεπτα να την αποθηκευσει? Στην δικη του καρτα (128MB) το κανει πολυ γρηγορα..

Το 2ο εχει να κανει με το μενου ρυθμισεις και συγκεκριμενα με το "Ρολοι λειτουργιας υπνου" και "Νεα συμβαντα".. Τι κανουν αυτα αναλυτικα γιατι δεν μπορω να βρω κατι στο μανουαλ!!!

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποια απαντηση!!!

Καλησπέρα. Στο "Ρολόι λειτουργίας ύπνου" όταν το κιν είναι στην αναμονή θα σου εμφανίζει την ωρα. Στα "Νέα συμβάντα" απλα θα κραταει εκει τις αναπάντητες κλησεις ή θα σ' ενημερώνει για τυχόν ληφθέντα sms. Ουσιαστικά το τελευταίο δεν είναι είναι κ τίποτα το ιδιαιτερο σαν ρύθμιση. Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

αγορασα και εγω το εν λογω τηλεφωνο προσφατα και ειμαι ομολογουμενως φοβερα εντυπωσιασμενος απο αυτο το τηλεφωνο. Ειναι ισως το καλυτερο που ειχα ποτε!

Πολυ γρηγορο μενου σε ολες τις λειτουργιες , τελειες φωτο, ωραια οθονη κλπ.

Αντιμετωπιζω ομως 2 θεματακια που θα ηθελα να μοιραστω εδω μεσα μπας και βρω καμια λυση:

Το 1ο ειναι με την αποθηκευση των φωτο που βγαζει το κινητο. Μολις το αγορασα αγορασα και μια καρτα sony m2 512MB. Ειναι λογικο καθε φορα που βγαζει φωτο να αργει αρκετα δευτερολεπτα να την αποθηκευσει? Στην δικη του καρτα (128MB) το κανει πολυ γρηγορα..

Το 2ο εχει να κανει με το μενου ρυθμισεις και συγκεκριμενα με το "Ρολοι λειτουργιας υπνου" και "Νεα συμβαντα".. Τι κανουν αυτα αναλυτικα γιατι δεν μπορω να βρω κατι στο μανουαλ!!!

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποια απαντηση!!!

 

Το "ρολόι λειτουργίας ύπνου' είναι η ένδειξη της ώρας που βγαίνει όταν το τηλέφωνο είναι stand by. Κάτι σαν screensaver. Tα "νέα συμβάντα" είναι ο τρόπος με τον οποίο σε ειδοποιεί το κινητό οπτικά όποτε υπάρχει κάποιο νέο συμβάν πχ 1 νέο μήνυμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum. (1ο μήνυμα μου!)

Για τους εθνικούς χαρακτήρες κατανοητό, το θέμα είναι ότι οι ελληνικοί χαρακτήρες δεν είναι τυπωμένοι στο πληκτρολόγιο. Δεν είναι και τεράστιο πρόβλημα αλλά θα διευκόλυνε κάποιους (σαν κι εμένα) που λόγω ηλικίας ξεχνάνε !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!. Έχω μια απορία: Το manual λέει ότι μπορείς να ρυθμίσεις το e-mail όπως στον Η/Υ, έκανα τις ρυθμίσεις αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ. Γίνεται αυτό ή προσπαθώ χωρίς λόγο;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum. (1ο μήνυμα μου!)

Για τους εθνικούς χαρακτήρες κατανοητό, το θέμα είναι ότι οι ελληνικοί χαρακτήρες δεν είναι τυπωμένοι στο πληκτρολόγιο. Δεν είναι και τεράστιο πρόβλημα αλλά θα διευκόλυνε κάποιους (σαν κι εμένα) που λόγω ηλικίας ξεχνάνε !

 

Δεν φαντάζομαι να είσαι πολύ μεγαλύτερος από μένα. :p

Θέμα συνήθειας είναι φίλε μου. Μάλλον δεν γράφεις συχνά.

Το να κατασκευάσει η SE πληκτρολόγια αποκλειστικά για Ελλάδα το βλέπω από απίθανο μέχρι τελείως απίθανο. :p

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, εδώ μόλις τώρα έβαλε επιτέλους τροπο εισαγωγής ς στο λογισμικό των κινητών της...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, εδώ μόλις τώρα έβαλε επιτέλους τροπο εισαγωγής ς στο λογισμικό των κινητών της...

 

Έβαλε το τελικό s ; Πότε έγινε το θαύμα ;

Link to comment
Share on other sites

Στο W910!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα νέα μοντέλα από δω και στο εξής.

Επιτέλους.

 

Κι' εμείς πώς θα το έχουμε; Θα γίνει αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...