Jump to content

Νοσταλγία για τα παλιά Nokia


Phoenix701
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρηκα τι να κανεις ενα απο τα πολλα SL, θα το χαρεις σε μενα :p :p

 

που σαι ρε Luna..! ...πολυ ομορφο και το 7900!

 

 

Χρηστο εχεις point! μοιαζουν πολυ αυτα τα 2... αν ηταν και τα 2 μεταλλικα σιγουρα θα χαν το ιδιο target group.. κατα τ αλλα μοιαζουν πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο εχεις point! μοιαζουν πολυ αυτα τα 2... αν ηταν και τα 2 μεταλλικα σιγουρα θα χαν το ιδιο target group.. κατα τ αλλα μοιαζουν πολυ!

 

Το ένα ήταν Luxury (8850), το άλλο από τα πρώτα καρτοκινητά. Αλλά είχαν κοινό μέγεθος!

 

Το 7210 (που περίμενες τόσο!!!) φορτίζει δίπλα στο 8850, που δεν φορτίζει... Αύριο λέω να το πάω καμιά τάτα κι αυτό!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εμοιαζαν! μικρα με πορτακι και παρομοιες δυνατοτητες..

 

βαλτο σε θηκουλα, μην γινει καμια στραβη.. εχει και καινουργια προσοψη! το 8800 εγω φοβαμαι να το κυκλοφορησω! δεν θελω να μαι η αιτια να αποκτησει την πρωτη γρατζουνια..!

απορω πως το προσεχε ο τυπας τοσο!! απο την μια σκεφτομαι οτι ισως να χει αλλαξει το housing, αλλα ολα τα νουμερα και οι ετικετες ειναι στην θεση τους!! και το adhesive στις βιζες επισης! που σημαινει οτι ουτε το χε λυσει ποτε..!

 

τελικα zerow ισως αξιζει ν αλλαξεις εστω τα πισω καπακια που εχουν γρατζουνιτσες στο luna..

Edited by Architekt
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εμοιαζαν! μικρα με πορτακι και παρομοιες δυνατοτητες..

 

βαλτο σε θηκουλα, μην γινει καμια στραβη.. εχει και καινουργια προσοψη! το 8800 εγω φοβαμαι να το κυκλοφορησω! δεν θελω να μαι η αιτια να αποκτησει την πρωτη γρατζουνια..!

απορω πως το προσεχε ο τυπας τοσο!! απο την μια σκεφτομαι οτι ισως να χει αλλαξει το housing, αλλα ολα τα νουμερα και οι ετικετες ειναι στην θεση τους!! και το adhesive στις βιζες επισης! που σημαινει οτι ουτε το χε λυσει ποτε..!

 

Όντως... Οι τιμές τους όμως ήταν απόσταση Φινλανδία-Σουηδία!

 

Τρελός είσαι; Εδώ το 8850 που είναι κομμάτι ταλαιπωρημένο μόνο με θήκη-τσαντάκι βγαίνει, το 7210 θα μείνει στην απέξω; Το E71 από τότε που το έφτιαξα μόνιμα σε θήκη είναι, πλέον και σε screen protector ζελατίνα!

 

Αφού η κοπέλα μου απόρησε προχθές που με είδε... Πολύ προσοχή πέφτει από μένα στα κινητά μου και φοβάμαι μην αρχίσουν τίποτα ζήλιες από εκείνη (γυναίκες=ανισόρροπες)!!! :lol::lol::lol:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Oχι να μην πάρεις Luna, όχι να μην πάρεις Luna :chair:

Πάρε ότι άλλο από αυτά τα κοινότυπα 88xx :p

 

κανενα arte λεω..αλλα φωτια μεγαλη..εκτος αν χαριζεται κανενα εδω :p

Link to comment
Share on other sites

εκτος αν χαριζεται κανενα εδω :p

 

Εδώ είμαι και γω αν χαρίζεται κάτι!!! :lol: Το Carbon Arte παρακαλώ!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα προσεχε μην την κανεις να ζηλεψει το κινητο σου!! ...εγω νομιζω πως βρηκα τροπο να την κανω να μην ζηλευει! να της δωσω κανενα απο την συλλογη :worry:

 

το θεμα ειναι οτι θα θελει το Arte :cry:

 

...αα εγω θελω το sirocco αν βρειτε κανενα που να χαριζει 8800 :p

περα απο την πλακα μονο αυτο μου λειπει! θα θελα μια φορα μονο για την καφριλα να το παρω χρυσο! :X sirocco gold... αλλα 300αρα δεν δινω :mad:

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι θα θελει το Arte :cry:

 

Συμπάθησε άσχημα το 8850... :( ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΩ!!!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι κανονας : ποτε δεν δανειζουμε σε γυναικα/γκομενα

 

1. Αυτοκινητο

2. Κινητο

3. PC

 

. -

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι κανονας : ποτε δεν δανειζουμε σε γυναικα/γκομενα

 

1. Αυτοκινητο

2. Κινητο

3. PC

 

. -

 

Μόνο σε γυναίκα/γκόμενα; :confused: Παντού. ;)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε γυναίκα/γκόμενα; :confused: Παντού. ;)

 

Κυριως σε αυτες.

Αφησα ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ το Ν91 ΔΙΠΛΑ στην αδερφη μου.

Πηγε να παρει κατι, και το εριξε κατω, δηλαδη ελεος, ουτε επιτηδες να το εκανε :wacko:

Ευτυχως επεσε επανω στο χαλι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ατσουμπαλος ο αλλος, δεν εχει σημασια το φυλο!!

 

..αααλλη εμπειρια η τετραγωνη οθονη!! απο το 6230 ειχα να χρησιμοποιησω τετοιο aspect ration! ευτυχως ειναι μεγαλητερη η οθονη του 8800 απο του 6230, αλλα η αναλυση παρεμεινε ιδια (208x208) χαθηκε να του βαλουν εστω 240x240??

 

χθες βραδυ ειχα παει σ ενα παγωτατζιδικο και ενας τυπας ειχε ενα Ν91..! ποολυ ομορφο απο κοντα.. και το χε σε πολυ καλη κατασταση! αν εβρησκα κανενα Ν91 με 40-50 ευρω παιζει και να το περνα τωρα που το δα απο κοντα..

Link to comment
Share on other sites

Κυριως σε αυτες.

Αφησα ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ το Ν91 ΔΙΠΛΑ στην αδερφη μου.

Πηγε να παρει κατι, και το εριξε κατω, δηλαδη ελεος, ουτε επιτηδες να το εκανε :wacko:

Ευτυχως επεσε επανω στο χαλι.

 

καλα ενταξει αμα εισαι και γκαντεμης δεν σου φταιει κανεις :p

Link to comment
Share on other sites

:p

Επισης οι γυναικες κατα 99% χρησιμοποιουν τα νυχια τους για να πατησουν πληκτρα κτλ, με αποτελεσμα να γεμιζει το κινητο γρατζουνιες και να ξεφλουδιζει το χρωμα. Απαπαπαπα, μακρια, μακρια!

 

αν ειναι ατσουμπαλος ο αλλος, δεν εχει σημασια το φυλο!!

 

χθες βραδυ ειχα παει σ ενα παγωτατζιδικο και ενας τυπας ειχε ενα Ν91..! ποολυ ομορφο απο κοντα.. και το χε σε πολυ καλη κατασταση! αν εβρησκα κανενα Ν91 με 40-50 ευρω παιζει και να το περνα τωρα που το δα απο κοντα..

 

Γυναικες :p

 

Παντως, ομολογω οτι δεν πιστευα οτι θα υπηρχε ανθρωπος εκτος απο μενα που να χρησιμοποιει ακομα το Ν91...:eek:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:

 

Παντως, ομολογω οτι δεν πιστευα οτι θα υπηρχε ανθρωπος εκτος απο μενα που να χρησιμοποιει ακομα το Ν91...:eek:

 

Ελα μολόγα το, έχασε λίγη από την αξία του το Ν91 τώρα που υπάρχει 2ος με αυτό :lol:

 

Θοδωρή ναι είχα δίκιο, αλλά πήρα απόφαση να ξαναρίξω από το νέο έτος λεφτά σε κινητά ! Οποτε το βλεπω να μενω για πολυ καιρο ετσι !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως, ομολογω οτι δεν πιστευα οτι θα υπηρχε ανθρωπος εκτος απο μενα που να χρησιμοποιει ακομα το Ν91...:eek:

 

Με προσβαλεις τωρα ομως... : p

Link to comment
Share on other sites

Παντως, ομολογω οτι δεν πιστευα οτι θα υπηρχε ανθρωπος εκτος απο μενα που να χρησιμοποιει ακομα το Ν91...:eek:

 

Ας το είχα... Θα ήμουν ο τέταρτος!!! :lol:

 

Πρέπει να το βρω κι αυτό κάποια στιγμή... Αλλά προέχουν άλλα... :(

Edited by plankton69
Με πρόλαβαν!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

^Εξεταστικη ε?

 

Ελα μολόγα το, έχασε λίγη από την αξία του το Ν91 τώρα που υπάρχει 2ος με αυτό :lol:

 

Εξαρταται απο την κατασταση, το δικο μου ειναι 98% like new :p

 

Με προσβαλεις τωρα ομως... : p

 

Περιστασιακα ή μονιμα? Εχει σημασια! :shifty:

 

Ας το είχα... Θα ήμουν ο τέταρτος!!! :lol:

 

Πρέπει να το βρω κι αυτό κάποια στιγμή... Αλλά προέχουν άλλα... :(

 

Save yourself, don't do it. Ο σκληρος ειναι θανατος και η χωρητικοτητα του μικρη. Εκτος αν το θελεις μονο για μυνηματα/μουσικη/τηλεφωνο και τιποτα αλλο.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

^Εξεταστικη ε?

 

Πώς με κατάλαβες!

 

 

Εκτός αυτού έδωσα το EVo μου για S2 και μου έχει λείψει αφάνταστα το ***********. Δεν παλεύεται το S2 μπροστά του !

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συμπασχω και γω.... κανω οτιδηποτε αλλο εκτος απο το να διαβασω :lol:

Πολυ παραγωγικη περιοδος :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περιστασιακα ή μονιμα? Εχει σημασια! :shifty:

 

Aπο τα τελη του 2007 το ασημι και προσφατα το 8Gb.

Κατα περιοδους (παλιοτερα) μονιμα. Τωρα περιστασιακα!

 

*φιλαρακι μου εχει το 8gb απο το 2008 και το χρησιμοποιει καθημερινα και ανελλιπως 4 χρονια τωρα.

Το Desire που εχει δεν το χρησιμοποιει γιατι το Ν91 τον βολευει πολυ περισσοτερο. Στελνει πολλα μηνυματα και φυσικα ακουει πολυ μουσικη.

Ειναι respect το παιδι. 4+ χρονια μονιμη χρηση Ν91.

 

Εγω του το ειχα προτεινει : )

Edited by paidi_8auma
Link to comment
Share on other sites

τι ακτινες λειζερ πεταξες και εβγαλες αυτη την φωτο?!? :confused:

 

συμπασχω και γω στο θεμα τις εξεταστικης...

 

οσον αφορα το Ν91, δεν με χαλαει τιποτα απο αυτα που ειπε ο enema, με χαλαει η οθονη του που ειναι ιδια με του 7650..! ..οταν λες σκληρο τι εννοεις? εχει κανονικο σκληρο μικρο ή εννοεις την μνημη flash? :confused:

Link to comment
Share on other sites

εχει κανονικο hdd. ο οποιος κανει τα κλασσικα "χριτς χρατς" που κανει ο σκληρος που εχουμε στο pc.

οπως και κατι "σβιιιν" ενιοτε.

Link to comment
Share on other sites

εχει κανονικο hdd. ο οποιος κανει τα κλασσικα "χριτς χρατς" που κανει ο σκληρος που εχουμε στο pc.

οπως και κατι "σβιιιν" ενιοτε.

 

πλακα μου κανεις?!? :blink:

 

δεν σε πιστευω, αποκλειεται :p για πιο λογο να το κανει αυτο μια εταιρια εφοσον το 2006 υπηρχε κανονικα και μεγαλης χωρητικοτητας flash memory??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...