Jump to content

Νοσταλγία για τα παλιά Nokia


Phoenix701
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά όλο λόγια σας βλέπω μερικούς.Αφορμή μόνο για να chatάρετε :rocket: βρίσκετε αλλά από ουσία τίποτα.Βαρέθηκα να διαβάζω για καφεδάκια Θεσσαλονίκη (χωρίς αποτέλεσμα :what: ) και να σβήνω :rolleyes: .Κάνω επίσημα :ninja: πρόταση για αυτό το Σαββάτο-Κυριακή.Ευκαιρία να βγάλω και το 5100 να πάρει λίγο αέρα γιατί έχει χρόνια να δει φως ήλιου.:)

Υ.Γ.Μην γίνει αφορμή για μπλα-μπλα το ποστ μου αυτό please.

Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ΑΝ κύριε Νίκο μας;:mad::p

 

 

Ρε παίδες το 6670 το θυμάστε; Πόσο μα πόσο τέλειο ήταν... Τώρα θα με πείτε ''έμοιαζε με άλλα πόσα στο λειτουργικό και στα specs'' και θα συμφωνίσω, αλλά το λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες το 6670 το θυμάστε; Πόσο μα πόσο τέλειο ήταν... Τώρα θα με πείτε ''έμοιαζε με άλλα πόσα στο λειτουργικό και στα specs'' και θα συμφωνίσω, αλλά το λατρεύω...

 

Tο θυμάμαι...Aλλά προτιμώ το 7610...Aπό τότε μάλιστα...'Hταν πανέμορφο απλά,ειδικά σε λευκό...Κι αυτό ένας μεγάλος πόθος για χρόνια...

 

Που θα πάει...Θα μπεί κι αυτό στη συλλογή μου κάποια στιγμή... :)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Tο θυμάμαι...Aλλά προτιμώ το 7610...Aπό τότε μάλιστα...'Hταν πανέμορφο απλά,ειδικά σε λευκό...Κι αυτό ένας μεγάλος πόθος για χρόνια...

 

Που θα πάει...Θα μπεί κι αυτό στη συλλογή μου κάποια στιγμή... :)

 

το χε ο αδερφος μου αυτο και τον κοροιδευα και του λεγα οτι τα πληκτρα του ειναι σαν να τα πηρε ο ανεμος :p ...κριμα, και το σπασε ο βλ@κ@ς

 

edit: μολις πηγα να ψαξω για τα απομειναρια του 7610 και βρηκα ενα αψογο 8310 καταχονιασμενο στα παλια κινητο ο.Ο ..οτι να ναι!! πρεπει να το χε παρει ο πατερας μ στην μανα μου, και να μην ηξερε να το χρησιμοποιει και τ αφησε στην ακρη! πσσσ μπηκε στην συλογη!! :D

Edited by Architekt
Link to comment
Share on other sites

εδω και μερικες μερες παροπλησα για λιγο το iPhone και επαναλειτουργω το παλιο μου 8910..! ενδοξες μερες ΝΟΚΙΑ! ψηνομαι να παω να του παρω νεα μπαταρια.. παιζει να βρω στο nokia care καμια BLB-2??

 

Παρε κινεζικη με 5 ευρω που ειναι φρεσκιες.

Ειχα δωσει 15+ σε καταστημα νοκια και κραταγε δεν κραταγε 2 μερες.(πιθανον επειδη εχουν σταματησει να βγαινουν κατι χρονια και οι μπαταριες χωρις κυκλο φορτισης τοσα χρονια πεθαναν)

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Παρε κινεζικη με 5 ευρω που ειναι φρεσκιες.

Ειχα δωσει 15+ σε καταστημα νοκια και κραταγε δεν κραταγε 2 μερες.(πιθανον επειδη εχουν σταματησει να βγαινουν κατι χρονια και οι μπαταριες χωρις κυκλο φορτισης τοσα χρονια πεθαναν)

 

ναι το σκεφτηκα κ αυτο.. απο μαγαζι με μεταχειρισμενα η απο ebay λες?

 

ποσταρα στο επισημο του 8850, αλλα δεν πηρα καμια απαντηση, γι αυτο το ποσταρω και δω:

εδω και καμια βδομαδα εχω αρχισει κ ξεσκαλιζω-ψαχνω κ αναμαζευω τα παλια μου κινητα και εχω πορωθει καπως! ..να φανταστειτε εχω αφησει για λιγο στην ακρη το iPhone και χρησιμοποιω το 8910..! ...λοιπονν, εχω ψηθει να παρω ενα 8850! ...refurb απο ebay, γτ που να βρω το γνησιο μεταχειρισμενο.. μηπως το χει ψαξει κανεις να μου στειλει λινκ να κανω παραγγελια??

Link to comment
Share on other sites

εγω το iphone το εχω για δευτερο, χρησιμοποιω 6510 για πρωτο εδω και 10 χρονια. Εχω μαλιστα και αλλα 2 ιδια σε περιπτωση που κατι παθει αυτο.

το 8850 δεν με βολευουν τα μικρα κουμπια του και οι οθονη με μικρη αναλυση σε σχεση με του 6510. Χωρια που με τη χρηση το αλουμινιο κανει σημαδακια και δεν λεει.

Απο ebay παρε μπαταρια, δουλευουν τα παιδακια ολη μερα στην κινα.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

εγω το iphone το εχω για δευτερο, χρησιμοποιω 6510 για πρωτο εδω και 10 χρονια. Εχω μαλιστα και αλλα 2 ιδια σε περιπτωση που κατι παθει αυτο.

το 8850 δεν με βολευουν τα μικρα κουμπια του και οι οθονη με μικρη αναλυση σε σχεση με του 6510. Χωρια που με τη χρηση το αλουμινιο κανει σημαδακια και δεν λεει.

Απο ebay παρε μπαταρια, δουλευουν τα παιδακια ολη μερα στην κινα.

 

ωραιο το 6510! και με καλυτερη αναλυση απο τον εσωτερικο αντιπαλο 8310! αν και προτειμω τον λευκο φωτισμο του 8310 παρα τον μπλε του 6510.. σε ποιο χρωμα το χεις? μοβ η μπεζ??

αυτο που λες για τα μικρα κουμπια το αντιμετωπιζω στο 8910! οδοντογλυφιδα θες για να τα πατησεις! αλλα χαλαλι..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :) Τώρα, δεν παίζετε τίμια... Μου θυμίσατε το 8910. Τώρα "πρέπει" να το βρω κι αυτό.. :lol:

 

P.S.: Ξέρεις κανείς που έχει καλά καταστήματα με μεταχειρισμένα Αθήνα; :worry:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :) Τώρα, δεν παίζετε τίμια... Μου θυμίσατε το 8910. Τώρα "πρέπει" να το βρω κι αυτό.. :lol:

 

P.S.: Ξέρεις κανείς που έχει καλά καταστήματα με μεταχειρισμένα Αθήνα; :worry:

 

αθηνα δεν ξερω.. Χανια και Πατρα ομως ξερω! μαλιστα της πατρας εχει ενα 8850 σε τελεια κατασταση στα 80ε και θα το παρω :p ...και ενα 8910 στα 200 :cry:

Link to comment
Share on other sites

αθηνα δεν ξερω.. Χανια και Πατρα ομως ξερω! μαλιστα της πατρας εχει ενα 8850 σε τελεια κατασταση στα 80ε και θα το παρω :p ...και ενα 8910 στα 200 :cry:

 

200€;... :ooch: Α, ρε Nokia... Θα μας "γδύσεις"...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

200€;... :ooch: Α, ρε Nokia... Θα μας "γδύσεις"...

 

ιδια αντιδραση ειχα και γω!! ευτυχως το χω το 8910.. εμενα με βλεπω να γδυνομαι για το 6310! αν εβρησκα κανενα..

Link to comment
Share on other sites

οποιος σας πουλησει 8910 για 200 ευρω ειναι για φτυσιμο

 

προς Θεου μην δωσετε τοσα χρηματα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

οποιος σας πουλησει 8910 για 200 ευρω ειναι για φτυσιμο

 

προς Θεου μην δωσετε τοσα χρηματα

 

συμφωνω! σε οσο καλη κατασταση και αν ειναι, τα 200 ειναι υπερβολικα πολλα.. εγω δεν θα δινα πανω απο 100-120..

Link to comment
Share on other sites

..και για ενα 8850? τα 80 ειναι πολλα ε?

 

Eγώ το πήρα 20...Και δουλεύει ρολοί,πέρα του κλασσικού θέματος με την οθόνη...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

E ναι, πλεον ειναι πολλα.

 

τωρα πια μονο τα Arte πανε ακριβα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kαταστήματα με μεταχειρισμένα στην Πάτρα= οι απόλυτοι αντι-επαγγελματίες, γδύτες και άντε να μην πω τι άλλο.

Μακρυά φίλε μου από όλους αυτούς ! Εγώ προτιμώ να το δώσω ακόμα και δωρεάν, παρά σε αυτούς.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαταστήματα με μεταχειρισμένα στην Πάτρα= οι απόλυτοι αντι-επαγγελματίες, γδύτες και άντε να μην πω τι άλλο.

Μακρυά φίλε μου από όλους αυτούς ! Εγώ προτιμώ να το δώσω ακόμα και δωρεάν, παρά σε αυτούς.

 

ναι αλλα αν δεν το βρισκεις πουθενα αλλου... για γνησιο και σε καλη κατασταση 8850 θα εδινα παντως το 50αρικο αν εβρισκα..

Link to comment
Share on other sites

τα καλούδια μου

http://www.freeimagehosting.net/t/68hgp.jpg

 

 

δε μου κάνει τη χάρη το imageshack Να ανεβάσει φωτο. grrrrrr

 

 

εχουμε και λέμε

6260: λειτουργεί άψογα, θέλει μπαταρία και πρόσοψη (προσεχως: φωτό σχεδον βι@σμένης συσκευής)

7260: λειτουργεί άψογα, θέλει πρόσοψη (μια χαρά είναι η τωρινή)

8310: δε λειτουργεί, θέλει πλακέτα/πληκτρολόγιο

2Χ5210: προτοκαλί: λειτουργεί αλλά έχει θεμα με τη μπαταρία, μαύρο: θέλει on/off button, έχει fake προσοψη

2Χ6280: το ένα είναι locked σε αγγλικό πάροχο(άν μπορεί κάποιος να βοηθησει για Unlοck άς στείλει πμ, το άλλο λέιτουργεί άψογα

7110: λειτουργεί άψογα

3250: λειτουργεί άψογα, θέλει πρόσοψη (και κουμπί on/off-λειτουργεί το τωρινο). θα ακολουθήσουν φωτό

Ε65: άψογη εμ΄φανιση και λειτουργική κατάσταση για την ηλικία του και στο περιβάλλον που βρισκόταν (μηχανουργείο)

5510: λειτουργεί άψογα, ίσως έχει θεματάκι με τη μπαταρία

 

 

επίσης υπάρχουν στην οικογένεια ένα 3110 και ένα Ε72

παλίοτερα περασαν ένα 8210(το κατέστρεψα) και ένα 3410 (κλαπηκε)

Edited by mol
Link to comment
Share on other sites

τα καλούδια μου

http://www.freeimagehosting.net/t/68hgp.jpg

 

 

δε μου κάνει τη χάρη το imageshack Να ανεβάσει φωτο. grrrrrr

 

7260.....:) Tο λατρεύω! Mακάρι να δούλευε και το δικό μου....

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...