Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ego pantos paidia esteila xtes ta xartia mou mias kai pira sta xeria mou tin nea sumvash elpizo na einai kali auti i kinisi ..... kai mas gleitosei kai apo kanena euro ...

 

 

ποια συμβαση? αν μπορεις στειλε την με pm η email να την δω γιατι δεν την βρισκω

Link to comment
Share on other sites

egw opos sou eipa kai apo konta ta esteila ti deytera 28/1

kai tous esteila kai e-mail na mou poun an ta elaban kai pote tha mou steiloun ti sindesi

Mipos exeis 24 kila zaxari?

 

 

 

 

 

e oxi kai 24 kila poios tha faei ????? na sou doso 20 pou einai kai pio strogulemena

:lol:

Link to comment
Share on other sites

e oxi kai 24 kila poios tha faei ????? na sou doso 20 pou einai kai pio strogulemena

:lol:

 

Xerei kaneis kana tropo na epikoinwnisoume me tin kyria dimitrioy?

Den prokeite na sikwsei pote to tilefono 210-6158010

Milaei o tilefonitis. San apo thauma to sikose stis 21/1 otan tin eixa parei til kai mou esteile tis etiseis

Mallon tsaba pernw na mathw ti egine me ta dikaiologhtika pou esteila

Iparxei allos tropos na mathw apo to na to afisw stin tyxi?

Link to comment
Share on other sites

Xerei kaneis kana tropo na epikoinwnisoume me tin kyria dimitrioy?

Den prokeite na sikwsei pote to tilefono 210-6158010

Milaei o tilefonitis. San apo thauma to sikose stis 21/1 otan tin eixa parei til kai mou esteile tis etiseis

Mallon tsaba pernw na mathw ti egine me ta dikaiologhtika pou esteila

Iparxei allos tropos na mathw apo to na to afisw stin tyxi?

 

 

 

stelneis ksana fax rotas ti ginete kai genika tous ta psiloprizeis ligo.''parakalo enimerosteme gia tin ekseliksi mpla mpla mpla...''mono me fax douleyoun:cool: etsi ekana douleia ego pantos.allios tora akoma 8a perimena na miliso me tin kiria dimitriou

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Η δικιά μου ενημέρωση λέει ότι το πρόγραμμα δεν προσφέρεται πλέον ενώ είναι κοινό μυστικό ότι πέρυσι διακόπηκε η προσφορά του πρόωρα γιατί ήταν υπερβολικά φθηνό και η Wind έμπαινε μέσα.

Ομως για όσους το έχουν ήδη και παρουσίασαν υψηλό μέσο όρο λογαριασμών ή Wind τους το παρατείνει με αναβάθμιση συσκευής κ.λ.π. Αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει mail (gbobos@hol.gr) με τα στοιχεία του (επώνυμο και αριθμό) και θα του απαντήσω για το ποσό της αναβάθμισης που δικαιούται. Όσο για τα προγράμματα του ΓΕΣ ελπίζω μέχρι το μεσημέρι να ξέρω τι προσφέρεται και να σας τα κοινοποιήσω και αυτά.

Δεν φοβάμαι αυτούς που οδηγούν γρήγορα, φοβάμαι αυτούς που σκέφτονται αργά. Φέρντιναρντ Πόρσε.
Link to comment
Share on other sites

δεν διακοπηκε προωρα.συνεχιζοταν αλλα μονο με φαξ οπως κανουν τωρα με τις νεες αιτησεις
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά ξέρετε αν στους παλιούς χρήστες υπάρχει η δυνατότητα για 60 δωρεάν sms ή αυτο ισχύει μόνο για τα καινουργια συμβόλαια (στο καινούργιο πρόγραμμα είδα ότι τα δίνει)

 

Εγώ πάντος έκανα 3 περίπου μήνες για να ενταχθώ στο πρόγραμμα

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

ισχυει και για εμας που ειμαστε με τ οπαλιο προγραμμα. μονο πρεπει να τους στειλουμε 1 fax που θα γραφει οτι επυθυμουμε να ενταχτουμε στο προγραμμα με τα 60sms καθως και αν θελουμε να ενταχτουμε στα prog bennefit 100 bennefit 200 bennefit 300 που ισχυουν με την καινουρια διαταγη.δεν υπαρχει καποια ετοιμη φορμα. απλα μια υπευθυνη δηλωση που θσ σνσφερουμε τα παραπανω και βεβαια τα στοιχεια μας και τους αριθμους που θελουμε να ισχυουν και Φ/Α ταυτοτητας. αποστολη στο fax 210-5100300 και μετα ενα τηλεφωνακι στο 1277 και9 επιλογη 8 για να ρωτησουμε αν το ελαβαν. αυτα τα λιγα.
Link to comment
Share on other sites

ισχυει και για εμας που ειμαστε με τ οπαλιο προγραμμα. μονο πρεπει να τους στειλουμε 1 fax που θα γραφει οτι επυθυμουμε να ενταχτουμε στο προγραμμα με τα 60sms καθως και αν θελουμε να ενταχτουμε στα prog bennefit 100 bennefit 200 bennefit 300 που ισχυουν με την καινουρια διαταγη.δεν υπαρχει καποια ετοιμη φορμα. απλα μια υπευθυνη δηλωση που θσ σνσφερουμε τα παραπανω και βεβαια τα στοιχεια μας και τους αριθμους που θελουμε να ισχυουν και Φ/Α ταυτοτητας. αποστολη στο fax 210-5100300 και μετα ενα τηλεφωνακι στο 1277 και9 επιλογη 8 για να ρωτησουμε αν το ελαβαν. αυτα τα λιγα.

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
xtes 21/3/08 parelaba tis syskeues mou ..... meta apo 2 mines pali kala an fantastei kaneis pos eixe kai toso kairo pou itan anenergo to systhma

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχει καποιος συνεχισει για δευτερη χρονια το προγραμμα? επιδοτηση εχει παρει για συσκευες? τα δωρεαν μηνυματα ισχυουν?
Link to comment
Share on other sites

εχω το προγραμμα 15 μηνες και κατι.επιδοτηση αν εχεις κανει καποια ποσα σε λογαριασμους.αν εχεις συμπληρωσει 12 μηνες παρε 1277 και επελεξε 8. θα μιλησεις με το αρμοδιο τμημα και θα σου πουνε αυτοι αν εχεις επιδοτηση και το ποσο.και οτι αλλο χρειαστεις
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ ειμαι σχετικα καινουργιος αλλά ενας φιλος που εκλεισε χρόνο του ειπανε οτι επειδη δεν κανανε όλα τα νουμερα πάνω απο 20€ δεν μπορει να παρει επιδοτηση
vageliskr
Link to comment
Share on other sites

:ninja: Και εμενα ετσι μου ειπαν απο την WIND..οτι επειδη εχω χαμηλους λογαριασμους δεν δικαιουμαι επιδοτηση :mad:
Παιδιά εγώ ειμαι σχετικα καινουργιος αλλά ενας φιλος που εκλεισε χρόνο του ειπανε οτι επειδη δεν κανανε όλα τα νουμερα πάνω απο 20€ δεν μπορει να παρει επιδοτηση
ΚΑΙ ΑΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΛΑ...Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν σας το διευκρινησαν οταν κανατε τις συνδεσεις?Δεν ειναι κοινωφελες ιδρυμα η wind. Σιγουρα καποιο λακκο ειχε η φαβα σε αυτο το προγραμμα. Το πολυ τζαμπα ειναι επιφοβο και πρεπει να πονηρευεσαι.

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...