Jump to content

Internet Explorer


sansara
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ξερω οτι δεν ειναι το καταλληλο μερος, αλλα μιας και δε βρισκω αλλο πιο σχετικο ειπα να ρωτησω εδω... Μιας και σε πολλες σελιδες χρειαζεται ο explorer ειπα να βαλω τον 7. Το κακο ειναι οτι για καποιο λογο ειναι απενεργοποιημενα τα tabs και δεν ενεργοποιουνται με τιποτα. Εχω βαλει την σχετικη ρυθμιση στο advanced και επισης εκανα και ενα reset μηπως ειχε κρατησει τιποτα υπαιτιο απο τον 6. Εχει αντιμετωπισει κανεις το ιδιο προβλημα? Εχετε καμια καλη ιδεα?

(απο τορεντ ειναι, λογω genuine, αλλα δε νομιζω να φταιει αυτο)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 128
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ξερω οτι δεν ειναι το καταλληλο μερος, αλλα μιας και δε βρισκω αλλο πιο σχετικο ειπα να ρωτησω εδω... Μιας και σε πολλες σελιδες χρειαζεται ο explorer ειπα να βαλω τον 7. Το κακο ειναι οτι για καποιο λογο ειναι απενεργοποιημενα τα tabs και δεν ενεργοποιουνται με τιποτα. Εχω βαλει την σχετικη ρυθμιση στο advanced και επισης εκανα και ενα reset μηπως ειχε κρατησει τιποτα υπαιτιο απο τον 6. Εχει αντιμετωπισει κανεις το ιδιο προβλημα? Εχετε καμια καλη ιδεα?

(απο τορεντ ειναι, λογω genuine, αλλα δε νομιζω να φταιει αυτο)

 

Βρες άλλη έκδοση κυκλοφορούν άλλες...:rolleyes: είναι σε μερικές που δεν μπορείς να ενεργοποιήσεις τίποτα πέρα απ ότι βλέπεις...

Αν και νομίζω πως εδώ θα πέσει....:lock:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Χμ.. δεν ειπαμε και τιποτα παρανομο για να κλειδωθει. Το προβλημα λυθηκε. Εφταιγε τελικα η εκδοση. Νομιζω παντως οτι θα προτιμησω καποιον αλλο Browser που βασιζεται στη μηχανη του Trident (explorer) οπως οι Avant / Maxthon. Συνηθισα στο πολυ customization με opera/firefox και τωρα μου κακοφαινονται τα restrictions του IE.
Link to comment
Share on other sites

Χμ.. δεν ειπαμε και τιποτα παρανομο για να κλειδωθει. Το προβλημα λυθηκε. Εφταιγε τελικα η εκδοση. Νομιζω παντως οτι θα προτιμησω καποιον αλλο Browser που βασιζεται στη μηχανη του Trident (explorer) οπως οι Avant / Maxthon. Συνηθισα στο πολυ customization με opera/firefox και τωρα μου κακοφαινονται τα restrictions του IE.

 

Αν έχεις όμως αυθεντικά Windows τότε δεν θα αντιμετωπίσεις αυτό το πρόβλημα που ανέφερες...

Αν όχι όμως...:rolleyes: τότε κοιτάς όπως έχω προαναφέρει να βρείς άλλη έκδοση...:cool:

 

Φιλικά

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε η ελληνική έκδοση τελικά... Διαθέσιμη από το site της Microsoft φυσικά με απαιτούμενη επικύρωση και κατά το κατέβασμα και όχι μόνο κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης...
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε η ελληνική έκδοση τελικά... Διαθέσιμη από το site της Microsoft φυσικά με απαιτούμενη επικύρωση και κατά το κατέβασμα και όχι μόνο κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης...

 

Άψογα...:)

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ πάνω απο τον IE7eng να φορτώσω τον IE7gr χωρίς να τον κάνω unistall ?:O :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Εγώ έτσι το έκανα.

Πληροφοριακά, λύνονται και κάτι προβληματάκια που είχε πριν...

 

Όταν λες πρίν εννοείς απο την eng version?:rolleyes:

 

EDIT

Έτοιμος :) μόνο που μου φάνηκε πως πολύ γρήγορα έγινε η "αναβάθμιση" ....ίσως επειδή είχα τον ΙΕ7eng ver. φαντάζομαι...

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o 7 pantws an k eixe arketa kainurgia einai psilo aparadektos se sxesi me tn firefox. Gia paradeigma otan anoigeis tab kolaei poly...

K episis xrisimopoiei poly mnimi (exw 1gb dn exw ligi)...

Dn xerw dn me entipwsiase :p

Link to comment
Share on other sites

Paidia exw provlhma me ton EXPLORER 7 !!Exw AYTHENTIKA windows XP ekana download apo th microsoft kai egkatastash ton explorer kai enw mou anoigei selides sta ellhnika...otan paw na grapsw se forum opws edw ta ellhnika mou ta vgazei etsi.....

 

ΔΉ ΌΐΏΑΙ ½± Ί±½Ι±Γ΄¶¶¶¶‘–§”¤¤¤

 

TI MPOREI NA SYMBAINEI????:( :(

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο εικονίδιο της "σελίδας" πάνω δεξιά και στο Encoding επέλεξε Greek (ISO).

 

δες αν θα φτιάξει.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα που αναφέρει ο sealover το είχα και εγώ και τελικα έφταιγε το google toolbar που είχα βάλει.. το έβγαλα και ησύχασα
Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα που αναφέρει ο sealover το είχα και εγώ και τελικα έφταιγε το google toolbar που είχα βάλει.. το έβγαλα και ησύχασα

 

Nai paidia..Den exei na kanei me to encoding....greek iso ktl... afou tis selides tis deixnei KANONIKA STA ELLHNIKA!

 

DEN MPORW NA GRAPSW STA ELLHNIKA!!Kai malista ayto symbainei mesa se selides !!akoma kai to link mporw na to grapsw sta ellhnika,,,,,:( :(

 

google den exw....

 

ôƳ·¾Ä¼·Æ½³º²´¼¿·Á¾º¼³¹´É¼Æ´Äº¿¹·Ç½¾ ta neura mou!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Nai paidia..Den exei na kanei me to encoding....greek iso ktl... afou tis selides tis deixnei KANONIKA STA ELLHNIKA!

 

DEN MPORW NA GRAPSW STA ELLHNIKA!!Kai malista ayto symbainei mesa se selides !!akoma kai to link mporw na to grapsw sta ellhnika,,,,,:( :(

 

google den exw....

 

ôƳ·¾Ä¼·Æ½³º²´¼¿·Á¾º¼³¹´É¼Æ´Äº¿¹·Ç½¾ ta neura mou!!!!:mad:

 

Epish kathe fora pou paw na kanw 'quick reply' mou anoigei PANTA to kanoniko reply................:mad:

Link to comment
Share on other sites

είναι επειδή δεν το αφήνεις να κάνει load completely.

επίσης, κάνε update το java software του pc σου

Link to comment
Share on other sites

ekana update ths java...exw thn teleutaia ekdosh....kamia allagh!!:(

 

elhnika den grafei.......mono emfanizei >>> ôƳ÷µ·¾½Á·´º

kai to quick reply se auto to forum mono mou anoigei to kanoniko reply me tis epiloges gia morfopoihsh keimenou ktl....:( :(

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις πειράξει τπτ στα regional settings? πρέπει όλα να είναι γυρισμένα στα ελληνικά.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δεν είναι μόνο πρόβλημα του φίλου αυτό. Το έχω ξανακούσει αυτό.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...