Jump to content

HP iPAQ rw6815 Personal Messenger


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου το έκανε και μένα θυμάμαι... Μήπως το κάνει αυτό όταν έχεις συνδεδεμένο το ppc με τον υπολογιστή σου με bluetooth?

 

Νομίζω κάτι έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις vpn που κάνεις για να έχεις internet στο κινητό μέσω bluetooth από τον υπολογιστή. Αλλά δεν γνωρίζω ακριβώς να σου πω αυτή τη στιγμή...

 

Η αλήθεια είναι πως έχω το bluetooth ανοιχτό συνέχεια επειδή χρησιμοποιώ handsfree bluetooth.... Δεν έχω κάνει κάποιες ρυθμίσεις για vpn..... δεν έχω καταλάβει πότε ακριβώς το βγάζει γιατί το κάνει και όταν είναι κλειστό το pda και μένει το μήνυμα στην οθόνη οπότε αυτό το κάνει ακόμα πιο δύσκολο να το εντοπίσω...... πάντως δεν το έκανε πάντα και σίγουρα όχι τόσο συχνά.....

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κανει και σε εμενα αυτο.Το ΒΤ δεν το χρησιμοποιω,μπορει να μην το εχω ανοιξει και ποτε.Μονο το wifi ανοιγω και συνηθως αυτο γινεται αφου το κλεισω και μεινει το τηλεφωνο σε αναμονη για λιγη ωρα.Δοκιμασε να κλεισεις ΒΤ και wifi κανε ενα soft reset και δες αν στο κανει.Εμενα σταματα να το βγαζει παντως με αυτο τον τροπο....

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Το βγάζει πάντα αυτό το μήνυμα όταν έχουμε συνδεθεί στο Internet η κάποια εφαρμογή μας κάνει refresh μέσω ιντερνέτ και την σταματήσουμε χωρίς να ολοκληρωθεί. Σε αυτές τις περιπτώσεις η βγάζει αυτό το μήνυμα η προσπαθεί να συνδεθεί GPRS στο internet για να ολοκληρώσει την λήψη που θέλει.

Συνιστώ ένα soft reset ( restart ) γιατί αν μπεί με GPRS γράφει αρκετά και τουλάχιστον σήμερα οι χρεώσεις είναι πολύ υψηλές.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το βγάζει πάντα αυτό το μήνυμα όταν έχουμε συνδεθεί στο Internet η κάποια εφαρμογή μας κάνει refresh μέσω ιντερνέτ και την σταματήσουμε χωρίς να ολοκληρωθεί. Σε αυτές τις περιπτώσεις η βγάζει αυτό το μήνυμα η προσπαθεί να συνδεθεί GPRS στο internet για να ολοκληρώσει την λήψη που θέλει.

Συνιστώ ένα soft reset ( restart ) γιατί αν μπεί με GPRS γράφει αρκετά και τουλάχιστον σήμερα οι χρεώσεις είναι πολύ υψηλές.

 

Yparxei mia poly endiaferousa lysi gia na apofygoume to fainomeno na mpei xwris na to theloume sto gprs kai legetai No Data.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum,

 

καπου στο forum διάβασα για ένα patch για βελτίωση της ποιότητας της φωτογραφικής μηχανής, το εγκατέστησα και...... τι το θελα; τώρα δεν δουλεύει καθόλου. Πατώντας το κουμπάκι στο πλάι, βγάζει ένα μήνυμα ότι δεν βρίσκει την αντίστοιχη συντόμευση. Μέσα από μενου, όμως τρέχει το προγραμματάκι της φωτογραφικής, αλλά δεν εμφανίζει τα πλήκτρα επιλογών κ δεν μπορώ να τραβήξω φωτογραφία.

Με hard reset δεν γίνεται τίποτα.... Πρόσπαθησα να εγκαταστήσω, την ανάβάθμιση της rom από το site, αλλά δεν παίζει. Σταματάει στο ξεκίνημα. Καμιά ιδέα γιαυτό;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Yparxei mia poly endiaferousa lysi gia na apofygoume to fainomeno na mpei xwris na to theloume sto gprs kai legetai No Data.

 

Akougetai poli xrisimo!

tha to dokimaso syntoma, thxsss :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μπορουμε στην οθονη αναμονης να προσθεσουμε την σηντομια file explorer?

 

Tha sou proteina na baleis to Resco Explorer pou einai safws anwtero tou klassikou file explorer tis syskevis kai epiprostheta exei Registry editor kai diko tou today plugin me poly endiaferouses plirofories.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαντέψτε .. έχασα το πενάκι ...

Ξέρετε που 8α βρώ πενάκι ?

Είδα αυτά στο play247 αλλά δεν μου μοιάζουν στην φάτσα σαν το δικό του ...

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=7340

Link to comment
Share on other sites

Μαντέψτε .. έχασα το πενάκι ...

Ξέρετε που 8α βρώ πενάκι ?

Είδα αυτά στο play247 αλλά δεν μου μοιάζουν στην φάτσα σαν το δικό του ...

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=7340

 

Τηλεφωνείς στην Express Stores, εξουσιοδοτημένο κατάστημα προιόντων HP (2106859153). Ακόμα και στην αντιπροσωπία να πάρεις, το τηλέφωνο του παραπάνω καταστήματος θα σου δώσουν.

 

Έχουν πακέτο των τριών, πρός περίπου 50 Ευρώ (δυστηχώς). Το δικό μου έσπασε και αναγκαστηκά, πήρα απο αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Μαντέψτε .. έχασα το πενάκι ...

Ξέρετε που 8α βρώ πενάκι ?

Είδα αυτά στο play247 αλλά δεν μου μοιάζουν στην φάτσα σαν το δικό του ...

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=7340

 

http://cgi.ebay.com/3-x-Stylus-For-HP-iPAQ-6800-6812-6815-6818-6828-rw6828_W0QQitemZ250206270420QQihZ015QQcategoryZ150774QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωνείς στην Express Stores, εξουσιοδοτημένο κατάστημα προιόντων HP (2106859153). Ακόμα και στην αντιπροσωπία να πάρεις, το τηλέφωνο του παραπάνω καταστήματος θα σου δώσουν.

 

Έχουν πακέτο των τριών, πρός περίπου 50 Ευρώ (δυστηχώς). Το δικό μου έσπασε και αναγκαστηκά, πήρα απο αυτούς.

 

Aυτά από play247 λες να μην κάνουν ?

Link to comment
Share on other sites

ok εχεις δικιο σορυ,λοιπον το βρηκα το προγραμα,τωρα θα μπορω να βαλω το εικονιδιο της καρτας μνημης μπροστα στην επιφανεια εργασιας ωστε να μπαινω απ ευθειας?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ok εχεις δικιο σορυ,λοιπον το βρηκα το προγραμα,τωρα θα μπορω να βαλω το εικονιδιο της καρτας μνημης μπροστα στην επιφανεια εργασιας ωστε να μπαινω απ ευθειας?

 

Fysika! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μπορεις να με βοηθεισεις?

 

Tin egkatastasi tin kaneis apo ton ypologisti sou. Frontise na exeis syndedemeno to PDA sou me ton ypologisti kai na exei energopoiithei to Activesync. Trexeis to .exe sto PC kai tha sou bgalei ti theleis na egkatastiseis. Epelekse ta ola, otan teleiwsei apo to PC tha ksekinisei tin egkatastasi sti syskevi sou. Egkatestise ta ola kai meta kane ena soft reset kai eisai etoimos.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το εχω εγκαταστησει με bloutooth απλα θελω να εχω προσβαση απο το πανελ το πρωτο δλδ χωρεις να μπω στην εναρξη

 

Ean ta egkatestises ola, 4 pragmatakia einai, to teleftaio einai to today plug-in tou Resco. Logika meta apo soft reset tha to blepeis. Ean pali oxi, pigaine Start --> Settings --> Today --> Items tab kai epelekse to Resco plug-in gia na emfanizetai stin arxiki othoni tis syskevis sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...