Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχει χρησιμοποιησει κανεις την υπηρεσια cosmote 2in1, να εχω δηλαδη 2 νουμερα σε μια σιμ? μου ειπε ο υπαλληλος οτι πρεπει να κλεινω το κινητο καθε φορα για να κανω αλλαγη της γραμμης, μηπως σε εμας γινεται χωρις να το κλεινουμε? αλλα να το γυρναμε στη 2η γραμμη βαζοντας το σε flight mode?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εχει χρησιμοποιησει κανεις την υπηρεσια cosmote 2in1, να εχω δηλαδη 2 νουμερα σε μια σιμ? μου ειπε ο υπαλληλος οτι πρεπει να κλεινω το κινητο καθε φορα για να κανω αλλαγη της γραμμης, μηπως σε εμας γινεται χωρις να το κλεινουμε? αλλα να το γυρναμε στη 2η γραμμη βαζοντας το σε flight mode?

 

επισης λεω να παρω αυτο και να χρησιμοποιησω δικα μου ακουστικα. η ποιοτητα ηχου θα ειναι καλυτερη απο αυτα που δινει η htc?

Link to comment
Share on other sites

Με δικά σου καλά ακουστικά θα είναι καλύτερη η ποιότητα και ένταση αλλά μην περιμένεις και τεράστιες διαφορές ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι σχετικα καινουριο μελος και θα ηθελα να αναβαθμισω το κινητο μου ενα HTC TOUCH-ELF με προγραματακια και λειτουργιες.....γνωριζει κανεις για προγραμμα ραδιο για να ακους απο το κινητο....επισης αν γνωριζει κανεις καποιο καταστημα στην αθηνα που να αναλαμβανει αναβαθμιση του κινητου μου...σημειωνω οτι ι εγυηση τησ αντιπροσωπειας δεν ισχιει λογω του οτι η αγορα εχει γινει μεσω ιντερνετ απο γερμανια....ευχαριστω....
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια έκδοση Radio έχουνε τα ελληνικά Touch?Έχω ένα από Ιταλία αλλά χάνω πολλές κλήσεις στην Ελλάδα.Ενώ έχω μια χαρά σήμα και με περνούν τηλέφωνο δεν χτυπάει καθόλου.Αυτή την στιγμή έχει v 03.39.30 .(έναρξη-ρυθμίσεις-σύστημα-πληροφορίες συσκευής-εκδοσή ραδιοεπικοινωνίας).Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τελικα το πιρα το κινιτο μου πισω απο το service.

μετα απο δυο φορες μου το εφτιαξαν.

τορα θα μπορουσε καποιοσ να με βοηθησει στο να το κανο;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σου έστειλα το cab από τον alexey από την Onyx ultimate 4.6 του dsixda,

Μαγειρεψέτη και θα τη τεστάρω

Έχω elfin με radio version 03.39.40 και είμαι Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια έκδοση Radio έχουνε τα ελληνικά Touch?Έχω ένα από Ιταλία αλλά χάνω πολλές κλήσεις στην Ελλάδα.Ενώ έχω μια χαρά σήμα και με περνούν τηλέφωνο δεν χτυπάει καθόλου.Αυτή την στιγμή έχει v 03.39.30 .(έναρξη-ρυθμίσεις-σύστημα-πληροφορίες συσκευής-εκδοσή ραδιοεπικοινωνίας).Ευχαριστώ

 

radio version 03.34.90

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την αγγλικη εκδοση ρομ και θελω να βαλω την ελληνικη. Μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ να κατεβασω την ελληνικη? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια εχω την αγγλικη εκδοση ρομ και θελω να βαλω την ελληνικη. Μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ να κατεβασω την ελληνικη? ευχαριστω

 

http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=4843

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πηγα εκει, αλλα δυστυχως δεν μου δεχεται το ιμει της συσκευης. το εχει ηδη καποιος αλλος χρηστης (μαλλον ο πρωτος ιδιοκτητης του κινητου) τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επικοινώνησε με τα παιδιά εκεί (μέσω e-mail) να έρθουν σε επαφή με τον προηγούμενο κάτοχο και να σου το αλλάξουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

τελικά παιδιά κανένα νέο είχαμε για αυτή την νέα rom ελληνο/αγγλική?

 

επίσης, κανένα νέο για τα windows mobile 6,5 για touch pro είχαμε?

 

σήμερα άρχισα να ψάχνομαι πάνω σε αυτό το θέμα, αλλα δεν έχω βρεί και πολλά για τελικές εκδόσεις(κυρίως των windows mobile, gia to ελληνικό rom, έβαλα απο ένα link που δώσατε παραπάνω που απο ότι μου φαίνεται είναι beta)

 

συνεχίστε την προσπάθειά σας! μπράβο για την καλή δουλειά που κάνετε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@christosk89:

Φίλε μου η κάθε cooked rom προορίζεται για συγκεκριμένη συσκευή και μόνο. Συνεπώς δεν μπορείς να βάλεις στο touch pro rom που προορίζεται για το απλό touch. Συνεπώς για ότι χρειάζεσαι, δες καλύτερα στο σχετικό για τη συσκευή σου thread.

 

Εάν πάλι έχεις και το απλό touch, ας μην βγαίνουμε off-topic εδώ μιλώντας για άλλες συσκευές. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τελικα δοκιμασε κανεις κατι? θελω να κανω και εγω μερικα τεστ στο ππσ μου.

 

με ποιο προγραμμα μπρω να ξεκλείδωσω το ππσ μου?

 

ι καποιο λινκ αν μου δωσετε.

thanks

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
με ποιο προγραμμα μπρω να ξεκλείδωσω το ππσ μου?

 

Εάν μιλάς για το HTC Touch, και μόνο για αυτό, δες εδώ. Καλό διάβασμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM KAI ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΕΧΩ ΕΝΑ HTC TOUCH KAI ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ Μ ΚΙΝΗΤΑ....ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΟΣ "ΨΑΧΝΟΜΟΥΝΑ" (ΠΕΡΙΠΟΥ 80 ΩΡΕΣ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ SITES)ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΣΤΑ <<

ΦΟΒΕΡΑ WINDOWS MOBILE 6.5...>> ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ...!!!ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ NA TA "ΦΟΡΕΣΕΙ"(με δική του ευθήνη γιάτι εγώ το πείραξα και έκανα υπερβολίκα πράγματα και τώρα είμαι με ένα w510i μέχρι να το φτίαξω...) ΣΤΟ TOUCH TOY ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ "ΦΟΡΕΣΕΙ"ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ HTC TOUCH(elf)....:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ωραία όλα αυτά και μπράβο για την προσπάθεια, όμως αν θέλεις μη γράφεις με κεφαλαία γιατί στον κόσμο των forum είναι σαν να φωνάζεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM KAI ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΕΧΩ ΕΝΑ HTC TOUCH KAI ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ Μ ΚΙΝΗΤΑ....ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΟΣ "ΨΑΧΝΟΜΟΥΝΑ" (ΠΕΡΙΠΟΥ 80 ΩΡΕΣ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ SITES)ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΣΤΑ <<

ΦΟΒΕΡΑ WINDOWS MOBILE 6.5...>> ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ...!!!ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ NA TA "ΦΟΡΕΣΕΙ"(με δική του ευθήνη γιάτι εγώ το πείραξα και έκανα υπερβολίκα πράγματα και τώρα είμαι με ένα w510i μέχρι να το φτίαξω...) ΣΤΟ TOUCH TOY ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ "ΦΟΡΕΣΕΙ"ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ HTC TOUCH(elf)....:happy:

 

καλησπερα....απλα 2 πραγματακια....πρωτον ψαχνω για μια προσοψη για HTC P3450(ELF)...η παλια μου εχει ραγισει και θελει αντικατασταση...γνωριζει κανεις τπτ που μπορω να βρω στην αθηνα...??και δευτερον εκανα την αναβαθμιση σε wm6.5 εδω και 10μερες με την βοηθεια του mc_socratus και ειμαι πολυ ευχαριστημενος....επισης η μπαταρια μου κερδισε περισσοτερο χρονο λειτουργιας...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα....απλα 2 πραγματακια....πρωτον ψαχνω για μια προσοψη για HTC P3450(ELF)...η παλια μου εχει ραγισει και θελει αντικατασταση...γνωριζει κανεις τπτ που μπορω να βρω στην αθηνα...??

 

Για Αθήνα μόνο στην αντιπροσωπεία. Εάν θες κάποιο πιο οικονομική λύση... δες στο ebay.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια να ρωτησω κατι

 

θελω να παρω μια κεραια GPS για το κινητο, κι αναρωτιομουνα αν εκτος απο bluetooth υπαρχει δυνατοτητα για ενσυρματη συνδεση κεραιας?

 

κι αν ναι, τη θυρα χρησιμοποιει το touch, mmc, mmcx η κατι αλλο?

 

κανα λινκ απο ebay τηα ηταν πολυ χρησιμο! αν δεν ζηταω πολλα.. :)

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

βασικα μωρε δεν το θελω για κανονικη χρηση...

για τη διπλωματικη μου το θελω, για να τεσταρω αν και πως μπορω να παρω συντεταγμενες της τοποθεσιας απο το gps...

 

κι ελεγα να μην ξοδευτω κιολας... μεχρι να αποκτησω τον λεοντα που εχει ενσωματωμενο gps ;)

 

εχουμε κανα λινκ για bluetooth κεραιουλα???

 

ε φανταστηκε athanaso77?? :D

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...