Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν μερικές μέρες πηρα και γω το Touch σε αντικατάσταση του p910ι και μπορω να πω ότι είμαι πολυ ευχαριστημένος. Ενα πράγμα δεν μπορω να κάνω.. sync τις επαφές μου με το outlook!! Τις συγχρόνισα από το Ρ910 στο outlook αλλά όταν πάς να συγχρονίσω το outlook με το touch, μοθ βγάζει "δεν είανι δυνατός ο συγχρονισμός με το προφίλ του outlook που χρησιμοποιείται, γιατί διαφέρει από αυτό που ορίστηκε προηγουμένως ή είναι προστατευμένο με κωδικό πρόσβασης. Ανοιξτε το outlook με το κατάλληλο προφίλ"

 

που μπορεί να οφείλεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανονικά το outlook 2003. Βέβαια την πρώτη φορα που έκανα συγχρονισμό τον έκανα με το outlook 2007 σε άλλο υπολογιστή αλλά δυστυχώς το pc suite για το π910 δεν είναι συμβατό με το 2007.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλεις να το πάμε λίγο από την αρχή; Σε τι φάση είσαι τώρα; Έχεις καταφέρει να συγχρονίσεις ο SE σου με το Outlook 2003;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση, όταν έχω εκτροπή από αλλο τηλ στο HTC να βλέπω πότε είναι κανονικά εισερχόμενη και πότε είναι από την εκτροπή;
Link to comment
Share on other sites

Λύθηκε το θέμα του συχρονισμού. Απλά έπρεπε να σβήσω τη συσκευή από το Activesync στο pc. Τώρα δουλεύει άψογα.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά :)

 

σκέφτομαι να πάρω το 3452... μου βγαίνει στα 200 euro τελική μέσω επιδότησης... το έχω δει από φίλο και μου αρέσει πολύ σαν design κλπ... απλά εκείνος είχε πρωτοπάρει το 3450 και μου έχει πει τα γνωστά προβλήματα περί μνήμης όταν τρέχει destinator κλπ...

 

μπορεί κάποιος που έχει το 3452 να επιβεβαιώσει ότι destinator (6 ή 7) τρέχει μια χαρά χωρίς κολλήματα (από την κάρτα μνήμης), παράλληλα με το τηλέφωνο ανοιχτό? με ανησυχεί λίγο και η μικρή cpu, αλλα θέλω οπωσδήποτε το destinator γιατί με το iphone δεν την βλέπω τη δουλειά... έχω και το P1i αλλα uiq/symbian/linux δεν ξαναπαίρνω που να μου το δίνουνε για δώρο (δώρο ήτανε :p)

 

EDIT: χμμ είναι το πρώτο μου ποστ ε? καλώς σας βρήκα... μου φαίνεται περίεργο γιατί παρακολουθώ το myphone από το 2003...

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καποιο free προγραμμα που να παιζει videakia avi ή mpeg?

 

Δοκίμασε το TCPMP. Κατέβασέ το από εδώ

 

http://tcpmp.softonic.de/pocket

 

Είναι πολύ καλός media player...

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά :)

 

σκέφτομαι να πάρω το 3452... μου βγαίνει στα 200 euro τελική μέσω επιδότησης... το έχω δει από φίλο και μου αρέσει πολύ σαν design κλπ... απλά εκείνος είχε πρωτοπάρει το 3450 και μου έχει πει τα γνωστά προβλήματα περί μνήμης όταν τρέχει destinator κλπ...

 

μπορεί κάποιος που έχει το 3452 να επιβεβαιώσει ότι destinator (6 ή 7) τρέχει μια χαρά χωρίς κολλήματα (από την κάρτα μνήμης), παράλληλα με το τηλέφωνο ανοιχτό? με ανησυχεί λίγο και η μικρή cpu, αλλα θέλω οπωσδήποτε το destinator γιατί με το iphone δεν την βλέπω τη δουλειά... έχω και το P1i αλλα uiq/symbian/linux δεν ξαναπαίρνω που να μου το δίνουνε για δώρο (δώρο ήτανε :p)

 

EDIT: χμμ είναι το πρώτο μου ποστ ε? καλώς σας βρήκα... μου φαίνεται περίεργο γιατί παρακολουθώ το myphone από το 2003...

 

Εγώ χρησιμοποιούσα το 7. Έτρεχε άψογα, κανένα κόλλημα. Δε χρειάζεται να απενεργοποιείς το τηλέφωνο. Ακόμα και όταν με έπαιρναν τηλ την ώρα που δούλευε το navigation, μετά επανερχόταν κατευθείαν.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μμε ανησυχεί λίγο και η μικρή cpu, αλλα θέλω οπωσδήποτε το destinator

 

Το σημαντικό είναι η μνήμη και από αυτή με το Ρ4352 έχεις μπόλικη. Τώρα όσον αφορά τον επεξεργαστή, του δίνεις μια σημαντική και αξιοπρεπέστατη ώθηση με το batteryStatus και είσαι ok.

 

EDIT: χμμ είναι το πρώτο μου ποστ ε? καλώς σας βρήκα... μου φαίνεται περίεργο γιατί παρακολουθώ το myphone από το 2003...

 

Καλώς ήρθες και ενεργά λοιπόν! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιούσα το 7. Έτρεχε άψογα, κανένα κόλλημα. Δε χρειάζεται να απενεργοποιείς το τηλέφωνο. Ακόμα και όταν με έπαιρναν τηλ την ώρα που δούλευε το navigation, μετά επανερχόταν κατευθείαν.

 

άψογα... αυτό ακριβώς που θέλω... :)

 

Το σημαντικό είναι η μνήμη και από αυτή με το Ρ4352 έχεις μπόλικη. Τώρα όσον αφορά τον επεξεργαστή, του δίνεις μια σημαντική και αξιοπρεπέστατη ώθηση με το batteryStatus και είσαι ok.

 

αχα... μέσα από το batteryStatus βρίσκω το CPUscaler?

Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικό είναι η μνήμη και από αυτή με το Ρ4352 έχεις μπόλικη. Τώρα όσον αφορά τον επεξεργαστή, του δίνεις μια σημαντική και αξιοπρεπέστατη ώθηση με το batteryStatus και είσαι ok.

 

 

 

Καλώς ήρθες και ενεργά λοιπόν! ;)

 

Οπως ακριβως στα ειπε ο athanaso ειναι.

Ειχα το τατς το απλο και το εδωσα για το λογο της μικρης μνημης και οχι λογο ταχυτητας του επεξεγαστη που με το batteryStatus ηταν ok:)

Και για να πω την αληθεια το εχω συμπαθηση(και λογο σχηματος,εμφανισης) πιο πολυ απ το Touch Cruise που εχω τωρα:D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και για να πω την αληθεια το εχω συμπαθηση(και λογο σχηματος,εμφανισης) πιο πολυ απ το Touch Cruise που εχω τωρα:D

 

Otan tha bgei to Diamond tha ta ksexaseis kai ta dyo kai tha sympathiseis ekeino... pistepse me! :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οπως ακριβως στα ειπε ο athanaso ειναι.

Ειχα το τατς το απλο και το εδωσα για το λογο της μικρης μνημης και οχι λογο ταχυτητας του επεξεγαστη που με το batteryStatus ηταν ok:)

Και για να πω την αληθεια το εχω συμπαθηση(και λογο σχηματος,εμφανισης) πιο πολυ απ το Touch Cruise που εχω τωρα:D

 

ανυπομονώ να το πιάσω στα χέρια μου... διαβάζω και για το custom rom με radio και gps και περιμένω το touch να το ξετινάξω... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
διαβάζω και για το custom rom με radio και gps και περιμένω το touch να το ξετινάξω... :ninja:

 

Pou to diabazeis afto akribws? Kapoio link?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Pou to diabazeis afto akribws? Kapoio link?

 

λίγα ποστ πιο πίσω ακολούθησα το λινκ που έδωσε σε ανύποπτο χρόνο ο φίλος eilio94: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2326022#post2326022

 

που με πήγε εδώ: http://forum.ppcgeeks.com/showthread.php?t=24925

και απο εκεί, στα custom roms που βγήκανε εδώ και 2 μέρες:

 

1) JD's: http://forum.ppcgeeks.com/showpost.php?p=260442&postcount=571

2) PPCKitchen: http://forum.ppcgeeks.com/showthread.php?p=260337

 

αν το είχα στα χέρια μου θα το είχα ήδη flasharei... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Parolo pou den einai kai toso ksekathara ta pragmata gia tis sygkekrimenes ROMs, ofeilw na pw... kala flasharismata kai me prosoxi gia na min klais ti syskevi sou prin prolabeis na ti xareis. Exe ypopsin oti otidipote tetoiou eidous "peiragma" kaneis, xaneis tin eggyisi. Me prosoxi loipon.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Parolo pou den einai kai toso ksekathara ta pragmata gia tis sygkekrimenes ROMs, ofeilw na pw... kala flasharismata kai me prosoxi gia na min klais ti syskevi sou prin prolabeis na ti xareis. Exe ypopsin oti otidipote tetoiou eidous "peiragma" kaneis, xaneis tin eggyisi. Me prosoxi loipon.

 

ναι αρκετοί που δεν ακολουθήσανε την διαδικασία κατά γράμμα το μπρικάρανε το touch... παρόλα αυτά το ξεμπρικάρισμα δεν είναι και τόσο δύσκολη υπόθεση, αρκεί να έχω το μαμά rom... κάπου πήρε το μάτι μου σε προηγούμενο ποστ οτι κυκλοφορεί, άρα δεν ανησυχώ... μετά την 3ωρη απελπισία του μπρικαρισμένου iphone ($ passwd) δεν μασάμε πια...

 

όσον αφορά την εγγύηση, κάτι διάβαζα πάλι σε αυτό το thread, οτι μπορείς να το επαναφέρεις πλήρως στις εργοστασιακές ρυθμίσεις... και ούτε γάτα ούτε ζημιά? :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
όσον αφορά την εγγύηση, κάτι διάβαζα πάλι σε αυτό το thread, οτι μπορείς να το επαναφέρεις πλήρως στις εργοστασιακές ρυθμίσεις... και ούτε γάτα ούτε ζημιά? :worry:

 

Isxyei afto alla opws katalabaineis gia na kaneis ti syskevi na epanelthei stin official katastasi tis, prepei na einai leitourgiki. Gia afto to logo synistw prosoxi se oti kanoume.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Otan tha bgei to Diamond tha ta ksexaseis kai ta dyo kai tha sympathiseis ekeino... pistepse me! :happy:

 

Μακαρι γιατι για να πω την αληθεια το εχω ψιλοβαρεθει το κρουζ(σα σχημα)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...