Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όχι την Lite. κατεύασε την κανονική την 7b. δυστυχώς δεν έβγαλε lite 7b αλλά και η κανονική του καλά δουλεύει.

 

γράψε λάθος σε αυτό που σου είπα. ο dutty αύριο θα βγάλει την lite 7b οπότε κάνουμε υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

όχι την Lite. κατεύασε την κανονική την 7b. δυστυχώς δεν έβγαλε lite 7b αλλά και η κανονική του καλά δουλεύει.

 

γράψε λάθος σε αυτό που σου είπα. ο dutty αύριο θα βγάλει την lite 7b οπότε κάνουμε υπομονή.

μηπως γινετε να μου πειτε πως θα κατεβασω τα αρχεια απο αυτην την σελιδα γιατι δεν με αφηνει να τα κατεβασω...http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=376 ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν έψαξες πολύ καλα, για δες εδω.. http://rapidshare.com/files/73369931/HTC_AlbumFolder_Option.cab

 

Είσαι ένας μικρός θεούλης Cretan..:up:

Μάλλον δεν είχα ψάξει τόσο καλά.. Μπορείς να δώσεις και το link του thread που προέκυψε αυτό το tweak.. Από ενδιαφέρον δηλαδή, γιατί παρακολουθούσα καιρό το θέμα..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Dutty's New Hybrid TouchFlo No.7 RTM + NewLook = Nu-Skool

 

Αυτη εδω τι ειναι?

 

μια απο τις καλυτερες ρομ που εχουν βγει με τον κυβο μεσα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι λιγο αργη? Την περασα και ετσι σκετη χωρις να βαλω τπτ .

 

 

χωρις να βαλεις τπτ??:blink::blink::blink:

 

χωρις λιγο αλατακι????

 

λιγο πιπερι ???

 

ενα κατιτις μυρωδικο ????

 

εεε ......δεν τρωγεται ετσι σκετη :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

όχι την Lite. κατεύασε την κανονική την 7b. δυστυχώς δεν έβγαλε lite 7b αλλά και η κανονική του καλά δουλεύει.

 

γράψε λάθος σε αυτό που σου είπα. ο dutty αύριο θα βγάλει την lite 7b οπότε κάνουμε υπομονή.

 

εβγαλε θοδωρη :blink:

 

αυτην φοραω τωρα :)

 

Dutty's Hybrid NO.7 NU-Skool Lite Rom RTM

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου ένα καλό mp3 alarm να βάλω και αν γίνεται και από που θα το βρώ για να ξυπνήσω αύριο όχι τίποτ' άλλο! :) Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου ένα καλό mp3 alarm να βάλω και αν γίνεται και από που θα το βρώ για να ξυπνήσω αύριο όχι τίποτ' άλλο! :) Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

 

ptravel alarm :)

http://www.burroak.on.ca/pta.html

απλα το καλυτερο και το μονο που θα δουλευει παντα:!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Είσαι ένας μικρός θεούλης Cretan..:up:

Μάλλον δεν είχα ψάξει τόσο καλά.. Μπορείς να δώσεις και το link του thread που προέκυψε αυτό το tweak.. Από ενδιαφέρον δηλαδή, γιατί παρακολουθούσα καιρό το θέμα..

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=339944

Γι' αυτό είναι τα forums, να βοηθάμε ο ένας τον άλλο!:D

Link to comment
Share on other sites

εβγαλε θοδωρη :blink:

 

αυτην φοραω τωρα :)

 

Dutty's Hybrid NO.7 NU-Skool Lite Rom RTM

 

πάνω απο το F5 κάθεσε εσύ και περιμένεις πότε θα βγεί νέα ρομ ε? παλιόπαιδο

Link to comment
Share on other sites

πάνω απο το F5 κάθεσε εσύ και περιμένεις πότε θα βγεί νέα ρομ ε? παλιόπαιδο

 

:lol::lol:

 

ειπαα να παρω μια γευση :p

 

παντως την nο6 την lite κραταω ακομα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει καινούρια lite ROM του Dutty και είναι η Dutty's Hybrid NO.7b Lite Rom Final είναι ελαφρώς μεγαλύτερη σε μέγεθος από την 7 (~2ΜΒ)

 

Δυστυχώς όμως η WIND ακόμα να μου φέρει το τηλέφωνο για να αρχίσω και εγώ τις δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχει βγει καινούρια lite ROM του Dutty και είναι η Dutty's Hybrid NO.7b Lite Rom Final είναι ελαφρώς μεγαλύτερη σε μέγεθος από την 7 (~2ΜΒ)

 

Δυστυχώς όμως η WIND ακόμα να μου φέρει το τηλέφωνο για να αρχίσω και εγώ τις δοκιμές.

 

Akoma den exeis parei ti syskevi kai idi exeis mpei sti diadikasia tou cooking???:rolleyes:

 

Mias kai pairneis elliniki syskevi ofeilw na sou ypenthimisw oti flasharontas cooked ROM xaneis elliniko menu kai eggyisi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ποιός ο λόγος να αλλάζετε rom συνέχεια? Ακόμα και αν μια ρομ έχει κάτι καλύτερο από μία άλλη , τελικά ο χρόνος των δοκιμών και της εγκατάστασης των εφαρμογών από την αρχή μέχρι να βρεθεί η απόλυτη έκδοση και μετά από 3-4 μέρες πάλι αλλάγες κτλ κτλ καθιστά το όλο θέμα παιχνίδι...

 

Ποιός ο σκοπός του ppc μετά?

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδιά ποιός ο λόγος να αλλάζετε rom συνέχεια? Ακόμα και αν μια ρομ έχει κάτι καλύτερο από μία άλλη , τελικά ο χρόνος των δοκιμών και της εγκατάστασης των εφαρμογών από την αρχή μέχρι να βρεθεί η απόλυτη έκδοση και μετά από 3-4 μέρες πάλι αλλάγες κτλ κτλ καθιστά το όλο θέμα παιχνίδι...

 

 

Peri oreksews... :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Akoma den exeis parei ti syskevi kai idi exeis mpei sti diadikasia tou cooking???:rolleyes:

 

Mias kai pairneis elliniki syskevi ofeilw na sou ypenthimisw oti flasharontas cooked ROM xaneis elliniko menu kai eggyisi.

 

Το γνωρίζω αυτό για την εγγύηση.

 

Έχω ήδη δύο PPC τα οποία είναι αρκετά παλιά και χωρίς τηλέφωνα και GPS και ασχολούμαι με το flasharισμα εδώ και πολύ καιρό. Ήδη το hx4700 που έχω τρέχει WM6 και επιτέλους πηγαίνει σφαίρα.

 

Απλά είναι η πρώτη φορά που θα πάρω κινητό που δεν είνα NOKIA και ανυπομωνώ να το πάρω στα χέρια μου. Αρκεί η WIND επιτέλους να μου το φέρει. (Ας όψεται η επιδότηση και δεν μπορώ να το πάρω από αλλού).

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ποιός ο λόγος να αλλάζετε rom συνέχεια? Ακόμα και αν μια ρομ έχει κάτι καλύτερο από μία άλλη , τελικά ο χρόνος των δοκιμών και της εγκατάστασης των εφαρμογών από την αρχή μέχρι να βρεθεί η απόλυτη έκδοση και μετά από 3-4 μέρες πάλι αλλάγες κτλ κτλ καθιστά το όλο θέμα παιχνίδι...

 

Ποιός ο σκοπός του ppc μετά?

 

 

μα μολις το ειπες μονος σου ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

OK :)

δεν ήξερα πως είναι για παιχνίδι! Αυτό αλλάζει το θέμα :)

 

Πάντως αν σας αρέσουν αυτά μπορείτε να ξεκινήσετε το custom cooking το οποίο πραγματικά είναι αρκετά ενδιαφέρον και παραγωγικό.

 

Με αυτόν τον τρόπο θα έχετε μια rom ακριβώς στα μέτρα σας(τα οποία μπορεί να τα αλλάζετε κάθε βδομάδα ώστε να ξανακάνετε cook :P ) Σχετικά εύκολα και απλά

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

OK :)

δεν ήξερα πως είναι για παιχνίδι! Αυτό αλλάζει το θέμα :)

 

Πάντως αν σας αρέσουν αυτά μπορείτε να ξεκινήσετε το custom cooking το οποίο πραγματικά είναι αρκετά ενδιαφέρον και παραγωγικό.

 

Με αυτόν τον τρόπο θα έχετε μια rom ακριβώς στα μέτρα σας(τα οποία μπορεί να τα αλλάζετε κάθε βδομάδα ώστε να ξανακάνετε cook :P ) Σχετικά εύκολα και απλά

 

κατανταει παιχνιδι,δεν ειναι αυτοσκοπος,μιας και μας κανουν να μην χορταινουμε με τπτ και να ζηταμε παντα κατι καλυτερο :)

 

εγω εχω παντα ενα backup μιας ρομ στημενης κομπλε,με ολα τα καλουδια που θεωρω οτι χρειαζομαι,ωστε φλασαροντας αμεσα την ρομ που εχω το backup,να ειναι το τηλ μου μετα απο μια επαναφορα ετοιμο και λειτουργικοτατο ;)

 

δεν ειναι τοσο χρονοβορο να φλασαρεις μια ρομ,να σεταρεις καποια πραγματα,να κανεις καποια τεστς δοκιμαζοντας αν οντως ειναι καλυτερη απο αυτη που χρησιμοποιεις :)

 

ετσι θα ξερεις αν αξιζει τον (πραγματικα μεγαλο) χρονο να ασχοληθεις να στησεις το pda σου απο την αρχη πανω σε αυτην;)

 

ειναι χαμενος χρονος για πολλους αυτη η διαδικασια και δεν τους κατηγορω που σκεφτονται ετσι,μιας και εχουν δικιο...

αλλα το θεμα ειναι να αξιζει πραγματικα ο χρονος που θα αφιερωσεις αλλαζοντας και στηνοντας απο την αρχη μια νεα ρομ :O

να εχει οντως σημαντικες βελτιωσεις και να μην ειναι πραγματικα χαμενος χρονος απο την ζωη μας :O

 

τελικα οπως ειπε και ο athanaso77 ""περι ορεξεως "" :D

""κολοκυθοπιτα"" θα συμπληρωσω εγω :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τελικα οπως ειπε και ο athanaso77 ""περι ορεξεως "" :D

""κολοκυθοπιτα"" θα συμπληρωσω εγω :lol:

 

Fantazomai tin prwti sou cooked ROM:

 

"Kolokithopita beta1" :lol:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...