Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Ap'oti blepw pantws exei arxisei gia ta kala o xwros twn cooked ROMs gia to Kaiser (kairos itan). O Custel mporei na einai neos stin parea tou Kaiser alla exei megali empeiria stis cooked ROMs opws kai o gullum (kserw kala ti douleia tous ;)). Tha doume kala pragmata apo aftous tous dyo kai elpizoume na asxolithei ksana kai o helmi_c!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια δυστυχως η htc μπορει να δινει παγκοσμια εγγυηση στις συσκευες της....αλλα η ACE Hellas καλυπτει ολοκληρωτικα μονο οσες πουλιουνται ελλαδα και φερουν πανω στο κουτι την σφραγιδα της :mad:

 

καλυπτει τις συσκευες απο εξωτερικο μονο σε hardware οχι σε software... και οχι ολες τις συσκευες..πχ καλυπτει μονο οσες ειναι unbranded!!δλδ HTC TyTN II και οχι branded οπως tilt,dopod,orange,ATT,vodafone κλπ που μπορει να ειναι ιδιες σαν hardware αλλα ειναι απο αλλους παροχους...:O

 

Eμένα το kaiser ελληνικό είναι, με σφραγίδα της ACE πάνω. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν βλέπω τις σχετικές ενότητες. :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Kata geniki omologia i kalyteri cooked ROM einai tou helmi_c kai sygkekrimena i AKU.0.7.0_04 normal version. tin opoia tha katebaseis apo edw. Μηπως εδωσες λαθος link γιατι παταω στο εδω και δεν μπαινει....

 

ftp://ftp.xda-developers.com/Uploads/Kaiser/Test/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ap'oti blepw pantws exei arxisei gia ta kala o xwros twn cooked ROMs gia to Kaiser (kairos itan). O Custel mporei na einai neos stin parea tou Kaiser alla exei megali empeiria stis cooked ROMs opws kai o gullum (kserw kala ti douleia tous ;)). Tha doume kala pragmata apo aftous tous dyo kai elpizoume na asxolithei ksana kai o helmi_c!

 

ειμαι περιεργος να δω που μπορει να φτασει ο helmi_c τις ρομ του...αν ξαναασχοληθει ...μακαρι να το κανει παντως..

 

με μια ριξια εθεσε τον πηχη για τους υπολοιπους και ακομη κανεις δεν εχει ερθει καν κοντα του,ποσο μαλλον να τον ξεπερασει :blink:

 

παντως για τις ρομ του gullum ενα εχω να πω...δεν μου εδωσε κανενα στοιχειο της καλης προιστοριας του σαν μαγειρας :O

 

πολυ προχειροτητα και βιαστικες δουλειες...σαν να τρεχει να προλαβει και κανει οτι θυμηθει εκεινη την στιγμη....

 

οσο για τον custel μαλλον ειναι μοιρα του να εχει παντα αλλους σαν σημειο αναφορας...και να προσπαθει να τους φτασει...στον τιτανα ειχε παντα το jassjaming ενα βημα μπροστα του ...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Eμένα το kaiser ελληνικό είναι, με σφραγίδα της ACE πάνω. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν βλέπω τις σχετικές ενότητες. :mad:

 

αν οντως εχεις βαλει σωστα το ΙΜΕΙ καλα θα κανεις να τους παρεις ενα τηλ η στειλτους ενα μειλ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φιλε drdino ποιες ενοτητες δεν μπορεις να δεις?

 

Με αυτο εδω ξερει κανεις τι παιζει?

f tp://ftp.xda-developers.com/Uploads/Kaiser/Test/

Μου βγαζει ενα μηνυμα και λεει 530 permision denied

Link to comment
Share on other sites

Φιλε drdino ποιες ενοτητες δεν μπορεις να δεις?

 

Για την αναβάθμιση που βγάλανε. Τουλάχιστον αυτό έχω διαπιστώσει ως τώρα. :lol::lol:

 

Βλέπω Κανόνες, Νέα, Αγορές/Πωλήσεις, Κουβεντούλα...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε drdino ποιες ενοτητες δεν μπορεις να δεις?

 

Με αυτο εδω ξερει κανεις τι παιζει?

f tp://ftp.xda-developers.com/Uploads/Kaiser/Test/

Μου βγαζει ενα μηνυμα και λεει 530 permision denied

 

πρεπει να περασεις καποιον αριθμο ποστς αν θυμαμαι καλα για να εχεις προσβαση στον ftp των XDA :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Για την αναβάθμιση που βγάλανε. Τουλάχιστον αυτό έχω διαπιστώσει ως τώρα. :lol::lol:

 

Βλέπω Κανόνες, Νέα, Αγορές/Πωλήσεις, Κουβεντούλα...

Me firefox δεν ανοιγει ουτε σε εμενα.Μπες με οπερα και βαλε username - password xda και στα δυο

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα? Τι να κανω?

 

τι θελεις απο εκει να στα ανεβασω καπου εγω αν ειναι αναγκη ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα? Τι να κανω?

Δες το αποπανω μηνυμα

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ειμαι περιεργος να δω που μπορει να φτασει ο helmi_c τις ρομ του...αν ξαναασχοληθει ...μακαρι να το κανει παντως..

 

με μια ριξια εθεσε τον πηχη για τους υπολοιπους και ακομη κανεις δεν εχει ερθει καν κοντα του,ποσο μαλλον να τον ξεπερασει :blink:

 

παντως για τις ρομ του gullum ενα εχω να πω...δεν μου εδωσε κανενα στοιχειο της καλης προιστοριας του σαν μαγειρας :O

 

πολυ προχειροτητα και βιαστικες δουλειες...σαν να τρεχει να προλαβει και κανει οτι θυμηθει εκεινη την στιγμη....

 

οσο για τον custel μαλλον ειναι μοιρα του να εχει παντα αλλους σαν σημειο αναφορας...και να προσπαθει να τους φτασει...στον τιτανα ειχε παντα το jassjaming ενα βημα μπροστα του ...

 

Den tha diafwnisw mazi sou alla einai akoma nwris na ksekatharistei to topio. Eksallou mpainei sto paixnidi kai o Schaps!!! Xamos!!!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Me firefox δεν ανοιγει ουτε σε εμενα.Μπες με οπερα και βαλε username - password xda και στα δυο

 

Όντως, η αλεπού έφταιγε... :confused: Με ΙΕ άνοιξε μια χαρά... TY!

Link to comment
Share on other sites

Den tha diafwnisw mazi sou alla einai akoma nwris na ksekatharistei to topio. Eksallou mpainei sto paixnidi kai o Schaps!!! Xamos!!!

 

μα φυσικα ειναι πολυ νωρις!για τα τωρινα δεδομενα μιλαμε παντα.

 

αλλωστε ο custel εβγαλε νεα ρομ με 76mb σε cold boot,απο οτι λεει τουλαχιστον ;)

 

την φλασαρω τωρα να τσεκαρω ;)

αν και ο dutty εχει δεσμευτει για νεα πολυ μα πολυ πιο γρηγορη ρομ :blink:

 

εχει αρχισει οντως για τα καλα ο χορος :lol::lol:

 

κουραγιο να χουμε να φλασαρουμε και να στηνουμε.....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θελω την ρομ του helmi και τις οδηγιες εγκαταστασης ...

 

μα δεν χρειαζεσαι τον ftp για αυτο....:O

 

απλα επρεπε να ψαξεις λιγο...;)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=336203

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κανω καμια βλακια ποια η διαφορα AT&T TILT AKU.0.7.0 Cooked ROM με Kaiser AKU.0.7.0 Cooked ROM Clean+BigStorage Updated (16-oct-2007).
Link to comment
Share on other sites

Για να μην κανω καμια βλακια ποια η διαφορα AT&T TILT AKU.0.7.0 Cooked ROM με Kaiser AKU.0.7.0 Cooked ROM Clean+BigStorage Updated (16-oct-2007).

 

 

AKU.0.7.0 Cooked ROM Clean+BigStorage

 

αυτη η την normal θα βαλεις..

 

της τιλτ ειναι για αυστραλια,αμερικη με το νεο ραδιο που δεν δουλευουν οι ηχοι σε μας :) οι πιο πολλες ρομ ειναι χωρις ραδιο μεσα(πλεον οι περισσοτερες) αλλα εχουν στοιχεια που δεν μας αφορουν εμας εδω στο ελλαδισταν αυτες της tilt :D

 

αλλα δεν σε χαλαει τπτ να την δοκιμασεις και αυτη :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι βλεπω ειναι 3 ρομ μια Standart Dynamic ROM μια The Big Storage Dynamic ROM και μια Kaiser AKU.0.7.0 Cooked ROM Clean+BigStorage η κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Παιδες νομιζω οτι εκανα μια βλακια.

Πρεπει να σβηστηκαν οι επαφες μου απο το καισερ......Αν τις εχω σωσει στο pc τι μορφης αρχειο θα ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες νομιζω οτι εκανα μια βλακια.

Πρεπει να σβηστηκαν οι επαφες μου απο το καισερ......Αν τις εχω σωσει στο pc τι μορφης αρχειο θα ειναι?

Αν είχες κάνει συγχρονισμό με το pc σου,άλλος ένας θα επαναφέρει τις επαφές σου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα εδω που εχει κατω κατω στο δευτερο post τι ειναι?

Windows Live.cab (18.4 KB, 218 views)

File Type: cab Activator_MMS.CAB (314 Bytes, 204 views)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...